Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) tomazin válasza FingR86 (#25531) üzenetére


tomazin
veterán

jobban vált a gb, mint bármelyik bank ami eladásin számol.
(pp-vel meg csak akkor váltatok, ha 100ft alatti a tétel, mert akkor nincs kedvem kikattingatni)

[ Szerkesztve ]

(#25552) zezoka válasza tomazin (#25551) üzenetére


zezoka
őstag

Ezek szerint azt von le, amilyen pénznem ki van választva GB-en? Én azt hittem, ha ott HUF van kiválasztva, akkor a Paypal csak azért HUF-et mutat, mert a Paypal akarja convertálni. Amikor nagyobb összegben rendelek, akkor én is tranzakciónként átállítgatom Paypalnál, h a kártyatársaság váltson (habár Paypalon belül át van állítva, nem értem miért kell mégis egyenként...).

Ezek szerint a jó (gazdaságos) megoldás, h GB-en HUFet választani, Paypalnál hagyni a HUF-et, és ennyi?

@(#25547) bertokl:
Köszi! Szétszedtem: €43 (dvr - vagy mázli vagy nem), €21 és €20. Így 3 csomag lesz.

[ Szerkesztve ]

(#25553) Norby-007 válasza erikke17 (#25550) üzenetére


Norby-007
tag

Szerintem ez teljesen független a dátumtól, én november 11-én rendeltem és semmi hír. Az utána rendelt (akár december 5-ei is már megjött) ami EU expressz az áll. Legközelebb biztosan minden kis szart külön rendelek, akkor már rég itt lennének. Aliról már minden megjött, az 53 eurós csomag is 9 nap alatt. Egyelőre a GB - t hanyagolni fogom azt hiszem. Én tudok várni, de azért lassan két hónap telik el és ettől a csomagtol függ majd a további rendelésem, amiknek márciusig be kéne majd futnia, hát nem tudom milyen eséllyel...

(#25554) Martin Eden


Martin Eden
tag

Kompromisszumos megoldásként végül áttették az EU Express-emet DHL-re. Az írta a support, hogy ez egyszer az ÁFA/VÁM miatt kaphatok majd valami kompenzációt. Kíváncsi leszek, majd megírom hány marék GB pontot kaptam (már ha fogok)...

(#25555) Imy válasza pityu8 (#25545) üzenetére


Imy
veterán

Igen, én is a 3 betűs banknál vagyok. :B

(#25556) lacko6 válasza PainKiller13 (#25518) üzenetére


lacko6
senior tag

Goocoma

(#25557) P.Miki válasza P.Miki (#25481) üzenetére


P.Miki
csendes tag

Öröm és bodottá. ez még hány nap?

PMiki

(#25558) Doobydoo


Doobydoo
csendes tag

Sziasztok!
Rendeltem egy 11$ értékű kis csomagot.
Ma kerestem ezt oldalt mert nem tudtan lekövetni hogy hol jár.
Ez ugye azt mutatja hogy11.06-a óta vámolni szeretnék.
Sem SMS-t sem más értesítést azóta sem kaptam.
Felhívtam a posta vámos ügyfélszolgálatát. Azt mondták nem tudják beazonosítani mert a csomag azonosítónak 2 betű, 10 szám, 2 betű kombinációnak kellene lennie.
Mi lehet a megoldás hogy ne érjen kár?

(#25559) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

ma leadtam fényképes értékelést 6 termékre. Az azonnali 5pontot mindegyik után megkaptam. Mikorra várható hogy megadják a többi pontot?

(#25560) cidalain válasza Zoli-bácsi (#25559) üzenetére


cidalain
veterán

holnap.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25561) 13rainiaC válasza P.Miki (#25557) üzenetére


13rainiaC
csendes tag

Szerintem hétfőn kapod meg. :)

(#25562) bl4ze válasza Doobydoo (#25558) üzenetére


bl4ze
veterán

ez nem valós tracking generált kamu : várj türelemmel.

.:. bl4ze .:.

(#25563) geri1111 válasza P.Miki (#25557) üzenetére


geri1111
tag

Nem akarok unnepronto lenni. Az enyem pontosan itt all ma pont 2 honapja.

(#25564) tomazin válasza zezoka (#25552) üzenetére


tomazin
veterán

ha gb hufon van, akkor hufot terhel a pp is alapból (ha hufos a kártyád)
ha gb máson van, akkor a pp megpróbál váltani, amit kikapcsolsz, mert az bizosan rossz neked és a bankod vált (ami úgyszintén nem jó a nagy többségnek, mert drága eladásin vált).

akinek közép vált a bankja ott a bank váltson, akinek eladásin ott gb.

(#25565) Beni2360 válasza tomazin (#25564) üzenetére


Beni2360
félisten

akinek közép vált a bankja ott a bank váltson - milyen közép árfolyamról beszélsz?
A DEVIZA árfolyamnál nincs közép árfolyam. És a kártyával történő vásárlásnál a bank DEVIZA eladási árfolyamon számol.
Hívjátok már fel a bankotokat és kérdezzétek már meg ha nem tudjátok-találjátok a szerződésben-szabályzatban az erre való passzust.
Ha dollárban vásárolsz akkor dollárban érkezik a bankhoz, aztán váltja át euróra és ez jelenik meg forintosítva a számlán. És igen sokszor még a váltás miatt is olcsóbb az Ft vége mert az $ to € átváltás kedvezőbb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#25566) lavjamanxd


lavjamanxd
csendes tag

ezt se gondoltam volna hogy valaha megkapom, de türelmes voltam és megmozdult
nov 17.-i rendelés eu express

(#25567) bul07 válasza Beni2360 (#25565) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem Erste bank esetén közép árfolyamon vált
GB vásárlás fizetve $1.71 és ma reggel 8-kor a számlámról 442Ft vontak le ami 258.47Ft/$
Jelenleg
Valuta vételi és eladási árfolyam

Bár lehet hogy Deviza Kereskedelmi vételi és eladási árfolyam kellene inkább

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25568) Jagi válasza bul07 (#25567) üzenetére


Jagi
tag

Visa kártya?
Nekem is volt Erste Visa kártyám az tényleg nagyon jó árfolyamon váltott.
Most, ugyan itt, Maestro kártyát adtak lejárat után, na ez nagyon ocsmány módon vált 1,022-1,027 szorzó szokott lenni ha USD vagy EUR-ban vásárlok, SMSben küldött összeg és a lekönyvelt között.
Nem árfolyam változás és nem a PayPal váltja.

(#25569) bul07 válasza Jagi (#25568) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen Visa Electron

2000.03.17 nyitottam a számlámat még PostaBanknál, és onnan vett át az Erste, és amióta emlékszek Visa Electron kártyával vagyok, szerencsére eddig chip mentes volt, most 4hóba kapok újat nem fogom megúszni a chipet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25570) viktorhu válasza Jagi (#25568) üzenetére


viktorhu
veterán

Az SMS nem a végleges összeg, csak egy előzetes befoglalás. A végleges árfolyam majd a számlatörténetben a végleges tranzakció megtörténte után látható, pár nappal később. Valószínűleg a Maestronál dupla átváltás van az online dollárfizetésnél (dollár-euró a mastercard árfolyamával, és egy euró-forint a bankod árfolyamával.

(#25571) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Nem akarom elkiabalni, de eddig eleg gyors. :D
Dec. 26. rendeles, eu6 raktár.

[ Szerkesztve ]

(#25572) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Úgy nézem az eu express-el rendelők közül sokan arra játszanak, hogy majd egyszer megjön a csomag és közben visszaigénylik pp-tól az árát is. Még 1 hónap se telt el, de már belengetik itt a pp disputot. Ez ilyen sport. Vagy vársz, vagy megveszed itthon. Azokat megértem, akiknek november eleje óta Angliában áll a cuccuk. Azoknak valószínűleg reszeltek.

(#25573) cidalain válasza bul07 (#25569) üzenetére


cidalain
veterán

Jah, csippes lett, oktoberben kaptam, eddig nekem is hagyomanyos volt.
Viszont maradt a VISA, csak itt paywave-nek hivjak a csipes baszt, nem paypass-nak, de ugyanugy mukodik.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25574) szabi__memo válasza cidalain (#25573) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Miért baj hogy chippes???

(#25575) cidalain válasza szabi__memo (#25574) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem nem baj, sot en mar vartam.
Csak Bul07 kollegat nyugtattam meg hogy VISA chippeset fog kapni az Erstenel, ha eddig is VISA kartyaja volt, mert nalam igy volt most. Ugy vettem le hogy o azert nem orulne a chipesnek, mert akkor a jo visa kartyaja mastercard lenne, ami meg egy kalap kaki lenne.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25576) bul07 válasza szabi__memo (#25574) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem bízok benne, oké hogy most nem tudják még kihasználni egy mobil terminállal de ki tudja hogy egy év múlva mi lesz
Mellém lép valaki és le is emelte a max összege amit enged akár többször is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25577) szabi__memo válasza bul07 (#25576) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Félreértettem ha az nfcre gondoltatok. Azt hittem a chipre

[ Szerkesztve ]

(#25578) qqzs válasza bul07 (#25576) üzenetére


qqzs
őstag

Ja meg a vezetekes telefon is rohasztja az agyat mondta edison szomszedjanak az anyukaja 1912ben :)

Eladó: GTS450

(#25579) sysrq válasza bl4ze (#25562) üzenetére


sysrq
őstag

Miért terjeszted hogy kamu?

Tracking #: SB3001033874
Date Time Status
Saturday, December 16, 2017 1:38 PM Arrived at BUDAPEST airport
Friday, December 15, 2017 7:40 AM Dispatch out from transit airport
Wednesday, December 13, 2017 7:29 AM Transit out from HKG
Tuesday, November 28, 2017 1:09 AM Dispatch to Hungary
Monday, November 27, 2017 4:00 AM Posting over the counter
Sunday, November 26, 2017 8:00 AM Pre-Check to Hungary

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#25580) bul07 válasza qqzs (#25578) üzenetére


bul07
nagyúr

Mint írtam még nem tudják kihasználni, de minden fejlődik

Viszont ha ellopják és míg le nem tiltják, annyiszor használják pin kód nélkül hányszor csak tuják
Hiányzik nekem még egy biztonsági rés

Hogy on is legyek
Nov 24-én rendeltem lépegető makettot[link](1$ volt) és eddig nem ért ide
Más aki akkoriba rendelt belőle megkapta már?

Furcsa módon ennél van kép a küldeményről és pont ez nem jött meg, mintha mostanában az nem jönne meg aminél van kép

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25581) sambenez válasza bul07 (#25580) üzenetére


sambenez
addikt

Én is akkoriban rendeltem, nekem sem jött még meg.

(#25582) Bornie127 válasza bul07 (#25580) üzenetére


Bornie127
senior tag

Max 3*5000-ret tudnak levásárolni. Rendeld hozzá bankos apphoz, fizess telefonnal és nem kell, hogy nálad legyen a kártya.

(#25583) cidalain válasza bul07 (#25580) üzenetére


cidalain
veterán

De nem csak azok fejlodnek, akik rosszat akarnak.
Szerintem siman ha valami elektromosan arnyekolo tokba teszed a kartyad, akkor allhatnak akarmilyen kozel rafaragnak.
Es ehhez elegendo lehet szerintem egy olyan muanyag tarto, amibe femhalo van, belefroccsontve.

Natessek, csak keresni kell, 400 forint

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25584) bul07 válasza cidalain (#25583) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy 200Ft-ért 10db[link] ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25585) qqzs válasza Bornie127 (#25582) üzenetére


qqzs
őstag

Milyen banknak vam ilyen appja? Ugy tudom magyarorszagon meg nincs mobilplay. Van a simple nalunk kb ket helyen lehet vele fizetni

Eladó: GTS450

(#25586) Bornie127 válasza qqzs (#25585) üzenetére


Bornie127
senior tag

Van a simple, megeszi a unicredites kártyát is. ( van egy gránitbank is, ha jól emlékszem). Aztán a k and h appja már tud mobiltárcaként működni pár hónapja, tökéletesen működik, mindig telefonnal fizetek.
Két helyen tudsz fizetni? Ahol paypassos a terminál, oott lehet fizetni telefonnal is.

(#25587) Imy


Imy
veterán

A hollnad postával feladott termékeket mikor lehet látni nyomon követéssel, illetve kb mennyi idő, amíg megérkeznek?

(#25588) kcsa válasza qqzs (#25585) üzenetére


kcsa
veterán

Simple appal mindenhol lehet fizetni, ahol paypasst elfogadnak.

(#25589) Norby-007


Norby-007
tag

Jelentem ma reggel a november 11-én rendelt ketté szedett csomagom közül az egyik megmozdult és úton van Magyarországra! Akkor ha jól értesültem ezt nem a posta hanem a dpd fogja kiszállítani? Kommunikálnak előtte velem? Mert az otthoni címem van megadva, ahol napközben nem tartózkodom.
Köszi

(#25590) anadroid válasza Norby-007 (#25589) üzenetére


anadroid
senior tag

A kézbesítés napján reggel 9 előtt kapsz SMS-t, benne egy linkkel-jelszóval, azzal tudsz módosítani, látod a futár mobilszámát is, meg azt is, hogy éppen hol jár, hányan vannak még előtted, meg egy 1 órás időtartamot, amikor hozzád fog érni. Az előre jelzett kézbesítési nap - ezen a szinten, ahol most tart a csomagod - nem szentírás, nekem 1-2 nappal előtte is jött már meg csomagom.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#25591) gombii


gombii
tag

November 20-ai rendelés EU Express :)) :

(#25592) cidalain válasza bul07 (#25584) üzenetére


cidalain
veterán

látszik, hogy az eBay-es kütyük kis pénzért topikon szocializálódtál :P :D

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25593) bl4ze válasza qqzs (#25585) üzenetére


bl4ze
veterán

Gránit Bank, európában elsők voltak Mastercard fizetéssel , saját app NFC fizetés
Én évek óta használom Őket, legjobb magyar bank szerintem, totál online - csak pár fiók van, cserébe nagyon olcsó

.:. bl4ze .:.

(#25594) Norby-007 válasza anadroid (#25590) üzenetére


Norby-007
tag

Köszi, itthoni rendelésemet már hozták így. Ok

(#25595) tomazin válasza Beni2360 (#25565) üzenetére


tomazin
veterán

usd->eur->huf
teljesen igazad van tényleg így működik

ellenben a végfelhasználót az, hogy milyen láncon megy át NEM érdekli, ezért elemi érdeke a banknak, hogy a váltás egyértelmű legyen, így a honlapon feltüntetik, hogy 1000jent pontosan mennyi forintért adnak neked.

Azért mert Te úgy gondolod, hogy csak és kizárólag deviza eladásin számol a bank még nem lesz igaz.
Több bank is középen váltja el. Ez olyannyira igaz, hogy anno amikor az ersténél voltam, akkor úgy váltottam pénzt a nyaraláshoz, hogy felvettem kint az automatából, mert olcsóbb volt, mint megvenni a pénzváltónál.

(#25596) zezoka válasza tomazin (#25564) üzenetére


zezoka
őstag

Aha, asszem értem! Köszi!

Szerk1.: Közben látom mégsem ennyire egyértelmű. Akkor szerintetek hogy érdemes nekem, ha OTP MasterCard típusú virtuális kártya van regisztrálva PayPalon?

Szerk2.: Én kb fél éve használom a Simple-t (appon belüli vásárlásra akármilyen banki kártyával, de NFC fizetés csak saját kártyával megy), és kb egy hónapja a K&H mobiltárcát is NFC-s telefonos Paypassos vásárláshoz.
Szvsz az OTP jobb, mert ujjnyomatos feloldás után 5000felett sem kér kódot, mert az ujjlenyomattal már azonosítottam magam. K&H bonyolultabb (5000 felett, alatta nem gond): csippantom, 5000Ft felett telefonon kéri a PIN kódot, majd újra kell csippantani. Első csippantás után ilyenkor jellemzően szólnak a pénztárosok, hogy nem sikerült, én meg hogy de fog , csak itt telón kell pinkódolni.

[ Szerkesztve ]

(#25597) zezoka válasza zezoka (#25596) üzenetére


zezoka
őstag

Szerk2. véghez: Ja, és a K&H telón kért PIN kódja az, amit a mobiltárcán beállítottál PIN kódnak a kártyához (persze én ugyanazt adtam meg, mint a fizikai kártyáé, h ne keveredjek bele).

[ Szerkesztve ]

(#25598) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Szeretnék rendelni GearBest-ről egy Power Bank tokot de még sosem rendeltem ilyen helyről kérdezem a kiválasztott házhozszállítási mód megbízható? (Maga a cucc 600Ft úgyhogy nem szeretném a többszörösét szállításra költeni).

Köszönöm a valaszaitokat előre is :K

[ Szerkesztve ]

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#25599) Zoli-bácsi válasza juhasz22 (#25598) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Az utolsó, nem regisztrált szállítási mód is teljesen jó. Én eddig minden terméket úgy rendeltem, és megérkeztek.

(#25600) vandor01 válasza juhasz22 (#25598) üzenetére


vandor01
őstag

nem biztos hogy megeri fizetni erte.... az utobbi honapban folyamatossan azt jatsza a GB hogy NL-t fizetek 1,5euroert azt felbasszak a vonatra..... amiert nem kene fizetni ha ingyenesre rakod lehet vonat lesz lehet LVS.... vagy mas.... ettol fuggetlenul 99%-osan megerkeznek a cuccok.... csak a mi NL-es az mar itt van ami vonatos az meg csak a ruszkiknal!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.