Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) Vertigo18 válasza Zoli-bácsi (#25750) üzenetére


Vertigo18
addikt

8.22$ lesz postával, de jó a kupon! :R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#25752) qqzs


qqzs
őstag

Aqara 1080p kamera amiben gateway is van es hangra is riaszthat email only ar 29.99 es pontozhato 22.60ra registereddel

Eladó: GTS450

(#25753) CactuS válasza Digitalpimp (#25740) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én a fa nyeles változatból vettem, eddig hibátlanul teljesít. :K

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25754) tobias40 válasza qqzs (#25752) üzenetére


tobias40
veterán

Ez arra való hogy nem kell otthoni wifi hanem önmagában is képes kapcsolódni a telefonnal pl?vagy más androidos géppel?
Vagy kell még hozzá más is,rosszul értelmeztem?

(#25755) sambenez válasza tobias40 (#25754) üzenetére


sambenez
addikt

Kell otthoni wifi. Mivel internet is kell neki, hogy a home appal kapcsolódni tudjon.

(#25756) qqzs válasza tobias40 (#25754) üzenetére


qqzs
őstag

egy mi home gateway egybe van epitve egy kameraval csak ennyi

Eladó: GTS450

(#25757) wazo


wazo
aktív tag

Sziasztok, szeretnék egy ilyen járgányt venni esetleg valakinek egy jó kupon hozzá?

Ha az alábbi szállítást választom akkor nem lesz egyéb költségem?

Köszönöm

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#25758) ZsoltG60 válasza wazo (#25757) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Nem sok de a Xmasdeal32 ---> $255.99 bár lehet van jobb is.
Igen a EU Express szállítással nem lesz más költséged :K

Lumia 950XL

(#25759) tobias40 válasza qqzs (#25756) üzenetére


tobias40
veterán

Tehát a kamera tudna magátólis kapcsolódni a wifire,a gateway csak pluszban van benne?
A gateway mire való ebben az esetben,többi Miui eszköz tud hozzá kapcsolódni?

Nagyon nem vagyok képben ezzel kapcsolatban.. :B

(#25760) cidalain válasza qqzs (#25756) üzenetére


cidalain
veterán

Arrol info, hogy a kameraba epitett gatewayben benne van e a radio, es a hangszoro?
Igazbol a hangszoro lenne a lenyeg, hogy csengokent lehetne e hasznalni. A sima gatewaynal van ilyesmi lehetoseg.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25761) qqzs válasza cidalain (#25760) üzenetére


qqzs
őstag

En is csak most rendeltem de hangszoro biztos van benne mert a kameraval is lehet beszelgetni. Igen siman megy wifire a gateway a tobbi kutyuhoz kell ami radios

Eladó: GTS450

(#25762) Talala


Talala
senior tag

Hali! Miért küldhetett egy ilyen emailt a gearbest? Minden ugyan ugyan úgy van/volt mint eddig.

"Thank you very much for recent order on gearbest!

 We have sent you a new message entitled 'Sándor,Please confirm your gearbest order’s address' in your gearbest account.

 Please view and reply us here on this link:    https://support.gearbest.com

Once we have received your reply, we will typically respond you within 24 hours (except weekends and public holidays).

 NOTE:This is an automatic message. Please do not reply to this email.This link will be active for 48 hours .After that ,please log into gearbest account to view your message anytime.

 Thank you for you understanding.

 Best Regard

 gearbest"

(#25763) mergesmate válasza Talala (#25762) üzenetére


mergesmate
tag

Ha jól emlékszem, akkor volt valami jelszó lopásos ügy a GB-nél múlthónapban. Gondolom amiatt küldik ki biztonsági okból.

Xiaomi 13

(#25764) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak,
Ez a formátum trackelhető, találkoztatok már ilyennel ?

UG054655xxxCN

Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#25765) atee_13


atee_13
őstag

(#25766) Norby-007


Norby-007
tag

Sziaszok,
Tehát a két hónapja rendelt EU expressz-es cucc a dpd csomagkövető szolgáltatás szerint futárhoz került. Itt van a gond, mert semmit nem kaptam róla SMS-ben és semmi infó nincs a honlapon sem arról hogy a futár hol jár és nincs elérhetősége sem. Sajnos nem azon a címen vagyok ahova kértem a kiszállíst, hogy tudnám felvenni velük a kapcsolatot, hogy hova vigye a csomagot? Dolgozom ezért a munkahelyem vagyok, hogy tudnám megadni neki, hogy idehozza a csomagot?
Mi lehet a megoldás?

(#25767) Silent77 válasza Norby-007 (#25766) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Felhívod a központot.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25768) haruspex válasza bl4ze (#25739) üzenetére


haruspex
aktív tag

Tessék szekrény mögé benézni:

https://www.banggood.com/Astrolux-A01-Nichia-219B-102LM-AAA-Mini-Waterproof-Keychain-EDC-LED-Flashlight-p-1026854.html?cur_warehouse=CN

Vagy:

https://elemlampablog.hu/ultrafire-sk98-w878-es-klonjaik/

(#25769) coldfirexx

Sziasztok!

abban kérném a hozzáértők segítségét, hogy a Gearbest-ről rendelnék egy tabletet, de nem mint magánember hanem cégünkre vásárolnám. Mi ennek a menete? A megrendelésnél nem láttam ilyen opciót, csak Vezetéknév Utónév stb. Lehet-e egyáltalán? Van valakinek ezzel tapasztalata?

Köszönöm előre is a válaszokat
István

(#25770) Masooo válasza coldfirexx (#25769) üzenetére


Masooo
aktív tag

külhonból akarod behozni megkerülve a hazai kereskedelmi láncot, ezzel nem juttatni az államkasszása semmit és még le is akarod írni itthon?

ajaj :)

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25771) bl4ze válasza haruspex (#25768) üzenetére


bl4ze
veterán

Köszi, SK68 lett a befutó. :)

.:. bl4ze .:.

(#25772) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Hol tudok gearbesten reklamálni, hogy nem jöttek meg a csomagok?
Melyik menüpont alatt?

Nov. 17 rendeltem több cuccot azóta semmi hír róluk, a későbbi rendelések már jó része megjött....

風林火山

(#25773) coldfirexx válasza Masooo (#25770) üzenetére

Szia!

EU raktárból jönne minden járulékkal egyben.
Ha tudsz nekem mondani olyan kereskedést Magyarországon aki árul CHUWI Hi13 2 in 1 Tablet PC-t kérlek jelezd. Én egyet se találtam, így marad külföld. Ellenben a kérdésem érdemi részét kihagytad!

[ Szerkesztve ]

(#25774) TheMiller válasza coldfirexx (#25773) üzenetére


TheMiller
tag

Ha csak a számla kell, akkor átírod a paypal számlázási nevet és címet, mert ők legalább rendes számlát adnak.. a GB am is 'vicces' számlákat állít ki, szépen fogalmazva ritkán tartalmazza a valós értéket. :)

0-ás áfával meg esélytelen vásárolni tőlük szerintem..

The World is Yours

(#25775) Masooo válasza coldfirexx (#25773) üzenetére


Masooo
aktív tag

Igazad van elnézésed kérem, azért válaszoltam kissé ércelődve és kissé viccesen fogalmazva, mert azt akartam érzékeltetni, hogy nem egyszerű eset.

Ennek feltételei vannak amiről a könyvelőd/tök tájékoztatni tud téged úgy hogy a hatályos jogszabályokat is figyelembe veszi.
Ezért kérdezd meg a könyvelőt aki erre kapásból választ tud adni.

Laikusként azt mondanám geearbestről nem fog menni, mert részint számlát sem adnak, nem hogy áfásat, általában a vásárlásról a számla a paypalban megtalálható.
Ezért a dolgod illetve a könyvelőd dolga annyi, hogy könyveli ezt a paypal számlát és ezzel meg is oldottad a dolgot. Az apróbb nehézségeket meg megoldja, mint a váltási árfolyam és az ebből adódó különbözet.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25776) cidalain


cidalain
veterán

nálunk ez úgy szokott menni, hogy alibabán felvettük az eladóval közvetlenül a kapcsolatot, és úgy vásárolunk tőle rendes számlával, utalva miegymás (nem tablet)
ha apróságról van szó, 10-20 dollár, akkor azt megrendelem magam nevében, aztán a cég meg megoldja, odaadja a főnök zsebből, vagy mittudomén...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25777) 206 cc válasza Shingen (#25772) üzenetére


206 cc
senior tag

Nov.17, akkor még bőven ráêrsz szerintem....főleg mivel lehet ott dekkol a posta elosztóban,feldolgozásra várva...pont az az időszak ami felgyűlhetett. :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#25778) GZoli7


GZoli7
senior tag

Csak sikerült. A rendelés után 55 nappal befutott a P8 Eu expresszel.
Nem kapkodták el, de legalább szép a tablet.
Már csak a 38 napja rendelt légtisztítónak kéne megjönnie.
Főleg, hogy már a második rendelés. Az első eltűnt. :)

(#25779) Shingen válasza 206 cc (#25777) üzenetére


Shingen
addikt

Mennyit érdemes még várni?

mennyi idő limit az ami után lehet reklamálni?
Mert én 2 hónapot tudok Gb esetén

風林火山

(#25780) tobias40


tobias40
veterán

Erre vki tudna nekem felvilágosítst adni? :U

(#25781) gingerbalm válasza coldfirexx (#25773) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

Milyen járulékról lehet még szó? EU raktárból nincs ÁFA. Miért fontos, hogy cégessé tedd?

(#25782) 206 cc válasza Shingen (#25779) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Nézzd meg mikor lett elpostázva,ha nov.17 akkor jan.17 előtt nem érdemes...

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#25783) ginola


ginola
addikt

Sziasztok, olcsóbb minőségi kések közül ki, mit ajánlana?

(#25784) Real_Necro válasza tobias40 (#25780) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha nem kell gateway, elég lehet ez is neked: [link]

Le szokott menni időnként 20$ alá...

Mindegyik csak a saját appjával működik, sima hálózati kameraként nem tudod használni. Legalábbis így tudom, de nekem Dafang van.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25785) vandor01


vandor01
őstag

a sok DHL opcios szallitas miben ternek el? (aran kivul)

DHL(EU) 3 - 8 business days €11.83
DHL (HK) 3 - 7 business days €7.51
DHL 3 - 8 business days €13.43
DHL 5 - 10 business days €8.41
(can ship more than 2pcs products with built-in or removable battery)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25786) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Nemzetközi DPD csomagom ma 13.28 órakor regisztrálva lett, hogy Budapest elosztó központba érkezett...

Mikorra várható a kézbesítés?

(#25787) anadroid válasza LantosBerry8 (#25786) üzenetére


anadroid
senior tag

Elvben holnap. Ha csak nem Világvége-Alsóra kell küldeni (tanyavilág pl.)

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#25788) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Ma megérkezett a nov 21-én rendelt EU Expresses csomagom :)

(#25789) Talala válasza mergesmate (#25763) üzenetére


Talala
senior tag

Most nézem, hogy kaptam egy ticketet is. Szállítási adatok megerősítését kéri csak. Alul leave reply vagy close ticket-re kell nyomni?
Bocsi első ilyen eset, azt se tudom mi a gondjuk igazából.

(#25790) tobias40


tobias40
veterán

GB-vel van egy vitám,először 5 most 10$-t ajánál fel refundra,amit fizettem az 23$ volt.
Valletre is felajánlja és PP-ra visszautalásra is.
Melyiket válasszam,mi az előnye éshátránya a valletnek a pontokon kívül amit akkor adnak ha oda "utalnak"??

[ Szerkesztve ]

(#25791) Masooo válasza tobias40 (#25790) üzenetére


Masooo
aktív tag

De miért csak ennyit ajánlottak? Nem lett volna teljes visszatérítés ha paypalnál kezded el?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25792) vandor01 válasza Kelecar (#25788) üzenetére


vandor01
őstag

hozzam is megerkeztt a rendeles kisebbik fele [link]
a nagyobbik felebol refund lesz :O [link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25793) cidalain válasza vandor01 (#25792) üzenetére


cidalain
veterán

hehe tudjuk a címedet, odamegyünk azt' elhívunk sörözni ;]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25794) anadroid válasza Talala (#25789) üzenetére


anadroid
senior tag

Leave reply, és írd be a címadataidat, lehetőleg ékezet nélkül!

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#25795) kóóó válasza vandor01 (#25792) üzenetére


kóóó
aktív tag

Ugyanigy vagyok en is.
Van 2 rendelesem az egyiket ketteszedtek. Na most
az egyik rendelesem egy tablet magaban. Ez meg southallban all allitolag. A masik rendelesem ketteszedtek, egy robotporszivot es a tablethez tok/folia/memkari. Kulon jon a porszivo ez meg southall, bezzeg amit legkesobb adtak fel tok/folia/memkari az ma megjott a dpd futarral, meg is lepodtem rendesem.

De alapbol nagyon fura a tracking...

Üdv.: kóóó!

(#25796) vandor01 válasza cidalain (#25793) üzenetére


vandor01
őstag

az jo lenne ha elhivnatok :DDD
vegre ingyen lesz a sorom.... baszottt draga itt!
egy pohar mondom pohar azaz 0,25-os! 3-4 ejro!
a belga gyumisor itt 2x dragabb mint ha Mo-on innam :F

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25797) Beni2360 válasza Masooo (#25791) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem lett volna teljes visszatérítés ha paypalnál kezded el? - NEM mivel előszór az eladóval kell egyezkedni és utána lehet menni a paypalhoz. Ez így etikus és praktikus. A paypal látja, hogy az eladónál kezdted és máris lépéselőnybe vagy. Csatolod az eddigi levelezést is mellé.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#25798) tobias40 válasza Masooo (#25791) üzenetére


tobias40
veterán

Azért mert nem olyan nagy a probléma a termékkel,teljeset meg csak úgy adnak ha visszaküldöm ,azt meg nem akarom...

Kérdéseimre van ötleted? :U

(#25799) Talala válasza anadroid (#25794) üzenetére


Talala
senior tag

Hálás köszönet! :R

Mint rájöttem, egy tegnap esti rendelés kapcsán kérték.

(#25800) Beni2360 válasza tobias40 (#25798) üzenetére


Beni2360
félisten

A valletra küldött pénzen nem lesz paypal biztosíték.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.