Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) kicsi007 válasza bul07 (#25900) üzenetére


kicsi007
tag

Márpedig szerintem pont ebben az időszakban igenis belassultak.
A múlt év folyamán nyáron rendeltem, s hasonló időt futtott a csomagom. Átlagosnak a 15 munkanapot mondanám az ünnepi időszakok kivételével a topikot olvasgatva, de Te biztos jobban tudod..

[ Szerkesztve ]

Apple TV 4K/ Iphone 13 Pro Max/ Apple Watch NIKE S9/ Ipad AIR 4. Gen

(#25902) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Tegnap megérkezett az eu express csomagom (nov.30-ai rendelés)

(#25903) gombii válasza petipetya (#25883) üzenetére


gombii
tag

Nekem is ugyanez a bejegyzés, csak 12.20-áról... nem tudom mi lesz ebből :D

(#25904) bul07 válasza kicsi007 (#25901) üzenetére


bul07
nagyúr

Már nyáron is megszokott volt a 3hetes szállítás, szeptemberbe meg már a 4-5 hetes
Ez nem igazán jó idő annak fényében hogy futár szolgált viszi, és egy sima nem regisztrált is megjön ennyi idő alatt
Amúgy a november végén rendelt apróságok rendben megjöttek olyan 20-25napra így az ünnephez némi kevés köze van

Én itt most csak a sebességről beszélek, hogy egyéb költség mentes más téma

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25905) XenHai


XenHai
senior tag

nekem meg kering valahol a csomagom ...

(#25906) agroman válasza bul07 (#25904) üzenetére


agroman
senior tag

eppen hogy nem mas tema..
azert lassu, mert be kell csempeszni az EU-ba es addig nem futar viszi

------

(#25907) cidalain


cidalain
veterán

ne használjuk már a csempész szót, légyszi!
senki nem tud erről semmi pontosat, hogy mi módon intéződik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25908) bl4ze


bl4ze
veterán

Addig tököltem, hogy lecsúsztam a Xiaomi 10000mah powerbank-ról, nem él a kupon.

Tud valaki valami jó kupont powerbank-ra ? thx :R

.:. bl4ze .:.

(#25909) petipetya válasza gombii (#25903) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha jól értelmezem, akkor azt jelentheti, hogy valahol landolt a gép és úton van az angol elosztó központba.

"nincs rá lezsóidő"

(#25910) DEGU83


DEGU83
tag

Sziasztok!
Van valami infótok az EU expresses szállításokról? Visszafog jönni vagy teljesen megszűnt?

(#25911) bokenyit válasza gombii (#25903) üzenetére


bokenyit
újonc

Nekem is ugyanez a helyzet napra pontosan, kvéve a “Customer data received”, az kicsit hamarabbi.
A többi ugyanúgy egyezik a tiéddel, a feladás, vámkezelés és jelenleg úton UK-ba.
Ami kicsit aggasztó, hogy minden időpont 0:00:00. :((
Más dpd-s trackingeknél normális óra:perc látható.

(#25912) zsolx


zsolx
tag

[kép]
Erre a képre a GB a következő kérdést tette fel.
Azt akarom mondani hogy még nem kaptam meg? :W :W :W
És vajon mi ez a 01.28. bejegyzés?

[ Szerkesztve ]

(#25913) Silent77 válasza zsolx (#25912) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ezzel nincs semmi gond.
Jan 28 passz, nálam is van.
Majd kapod.

EU express mikor indult, rendre 9-12 napra jöttek a cuccok. :K
Az első lassulás akkor volt mikor 3 konténert kiszedtek a vámosok.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25914) englishman válasza XenHai (#25905) üzenetére


englishman
csendes tag

Másodpercre pontosan ezek az adatok szerepelnek az én tabletem Panasia infóinál is. Lehet hogy egy konténerben voltak/vanak a csomagjaink. Tűkön ülve várom :)

(#25915) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Vmi általános kupon nincs? Eu raktáras telóra kellene, nincs semmi saleben.

(#25916) bazsimano


bazsimano
őstag

eu-2s raktarbol nincsen valami olcsosito kutyu? 12usdre jhozza az eu expresst...

nezem h hk raktarbol 20usdvel olcsobb lenne..de ott sajnos nincsen eu expressz...

[ Szerkesztve ]

(#25917) anadroid válasza zsolx (#25912) üzenetére


anadroid
senior tag

Nálam is ugyanez van, napra pontosan, csak Southhall helyett Lincoln. Úgy néz ki, hogy a december 25-én Prágába érkezetteket mind elnyelte az időgép. Majd január 28-án kiköpi (egy másik univerzumban :F )

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#25918) petipetya válasza englishman (#25914) üzenetére


petipetya
nagyúr

Valaki írhatna nekik, hogy a mobilarénás konténert megsürgessük. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#25919) Titmouse09


Titmouse09
aktív tag

Üdv! Ha egy már kifizetett rendelést visszavontam tickettel, de ezt írják, akkor mit akarnak valójában? Amíg nem válaszolok nem törlik?

Thank you for contacting Gearbest.

We are sorry to hear you want to cancel your order.

Could you please let us know the reason for canceling this order? Please rest assured that we will do our best to help you resolve any issue if needed.

We are waiting for your reply!

2 db 1 dolláros lámpa, de tudtam venni $2-ért hármat. Az új rendelést nem akarom kifizetni míg ezt nem törlik.
Írhatom nekik, hogy találtam jobb árat az ők oldalukon? Van jelentősége? :R

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#25920) #04441088


#04441088
törölt tag

Na irtam GB-nek az EU Express rendelesemmel kapcsolatban. Kivancsi leszek mit lepnek. Csatoltam az sms-t a kovetesi szammal egyutt. 1 trackinget miszerint a Szekesfehervari csomagom Siofokon lett kezdbesitve valami Kovacs nevu holgynek/urnak. Illetve leirtam, hogy DPD-vel beszeltem, ok helyesen jatak el, elvileg a Gearbest cseszte el a futar rendelesi procedurat. Kivancsi vagyok mit lepnek...

(#25921) vandor01


vandor01
őstag

A November 10 en rendelt EU expresses es kette bontott (Nov16/24) cumom masodik darabja landolt be ma a DPD altal. Idoben volt a azaz a 60napon belul a megerkezes! :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25922) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Sziasztok!

Sajnos tavaly őszről még maradt pár csomagom, amit nem kaptam meg, Syb/LVS stb. megvártam a karácsonyt és az utána jövő postát, de semmi. Írtam GBnek, összesen 6 db csomagról van szó, a legnagyobb kb. 20 dollár, a többi alatta van. Eddig nem volt gond a refund kéréseimmel, igaz összesen pár apróságról volt szó, most viszont benyögtek egy ilyet:

Thank you for contacting Gearbest. We apologize for this delay and sincerely regret that you have not received some of your orders.

We have been shipping around the world for more than 8 years and have an excellent shipping record. The shipping company has claimed responsibility for this loss, and so is sadly beyond our control.

This is a highly unusual case, and since there are more than 2 orders involved at the same time, shipping insurance does not apply.

Please review in detail our shipping and insurance policy in our terms and conditions here: http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html .

Technically there should be no compensation in such case.

Thank you for your understanding.

Best Regards
Beverly

Röviden annyit válaszoljak, hogy akkor Paypal case-t nyitok minden egyet ügyhöz és legyenek kedvesek ők is elolvasni a PP policy-jét, ha már elfogadták fizetőeszközként az oldalukon?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25923) Masooo válasza CactuS (#25922) üzenetére


Masooo
aktív tag

mondjuk az megfelel. Ezért szeretem jobban az ebayt, ott nem tökölnek ezzel, igaz csak 1 kacatomat tüntették el eddig de nem volt gond a refund. Persze magyar lévén el tudom képzelni hogy valaki sportot űz a visszatérítésből... de ilyesmire meg nincs rálátásom.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25924) agroman válasza CactuS (#25922) üzenetére


agroman
senior tag

arra figyelj hogy a PPnel a legnagyobb ertekkel kezd es ne egyszerre nyomd be a claimet az osszes csomagra..

------

(#25925) Tommmysun válasza Silent77 (#25855) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Köszi :R !

Bár így most már tudom, hogy a csomagom még mindig Honkongban vár a repülőre :O .... ok ez egy dec 30-as rendelés, szóval még bőven van ideje, de eddig legalább minden napot úgy élhettem át, hogy holnap már lehet elindul Angliából :DDD . Csak annyi benne kicsit a bosszantó, hogy látom van akinek januári rendelése már jobban áll mint az enyém ... de hát ez egy ilyen játék :).

Teszteltem egyébként egy régebbi EU Express csomagon is, teljesen azt hozza onnantól, hogy elindult Angliából a DPD-s nyomkövetés ... még a hülyeséget is ugyanúgy koppintja, mert a DPDUK azt írja Siófokon vettem át (a név stimmel), míg a magyar DPD nyomkövetésen meg rendesen Fehérvár szerepel.

(#25926) Tommmysun válasza #04441088 (#25920) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Nézted a magyar DPD nyomkövetésen is, vagy csak a DPDUK oldalon? Csak azért kérdezem, mert ahogy már én is írtam róla, nekem az egyik EU Express szállításom a DPD UK számmal úgy néz ki, hogy Siófokon vette át párom, közben meg a magyar (1550-es "előhívóval" kiegészített) DPD oldalon rendesen látszik a helyes fehérvári cím!
Ezzel csak arra gondoltam, hogy lehet valami szomszéd, vagy rokon, akárki vette át a környékeden, csak elfelejtette ezt neked jelezni, te meg azt látod, hogy tök más városban vették át!

(#25927) bacizone


bacizone
csendes tag

2017 nov. 28-án EU Expresszel rendelt telefon jan. 9-én érkezett meg DPD-vel.

Azért azt nem értem, hogy egy elég nagy értékű Xiaomi telefont hogy mernek mindenfajta buborékos csomagolás nélkül, pusztán csak egy nylonba csomagolva elküldeni. Na mindegy, szerencsésen megérkezett.

(#25928) gombii válasza bokenyit (#25911) üzenetére


gombii
tag

Neked is egy nagyobbacska csomagról van szó?

Az enyémbe van 2 pót szűrő Xiaomi légtisztítóhoz és egyéb kisebb dolgok, tehát nem kicsi doboz lehet... ezért gondolnám, hogy valamiért lassabban ér ide.. :/

(#25929) CactuS válasza agroman (#25924) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, figyelek majd rá.

Egyelőre megírtam neki, hogy nem értem, hogy mi köze annak, hogy 6 csomagra nyitottam egyszerre ticketet. Megvártam a karácsony utáni időszakot, hogy hátha csak beragadtak, de ez a 6 csomag eltűnt (előtte/utána/közben is jöttek meg csomagok). Leírtam, hogyha ez a végleges válaszuk, akkor nem hagynak más lehetőséget, paypal caset fogok nyitni, annak ellenére, hogy tudom, hogy ilyenkor rákoppintanak az orrukra. Rendeltem már tőlük több száz dolcsis robotporszívót is, akciókamerát, egyéb cuccokat, amivel volt gond, azt mindig el tudtuk intézni. Ez az első zsákutca, ráadásul egy hülye indokkal.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#25930) bokenyit válasza gombii (#25928) üzenetére


bokenyit
újonc

Igen, nekem is.
Reméljük csak ez az oka és hamarosan megindul.

(#25931) ot93


ot93
senior tag

Üdv,
Rendeltem Xiaomi tollat + 3 bele való betétet olcsón kuponnal.

Aztán a rendelés után kb. fél nappal küldtek egy üzenetet: [kép]
majd erre én megírtam a szállítási címet, amire megint válaszoltak: [kép] Itt ha jól értelmezem, akkor azt írják , hogy a választott szállítási móddal nem tudnak szállítani hozzám és, hogy másik szállítási mód kéne. Ez most mit jelent? Vagy egyáltalán mi nem stimmel? :D eddig ilyennel nem találkoztam...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#25932) asddsa válasza ot93 (#25931) üzenetére


asddsa
tag

Ekezetek nelkul ird le a neved es a cimed

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#25933) pn4hvq válasza ot93 (#25931) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ne használj ékezetes karaktereket, csak az angol abc betűit.

(#25934) Gabesz87 válasza Tommmysun (#25925) üzenetére


Gabesz87
veterán

Dettó....dec.16-ai EU Expressz rendelésem szintén Honkongban vár...az a röhej, hogy ma jött meg egy egérpad, amit 20-án rendeltem a legolcsóbb szállítással (belga posta)...ez az EU Expressz minden, csak nem expressz. Jó, mondjuk nem sürgős épp, és legalább nem kell áfát, vámot fizetni. Valamit valamiért.

(#25935) KamuMazsola válasza Gabesz87 (#25934) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Már annyiszor le lett írva, hogy nem túl szerencsés az elnevezés a teljes szállítási időt tekintve. Lassan hajózik be Angliába, onnan tényleg expressz.

Üdv.: KamuMazsola

(#25936) ot93 válasza pn4hvq (#25933) üzenetére


ot93
senior tag

Értem, mondjuk most jobban nézve ilyent is írtak :D de ha most megírtam ékezetek nélkül akkor várhatóan már nem lesz gondjuk? :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#25937) tobias40


tobias40
veterán

Megjöt a dec.15-én rendelt Liitokala Lii - 500 LCD Battery Charger-em,szép időt teljesített megvagyok elégedve! :C Hogy jót is mondjak a GB-ről!!!Mostanában jól teljesítenek kezd visszatérni a bizodalmam,decemberben nagyon megszívattak,az még bennem van.

Adtak hozzá pluszban egy eu adapter pedig eu-s a cucc,jó lesz másra!

Küldtek hozzá angol nyelvű leírást de nekem az angolom nulla,ráadásul olyan picivel van írva hogy még a gyerekeim is alig látják! :W
Túl okos hozzám a kütyü! ;]

Tudna vki linkelni hozzá magyar leírást,hogyan kell tesztelni,mivel érdemes stb.. Nézem és nem tudom mit nézzek rajta mik az adatok.Nem vagyok villamossági ember tehát szájba rágós kellene.Ha nincs leírás vki leírná nekem hogyan használjam?Jöhet PÜ-ben is!

Köszi előre is!

(#25938) Hopkins_001 válasza tobias40 (#25937) üzenetére


Hopkins_001
tag

Szöveges leírás.
[link]

Még videót is csinált egy jóember :)

[ Szerkesztve ]

(#25939) Masooo válasza Hopkins_001 (#25938) üzenetére


Masooo
aktív tag

zan c4re is van ilyesmi? nincs meg még de tanulmányozgatnám :)

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25940) tobias40 válasza Hopkins_001 (#25938) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!

(#25941) bl4ze


bl4ze
veterán

Urak, powerbank esetén ez milyen postát takar, kivel küldi az akkut ?

Shipping method: EUEXPTH
Delivery costs: $4.89

.:. bl4ze .:.

(#25942) Masooo válasza bl4ze (#25941) üzenetére


Masooo
aktív tag

eu expresses szálltás

jött ma felxibilis csavarhuzó bit, hmm nagyon kellemes csalódás, tetszik és meg fog oldani dolgokat az életemben.. :K
Valamint 2 orico kacat. Mindkettő tetszik és jól is mennek.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25943) bl4ze válasza Masooo (#25942) üzenetére


bl4ze
veterán

eu expresses szálltás

És ez mit jelent, ki fogja hozni, hol lesz nyomkövethető ? Kaptál már ilyet, mennyi idő kb. ? "Packed" a státusz

.:. bl4ze .:.

(#25944) Taktoj


Taktoj
aktív tag

az utolsó helyzet a jövőben van? Akkora várhatom a beérkezést vajon?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#25945) JDMKid


JDMKid
tag

Erre nézne kupont valaki?
(elég jól lehet pontozni, de kíváncsi vagyok melyikkel járnék jobban) :)

[ Szerkesztve ]

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#25946) Titmouse09 válasza bl4ze (#25941) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Megtévesztő lehet, de ez nem EU Express, hanem EU Registered. Holland posta. Ha akku, akkor főleg.

ebből a topikból
ebay topikból

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#25947) bl4ze válasza Titmouse09 (#25946) üzenetére


bl4ze
veterán

Oké, köszi - akkor az is PostNL, csak a drágább "akku" féle :D :C

.:. bl4ze .:.

(#25948) DJ Diablo válasza Titmouse09 (#25919) üzenetére


DJ Diablo
tag

Nagyjából annyi, hogy sajnálják hogy törölni akarod a rendelést és meg szeretnék tudni a törlés okát.

(#25949) anadroid válasza Taktoj (#25944) üzenetére


anadroid
senior tag

Ilyen leferdítettet inkább ne. Ez nem embernek való. Parcella a prágai temetőben van...

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#25950) gingerbalm válasza anadroid (#25949) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

A parcellától nekem is elkerekedett a szemem. :Y

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.