Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) petipetya válasza Predator2 (#26548) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ilyenkor pont úgy zárom le és értékelem, mintha megérkezett volna.

"nincs rá lezsóidő"

(#26552) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Sziasztok!

https://t.17track.net/hu#nums=CH162100620DE December 16-i EU-s rendelésem állapota még mindig ez.
Ticketet 2-án nyitottam, ilyesmiket írogatnak:
Január 3.:
"We will start a claim for the package with the carrier and the carrier will trace your package from their end.
We will take further action for you when we have the result."

Január 12:
"Dear Balazs,

Thank you for your feedback.
I want to offer my sincerest apologies to you for the issue.
As for this issue, please rest assured that we are looking into this for you.
We regret that we are still waiting for the checking result from the shipping carrier.
Please rest assured that we will inform you once we get the reply from the shipping carrier.
To be honest, we sincerely hope you can receive your order or we undertake the great loss, which technically, shipping company is actually responsible for this delivery.
Thank you for your continued patience and kind support."

100 euros tabletről van szó. Gearbestnek fizettem simán kártyával. Járt már valaki hasonlóan? Nem nagyon tudom mit tehetek ilyen esetben. Eddig a kisebb tételek gond nélkül megjöttek eu-n kívülről.

(#26553) Tsebacsi válasza b4lukapitany (#26552) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én esélyesen 80 dollárt fogok bukni hiányos csomag és a posta vámkezelési balf*szkodása miatt. Üdv a klubban :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26554) viktorhu válasza b4lukapitany (#26552) üzenetére


viktorhu
veterán

Ha vettél biztosítást, akkor visszaadják a pénzt, ha nem, akkor egy részét kapod vissza várhatóan.

(#26555) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Xiaomi Mi6 melyik webshopban a legolcsobb most?
Koszonom!

(#26556) beg válasza viktorhu (#26554) üzenetére


beg
veterán

Mindig visszaadják az egészet. Kamu duma, hogy csak biztosítással adják vissza.
Eddig mindegyik teljes összeg visszajött a PayPal egyenlegemre. Ha akadékoskodnak, a PayPal claim-et belengetve egyből utalnak. Soha nem kötöttem biztosítást.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#26557) Márton válasza beg (#26556) üzenetére


Márton
nagyúr

hamarosan kipróbálom :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#26558) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Tehát szerintetek arra már nincs esély ennyi idő után, hogy előkerül hirtelen? Írjak nekik, hogy jó lenne, ha már visszautalnák a pénzt? Mondom, nem paypalon keresztül utaltam csak simán kártyáról, semmi biztosítás. Mivel nem vagyok annyira jártas ebben és megbízható boltnak mondják a gb-t, nekem eszembe se jutott, hogy ilyen előfordulhat. Lehet, hogy a hozzám hasonló gyengébbek kedvéért az összefoglalót érdemes lenne bővíteni erről pár sorral.

(#26559) viktorhu válasza beg (#26556) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem olvastad el, amire válaszoltam. Simán kártyával fizetett, nincs paypal.

(#26560) viktorhu válasza b4lukapitany (#26558) üzenetére


viktorhu
veterán

Mikori a rendelés? Mivel úgy néz ki, rendesen kommunikálnak Veled, várhatsz, ha akarsz. Utóbbi időben egyébként többen is írták, hogy a paypal sem ítélt neki teljes összeget.

(#26561) bazsimano válasza b4lukapitany (#26552) üzenetére


bazsimano
őstag

Azt nem irtad vagy lehet csak atsiklottam felette h mikor rendelted pontosan! Szerintem nyugodtan irjal rajuk ujra hogy akkor 20 nap boven h a szallitmanyozo ceg megtalalja vagy adjon valami valszt a csomag helyzeterol/holleterol!
Szoval en szemely szerint, tolnek meg egy valaszt nekik, es a vegefele meg kicsit surgeted oket hogy akkor ha nincsen valasz rovid idon belul akkor johet a refund!
Udv
B

(#26562) ÁrPi2


ÁrPi2
senior tag

Sziasztok!

Hogyan lehet a Gb EU-s raktáraikra szűrni a főoldalről keresést indítva ?

Kéne nekem valamelyik EU raktárból elérhető Tablet-PC 11,5- 13,5 col közötti FHD
- Voyo-vbook vagy Teclast , Chuwi , aminek ráadásul elérhető a hozzá passzoló billentyűzete is szintén EUból.

Tudnátok ötletet ehhez?

(#26563) walex


walex
csendes tag

Raktározásból visszamaradt?!

https://www.jofogas.hu/bacs_kiskun/10_csomagot_tartalmazo_Luckypack_zsak___kezdodjon_a_csomag_vadaszat__74097112.htm

[ Szerkesztve ]

(#26564) Honzi


Honzi
senior tag

Én is megszívtam valamilyen szinten hiába a biztosítás pedig csak azért fizettem ki hogy küldjenek másikat.
Nov. 15.-én rendelt telefon a mai napig nem jött meg ezért írtam a supportnak hogy küldjenek egy másikat de már nem tudnak eu expressel amit nem értek mert van amire elérhető azt persze megértem hogy jelenleg nem elérhető minden rendelésnél de még is csak meg lehetett volna oldani ilyen helyzetben.
Support azt mondja nincs EU raktárban készleten visszakapom a pénzt megnézem és persze van...
Azt mondja már vissza kaptam a pénzt így már magam is megrendelhetem az már más kérdés hogy 25$ pluszt jelent nekem.
Esetleg ha van Xiaomi Redmi Note 4 vagy Redmi 4X EU-s kupon annak örülnék.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#26565) walex válasza b4lukapitany (#26552) üzenetére


walex
csendes tag

Én november végi rendelést várnék, ha jönne, de nem jön. Sajnos szintén kártyával fizettem.

(#26566) elszabi válasza walex (#26563) üzenetére


elszabi
tag

direkt csinálják, mintha kifoghatnál valami jót.. valójában erre egy üzleti modellt építenek. rendelnek millió kacatot és így próbálják drágábban eladni. pár hónapos a kft, egy fiatal csaj nevén. hát nem tudom, mivel jobb ez, mint odaültetni a gyereket v. egy macskát, h püfölje a billentyűzetet és rendeljen vmit random. persze bankkártya limitet aktiválva előtte :)

(#26567) azbest válasza walex (#26563) üzenetére


azbest
félisten

nemrég volt a posta topicban is [link], valsz német dpd-től lopott csomagokat árulnak :U

(#26568) petipetya


petipetya
nagyúr

1.89 USD érték, azöta nem jött meg. Pont ezt nyúlták le?

"nincs rá lezsóidő"

(#26569) b4lukapitany válasza bazsimano (#26561) üzenetére


b4lukapitany
tag

December 15, ment volna a karácsonyfa alá.

(#26570) Ciccuka válasza walex (#26563) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mi ez zsákbamacska :F

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#26571) bazsimano válasza b4lukapitany (#26569) üzenetére


bazsimano
őstag

elnezest nem lattam, hogy mar az eredeti kerdesben is benne volt...
haaaat szerintem ez siman megerkezik meg :D
de nyugodtan irjal rajuk :)

(#26572) elszabi válasza Ciccuka (#26570) üzenetére


elszabi
tag

nem egyértelmű. lehetnek lopott/kézbesítetlen csomagok is.

de akár kamu-zsákbamacska, mintha lehetne közte értékes cucc is.

pl. a fb-on az egyik csomagon látni a címzettet is, telefonszámmal. street view 10 éves és akkor még nincs azon a címen semmi. viszont van telefonszám rajta, fel lehetne hívni, hogy tényleg ellopták/elveszett-e a csomagja. ha elérhető, akkor az 1. állítás az igaz. ha pedig a szám is elérhetetlen, akkor pedig a 2.

(#26573) Flashy válasza elszabi (#26572) üzenetére


Flashy
veterán

nem érdemes foglalkozni ezzel, nagyon gyanús az egész úgy ahogy van. ez olyan mint a sosehallott új webshop 90%-os akcióval: nem érdemes beleélni magunkat hogy hátha pont ez nem átverés.
a kézbesíthetetlen dolgokat hivatalosan biztos nem így intézik, tehát valószínűleg illegális. a vevő biztos nem jár jól, de nem reklamálhat, mert a lényege a zsákbamacska, bocs most pont nem volt benne aranyóra gyere máskor is. ők úgy járnak a legjobban, ha a kiküldött csomagokban csak értéktelen vacakok vannak és a vevő többet fizet, mint amennyit ér, tehát átvilágítják vagy kibontogatják és visszazárják. másik szemszögből: azért nem bontogatják ki mindet és adják el a tárgyakat külön, mert így többet kaszálhatnak vele, tehát biztosan kevesebbet kapsz, mint amennyit fizetsz érte (főleg ha a nagyokat kiválogatják). és ha illegálisan jutottak hozzá, akkor a vevőnek is lehet belőle baja, hiszen megcímzett csomagok. elő fognak ilyen hirdetések még kerülni mert balekok mindig vannak, de ne foglalkozzunk vele.

(#26574) Ciccuka válasza Flashy (#26573) üzenetére


Ciccuka
veterán

A legtöbb esetben rá van írva a csomagolásra a tartalom. Kibontani se kell.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#26575) vegyszer válasza Ciccuka (#26574) üzenetére


vegyszer
addikt

Csak az mennyire pontos, ami rá van írva.
Nekem jött már telefon játék megjelöléssel (régen), és USB kábel ékszer megnevezés alatt is...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#26576) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.
Nem megkapott ertekelesi pontokert ticket nyitasnal mit kell valasztani?
Illetve hany nap szokott lenni a jovairas?

30 ertekeles,szombat ota semmi. :(((

[ Szerkesztve ]

(#26577) walex válasza petipetya (#26568) üzenetére


walex
csendes tag

Az én csomagjaim elvileg 24-én adták fel, azóta semmi info róla.
Elvileg dec. 11-én érkezett a bp-i repülőtérre, már ha valós a track info...

(#26578) bul07 válasza lacko6 (#26576) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem hiba volt ennyit leadni
Pont a miatt ha gond van akkor 30 bukó, mert mindre nyitni tikettet azért nem semmi
Ha meg egybe megy akkor nem igen fogják mindre jóváírni

Én éjszaka leadtam ötöt, ha megjön jöhet a többi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26579) AtiSnatch válasza lacko6 (#26576) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem 20 :DD

Én itt nyitottam:

Aztán, ha nem reagálnak, akkor szépen sorba végigmegyek minden lehetőségen :DDD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26580) rushty válasza walex (#26577) üzenetére


rushty
senior tag

Menetrendszerűen (ha valós a track) bp.-i reptértől pár nappal meg is kellett volna jönniük.
Hunban felszívódott esetleg még az illetékeseknél van? Kínos úgy is.

Revolut meghívó pü-ben

(#26581) lacko6 válasza AtiSnatch (#26579) üzenetére


lacko6
senior tag

:R Te mikor adtad le ?

(#26582) AtiSnatch válasza lacko6 (#26581) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Szombaton :D

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26583) b4lukapitany válasza bazsimano (#26571) üzenetére


b4lukapitany
tag

Hát tekintettel arra, hogy már egy hónap csúszásban vannak a 3-5 napos szállításhoz képest, én nem nagyon reménykedek. Refundot meddig lehet kérni?

(#26584) fozopali


fozopali
újonc

Sziasztok!
Nekem is 65 napja utazik a csomagom. Euexpress.
Járt már Prágában, majd eltünt,most a Gearbest azt mondja
Itt van az országban stb.. Fel ajánlottak 100 usd-t!
A teljes érték 154 usd! Érdemes elfogadnom? Ha elfogadom,
és tegyük fel tényleg a közelben a csomag. Vissza tudja forditani kinába?

(#26585) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Futottatok bele olyanba, hogy a Track17 és Magyar Posta nyomkövetője szerint is a kézbesítő postán van letétben a csomag a postàn viszont semmit sem tudnak róla?

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#26586) bazsimano válasza fozopali (#26584) üzenetére


bazsimano
őstag

en nem fogadnam el! ugy ertem, te fizettel erte egy osszeget...es nem erkezett meg! szoval vagy kifizetik az egeszet vagy varsz, szeiorntem.

Nalam volt mar olyan, hogy 70-80 nap utan ticket meg minden...visszafizettek az egeszet es utana 100ik napra megerkezett...jeleztem felejuk es kifizettem nekik. ennyi.

(#26587) agroman válasza ericdrawen74 (#26585) üzenetére


agroman
senior tag

Igen. Nálunk ugy mukodik a posta hogy a szomszedos varos postaja a csomageloszto es onnan jar a csomagos kocsi. a hazhozszallitas elotti nap erre valtott a nyokovetes, en is bementem a helyi postara, de megnyugtattak hogy majd hozza a kocsi. jott is.

------

(#26588) ericdrawen74 válasza agroman (#26587) üzenetére


ericdrawen74
senior tag

Értem, köszönöm. Csak az az érdekes, hogy a postai nyomkövető app eddig jelezte, melyik postán, melyik városban van éppen. + eddig vagy hozta a postás, vagy hozott értesítőt, ha az alkalmazás azt jelezte, hogy a kézbesítő postánál van az itt is volt.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#26589) sambenez válasza walex (#26577) üzenetére


sambenez
addikt

A november vége körül feladott csomagokkal nem tudom mi lehet a gubanc, de nekem is van 2 csomagom ami még nem jött meg. Nov. 26 és 27-én adták fel. Nem nagy érték de bosszant, akciós áron vett SW Metal puzzle mind a kettő.

(#26590) walex válasza sambenez (#26589) üzenetére


walex
csendes tag

Megnyitottam a ticketeket.
Próbálnak egyből lerázni, hogy menjek be az illetékes posta hivatalba és persze várjak még, hátha megjön, mert csak holnap fog letelni a 60 nap.
Első rendeléseim voltak, eddig jókat hallottam róla, de ez a sz*rakodás nem szimpatikus.
Aliexpress, Ebay nem próbál meg lerázni, ha valami nem jön meg, reklamáció után jön a lóvé vissza. Ezek meg...
Én valószínűleg befejeztem a Gearbest rendelést, maradok a már jól bevált Ebaynél és Aliexpressnél.

(#26591) sambenez válasza walex (#26590) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem eddig mindig minden megjött. Amit ez előtt rendeltem meg amit utána az is. Itt szerintem a posta lesz a hunyó.

(#26592) AtiSnatch válasza walex (#26590) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

60 nap a deadline, holnap megírod nekik, hogy megnézted postán és nem volt ott. Küldjék a lóvét vagy a terméket újra. Novemberben beragadhatott valami konténer, mert nagyon sok posztot/kommentet olvasok, hogy nem jöttek meg a csomagok (nekem is Xiaomi nightlight, meg egy Naviforce óra) , míg a decemberi/januári(!) rendelések már szállingóznak lassacskán.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26593) capafog23 válasza ga_-bor (#26543) üzenetére


capafog23
őstag

Melyik raktár ?

Én HK raktárasra várok.
Valaki esetleg decemberi HK raktáras eu express rendeléssel, akinek már megérkezett ?

(#26594) AtiSnatch válasza lacko6 (#26581) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Megjött az összes :) 1260 pont :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26595) XenHai


XenHai
senior tag

Hali
Faryaa vissza került a Prague bejegyzés a rendeléshez. De még mindig nem mozdult ...

(#26596) ga_-bor válasza XenHai (#26595) üzenetére


ga_-bor
tag

nekem sem mozdul csomagom a "Parcel is in clearance." állapotról 15 napja. Rendelésem 25 napos. Lassan nyitom a ticketet...

[ Szerkesztve ]

(#26597) fozopali válasza XenHai (#26595) üzenetére


fozopali
újonc

Ugyan ez nekem is!

(#26598) Bornie127 válasza ga_-bor (#26596) üzenetére


Bornie127
senior tag

Nekem 40 nap múlva mozdult. 25 nap után ticket? Mi folyik itt állandóan?

(#26599) ga_-bor válasza Bornie127 (#26598) üzenetére


ga_-bor
tag

15-25 nap szállítási időt írnak, akkor mire fel várjak?

(#26600) fozopali


fozopali
újonc

Ennyi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.