Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25451) sambenez válasza zeon.hu (#25445) üzenetére


sambenez
addikt

"Belföldi feldolgozásra továbbítva" után 1-2 nap.
Nekem mondjuk egyszer ültek még utána rajta 1,5 hetet.

(#25452) szmyky válasza Yag (#25449) üzenetére


szmyky
aktív tag

Sajnos a telefon és tablett méretű dolgoktól kivették az EU Express módot.
Gondolom az ünnepek alatt megtöbbszöröződött az ilyen típusú csomagok eltűnése.
Szerintem a szortírozó központok is kénytelenek voltak alkalmazni mindenféle külsős céget a megnövekedett ünnepi forgalom miatt, így több lett gond is.

De ez csak egy tipp, mert pl. a drónokat simán lehet EU Expressel rendelni.
🙄

(#25453) zeon.hu válasza sambenez (#25451) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem sikerült megnyugtatnod :D
Egy tv boxot várok egyébként.

#?*@&!

(#25454) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok,
pár hete írtam masengeren a gearbestnek. Azóta heti szinten többször írogatnak nekem. Hogy lehetne leállítani őket? Kikapcsolni, az üzenet küldésüket.
Gondolom valami ajánlást linkelnek, hogy mit vegyek, meg kupont stb.

(#25455) viktorhu válasza Sterilzona (#25454) üzenetére


viktorhu
veterán

Én csak kikapcsoltam az értesítéseiket, de le is tudod tiltani őket messengeren.

(#25456) Silent77


Silent77
Topikgazda

Probléma mentes vásárlást és Boldog új évet kívánok nektek!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25457) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Üdv.: KamuMazsola

(#25458) Adamis válasza szmyky (#25452) üzenetére


Adamis
őstag

Azt olvastam, hogy a 2kg feletti cuccoknál lehet csak választani az euexpress módot. Ami gáz, mert most akarok telót venni. A kiszemelt Xiaomi Mi A1-nél csak Singpost és belga posta van. Utóbbinál vajon kisebb az esély arra, hogy vámkezelés alá veszik? Vagy esélytelen?

(#25459) cidalain válasza Adamis (#25458) üzenetére


cidalain
veterán

Miert lenne kisebb az esely? Minden esetben 99% az esely hogy megfogják.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25460) szmyky válasza Adamis (#25458) üzenetére


szmyky
aktív tag

Itthon is van 70 körül 2év garival, az miért nem jó?
És 2nap alatt nálad van.
😉
... vagy a 32GB-os a céltermék?

[ Szerkesztve ]

(#25461) Martin Eden


Martin Eden
tag

EU Express sztori (spoiler: nincs happy end):
November 30-án rendeltem több dolgot, olyan 250$ körül összesen, EU Express szállítást választottam, amit ki is fizettem. Nem karácsonyra rendeltem, szóval nem izgultam, de mivel a rendelés után elég hamar az alkalmazásban "dispatched" lett a státusz, a weben meg "packed", pár nappal karácsony előtt rákérdeztem a supportnál, hogy mégis mire számítsak.
Sűrű bocsánatkérések közepette azt írták, hogy az egyik rendelt termék igazából nincs raktáron, várjak pár napot. Vártam, bár furcsálltam, hogy a support által írt dolog valahogy nem egyezik a státusszal, valamint a rendelt cucc is igazából folyamatosan "flash sale"-ben volt, napról-napra változott, hogy épp mennyi elérhető, folyamatosan pörögtek az eladások.
Múlt héten így rákérdeztem, hogy akkor ez hogy is van, ekkor már azt a választ kaptam, hogy a postázással van a gond, visszafizetik az EU expresst és elküldik normál postával. Visszaírtam, hogy az jelentős többletköltséggel járna nekem, szóval inkább várnék, hogy újra elérhető legyen az EU Express.
Erre azt a választ kaptam, hogy azt b@szhatom, DHL-lel tudják küldeni, kell vagy nem?
Most ezen filózok, hogy megérnek-e a rendelt dolgok még nekem +DHL+ÁFA+Vám nem kicsi összeget vagy mondjam le az egészet...

(#25462) bertokl válasza Martin Eden (#25461) üzenetére


bertokl
tag

Esetleg másold be nekik ezt a szöveget, hogy több helyen olvastad, és hogy igaz-e:

[link]

Tele van ezzel az összes facebookos Gearbestes fórum és több külföldi kuponos oldalon is láttam. Konkrétan Gearbesttől ezt sehol nem láttam leírva, de egy próbát megér. Biztos hogy ők a forrás, de ezt nehéz bizonyítani. :)
Talán Silent77 többet is tud erről.

Szerk.: egyébként szerintem - óvatos meggyőzéssel - lehet velük alkudozni.

Én két robotporszívót vettem tőlük. Szállításnak Priority Linet választottam, de nagy izgalmamban nem figyeltem, hogy EU Express sehol nincs írva. Mivel a rendeléseknél DPDUK1-et írtak, nyugodt voltam.
Valóban Priority Linennal adták fel, de szingapúri postával.

Írtam nekik, először 20-30% visszatérítést ajánlottak, de a végén több mint 50%-ra sikerül felalkudnom. Talán lehetett volna még tárgyalni velük, de ezt korrektnek éreztem.

[ Szerkesztve ]

(#25463) Adamis válasza szmyky (#25460) üzenetére


Adamis
őstag

Az a baj, hogy visszaküldtem egy hibás telót, annak az árát visszadják, de ugye gb wallet-re. Azt kell levásárolnom. Vagy visszakérhetem paypal számlára?

(#25464) ANOka válasza Adamis (#25463) üzenetére


ANOka
őstag

Én alkudoznék velük, hogy PayPal számlára adják vissza, mivel ez nem pár dollárocska!

(#25465) Adamis válasza ANOka (#25464) üzenetére


Adamis
őstag

Van vajon példa arra, hogy valakinek visszaadták az összeget? Itt 170 dolcsiról lenne szó, tehát valóban nem pár forint..

(#25466) ANOka válasza Adamis (#25465) üzenetére


ANOka
őstag

Én egy kacatra részleges visszatérítést (2 USD) kaptam PayPal-re, mivel ide kértem a felajánlott lehetőségek közül.
Tőmondatokat használva illedelmesen alkudozni kell velük, mint a zsibvásárban egy ócska bazárban a kofákkal!

[ Szerkesztve ]

(#25467) Adamis válasza ANOka (#25466) üzenetére


Adamis
őstag

Megírtam nekik, hogy nem kérem a vissza-posta árát sem, csak a teló árát fizessék vissza PP-ra. Hátha ez jó üzlet lesz nekik, mert amúgy 5000 forintról van szó...

(#25468) ZsoltG60 válasza Adamis (#25467) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Mivel PP-vel fizettél a visszapostázás árát is kérheted, 9300Ft-ig
Persze ha csak megvannak a postai papírok/feladóvevény, számla/blokk

[link]

Lumia 950XL

(#25469) bertokl válasza Adamis (#25467) üzenetére


bertokl
tag

Nem kell szerénynek lenni, nekik van sok pénzük, nem neked, viszont ők küldtek hibás készüléket.
Finoman el kell mondani, hogy neked egy fórumon azt javasolták, paypalra kérd szállítási díjjal együtt, mellesleg ez Magyarország - ha, nem az egész világ :) - legnagyobb tech fóruma, és felhasználók tömege várja lélegzetvisszafojtva a fejleményeket.
Persze, ahogy Zsolt is mondja, a szállítási díjat a paypaltól is kérheted.

[ Szerkesztve ]

(#25470) mergesmate


mergesmate
tag

Visszaolvasva látom, hogy más is alászaladt már (velem együtt) ennek az EU adapteres dolognak.
Én december 22-én rendeltem egy Xiaomi Mi Note 2-őt, EU-16 raktárból. Az oldal azt írta, hogy dec 29-ig feladják.
Szombaton ránéztem, de "Processing" volt a státusz. Nyitottam ticket-et, hogy rákérdezzek erre.Tegnap jött is a következő üzenet:
"We are processing your order. Due to popular demand, the item PB0110301 is currently out of stock."

Gondolkodtam, hogy megkérdezem tőlük, hogy erről miért nem tudnak tájékoztatni a rendelés után, mert szerintem nagyon sokan azonnal lemondanának erről az adapterről, csak hogy előbb megkapják a csomagot. De inkább udvariasan megírtam nekik, hogy hagyják a fenébe azt az átalakítót, és küldjék anélkül. Bízom benne, hogy a héten fel adják a kis "bökkenő" után.
Ez a szállítási mód "ES-GLS-Oversea", ha jól értem, akkor azt jelenti, hogy spanyolból fog jönni GLS-el?

Xiaomi 13

(#25472) Silent77


Silent77
Topikgazda

bomlasz: Ref linkes oldalt ne, főleg, hogy ott az eredetije.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25473) qqzs válasza Martin Eden (#25461) üzenetére


qqzs
őstag

Mikor jo sok minden rendeltem egyszerre tobb raktarbol is elofordult hasonlo. Nincs valami keszleten varjak. Kiderult hogy 300usd rendelest azert nem kuldenek mert eu adapter nincs raktaron. Lemondtam rola elkuldtek. Masik meg mikor nekem is postazast akartak cserelni kiderult hogy tul nagy a csomagom es nem valalja a szallito ceg erre kertem hogy draga fizetős posta helyett inkabb szedjek szet tobb csomagra. Ezt is megoldottak

Eladó: GTS450

(#25474) geri1111


geri1111
tag

Van -e valakinek valamilyen eredménye a október végi, november elején rendelt eu express-es csomagokról?
Mozdult-e meg, esetleg érkezett-e meg ebből az időszakból valami?

(#25475) Norby-007 válasza geri1111 (#25474) üzenetére


Norby-007
tag

Sajnos semmi :(

(#25476) geri1111 válasza Norby-007 (#25475) üzenetére


geri1111
tag

2 tabletet és 1 terepjáró rc autót várok. ....

(#25477) johniee válasza Adamis (#25467) üzenetére


johniee
senior tag

Nekem a Chuwi Hi10 pro tablet lett visszaküldve, a 8700Ft-os feladási díjat visszatérítette a PP és kb 30-35 nap alatt odaért+vissza is kaptam a teljes árát karácsony előtt :)

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#25478) drpele válasza geri1111 (#25474) üzenetére


drpele
senior tag

Október 24-i rendelésnek semmi nyoma, az utolsó státusza:
31.10.2017 02:14 Hinckley A küldemény beérkezett az elosztó központba

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#25479) agroman válasza geri1111 (#25474) üzenetére


agroman
senior tag

nov 02-en rendelt tabletem, nov 22-en megjott.

------

(#25480) geri1111


geri1111
tag

2 csomag 11.15 óta dpd felé továbbít va 1 csomag Hinckley-nel 11.09. óta nem mozdul. Úgy látom akinek Hinckley-nel érintett a csomagja az senki sem kapta meg. 1 csomagom nekem is megjott október végi rendelessel, de ez Hinckley-nel nem jart.

(#25481) P.Miki válasza geri1111 (#25474) üzenetére


P.Miki
csendes tag

Rendelés: Nov 11.
DPD sms: Nov 14.
Feladás: Nov 19.
Státusz (ma): 2017-11-14 15:10 Southall, Your parcel is on its way

PMiki

(#25482) TripleB válasza agroman (#25479) üzenetére


TripleB
senior tag

Üdv!

Melyik szállítási mód volt bejelölve?
Most akarnék egy tabletet rendelni.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#25483) agroman válasza TripleB (#25482) üzenetére


agroman
senior tag

eu express DPDUK1
ilyet most nem fogsz talalni tabletre.

------

(#25484) amadeus11 válasza P.Miki (#25481) üzenetére


amadeus11
senior tag

Akkor nekem szerencsém volt, hogy megkaptam a nov. 13-án rendelt telefonomat. Karácsony után ért ide. Igaz nyitottam egy ticketet amelyben kifejtettem, hogy karácsonyi ajándék lesz és jó lenne, ha ideérne. A többi filléres cuccaim is sorra érkeznek. Írjatok pár sort nekik hátha...

There is a star

(#25485) geri1111


geri1111
tag

Azzal, hogy leirom karacsonyi ajandek lett volna nem hiszem, hogy barmit valtoztatna. Egyebkent en mar tobbszor irtam nekik. Az elso csomagom a 60.napot 3.an eri el. Kezdhetem veluk az alkudozast. Azert ezt durvanak tartom, hogy 3 csomagomrol sincs semmi hirem. Abban vaiszont biztos vagyok hogy ezek voltak a utolso nagyobb erteku rendeleseim. Ennyit nem er az egesz, hogy 20000 Ft ert tetelenkent mar egy honapja marom magam az idegtol. Most meg mehetek kuncsorogni, hogy valamennyi penzt kapjak vissza. Raadasul itthon karacsony elott vehettem meg sorban ujbol az ajandekokat, elvegre a gyerekeim nem igazan lettek volna megertoek a kinyomtatott a4 es papirommal boritekban.

(#25486) bertokl válasza geri1111 (#25485) üzenetére


bertokl
tag

Nekem eddig minden rendelésem megérkezett, de átérzem a helyzetedet.
Azt gondolom nem valamennyi, hanem a teljes összeg jár vissza. (Plusz még adhatnának fájdalompontokat is.) Nyilván nem ezzel érdemes nyitni, de ők is tudják, miért nem bankkártyával, hanem paypallal fizetnek náluk a vevők. Hát ezért.

(#25487) qqzs


qqzs
őstag

11.20iki euexpresz pesten jar

Eladó: GTS450

(#25488) p@gabi


p@gabi
tag

Sziasztok
Eddig még nem csináltam a termékekről értékeléseket,most szeretnék nekilátni,de már az elején elakadtam.Mobil appból próbálom,és ott van egy olyan sor,hogy "title".Oda mit kellene írnom?Esetleg a termék nevét?Vagy talán az értékelésnek valami rövid címet,véleményt?
A többivel nem lesz gond,lehet ez is valami egyszerű csak még nagyon reggel van nekem :F

(#25489) FingR86 válasza p@gabi (#25488) üzenetére


FingR86
őstag

Total mindegy mit írsz oda, én a termék nevet szoktam.

(#25490) zolda


zolda
tag

sziasztok!
EU6 raktárhoz tudtok vmi általános kupont (Blackview BV8000 Pro-t rendelnék)?
köszi.

(#25491) p@gabi válasza FingR86 (#25489) üzenetére


p@gabi
tag

Köszi
Megnéztem más értékeléseket is,de csak a pro és kontra van elkülönítve,ez a cím nem látszik seholsem,úgyhogy valószínűleg tényleg mindegy,csak valami legyen beírva a csillagozás miatt.

[ Szerkesztve ]

(#25492) BB9000 válasza P.Miki (#25481) üzenetére


BB9000
senior tag

Az én csomagommal se jobb a helyzet. Nov 15.-én lett megrendelve. DPD nyomkövetés szerint még nem érkezett meg Európába.

(#25493) Norby-007 válasza P.Miki (#25481) üzenetére


Norby-007
tag

Nekem is ugyanez, de ráadásul ketté szedték a 177 dolláros csomagomat és a másik november 25-ei dátummal ugyanígy áll.

(#25494) Allenbradley válasza geri1111 (#25474) üzenetére


Allenbradley
újonc

November 11 december 27-én érkezett meg. (telefon)

(#25495) asddsa válasza P.Miki (#25481) üzenetére


asddsa
tag

Kitámaszthatták az ajtót :D

O_o // Megbízhatóságom : http://tinyurl.com/asddsamegbizhatosag

(#25496) Kurrens


Kurrens
tag

Sziasztok!

Vettem a a Gearbest-től karácsonyra egy Chuwi Hi8 Pro tabletet. Van rajta egy dead pixel.
Ilyenkor lehet valamit intézni a Gearbest felé (csere vagy refund)?

(#25497) bl4ze válasza zolda (#25490) üzenetére


bl4ze
veterán

EU-6 raktár nem ajánlott, rohadtul semmit nem küldenek, csak hazudoznak.
Pénz csak PP dispute után jött vissza. :W

.:. bl4ze .:.

(#25498) Beni2360


Beni2360
félisten

Szerintetek ez jó idő futás volt - most hozta a postás?
Belgium Post: Dec 15, 2017 15:04:15 PM PST :C 2 db burgonya hámozó.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#25499) UHHH válasza Kurrens (#25496) üzenetére


UHHH
senior tag

Nekem a 27"-os asus monitoromon van dead pixel, de nem foglalkozik az asus és az edigital sem ilyen apróságokkal. :) Csak ha 6 db lenne, akkor foglalkoznának vele. Valszeg a GB se fog, de majd értesíts.

(#25500) Beni2360 válasza Kurrens (#25496) üzenetére


Beni2360
félisten

Mit kezdjünk a pixelhibával? Igaz ez nem vigasz és megoldás számodra.
Írni kell neki és majd válaszolnak milyen lehetőségek vannak.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.