Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) bl4ze válasza cidalain (#25147) üzenetére


bl4ze
veterán

Ma, vasárnap hozta a futár? :Y WTF

.:. bl4ze .:.

(#25152) vandor01 válasza cidalain (#25147) üzenetére


vandor01
őstag

én reggel rendeltem es a GB fonoke (bruce lee es jackie chan kozos fia) mikulas ruhaba most rakta bele a kifenyesitett cipokbe! NA ÉN nyertem a ki hazudik nagyobbat játékban! :D

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25153) karesz0608


karesz0608
újonc

Sziasztok!
Ha a dpd oldalán azt írják, hogy várható kiszállítás dec. 28, akkor ne is reménykedjek abban, hogy megkapom 27.-én? :F

(#25154) toyasoslecho válasza karesz0608 (#25153) üzenetére


toyasoslecho
tag

Ha már pesten van akkor az első munkanapon,tehát várhatod 27-én.A UK tracking oldalon csak kb- ra van irva.

(#25155) karesz0608 válasza toyasoslecho (#25154) üzenetére


karesz0608
újonc

Köszönöm! Akkor az én jézuskám szerdán hozza nekem az ajándékot! :DD

(#25156) Black&White


Black&White
addikt

November 27.-i EU Express rendelésem (Voyo V1)ma indult el Magyarország felé, kérem nincs itt semmi látnivaló! :DDD :)
Boldog karácsonyt a topic lakóknak!

(#25157) bertokl válasza karesz0608 (#25155) üzenetére


bertokl
tag

Én azért inkább csütörtökre várnám a helyedben, hogy ne legyen csalódás. :)
Az enyém is ugyanitt tart, és azt gondolom, szerdán szállítják vidékre, a kiszállítást végző kirendeltségre, majd csütörtökön kézbesítik.

(Hacsak nem dolgoznak 25-26-án is, ugyanúgy, ahogy az előbb cidalain megetett többünket. :DDD )

A várható kiszállítást hol látod? Én nem látok ilyet.
Szerk.:látom már, a UK oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#25158) PainKiller13 válasza karesz0608 (#25155) üzenetére


PainKiller13
őstag

Az enyém is pesten van, akkor ezekszerint szerdán jön az Axon :)

(#25159) cidalain válasza bertokl (#25150) üzenetére


cidalain
veterán

Poén volt persze ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#25160) bertokl válasza cidalain (#25159) üzenetére


bertokl
tag

Idővel rájöttem, de itt annyi mindent olvas az ember, hogy - szégyen, nem szégyen, - bekajáltam csontig. :DD

(#25161) toyasoslecho válasza bertokl (#25157) üzenetére


toyasoslecho
tag

26-a 00.00-tól már nem ünnep.Onnan lehet szállítani.Reggelre vidéken lesz.Az előző Eu-s csomag péntek 16 órakor érkezett pestre,hétfőn 7 kor már Veszprémben,11-kor megkaptam.Remélem most is v hogy így alakul:)
Szintén Axon

(#25162) bertokl válasza toyasoslecho (#25161) üzenetére


bertokl
tag

Úgy legyen. Nekem ezzel ellenkező tapasztalatom volt eddig, de csak az a biztos, ami már elmúlt. :)
A dpd-nél tényleg gyorsak, pár hete szombaton is kaptam tőlük csomagot, azért én tartom a csütörtököt. :))
(Szerintem 27-e 0.00 órát akartál írni :) )

(#25163) gergely2019 válasza toyasoslecho (#25161) üzenetére


gergely2019
csendes tag

December 26-a Karácsony 2. napja, munkaszüneti nap.

(#25164) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Most vettem észre, hogy 4 megrendelésem esetén rossz házszámot adtam meg. Ebből az egyik dhl-es, itt nem lehet gond, mert úgyis felhívnak ha nem találnak. A többi 2 db holland registered és egy belga posta. Ezeket a magyar posta vagy futár hozza ki? Írtam a GB-nek de még nem reagáltak mit lehetne tenni.

(#25165) ga_-bor


ga_-bor
tag

Én rendeltem eu raktárból egy elég drága cuccot (már ahhoz képest, amennyiért gb-től szoktam rendelni). Karácsony előtt szabin voltam sokat, megkértem munkatáramat, hogy ha jön valami vegye át.

Munkatársam szerint nem jött semmi. Ma ránéztem a trackingre, aszerint a 62-es postán átvették 21én... Nah ilyenkor mi van?

(#25166) agroman válasza Pikkolo^^ (#25164) üzenetére


agroman
senior tag

mindkettot a magyar posta hozza ki. ha ismered a postast sot, ha o ismer titeket akkor nincs gond.

------

(#25167) bertokl válasza ga_-bor (#25165) üzenetére


bertokl
tag

EU raktárból általában futár hozza, mondjuk én csak 17-es és 18-as raktárból rendeltem, lehet tévedek, és más raktárakból van olyan szállítási módjuk, ami a postánál köt ki.
Más munkatársnál nem hagyták ott?

[ Szerkesztve ]

(#25168) ZsoltG60 válasza ga_-bor (#25165) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Szerdán nyitáskor bemész a postára és megkérdezed TN alapján merre jár a csomagod. Mit rendeltél pontosan, melyik raktárból ? Esetleg ha nincs személyes adat bemásolhatod ide a TN-t...

Lumia 950XL

(#25169) Pikkolo^^ válasza agroman (#25166) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Munkahelyemre rendeltem, nem ismerem a postást aki jönni szokott. Akkor ez így izgi lesz.

(#25170) vandor01


vandor01
őstag

ruszkik nem szaroznak dolgoznak mint állat a GB-s vonatos postazason :DDD

24.12.2017 13:52 China post
Arrived at postal office YīLiè茨Kè,Russia (ZOBL04)

24.12.2017 15:52China post
Left postal office YīLiè茨Kè,Russia Sorting Center (ZOBL04)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25171) ga_-bor válasza ZsoltG60 (#25168) üzenetére


ga_-bor
tag

Original Xiaomi Mi Smart WiFi Remote Control Multi-functional Gateway

Shipping meghod: DEPEURM2
Deliveries : Europe Registered
State/County/Province : Pest
TN: RC209936267DE

(#25172) ga_-bor válasza ga_-bor (#25171) üzenetére


ga_-bor
tag

EU-5 Warehouse

(#25173) Silent77 válasza ga_-bor (#25171) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Első dolgod legyen felhívni, vagy elmenni a postára, és megkérdezni ki vette át.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25174) lacko6 válasza ga_-bor (#25165) üzenetére


lacko6
senior tag

csak eliras

(#25175) zzz03


zzz03
őstag

ganzo kesekre nincs valakinek kuponja / kodja?

[ Szerkesztve ]

(#25176) FingR86 válasza zzz03 (#25175) üzenetére


FingR86
őstag

mondj pontos típust és szétnézünk.

(#25177) mrrr74 válasza ga_-bor (#25165) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Ha céghez rendelted és van futárszolgálat aki kiviszi a csomagokat, akkor ez így még okés is lehet, főleg ha van reforwarded bejegyzés is a trackingben. Itt nem DPD-re, vagy DHL-re gondolok, hanem olyanra, aki a cégeddel kapcsolatban áll és a 62-es postától elviszi a céged összes csomagját (tehát nem a "sima" postás viszi ki). Remélem ez így érthető.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#25178) zzz03 válasza FingR86 (#25176) üzenetére


zzz03
őstag

ganzo g7522 a szine mind1. koszi.

(#25179) ZsoltG60 válasza ga_-bor (#25171) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Ezt valóban úgy néz ki , hogy valaki átvette.
Ha van lehetőséged (nem tudom merre laksz) erre a 62. postára menj be minél előbb és ott érdeklődj. Ez aláírós csomag volt szóval nyoma van , hogy ki vette át.

Lumia 950XL

(#25180) mrrr74 válasza ZsoltG60 (#25179) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Ez a Nyugati nagyposta, de pont ez a bejegyzés akkor is ha a futárcég vette át (közben megnéztem a trackinget), bár akkor van közben egy reforwarded minden esetben.

[ Szerkesztve ]

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#25181) ga_-bor válasza mrrr74 (#25180) üzenetére


ga_-bor
tag

Köszi, szerdán bemegyek, megkérdezem a cégnél a portát, hátha ők vették át, de ha nem akkor megyek a postára megkérdezem ki vette át.

(#25182) azbest válasza ga_-bor (#25181) üzenetére


azbest
félisten

Olyan is lehet, hogy a cég postafiókra irányíttatja a küldeményeit és mondjuk hetente egyszer egyben szállíttatják ki vagy ők mennek be időnként érte. Bár nem tudom azt hogy jelzik nyomkövetésben.

Ha céges címzett van, akkor neked ki sem adják, ha nincs megfelelő meghatalmazás a cégtől.
Nem is mindenütt engedik a cégek, hogy hozzájuk rendeljenek postai úton az alkalmazottak, egyik helyen ahol dolgoztam ilyen kalamajkák voltak belőle:
- az irodisták berágtak, hogy a sok kínai kacatért ők járnakal be a postára, kivenni a postafiókból vagy sorbanállni, ha aláírós.
- volt hogy a nav a cég nevére akart vámeljárást indítani, ami azért egy fokkal macerásabb, mint magánszemélyjént, főleg a tulajdoni viszony megkavarodása miatt.

A lényeg, hogy mindenképp előtte érdemes a cég megfelelő emberét megkérdezni, hogy szabad-e és ha igen, kérnek -e bármi plusz infó feltüntetést. Például egyetemen kifejezetten kérték, hogy legyen feltüntetve a szervezeti egység neve, meg emelet ajtó is, mivel saját belső postájuk van, akik hajlamosan a nem túl naprakész nyilvántartás alapján egy névrokonnak kézbesíteni a város túlfelére :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25183) ga_-bor válasza azbest (#25182) üzenetére


ga_-bor
tag

4 éve rendelem a csomagjaimat ehhez a céghez (4 éve dolgozom itt) és nincs gond. Remélem most is csak a porta fogta meg, ha nem így van akkor a postás nyúlta be. Bár gondolom nem sok mindent tud kezdeni a xiaomi okosotthon egy építőkockájával :D

(#25184) RBJ


RBJ
addikt

teclast p10
Vennék egy ilyen tabletet. Eu registered elvileg megoldja a postát? ;]
Nem látok eu warehouse t opciót.
Néztem még valami coupont de még drágább lett. :Y

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#25185) mrrr74 válasza ga_-bor (#25183) üzenetére


mrrr74
aktív tag

háát, mondjuk pont ez az alap építőkocka, így lehet elkezd építeni belőle egy okos otthont :)

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#25186) szmyky válasza RBJ (#25184) üzenetére


szmyky
aktív tag

Az EU Registered -et a magyar posta fogja kézbesíteni, szóval 95%, hogy a vámosok elé fog kerülni!
:K

(#25187) ZsoltG60 válasza RBJ (#25184) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Kupon : OctaC---> $99.99
jelenleg nincs a felsorolt szállítási módok közt olyan amivel megúsznád plusz költség nélkül. :N

Lumia 950XL

(#25188) RBJ válasza ZsoltG60 (#25187) üzenetére


RBJ
addikt

Más hasonló esetleg vagy ajánlott tablet 30 körül eu raktárból.?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#25189) RBJ


RBJ
addikt

Találtam teclast 98 t. eu13, eu 6 raktár mit takar. Két helyről két árban. :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#25191) szemmelver


szemmelver
aktív tag

Sziasztok!

Kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

Teljesen új vagyok gearbesten, egy androidos tv boxot szeretnék rendelni, láttam hogy itt vannak eu raktárak így kikerülhető az adó+vám, Ez a termék, látom van 3 eu raktár is, de mindegyiknél más árat ír. Jelent ez valamit?
Mennyi időn belül kapom meg, így hogy az "EU"-bol jön?

Köszi a válaszokat! :R

(#25193) grimm2015 válasza vandor01 (#25192) üzenetére


grimm2015
senior tag

Én is azt várom... de 60nap szerintem nem lesz, mert már szállingóznak az ebben az időkben megrendelt EU express csomagok.. (Csak nem a mienk :D )

Battlenet: Grimm#22690

(#25194) vandor01 válasza grimm2015 (#25193) üzenetére


vandor01
őstag

remelem :D enyemek sem mozdultak :O
szerintem jovoheten meglodulnak azt Jan kozepere megerkeznek :Y
a remenyhal meg utoljara vagy kulonben disput/paypal egyebek :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.