Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26201) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Ilyen bluetooth-os fülesben gondolkozom, futáshoz használnám. Van valakinek tapasztalata hasonlóval?

Ne használj reflinket!

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#26202) Saccco


Saccco
nagyúr

G-W-4 raktárból sima posta hozza a csomagot vagy futár?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26203) kóóó


kóóó
aktív tag

Sziasztok.
Tegnap reggel rendeltem egy 2 dolcsis vackot.
De rendeles utan 2 percel meggondoltam magam, hogy nezek egy dragabbat.
Irtam messengeren gearbestnek azonnal, hogy toroljek mr a rendelest, de semmi reakcio. Erre ma reggel feladtak....
Ez mi a ....?

Üdv.: kóóó!

(#26204) kcsa válasza kóóó (#26203) üzenetére


kcsa
veterán

Ez a tanulópénz. Egész olcsón megúsztad :D

(#26205) FingR86 válasza kóóó (#26203) üzenetére


FingR86
őstag

de legalább mostanában mindent feladnak hamar. van hogy reggel rendelek vmit és este már jön az üzi h shipped out.

(#26206) kóóó válasza kcsa (#26204) üzenetére


kóóó
aktív tag

Hade nem is lehet torolni? :F :W

Üdv.: kóóó!

(#26207) vasi89 válasza kóóó (#26206) üzenetére


vasi89
addikt

de lehet csak most gyorsabban feladták mint h olvassák a ticketet.

(#26208) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Korábban írtam, hogy a vámon megakadt egy csomagom, intéznem kellett a vámolási dolgokat. Ma reggel a postától hívtak, hogy a vám-on kinyitották a dobozt, és nem volt benne a fülhallgatóm, csak a lámpa... Szóval azt javasolta küldjük vissza és kérem vissza a pénzt.
Hogy miért kell csalódni már a Gearbest-ben is. Vagy ez nem is az ő hibájuk, hanem az adott eladó-é, vagy neadjég a vámosnak tetszett meg a fülesem?! :F :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26209) Beni2360 válasza Tsebacsi (#26208) üzenetére


Beni2360
félisten

vagy neadjég a vámosnak tetszett meg a fülesem?! - hatósági személy rágalmazása? ! :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#26210) vasi89 válasza Beni2360 (#26209) üzenetére


vasi89
addikt

azért tettek ők eleget ahhoz, hogy ez jusson először az ember eszébe, ha eltűnik valami. amúgy is mit számít még, hogy hatósági személy? inkább ne menjünk bele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26211) GZoli7 válasza Tsebacsi (#26208) üzenetére


GZoli7
senior tag

Egyenként szoktak mindent feladni, nem lehet nálad is ez?

(#26212) Tsebacsi válasza GZoli7 (#26211) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Fogalmam nincs, de az akkor még inkább return and refound, mert 2 tételre külön vámeljárást nem fizetek, így is késett (az első is, ha kettő van), és egy rendelési szám alatt ment, egy tracking numberrel, nem külön-külön. Mind1, megtanultam, hogy ezentúl nem rendelek 1 cuccnál többet, és szigorúan vámhatár alatt...

Mod:
A vámos rágalmazásosra nem reagálok, megtették előttem tökéletesen, köszönöm neki :R

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26213) anadroid válasza kóóó (#26203) üzenetére


anadroid
senior tag

A messenger nem hivatalos kommunikációs felület. Vagy látják, vagy nem. A rendeléseid között kellett volna a Cancel-re kattintanod, akkor kapsz egy kérdést, hogy miért, azt megválaszolod, és meg van oldva. Ha ez nem megy, akkor meg ticketet kell nyitni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#26214) sambenez


sambenez
addikt

Érdekes a mai nappal minden tavalyi rendelésem megérkezett, kivéve két november végén feladott csomagom. Egy birodalmi lépegető és egy csillagromboló fém modell. Mind a kettőt akciós áron vettem, más sem kapta meg még ezeket aki akkor vett belőle?
A CJAHAM követő szerint mind a kettő dec. 16-án érkezett Bpestre. Vajon mit csinál azóta a posta vele?

(#26215) Silent77 válasza Tsebacsi (#26208) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A rendelésnél nézd már meg, nem bonották e ketté. Lehet 2 tn van.
Én tuti nem küldeném vissza.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26216) Tsebacsi válasza Silent77 (#26215) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

1 order number, 1 track number, semmi több, mind2 china warehouse. Ezvan, már a posta küldi vissza, én meg se kaptam a csomagot, nem is láttam... Ticketet is megírtam. Most várhatok minimum 10 napot mire ez talán rendeződik, addig sincs füles a telefonhoz...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26217) FingR86 válasza sambenez (#26214) üzenetére


FingR86
őstag

nekem is van egy nov 23-as feladott convoy s2+ ami még nem futott be, kicsit még várok, aztán jelzek nekik.
kérdeztem korábban másik topicban és többen is jelezték, h nekik sem érkezett meg ez a lámpa az akkori rendelésekből.

(#26218) AtiSnatch válasza sambenez (#26214) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem is van 4 rendelésem novemberből ami gyanús, hogy nem fog megérkezni. :F Valami globálisgebasz lehetett. Mondjuk a Karácsony :DD

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26219) zsolx válasza vasi89 (#26207) üzenetére


zsolx
tag

Volt már olyan eset hogy megküldték a számot "feladták a terméket" azután jelezték hogy nincs belőle.
A csomagszám megadása nem azonos a feladással.

(#26220) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
gyerkocok elhagytak ezt a villogos vacokt :) anno 0.11ert vasaroltam...van valami olcsosito? mert azert 2 dolcsit nem er :D

(#26221) lacko6 válasza sambenez (#26214) üzenetére


lacko6
senior tag

Szerintem fel sem adtak.Nekem 8 novenberi csomagom sehol,ebbol 3 sw puzle. :(

(#26222) ericdrawen74


ericdrawen74
senior tag

Sziasztok, ez az első rendelésem GearBestről, jól értem, hogy Hollandiából jön a csomag közvetlenül? Ha igen, mennyi idő alatt szoktak innen megjönni a cuccok? Eddig, csak Kínából rendeltem. Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Olyan világ jön, amikor mindenki gyanús, aki szép. És aki tehetséges. És akinek jelleme van… A szépség inzultus lesz. A tehetség provokáció. És a jellem merénylet!… Mert most ők jönnek… A rútak. A tehetségtelenek. A jellemtelenek. (Márai Sándor)

(#26223) AtiSnatch válasza ericdrawen74 (#26222) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Holland postával jön kínából.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26224) Peugeot308


Peugeot308
csendes tag

Sziasztok!
Január 9.-én rendeltem és fizettem.
3-7 munkanapos szállítással,ha minden igaz,akkor Spanyol raktárból.
Azóta nem változott semmi,nem is azonosítható a csomag,mert valószínűleg fel sem adták.
Mit csináljak,érdemes várni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#26225) UberMutant válasza Peugeot308 (#26224) üzenetére


UberMutant
őstag

mit csinálj?
ha kell a cucc vársz, amíg megérkezik kínából a spanyol raktárba
ha nem kell, akkor meg visszakéred a pénzed tőlük.

ez tényleg ilyen nehéz?

(#26226) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

az SB és Q kezdetű csomagszámok mit takarhatnak? Mindegyiknél Belgium post van feltüntetve, de az eddig csak LVS kezdetű volt, amit a track17 szépen látott is. Ezeket viszont nem ismeri fel.

(#26227) Peugeot308 válasza UberMutant (#26225) üzenetére


Peugeot308
csendes tag

NEM nehéz....
De,ha 3-7 napot vállalnak,ami nemsokára lejár és még fel sem adták,akkor ki a hunyó????
Ennyiből rendelhettem volna kínai raktárból is

(#26228) Saccco válasza Peugeot308 (#26227) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kínai webshop-on szállítási határidőt számonkérni, hát... :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26229) UberMutant válasza Peugeot308 (#26227) üzenetére


UberMutant
őstag

te tényleg elhitted, hogy zsákszámra áll a cucc spanyolban, arra várva , hogy fél európa onnan rendeljen?
a gearbest alapvetően kínai bolt. ha türelmetlen vagy, akkor rendelj máshonnan

(#26230) Peugeot308 válasza UberMutant (#26229) üzenetére


Peugeot308
csendes tag

Igen,azt hittem...mivel 2017 februárban innét rendeltem ennek az elődjét,ami 4 nap alatt meg is érkezett.
Attól még,hogy felteszek egy kérdést és segítséget kérek egy probléma megoldásához még nem kell leoltani!!!Szerintem azért van ez a fórum,hogy aki jártasabb ezekben a dolgokban az segíti a rutintalanabbakat,nem fikázza.
Legközelebb ne szólj hozzá,ha csak ilyen stílusban tudsz,köszi

[ Szerkesztve ]

(#26231) bazsimano válasza Peugeot308 (#26230) üzenetére


bazsimano
őstag

mindenki nyugodjon le :)))) :D :U
nem csak azert rendelunk eu raktarbol mert elvben gyorsabb hanem inkabb azert hogy az ember megussza a tovabbi koltsegeket! (amit ugye most eu expresszel ugy tunik..)
szoval tenyleg azert vagyunk itt hogy segitsunk egymasnak...de amugy ez tenyleg egy kinai webshop es a turelem a legfontosabb :D en is meg karacsony elott rendeltem egy cumot eu raktarbol...es 3-5 nap volt...prsze kanyarba sem az lett...de turelem...hamarabb befut mint mas.

szoval hajra! rajuk irhatsz egy ticketet,hogy akkor mostmi ahelyzet mertaz adatlapon ez meg az volt mint legkesobbi kikuldesi datum :) hatha eszmelnek egy kicsit gyorsitanak rajta :D

(#26232) Peugeot308 válasza bazsimano (#26231) üzenetére


Peugeot308
csendes tag

Köszönöm szépen!Ez azért sokkal jobban volt építő jellegű hozzászólás :R

(#26233) UberMutant válasza Peugeot308 (#26232) üzenetére


UberMutant
őstag

lol

(#26234) ga_-bor


ga_-bor
tag

Sziasztok!

A postázás utáni lucky draw-ban kb 4edjére nyerek 30% off for watches kupont, DE a profil/cupons oldalon nem jelenik meg 1 sem. Bennem van a hiba, rossz helyen keresem?

(#26235) Masooo válasza ga_-bor (#26234) üzenetére


Masooo
aktív tag

lehet hogy tévedek mert ennyire nem vagyok jártas a kupon részen, de arra mindig azt gondoltam, hogy amolyan vásárlást motiváló "majomfogó". Amennyire tudom amúgy is van aktiv 30% kupon karórára...

talán ez: menswatchesoff

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#26236) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Tegnap rendeltem GW6-ból Lenovo tabot, aztán estére "Out of stock" lett a készlet, már nem is engedi... kíváncsi leszek, kiszállítják e még, vagy visszaküldik a pénzt...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#26237) petikeh


petikeh
tag

Egy kérdésem lenne, ami igazából kettő. :)

Elvileg visszautal a gearbest 130 dollárt. A ticketen belül azt írta az ügyintéző, hogy 2017.01.14-ei dátummal, már el is indították a visszautalást az eredeti számlámra.

Ez kb. hány nap alatt jelentkezik majd nálam? Reggel néztem, akkor még nem volt, de nyilván tudom, hogy külföldi utalás az nem egy délelőtt alatt jelentkezik.

A másik kérdésem, ami ezzel összefügg, hogy ha bankkártyával direkt fizettem, akkor ők honnan tudják, hogy hova kell utalniuk a zsozsót?

EA Sports WRC - Basturapete - pete_thereal #47

(#26238) bazsimano válasza petikeh (#26237) üzenetére


bazsimano
őstag

leginkabb ez a sajat bankodtol fugg...de nem tobb mint 3-4 nap :)
mivel te fizettel a bankkartyaddal ezert ok csak visszakuldik arra a kartyara...onnan vannak meg az adatok.
pl ha, te kapsz egy utalast valakitol akkor altalaba mar tudod is az illetonek a bankszamlajat :)

(#26239) wdarty


wdarty
tag

Ami ezt írja az mivel jöhet?

Célország : Magyarország - 2017-12-26 11:20
Célországba elküldve / Item sent abroad

2017-12-25 16:57
Célországba elküldve / Item sent abroad

Származási Ország : Szingapúr 2017-12-25 15:57
Despatched to overseas (Country code: HU)

Nov.25-én rendeltem amúgy, egy amazfit pace órát...

[ Szerkesztve ]

(#26240) Peaceliker válasza petikeh (#26237) üzenetére


Peaceliker
addikt

Először PP ír majd hogy kapsz vissza zsét, arra rá pár nap

"Oh my Goa'uld!"

(#26241) petikeh válasza bazsimano (#26238) üzenetére


petikeh
tag

Oké, köszi! :) Magam is hasonlóra gondoltam, de kellett egy kis megerősítés! Köszi mégegyszer! ;)

EA Sports WRC - Basturapete - pete_thereal #47

(#26242) szabi__memo válasza UberMutant (#26229) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Pedig ott áll egy rakat. Azért is van gondolom a fizikai RAKTÁR

(#26243) Watcher45 válasza sambenez (#26214) üzenetére


Watcher45
tag

CJAHAM akkor szokott lenni ha nem fizetsz Tn-t. Én az ott megjelenő információkat nem igazán szoktam készpénznek venni, több helyen is írták már, hogy ezek a kínai követők lehet random generált időpontokat jelenítenek meg. A legutóbbi ilyen csomagom december 31-i Bp-re érkezést jelzet amit múlt hét végén kaptam kézhez.

(#26244) KamuMazsola válasza sambenez (#26214) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Szintén november végi birodalmi lépegetőt még én sem kaptam meg, más minden megjött, azon kívül mostmár csak a karácsony után rendelt cuccaimra várok.

Üdv.: KamuMazsola

(#26245) mbernie


mbernie
csendes tag

sziasztok
november közepén rendeltem lenovo p8 tabletet, kínai raktárból eu expresszel. gondolom sokan rendeltek ekkor, mert elég jó akció volt. november 21. óta Southall a jelzés, faraya szerint 26-án küldték angliába a csehektől. erősen közelít a 60 nap, megérkezhet ez még?
ja és rendeltem hozzá tokot üveget, azt külön csomagban küldték és még régebben meg is érkezett.
üdv,
bernie

(#26246) bazsimano válasza mbernie (#26245) üzenetére


bazsimano
őstag

szerintem igen...mostansag esnek be ezek a rendelesek ha visszaolvasol...

itt is ranezthetsz a tn szamra. panasia

[ Szerkesztve ]

(#26247) qqzs válasza mbernie (#26245) üzenetére


qqzs
őstag

valakinek szolni kene hogy anglia nem esik utba magyarorszag fele :)

Eladó: GTS450

(#26248) laslie92


laslie92
senior tag

Sziasztok. Az EU Express mostanában milyen időt fut?

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#26249) hunaqua válasza Peugeot308 (#26232) üzenetére


hunaqua
addikt

Nekem is több mint egy hét után adták fel.Nem volt gyors,de így nincs Áfa.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.