Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26901) RegElek válasza molnar28 (#26888) üzenetére


RegElek
csendes tag

Szia!

Január 8-án rendeltem EU-express-szel Xiaomi robotporszívót.
DPD-n 9-e óta nincs változás, az általad linkelt faryaa-n viszont nekem is "vám alatt" státuszban van (21-e óta).
Kérdés 1:
Eu express ellenére mégis ráteszik a vámot majd?
Kérdés 2:
Innen mennyi idő alatt szokott tovább indulni a csomag?

Válaszokat előre is köszönöm.

https://regelek.hu/

(#26902) _Karesz_ válasza RegElek (#26901) üzenetére


_Karesz_
tag

A második kérdésre pont egyel alattad a válasz. :D

(#26903) capafog23 válasza RegElek (#26901) üzenetére


capafog23
őstag

1. nem lesz megvámolva
2. nekem vám után 17 nappal kapta meg a dpd angliában

(#26904) RegElek


RegElek
csendes tag

Kösz az infókat :)

https://regelek.hu/

(#26905) vegyszer válasza UberMutant (#26893) üzenetére


vegyszer
addikt

A mai állapot szerint nem adták még fel.
Állítólag, amíg a jegy nyitva van, nem is tszik ezt meg. de már le nem zárom...
Kiváriom azt a két hetet.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#26906) bertokl válasza vegyszer (#26905) üzenetére


bertokl
tag

Valami mégsem kerek a történetben.
Én eddig 2 alkalommal jeleztem nekik, hogy szeretnék elállni a vásárlástól, pár órán belül törölték és külön kérés nélkül utalták is vissza a pénzt.
Miért kivételeznek vajon veled? Valami félreértés lehet köztetek.

(#26907) UberMutant válasza vegyszer (#26905) üzenetére


UberMutant
őstag

akkor a google translator hibázott,és nem értik mit akarsz

(#26908) zezoka válasza zezoka (#25548) üzenetére


zezoka
őstag

Persze hogy a €43-s csomag fennakadt, ma jött levél a vámtól. Még jó, h külön szedtem 3 csomaggá, másik kettő csomag befért €22 alá.

[ Szerkesztve ]

(#26909) wdarty válasza kcsa (#26617) üzenetére


wdarty
tag

Nekem ilyen. Neked megjött azóta a csomag?

Célország : Magyarország
2017-12-26 11:20 - Célországba elküldve
2017-12-25 16:57 - Célországba elküldve

Származási Ország : Szingapúr
2018-01-27 15:28 - Arrival at Destination Post (Country: HU)
2017-12-25 15:57 - Despatched to overseas (Country code: HU)

(#26910) vandor01


vandor01
őstag

Lehet mar batran EU expresst rendelni HK raktarbol?

Ships between Feb 1 - Feb 13
EU Express(Please provide your address&city with English characters) 10 - 21 business days

Szoval 6het alatt meg is erkezhet sarc mentesen?
Vagy meg mindig hazudozas van az oktoberi/novemberi elmaradasokrol?? :W

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#26911) vegyszer válasza UberMutant (#26907) üzenetére


vegyszer
addikt

Én is valami ilyesmire jutottam.
Kéne már egy tisztességes direkt fordító a magyar nyelv és valami kínai dialektus között.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#26912) rasky


rasky
senior tag

Az gáz, ha EU express rendelésem a faarya oldalon is csak ennyit mutat 14 napja? :F

2018-01-15 09:20:00 Customer data received Southall

(#26913) sambenez válasza rasky (#26912) üzenetére


sambenez
addikt

Nem feltétlen, amíg angliába ér ezt fogod látni.

(#26914) rasky válasza sambenez (#26913) üzenetére


rasky
senior tag

DPD oldalán az világos, csak elvileg a faryaa többet kellene, hogy mutasson.

(#26915) arfer válasza rasky (#26914) üzenetére


arfer
aktív tag

Én is ugyanebben a cipőben járok... Attól tartok, ez nem normális, úgyhogy hamarosan érdeklődni fogok náluk...

(#26916) spileraaa


spileraaa
senior tag

ez a lild kapucsengő menyire jó? kb 10$ kerül

vagy van ennél jobb kinabol 10$ -ért? vagy kicsit drágábban de jobb?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#26917) anadroid


anadroid
senior tag

Ilyen nyomkövetéssel találkozott-e valamelyikőtök? RUxxxxxxxxxNL nyomkövetés, az érdekes az, hogy a Hollandia előtti szakaszt is követi:

The item is at the handover point from freight carrier to PostNL
2018-01-27 09:08
The item has arrived in the transit airport
2018-01-26 11:10
The item has left the originating country
2018-01-24 14:42
The item is lodged to airport warehouse in originating country
2018-01-24 10:13
The item is ready for shipment
2018-01-23 04:27
The item is pre-advised

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#26918) hanczurs3


hanczurs3
csendes tag

Sziasztok. Gerabesten, hogy működik a gariztatast? Egy 30$ termékről lenne szó. Viszont nem tudom nekik fényképpel bizonyítani, hogy nem működik. Egy ESC amiből felszallt a füst. Van esély bármire vagy a kis összeg miatt inkább hagyjam. Köszönöm

(#26919) bl4ze válasza anadroid (#26917) üzenetére


bl4ze
veterán

Persze, ez teljesen normális, elég részletes.

.:. bl4ze .:.

(#26920) Enigma1945


Enigma1945
őstag

sziasztok. szeretnék segítséget kérni. gearbest oldalról rendelnék, de sajnos az angolom kevés ide. olyan ember kellene, aki lépésről lépesre segítene.
nagyon hálás lennék érte. Ft16715-értékben vásárolnék, ez ennél több lesz? köszönöm szépen!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#26921) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

A GB-n vásároltam. és 2 dollárért valami LVS követési számot kaptam.
Mi ez, és hol lehet követni?
A magyar posta ismeri?
Eddig a pénzemért két betű sok szám, majd megint két betű TN-t kaptam, amit házig lehetett tudni, hogy hol van.
Legutóbb is egy LVS-el jött és semmi aláírás nem kellett, hogy odaadják.
Van ennek értelme?

Ha valaki elmagyarázná, azt nagyon megköszönném.

(#26922) sambenez válasza balazs1956 (#26921) üzenetére


sambenez
addikt

LVS az belga, és csak belgiumig követhető. Ezért nem kell aláírnod.

(#26923) balazs1956 válasza sambenez (#26922) üzenetére


balazs1956
senior tag

Akkor melyik postát kellene választanom az aláírós TN számért?

Pár csomagomnak nyoma veszett.
Azzal nem vagyok kisegítve, hogy 600-700 forintért megtudom, hogy Belgiumig megvolt

(#26924) cidalain válasza balazs1956 (#26923) üzenetére


cidalain
veterán

Szvsz azzal sem, ha azt tudod hogy a magyar posta xy logisztikai kozpontjaban meg megvolt :)
Teged kozvetlenul nem kartalanit a posta, a GB meg szarakodik ha nincs biztositasod (kisebb osszegnel altalaban nem, vagy belemennek a full refundba/ujrakuldesbe)
Szoval ha valamire meg nagyon akarsz fizetni a termek aran felul, akkor az inkabb insurance legyen, mint tracking number. Ugyanis ez utobbi tenyleg csak arra jo, hogy lasd hol jar eppen a csomag (nyugtato izgulosoknak)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#26925) kóóó


kóóó
aktív tag

Valakinek van mar valami a Novemberi eu express rendelesbol.

Nekem 11.25 ota southall-t irja..... :W

Üdv.: kóóó!

(#26926) petipetya válasza Enigma1945 (#26920) üzenetére


petipetya
nagyúr

magyar nyelvű youtube videó

"nincs rá lezsóidő"

(#26927) thaifun


thaifun
újonc

Sziasztok! Telefonvásárlás előtt vagyok, és kinéztem innen a GB-ről egyet, viszont innen még nem rendeltem. Az lenne a kérdésem, hogy mindegy, hogy melyik raktárból rendelem, ha van EU Express csomagküldés, akkor biztos nem kell vámot / ÁFÁ-t fizetnem? Illetve olvastam a kinatech.hu-n, hogy decembertől 2kg alatt nincs EU Express, viszont nekem felajánlotta a kosárba rakás után. Ez gondolom azt jelenti, hogy akkor mégis küldenek így csomagot, vagy nem? Bocsi a noob kérdésekért, de eddig csak fillérekért rendeltem külföldről, és azt is csak Aliexpress-ről.

(#26928) csaszi89


csaszi89
csendes tag

Sziasztok!

Rendeltem egy telefont G-W-6 áruházból, 01.17-én ki is lett fizetve. Még mindig "processing"en van a dolog. Meddig kell várni, hogy feladják?

üdv

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#26929) UberMutant válasza csaszi89 (#26928) üzenetére


UberMutant
őstag

addig amíg be nem szerzik kínából
a honlap mit ír várható feladásnak a termékoldalon?

[ Szerkesztve ]

(#26930) cidalain válasza thaifun (#26927) üzenetére


cidalain
veterán

Ugy tunik ujra elerheto ez a postazasi opcio, sulyhatartol fuggetlenul.
A forum eddigi tapasztalata alapjan, nincs utolagos koltseg EU express szallitas eseten.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#26931) UberMutant válasza cidalain (#26930) üzenetére


UberMutant
őstag

de csak akkor rendelj, ha 2 hónapig kibírod, mert ez lassú szállítás is lehet. az express nem a sebességére utal

(#26932) bertokl válasza hanczurs3 (#26918) üzenetére


bertokl
tag

Nekem nemrég egy Elephone kamera érkezett hibásan, amit ticketben jeleztem nekik. Feltöltöttem 2 videót róla youtubera, és a linket bemásoltam a ticketbe, amire az a válasz jött, hogy küldjem el a videókat a support@gearbest.com-ra.
Nem refundot, hanem technikai segítéget kértem, hogy esetleg a firmware cseréjével lehet-e kezdeni valamit a hibajelenséggel.

Vagy 2 napig nem válaszoltak, mire rákérdeztem, hogy sikerült-e kiötölniük valamit, erre rögtön írták, hogy tartsam meg a kamerát és küldenek másikat, vagy visszadják a teljes összeget. (Ezután felraktam rá az összes létező firmwaret, de mivel nem jutottam előrébb, visszakértem az árát.)

Bevallom, gőzöm nincs mi az ESC, (feltéve, hogy nem billentyűzetről van szó :) ), így nem tudom, hogy videóra lehet-e venni a működésképtelenségét. Egy ticketet szerintem mindenképp megér.

(#26933) Enigma1945 válasza petipetya (#26926) üzenetére


Enigma1945
őstag

köszönöm!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#26934) geri1111 válasza kóóó (#26925) üzenetére


geri1111
tag

Szerintem ettol mar sajnos el kell bucsuznod. Nekem elotte volt 2 hettel egy csomagom, eu express nem jott meg.Vitat nyitottam, a harmadik valaszban irtam nekik, hogy dispute.aztan alkudoztak, végul paypalon full refundot kaptam.

(#26935) hanczurs3 válasza bertokl (#26932) üzenetére


hanczurs3
csendes tag

Köszönöm szépen, írok nekik. Az ESC az rc autó sebesség szabályozó elektronikája, azt tudom levideozni, hogy nem csinál semmit :D

(#26936) castiels


castiels
addikt

Üdv!

Regisztrálatlan szállításnál, (ingyenes szállítás), itt tart a csúszka, ezután már csak 1 lépcső van, körülbelül mikor érkezhet meg a termék előreláthatólag?

6 napja rendeltem meg.

[ Szerkesztve ]

(#26937) AtiSnatch válasza castiels (#26936) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

7 naptól 90 napig. Vagy sosem.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26938) castiels válasza AtiSnatch (#26937) üzenetére


castiels
addikt

:R nem túl bíztató de köszi..:)

[ Szerkesztve ]

(#26939) kóóó válasza geri1111 (#26934) üzenetére


kóóó
aktív tag

Nyitottam ticketet, nem is alkudoznak velem, csak siman varjak majd megjon.
Most legutoljara megirtam nekik, hogy paypalon elinditottam a vitat 26-an, (amire egyebkent nem is reagalnak)
Erre ezt a valaszt kuldtek:

"We have rules need to follow, hope you can understand this.
If you don't want to wait, you can close this ticket and solve it via paypal."

Eleg cigany egy banda...

Kerdes, bezarjam gearbesten a vitat, ha mar paypalon megnyitottam?
Ennyit er a biztositas amugy, hiaba fizettem erte...

Üdv.: kóóó!

(#26940) bl4ze


bl4ze
veterán

Úton van 2 PostNL GB pakkom, mindkettő 22 EUR alatti, ebből a legkorábbi vásárlás még mindig a reptéren dekkol 9 napja (!) , a későbbi pedig tegnap hagyta el a repteret. Döbbenet amit az MPL művel :W :W

21.01.2018 10:30 PostNLImport (Item arrived at country of destination) HUNGARY
9 napja beérkezett a reptérre, azóta semmi - meg sem mozdul, a kedves tetü MPL még be sem szkennelte, hogy megérkezett volna....

A másik meg elindult végre:
26.01.2018 16:42 Magyar Posta Célországban feldolgozva / Processed in the destination country
29.01.2018 19:19 Magyar Posta Belföldi feldolgozásra továbbítva / Forwarded for domestic sorting

.:. bl4ze .:.

(#26941) tomazin válasza castiels (#26938) üzenetére


tomazin
veterán

Alt. 30nap mire megjon valami kinabol.

(#26942) anadroid válasza bl4ze (#26940) üzenetére


anadroid
senior tag

A másodikat ma elméletileg megkapod. Az elsőre: nekem állt már a k.t. MP jóvoltából 3 hetet, mire a vám elé állították. (k.t.=kevéssé tisztelt)

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#26943) BB9000


BB9000
senior tag

Sziasztok.
Érdeklődöm, hogy másnál is előfordul-e, ami nálam mindennapos.
A novemberi csomagelveszések engem is érintettek. Két csomagom tűnt el. Filléres cucc mindkettő. Ezek miatt szinte naponta be kell lépnem a GB ticketing weblapra. Amikor oda lépek be, akkor a captcha miatt négy-öt alkalommal mindig visszadob. Normál GB-re mindig elsőre beenged. Nyilván elsőre is be tudok írni egy 4 betűből álló captcha-t hibátlanul. Nem értem, hogy mi az oka annak, hogy csak sokadjára fogadja el. Tippem van azért. Másnál is csinálja ezt?

Másik kérdésem: Azt mi okozhatja, hogy az egyik tikettre már két alkalommal is írtam választ, de egyik se látszik a tiketben. Rákattintok a "Leave a replay" ra, megírom, majd "Submit" és utána semmi.
Ugyanígy csináltam már jópár alkalommal, akkor mindig bekerült a tiketbe amit írtam. Volt már másnál is ilyen?

(#26944) kóóó válasza BB9000 (#26943) üzenetére


kóóó
aktív tag

Nekem is ugyanezt csinalja a captcha, eleg idegesito.

Üdv.: kóóó!

(#26945) bertokl válasza BB9000 (#26943) üzenetére


bertokl
tag

Én facebookal vagy google fiókkal szoktam bejelentkezni, mert meguntam a captchakat. Alul csak rákattintok az ikonra és bent is vagyok.

Jártam úgy, hogy hosszabb idő után nem lehetett válaszolni egy ticketre, nyitottam másikat, a másik ticket tárgyában meg hivatkoztam az előző számára.

(#26946) zagyvazsolt válasza rasky (#26912) üzenetére


zagyvazsolt
újonc

Szia! Nekem is hasonló a helyzet. 01.16-án rendeltem. Most ennyit látok:
2018-01-17 21:50:00 Customer data received Southall

Bár nekem 10-25 munkanapot írtak kézbesítésre, szóval kb egy hónap múlva kezdhetek izgulni ha addig nem jön.

(#26947) bul07 válasza BB9000 (#26943) üzenetére


bul07
nagyúr

Amióta "feltörték" a GB és ellopták a jelszavak kavartak valamit és e miatt vannak ilyen hibák
Ticket rész is a rendszerük tökéletessége miatt ilyen

Én ma fogok írni nekik egy nov rendelés miatt, lépegető ugye, és kérem az újraküldést, szóval tesztelem én is a rendszert :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#26948) kcsa


kcsa
veterán

Novemberi eltűnt cuccra (kemény 3$) ígértek egy újraküldést.

Hát most meglátjuk mi lesz, még van idő Paypalon :D

(#26949) sambenez


sambenez
addikt

Aki vett mostanában olyan cuccot amit a CJAHAM követőben lehet csak megnézni, megtenné hogy ránéz az övé látszik-e?
Nekem most több ilyen csomagom is van és mindre azt írja nincs a rendszerben ilyen szám.
Köszi.

(#26950) bl4ze válasza anadroid (#26942) üzenetére


bl4ze
veterán

Sajnos biztosan nem kapom meg ma. Tegnap este lökték tovább belföldi feldolgozásra.
Utóbbi hónapokban ezek után 2-3 munkanap amire Budaörsre kézbesítik. (munkahelyi címre)

.:. bl4ze .:.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.