Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26651) bl4ze


bl4ze
veterán

Xiaomi akciós powerbank rendelésem, nem tudom ez a tróger MP mit csinál....

2018.01.20. | 13:00NLRTMC(Netherlands ( Célországba elküldve / Item sent abroad

Miközben PostNL szerint 2 napja itt van már :
21.01.2018 10:30 PostNL Import (Item arrived at country of destination) HUNGARY

:W :F :W

Litokaali akku töltő is megérkezett ma, erre is kíváncsi leszek mikor óhajtja az MP feldolgozni :
22.01.2018 13:00 Magyar Posta Send item abroad (Export) Netherlands ( (NLAMSE)
23.01.2018 08:14 PostNL Import (Item arrived at country of destination) HUNGARY

[ Szerkesztve ]

.:. bl4ze .:.

(#26652) XenHai


XenHai
senior tag

November 21 dpd eu csomag. Ticetre ez jött válasznak.

Thank you for placing an order with us. We apologize that you have yet to receive your package.

There has been a slight delay to your delivery. However, we are pleased to inform you that the package is now in your local country and will be delivered to you soon.

By way of apology kindly accept a refund of 25 USD to your original payment account.

For PayPal refunds, kindly allow up to 48 hours for the transaction to process and appear in your account.

For credit card refunds, please allow between 7-14 business days for the transaction to process.

You may continue to wait for your package, it will be with you shortly.

We sincerely appreciate your patience and kind support.

Szerintetek elképzelhető ,hogy igazat mond ? Lehet ,hogy simán adták fel és nem dpd vel ?

Üdv XenHai

(#26653) Tommmysun


Tommmysun
senior tag

Bár gondolom, azokat nem nyugtatja, akiknek még mindig novemberi csomagjaik vannak beragadva, de az én mostani EU expressem története röviden:

Megrendelés: dec 30.
Megérkezés: jan. 22.

Közte két nap ünneppel, szerintem egész korrekt, igaz közben két filléres tracking nélküli csomagom is megjött (mindegyik 10 napot futott :Y ). Nekem amúgy a nyomkövetés nem hozott sosem prágai irányt, pedig naponta figyeltem. A doboz sem volt agyonragasztgatva mindenféle Amazonos, stb. matricával (csak egy lítium aksis figyelmeztetés volt rajta, amit nem is értek), viszont egy helyen fel volt szakítva a doboz, amit utólag visszaragasztottak. Elég egyértelműen valaki nagyon kíváncsi volt mi van a csomagban.

A DPD UK amúgy most is Siófokot regisztrált Szfvár helyett, de a Magyar DPD-n látszik a helyes cím!

A termék egyébként egy Mi Air Purifier 2 volt. Rövid tapasztalat, ha valaki ilyet szeretne: Alapjáraton viszonylag halk, de amint beindul (mert pl. használom a sütőt, vagy manuálisan bekapcsolom a "Favorite" módot) eléggé hangos lesz és elég komoly légmozgást csinál, ami miatt annyira nem jó vele egy légtérben lenni és mondjuk TV-t nézni. Méretét tekintve - bár le is van írva - élőben mégis elsőre kicsit meglepően nagy.

[ Szerkesztve ]

(#26654) spileraaa


spileraaa
senior tag

Utorch Rechargeable Touch Senstive LED Desk Lamp - WHITE [link]

ez nagyon tetszik de az viszont nem hogy nincs hozza töltő
aki rendelt ilyet hogy oldja meg a töltést?
tudtok ajánlani hozza töltőt?

ui. most latom a leírásban hogy kellet volna kapjak hozza usb kábelt is na az nem volt benne a csomagolásban
hol tudok emiatt reklamálni náluk?

valaki segítene privát üzenetben? nem megy valami jól az angol

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#26655) kulcsipeti


kulcsipeti
csendes tag

Sziasztok,

Szerintetek ha ez az üzenet jött akkor a Postánál érdeklődjem?

Elvileg Mo-on van nem?

Viszont a Magyar Posta nyomonkövetésén nem találja a track számot

[ Szerkesztve ]

(#26656) AtiSnatch válasza kulcsipeti (#26655) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Belga posta félig regisztrált, belgiumig él a nyomkövetés. (elméletileg). Nyiss ticketet, hogy nem jött meg.

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26657) Turbobacsi válasza kulcsipeti (#26655) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

posta nem tud mondani semmit róla, de szvsz: mo.-on tűnt el!

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#26658) Tommmysun válasza kulcsipeti (#26655) üzenetére


Tommmysun
senior tag

Sajnos ennél a belga postás küldésnél ez az utolsó bejegyzés, amit kaphatsz, ez után max csak a postaládába kapod az értesítőt, nem regisztrált levélküldeményről, de a nyomkövetés már nem frissül tovább :(

Nekem "csak" dec 20-as ilyen csomagom van 3 darab, amikre dec vége óta azt írja, hogy az elkövetkező napokban szállítja a postai szolgáltatóm ... közben meg van 2 másik belga postás csomag, amit sokkal később rendeltem és már át is vettem, de ott is csak az volt az utolsó tracking infó, amit te is beküldtél, mivel nem regisztrált csomag, így az országba beérkezve sajnos "nyoma vész" még az sem látszik, hogy átvettem a postán vagy sem!

A tiedre már mindenképpen érdemes ticketet nyitni, mert "nem mai darab" :) !

[ Szerkesztve ]

(#26659) kulcsipeti válasza AtiSnatch (#26656) üzenetére


kulcsipeti
csendes tag

köszi az infót!

mivel annyira nem vagyok otthon benne, hol tudok ticket-et nyitni hozzá?

Kszi

(#26660) AtiSnatch válasza kulcsipeti (#26659) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Itt már "leírtam" korábban.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26661) atee_13 válasza amadeus11 (#26645) üzenetére


atee_13
őstag

Rendeltem akkor is, már azóta a 4/64 es verziót is, de még ismét kellene ismerős körbe. Nem sok érte, de ha lehetne faragni az árból akkor faragnék.

(#26662) kulcsipeti válasza AtiSnatch (#26660) üzenetére


kulcsipeti
csendes tag

na ez már megtörtént korábban. ezt a választ kaptam.

azért rájuk toltam mégegyet h érezzék a törődést

(#26663) rushty válasza XenHai (#26652) üzenetére


rushty
senior tag

Ezek az egyedi dealek... Nálam nem ajánlottak eddig semmit. Nem volt erélyes eddig a kommunikáció. :D

Revolut meghívó pü-ben

(#26664) walex válasza kulcsipeti (#26662) üzenetére


walex
csendes tag

Sablonlevél, csak a csomagszámot és a dátumot írják át.

[ Szerkesztve ]

(#26665) vandor01


vandor01
őstag

penteken nem vamolnak... [link]
kiraly akkor minden atcsuszik :D :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#26666) drpele válasza retesz147 (#26641) üzenetére


drpele
senior tag

Lehet, hogy én is türelmetlen vagyok, de szerintem már mindegy, ezt a két (EU express-es) órát már más használja...

Date Time DPD parcel centre Parcel status

31.10.2017 02:14 Hinckley, Le ... In transit.

30.10.2017 21:30 Middlesex (GB) In transit.

25.10.2017 06:20 DPD data centre Order information has been transmitted to DPD.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#26667) vandor01 válasza drpele (#26666) üzenetére


vandor01
őstag

jaja
November elso heteben jartam Hincleyben... vettem a niggerektol 10ejroert 2db okoskutyut koszi orulunk neki az asszonnyal :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#26668) retesz147 válasza drpele (#26666) üzenetére


retesz147
addikt

Ha január végéig (azaz pár nap) nem érkezik meg, akkor valszeg azon már más nézi az órát...

Árát visszakaptad?

Hozzá kell tenni, kicsit trollkodtam :)) Vonatos szállítás volt :)

Xiaomi 13 eu dev...

(#26669) XenHai válasza rushty (#26663) üzenetére


XenHai
senior tag

25 USD 127 volt a csomag !
Ha jól értelmezem ez csak azért kárpótlás mert ,hogy hosszabb a szállítás.
Nem érdekel csak érkezzen meg !

(#26670) englishman


englishman
csendes tag

Tegnap információt kértem a DPD ügyfélszolgálatától arra vonatkozóan, hogy tudnak-e valamit a november óta meg nem érkezett csomagomról. Ma ez a válasz jött:

"Elég sok ilyen jellegű megkeresésünk van Gearbestes problémás feladásokkal kapcsolatban.
Ahogy az Ön által is elküldött tracking követőn látható 11.21.-én kint bejegyzésre került a csomagszám,de azóta ezen a számon fizikai feladás nem történt.Sajnos mivel a DPD-rendszerében nem szerepel csomagfeladás így ebben nem fogunk tudni segíteni.
Kérem jelezze a problémát a feladó cégnek akár reklamáció formájában,ebben ő fog tudni segíteni."

Szóval, ha még egyáltalán ideér a tabletem, sanszos hogy nem a DPD fogja hozni...

[ Szerkesztve ]

(#26671) gonger válasza XenHai (#26652) üzenetére


gonger
senior tag

Szintén nov 21-i DPD-s EU EXP csomagomról érdeklődtem a határidő után, ugyanezt a sablon üzit küldték. Nekem 15USD-t ajánlottak fel, miután kértem, hogy EU raktárból küldjék el a csomaagot újra sima postával.
Ha holnap is ugyanez a gyökér válasz jön, akkor megyek a paypalhoz és full refundot kérek.
Azt gondolom, hogy sima postával már itt kellene lennie, illetve valószínűleg jelentkezett volna a NAV is.

(#26672) cidalain válasza englishman (#26670) üzenetére


cidalain
veterán

Fel kellene mar fogni, amit 6 honapja ir itt mindenki, hogy hogyan mukodik az EU express szallitas.

Kinaban csomag felad angliaba
Angliaban EU-ba erkeztetes, vamoltatas
Angliaban DPD-nek odaad
DPD elhozza neked

Amikor kinaban feladjak csak befoglaljak a DPD szallitast, kapsz TN-t, de a csomagod meg nincs az angol DPD-nel. A csomag mas szallitoval kerul oda.
Igy amig nincs a DPD-nel addig nem tud mast mondani, csak azt hogy onala meg fizikai fepadas nem tortent. De ez nem jelenti azt, hogy a GB nem adta fel a csomagot.
Tenyleg csak vegig kellene gondolni, vagy visszaolvasni, es akkor nem erdeklodnel feleslegesen a DPD-nel.
Szoval, ha meg egyaltalan ideer a csomagod, sanszos hogy marpedig a DPD futar fogja hozni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#26673) anadroid válasza cidalain (#26672) üzenetére


anadroid
senior tag

Annyi különbséggel, hogy úgy tűnik, Prágában van az érkeztetés és a vámolás, onnan megy tovább Angliába.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#26674) chatran


chatran
őstag

Megírtam a supportnak, hogy a nov 16.án rendelt xiaomi éjszakai fény nem ért ide. Nem sokat tzigánykodtak már fel is ajánlották, hogy refundolnak.
Érdemes az első opciót választani, ha gyakran vásárolok GB-en?

Option 1) Quick Refund in Full to Your Wallet as Store Credit.

If you choose the online Wallet refund we will refund you in full 5.11 USD and in addition also offer you extra points to your account for discounts on your future purchases.

Van ebben valami buktató?

(#26675) gonger válasza cidalain (#26672) üzenetére


gonger
senior tag

MIért ne kérne DPD-től infót, amikor 2 hete azt kommunikálja a GB, hogy bocsi, van egy kis csúszás, amúgy a csomag már az országodban van.Bármit kérdezhetsz, ugyanez az levél jön mindenkinek a novemberi rendelésekről.
Előtte azt is írták már nekem, hogy az időjárási körülmények miatt késnek, aztán azt is, hogy már biztos kiszállították, csak nem vettem át és a postára vitték be a csomagot....a DPD futár..persze...

(#26676) Flashy válasza chatran (#26674) üzenetére


Flashy
veterán

ha le fogod vásárolni, akkor persze hogy érdemes. walletbe megkapod az árát egyszer, és még valamennyi pontot is kapsz. csak az a buktató, hogy a walletet náluk kell levásárolnod, pénzzé újra nem teheted :)

(#26677) englishman válasza cidalain (#26672) üzenetére


englishman
csendes tag

Nagyon is tisztában vagyok ezzel a dologgal. Pont az általad felvázolt séma alapján érdeklődtem a DPD-nél. A Gearbest Support ugyanis 1 hete arról hazudozik e-mail "körlevél"-ben, illetve ticket válaszokban a novemberi rendelőknek, akik nem kapták meg a csomagot, hogy már Magyarországon vannak a küldemények. Márpedig ha ez igaz lenne, állításod szerint is csak úgy lenne lehetséges, ha a DPD-nél lennének a csomagjaink. A DPD ezt cáfolta. Nem azt állítom, hogy nem indították útnak a csomagokat, hanem csak azt, hogy eszerint a GB valótlanságot állít.

(#26678) andrisbandi válasza chatran (#26674) üzenetére


andrisbandi
őstag

Refund in Full to Your Wallet
Van ebben valami buktató?

- Így levásárláskor nem lesz majd paypal védelmed.
De 5 dodónál ez nem szempont. Én walletra kérném az ajándék pontok miatt.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#26679) cidalain válasza englishman (#26677) üzenetére


cidalain
veterán

Ha a DPD-nel lenne a csomag, akkor mukodne a tracking.
Ha a DPD-nel nem valtozott a tracking 2 honapja, akkor meg mindig nem kapta meg.
A GB-nek altalaban fingja nincs arrol hol a csomagod, nem futarceg, o sem valoszinu, hogy tob infoval rendelkezik arrol hogy eppen hol van, mint te. Nyilvan azt mondja hogy itt van az orszagban, mert idot akar nyerni, hogy tenyleg megerkezzen.
Te ket dolgot tehetsz: varsz, megmondod nekik hogy full refund vagy mes a paypalhoz. (Persze ha a 60 nap mar letelt)
Termeszetesen ha februar-marciusba megiscsak beesik az elvszett csomag, akkor visszaszolsz a GB-nek hogy megjott megis becsuletes vagyok, mi a fax legyen most.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#26680) Imy


Imy
veterán

A convoy C8-akra nincs kupon? Érdekelne ha lenne, de színhőmérsékletben 5000K vagy alatta.

(#26681) ANOka válasza Imy (#26680) üzenetére


ANOka
őstag

Nincs pontod, amit erre ellőhetnél?

(#26682) englishman válasza cidalain (#26679) üzenetére


englishman
csendes tag

Ha később beesne a csomag, természetesen a refundot visszautalnám.

(#26683) Imy válasza ANOka (#26681) üzenetére


Imy
veterán

De van, de ha van kupon az jobb megoldás. (58.8$ pontom van jelenleg, de majd valami drágább cuccra tartogatom, ha... :) )

(#26684) norbi333 válasza cidalain (#26679) üzenetére


norbi333
csendes tag

Azért kicsit furcsának tűnik, hogy a november közepi eu express szállítással rendelt termékek nem érkeznek meg senkinek se, nem vagyok biztos benne, hogy a GB ártatlan. November elején rendelt termékem itt volt 3 hét alatt eu expressel, több kis terméket rendeltem sima postával, azok is megjöttek mind 1 hónap alatt, az eu expressel rendelt 100 dolláros tablet pedig sehol. Sajnos én is hibáztam, mert nem kértem rá biztosítást, így most csak a felét akarja visszadni GB. Csak itt a topikban milyen sok ember nem kapta meg a rendelését, akkor mennyi lehet a világon, és a GB is kapja a sok panaszos levelet, igazán érdekelhetné őket jobban hol veszett el az árujuk.

(#26685) Saccco válasza Imy (#26683) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én meg azt hittem a $28 sok. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26686) cidalain válasza norbi333 (#26684) üzenetére


cidalain
veterán

nem gondolom hogy általánosítani kell, és nem jelenti azt, hogy az egész világon senki sem kapja meg a november közepi rendelését. nem kell felturbózni a problémát.
egy-két konténerrel lehet gond szerintem csak. és értelemszerűen ez egy földrajzi helyre összpontosul, mert a logisztika úgy működik, hogy egy konténerbe teszik az egy helyre menő cuccokat. tuti nem utazik a mi cuccunkkal együtt egy brazil csóka megrendelése pl.
a tapasztalat is azt támasztja alá, hogy konténer gond lehet, hisz ahogy te is írod a más módon megrendelt cuccok rég itt vannak.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#26687) Imy válasza Saccco (#26685) üzenetére


Imy
veterán

Nem sok. :D Sok olcsó cuccot rendeltem, és ez jött belőle össze, pedig mér költöttem is belőle bőven. :D

(#26688) XenHai


XenHai
senior tag

faryaa , track24
DPD EU
estimate deliver in one week. felirat jelent meg hmm . Legalább már változott valamit.

(#26689) jtnano


jtnano
csendes újonc

Sziasztok
Valakinek van infója az Eu express ről most már 2kg tól sem adja be ezt a lehetőséget decemberben működött rendeltem is meg is érkeztek
köszi előre is az infókat

(#26690) englishman válasza XenHai (#26688) üzenetére


englishman
csendes tag

faryaa nálam is ezt mutatja.
Hátha lesz ebből még valami...

(#26691) ANOka válasza Imy (#26683) üzenetére


ANOka
őstag

Kupont én eddig csak hideg fehér fényű lámpá(k)ra láttam. :(

(#26692) jtnano


jtnano
csendes újonc

Eu express:
Sikerült kitapasztalni 2 kg felett + 66 000 ft felet megjelenik

(#26693) szabi__memo válasza jtnano (#26692) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A "+" az vagy, esetleg és?

(#26694) bazsimano


bazsimano
őstag

talalkoztatok olyannal, hoyg egy ticketre azt irja, hogy most nem lehet ra valaszolni?

(#26695) agroman válasza jtnano (#26692) üzenetére


agroman
senior tag

lattam asztali lampat 12$-osat EU expressel is.. szoval nincs ebben semmi rendszer.

------

(#26696) Dr. Gonzο válasza jtnano (#26692) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Rendeltem 3 db porszívó alkatrészt, nincs az egész csomag 1/2 kg.
Össz ár: $10.77
Egyből Eu Express-t ajánlott.
Logikát ne keressen senki...

[ Szerkesztve ]

(#26697) AtiSnatch válasza Dr. Gonzο (#26696) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem a xiaomi cuccokra szinte mindre azt adja alapnak.

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#26698) fozopali


fozopali
újonc

Sziasztok!
November 18 feladott csomagom nekem is prágában van egy ideje! Előszőr 30usd- kínáltak fel, mivel nincs biztosításom. 120usd-ig el tudtam menni! 150usd a csomag értéke. Szóval ne egyezzetek bele ha a felét akarják csak kifizetni!

(#26699) Dr. Gonzο válasza AtiSnatch (#26697) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Jó Neked!
Akkor ezt rendeld már meg nekem Eu Expressel! :R
Mert erre vágyom! ;]

(#26700) fozopali válasza fozopali (#26698) üzenetére


fozopali
újonc

30 dollár bukta, de még meg is jöhet. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.