Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) üszök


üszök
őstag

Nem teljesen ide való.
Ezeket lehet valahol követni? UGxxxxxxxxxCN UAxxxxxxxxxYP HKxxxxxxxxxPY RBxxxxxxxxLA Csak én vagyok béna?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#25952) bl4ze válasza üszök (#25951) üzenetére


bl4ze
veterán

UGxxxxxxxxxCN igen, én is ilyet kaptam a minap.
trackitonline látja.

.:. bl4ze .:.

(#25953) mars622


mars622
tag

Sziasztok!

GB-ről tervezek drágább drónt, egy MAVIC Pro-t rendelni. Jelenleg kuponnal az 1000 dollárt is meghaladja.

Sokat olvastam már az EU Express száll. módról miszerint ezzel elkerülhető az áfa/vám fizetési kötelezettség.
Visszaolvasgattam, az egyetlen hátrány hogy maga a konténer kicsit lassan ér be Angliába, nekem ez belefér.

Volt olyan, aki rendelt már hasonlóan nagy értékben (>1000$), és megúszta a vámot+áfát ezzel a száll.móddal?

Köszi a megerősítéseket előre is!

[ Szerkesztve ]

(#25954) FingR86 válasza mars622 (#25953) üzenetére


FingR86
őstag

pár száz dolláros tételeket rengetegen rendeltek már innen. ha ők megúszták, akkor a te eseted sem igazán különböző. annyi, h arra már biztosítást szerintem elég javallott kötni.

(#25955) capafog23 válasza mars622 (#25953) üzenetére


capafog23
őstag

Nekem úton van egy mavic pro fly more combo.
"Kalkulációim" szerint 1-2 hét is itt is van.

Drón/mavic fórumba/csoportba olvastam hogy már többen rendeltek így sikeresen. Mavic simát/fly more-t, sparkot.
Youtubeon is vannak videók sikeres rendelésekről.
Abba biztos vagyok hogy vámolva nem lesz.
Az áru érkezésekor meg csinálok videót ha sérült lenne akkor paypal megvéd.
Van akinek 3 hét alatt megjön valakinek 2 hónap, ezzel számolj.
Azzal gondolom tisztában vagy hogy garancia nem lesz rá, pontosabban kínába szól, eu-ba nem fogják megcsinálni neked, kivéve ha kötsz dji caret.

Röviden ennyi, ha van még kérdésed akkor írj nyugodtan.

(#25956) zsolx válasza bacizone (#25927) üzenetére


zsolx
tag

Én egy tabletet kaptam ilyen csomagolásban. Úgy látszik náluk ez a standard. :F

(#25957) Melack válasza bl4ze (#25952) üzenetére


Melack
veterán

Nekem azt írja, hogy Alis rendelési szám, de követni nem tudja.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#25958) XenHai válasza bacizone (#25927) üzenetére


XenHai
senior tag

Biztató ,hogy a november 21 EU Expresszről még semmi hír ....

(#25959) FingR86 válasza XenHai (#25958) üzenetére


FingR86
őstag

PanAsia mit mutat?

(#25960) agyarka válasza XenHai (#25958) üzenetére


agyarka
aktív tag

Ne aggódj! Még csak most kézbesítik a 11.11. -ei vásárlások egyrészét.

(#25961) arfer válasza gingerbalm (#25950) üzenetére


arfer
aktív tag

Nekem az a kedvenc félrefordításom, amikor egy telóban a Hang menüben az volt a menüpont, hogy "Masszázskarika". El nem tudtam képzelni, mi lehet, átváltottam angolra és voilá: "Message Ring" :DDD ...

[ Szerkesztve ]

(#25962) #04441088


#04441088
törölt tag

Visszaírt a Gearbest. Tudtam, hogy az lesz ebből, hogy engem próbálnak hülyének nézni.
Szóval leírtam nekik 1. üzenetben teljesen normálisan, világosan, trackinget, térképet, rendelés adatait csatolva, hogy mi a helyzet. Hogy a csomagomat egy durván 40-50 km-el odébb kézbesítették...Hogy minden adatom helyet, hogy már felvettem a DPD-vel a kapcsolatot, ők azt mondták, hogy aszerint jártak el, ahogy a feladó elrendelte. Oda vitték a csomagot, ahova kellett...

Gyökér GB válasza:

Dear Vendel,

I am sorry to hear you haven't received the items yet.
However according to the shipper's website the item has been delivered.

In order to resolve it, please kindly confirm the following points:

1)Please reconfirm your delivery address in your account“ My Orders”:

customers: Itt a nevem, címem, telefonszámom szerepel..helyesen...

2)Please contact your local DPD in charge of your area ,stating your name and address.

In some cases, post office may require customers to collect parcels over there.

3)Please check with your neighbors and family if they have collected the item for you

Once you have checked with the post office, and all the details above kindly let us know the results

Thank you for your understanding.

Best Regards

Yasamin_Wu

Gearbest Customer Service

http://www.gearbest.com/

(#25963) Silent77 válasza #04441088 (#25962) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Komám, hívd fel a dpd-t, és kérd el tőlük a telefonszámot aki átvette.
Felhívod, és normálisan lebeszéled vele, hogy jutassa el részedre.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25964) agroman válasza Silent77 (#25963) üzenetére


agroman
senior tag

mar miert tenne ilyet? ha a DPD megadna egy tok ismeretlennek a cimem nevem telomat ugy jelentenem fel hogy a fal adna amasikat!
es ha a GB baszta el es ha az atvevoe a csomag?
beszelje le a GB vagy mondjon egy valos TN-t vagy adja vissza a penzt.

------

(#25965) Freddycom válasza FingR86 (#25959) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez a tracking mivel tud többet? Lassan én is másfél hónapnál járok és zavarja a lelki békém, hogy nem tudok a csomagról az égegyadta világon semmit. Még az se biztos, h feladta a GB, ismerve őket.

(#25966) agyarka válasza Freddycom (#25965) üzenetére


agyarka
aktív tag

Mutatja, hogy hol tart a csomag, mielőtt a dpd átveszi. A 1550 es országkód nélkül kell megadni a TN t. A trackchecker kezeli.

(#25967) agyarka válasza #04441088 (#25962) üzenetére


agyarka
aktív tag

A feladó a dpd oldalán meg tudja nézni az átvételi elismervényt. Az ő dolguk leboltolni a dpd vel. Esetleg annyit megtehetsz, hogy a kapott SMS el mail a dpd nek, amiben érdeklődsz a TN, telefonszám és a kézbesítési cím egyezősége felől ( külön kérve, hogy a válaszlevélben nyilatkozzanak arról, hogy történt e átirányítás). A dpd válaszát meg továbbítod a GB nek.
Amennyiben továbbra is csak a maguk hülyeségét hajtogatják, akkor mindent el kell küldeni a PP nek.

[ Szerkesztve ]

(#25968) Freddycom válasza agyarka (#25966) üzenetére


Freddycom
őstag

Itt tényleg látszik a mozgás, köszi!

(#25969) Silent77 válasza agroman (#25964) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Igazad van, nehogy megoldást keressen.
Még véletlen megkapja a csomagot.

Szerk: Aliról kaptam tavaly egy csomagot amit nem rendeltem.
2 nap múlva hívott a tulaj, még aznap elküldtem neki. Probléma megoldva.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25970) XenHai válasza FingR86 (#25959) üzenetére


XenHai
senior tag

Lentebb már linkeltem 1x.

(#25971) Watcher45 válasza anadroid (#25949) üzenetére


Watcher45
tag

A prágai temetőben történő dolgok pedig fikciók mint megtudhattuk Umberto Eco művéből :D

(#25972) vasi89 válasza Silent77 (#25969) üzenetére


vasi89
addikt

nem tudom hogy a GB rá írja e a tel számot a csomagra de aki átvette abban is lehetne annyi becsület, hogy magától felkeresi feltéve ha tényleg rajta van a szám, de email cím és név az tuti szokott rajta lenni.

(#25973) Silent77 válasza vasi89 (#25972) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ráírja, de ha tényleg rosszul címezték, akkor valószínű a telefonszám is az övé.
Elméletbe ilyen nem fordulhat elő, de ezek szerint még is. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25974) #04441088


#04441088
törölt tag

Annyit tudtam kideríteni, hogy a csomagon az én telefonszámom van.
Illetve rendőr ismerős által megvan az átvevő telefonszáma, de azt meg eddig 5x hívtam, sikertelenül.
Illetve megvan a cím is, Siófokon, haverom arra járt, konkrétan egy félig összedőlt kis parasztházról van szó és senki nem jött ki.

(#25975) Silent77 válasza #04441088 (#25974) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ez egyre érdekesebb.
Nem volt címmódosítás?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25976) #04441088 válasza Silent77 (#25975) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem, dehogy, semmi.
Viszont DPD nem akart kiadni semmilyen adatot.
Mondtam nekik trackinget ugye, es a nevem, cimem. Azt mondtak, hogy nem adhatnak ki adatokat, de annyit mond, hogy a tracking alapjan a szallitasi nev, cim nem stimmel, viszont a telefonszam igen.

(#25977) sepsi0 válasza #04441088 (#25976) üzenetére


sepsi0
őstag

Rendőrség, feljelentés.
Ez kimeríti a lopást, szerintem a sofőr a ludas.... Ezért is hárít a DPD.
Esetleg hívd fel előtte a DPDt ha nem csinálnak semmit akkor feljelented őket is, mert nem neked adták át a csomagodat.

[ Szerkesztve ]

(#25978) Silent77 válasza #04441088 (#25976) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Veszett kutya legyek ha ezt értem.
A te számod van rajta, de másik cím, ennyire csak nem tudja elrontani a GB. :((( A rendszer ráadásul automata.
Küld már át a tn-t, holnap rákérdezek én is.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25979) bazsimano válasza Silent77 (#25978) üzenetére


bazsimano
őstag

pontosan, cimet elvileg automatikusan behuzza a beallitott profilbol...ha csak nicnsen cimmodositas...
szoval vagy sofor megoldotta es maganak behuzta...vagy valami gaz van... :(

(#25980) Silent77 válasza bazsimano (#25979) üzenetére


Silent77
Topikgazda

így van. :K
Erre nagyon kíváncsi leszek.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25981) sambenez válasza Silent77 (#25980) üzenetére


sambenez
addikt

Mi is. :)

(#25982) bazsimano válasza bazsimano (#25979) üzenetére


bazsimano
őstag

amgy meg annyira nem ertem a sok negativ es lehuzos velemenyt.
aki benne van a rendelos "bizniszbe" azt tudja hogy mennyit kell varni...es nem masnapra fog megerkezni a cucc...en megrendelem aztan meg majd megerkezik..nem nezegetm...
oruljunk hogy volt ilyen eu expressz dolog...mert sokat spolhattunk vele.
lehet szidni oket, de ha szepen szajbaragosan leirod nekik hogy mi a gaz probalnak normalisan hozzaallni es megoldast talalni ra...nem hulyenek neznek...hanem max annyira nem ertik meg amit akarunk ...(nekunk a cegnel nagyon sokat kell dolgozni kinaiakkal azsiakkal...es haaaaat....)...nekem pl most volt olyan rendelesem ahol vettem egy 20ezres powerbankot..es 8 oraval a rendeles utan levittek 3 dollarral az arat :) irtam nekik,hogy mi lenne ha wallet refund lenne...mert szivtam a fogam :D erre meg egy valasz utan mar utaltak is...

szoval szeriontem rendben vannak...vannak gondok ugy mint minden ceggel...de lehet elni vele :D

elnezest az offert...csak mar kijott belolem...max lapozzatok tovabb :D

(#25983) jagert76


jagert76
csendes tag

Sziasztok,
jan. 3-án lebeszéltem nagy nehezen /angolom elég silány/, gb refundot paypal számlámra.
Azóta sem jött meg.
Kis idézet:
"Jag: i like refund my paypal account
Joiss:
give me a moment please
Joiss:
is that ok
Joiss:
alright it has been refund please kindly wait stimated time

Joiss:
for it to be delivered

Joiss:
and rest refund"

Mit lehet tenni ilyenkor?

(#25984) Silent77 válasza dugesz77 (#25802) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Tegnap megjött, fel is szereltem, nagyon tetszik.
Sajnos táv sehol, de tegnap rendeltem másikat, ha megjön lesz kettő. :D
Gondolkozok is egy másik vételen, de lehet a yeelight lesz.

Ma 14 LVS csomag esett be. December végi rendelések.

jagert76: Kérdezz rá ismét, de jobb ha ticketet nyitsz, ez ha jól sejtem messengeren volt?

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25985) vandor01 válasza Silent77 (#25984) üzenetére


vandor01
őstag

kit kell a GB-nel megkorrumpalni hogy LVS kapjak a retek vonat helyett? :D
A fizetett NL helyett (1,5eu) vonatot adnak.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25986) ANOka válasza vandor01 (#25985) üzenetére


ANOka
őstag

Elefántot rendeltél, hogy nem fér bele egy borítékba? :DD

(#25987) sambenez válasza Silent77 (#25984) üzenetére


sambenez
addikt

Jó neked. Nekem több karácsony előtti csomagom seho,l közben meg már kaptam meg olyat amit karácsony után adtak fel.
Több CJAHAM csomagom van ami a követő szerint dec. 16 óta magyarországon van, de valahogy hozzám nem jut el.
Mondtam már imádom a magyar postát? :W

(#25988) jagert76 válasza Silent77 (#25984) üzenetére


jagert76
csendes tag

online chat volt, rákérdezek akkor. köszi

(#25989) bertokl válasza vandor01 (#25985) üzenetére


bertokl
tag

Én mindent free postával kérek és azt szinte mindig LVS-sel küldik, nagyon ritkán pedig SB...

(#25990) b4lukapitany


b4lukapitany
tag

Sziasztok!
December 16-án rendeltem EU5 raktárból. 3-5 nap szállítási időt írt. Azóta ennyi történt: https://t.17track.net/hu#nums=CH162100620DE

Január 2-án írtam a gb-nek, hogy mi a f*sz van? Erre jött egy ilyen sablon válasz, amiben leírták , hogy normál esetben 26-án meg kellett volna kapnom meg, hogy a local postot kérdezzem meg, hogy nincs-e náluk. Írtam a postának, de náluk nincs. Ezt jeleztem a gb-nek és kértem őket, hogy vegyék fel a kapcsolatot a DHL-lel stb. 8-án írtam nekik, hogy akkor van-e valami fejlemény? Jött a válasz, hogy a fuvarozóval felvették a kapcsolatot, azok kivizsgálják, hogy mi a helyzet, mellette adnak 150 pontot és kérik a további türelmemet.

Érdemes ezekre várni még vagy mit csináljak szerintetek?

(#25991) PimpaTimi


PimpaTimi
újonc

Sziasztok!

Elég kezdő vagyok a témában, ezt bizonyítja például, hogy PostNL-lel rendeltem hongkongi raktárból vámhatáron felül (Telefon, és persze pont akkor nem volt EU raktáron. Azóta van. Természetesen.) , de legalább biztosítást kötöttem rá és PayPal-lel fizettem. Az ÁFA összegét és a vámkezelési költséget meg félretettem a postásnak. :)
Az lenne a kérdésem, hogy kb. mikor érdemes elkezdeni aggódni, ha a csomagom a Gearbest szerint már shipped out, de a PostNL szerint a státusza 15 napja pre-advised? Tudom, hogy ez csak azt jelenti, hogy értesítették őket a csomag érkezéséről, viszont nem tudom, mennyi idő alatt szokott megérkezni egy ilyen cucc a hollandokhoz/ők mennyi idő alatt szokták feldolgozni, pláne így karácsony után. Valakinek valami biztató tapasztalat? :)

[ Szerkesztve ]

(#25992) bl4ze


bl4ze
veterán

tegnap vásárolt Xiaomi akciós 10000mah powerbank már úton is van, tényleg PostNL lett a tracking alapján az 5 dolláros spéci "akku posta".

.:. bl4ze .:.

(#25993) IldiH válasza PimpaTimi (#25991) üzenetére


IldiH
aktív tag

NL track csak Hollandiától él, pár hét is eltelhet amúgy a vásárlástól (főleg ha nem rohannak azonnal postára), PP egyébként is 180 napig véd, tehát ráérsz a 60 nap lejárta előtt reklamálni.

(#25994) PimpaTimi válasza IldiH (#25993) üzenetére


PimpaTimi
újonc

Köszi szépen, akkor megnyugodtam. :)

(#25995) qqzs


qqzs
őstag

euexpresz nem szunetel, ket napja rendeltem egy 1.2kgos gimbalt 500usd azzal jon.

Az elveszett csomagrol meg annyit hogy nekem beadtak egy csomagot kb 80ezer forintos lego kulonlegesseg volt, allitolag bocs veletlenul osszefogtam a csomagoddal, mikor volt egy 2 csomagos erkezesem 3 csomagot hagyott itt, en meg ki is bontottam mert mar 3 nap mulva nem emlekeztem ra, telefonszam alapjan megkapta a cimzett.
En azt nem ertem hogy rendor hogy tudott kideriteni es mi alapjan barmit. Ha meg nem laknak ott akkor ez lenyulos dolog. Megkerdeznem a dpd-thogy adtak at a csomagot ha nem lakik cimen senki. Vagy meg a futarral tudnal beszelni hogy megis abba a rozoga hazba ki vette at a csomagot

Eladó: GTS450

(#25996) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Melyik registered posta opció most a "leggyorsabb", melyiket érdemes választani?

(#25997) dugesz77 válasza Silent77 (#25984) üzenetére


dugesz77
őstag

Gondolkoztam már én is az körte ledesükön. Azt nem tudom,hogy ha mondjuk egy mennyezeti 3 foglalatosba lámpába 3 darabot raknék akkor lehetne együtt vezérelni őket?

(#25998) Silent77 válasza dugesz77 (#25997) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Az melyik? :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25999) zsolx válasza sambenez (#25987) üzenetére


zsolx
tag

Egy CJAHAM dec.16.-ai nekem is van(volt).
Már vissza is adták az árát (paypal)

(#26000) dugesz77 válasza Silent77 (#25998) üzenetére


dugesz77
őstag

Ja erre az rgb-s körte égőre gondoltam ebből lenne jó hármat vezérelni egyszerre:

Ez a kisebb kerek meg a Luna ha jól vettem ki. Ez is tetszik.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.