Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25401) arfer válasza tobias40 (#25400) üzenetére


arfer
aktív tag

Ahogy a viccben mondják a hasonló szituációra: "Hmmm... Ügyes...!" :D

[ Szerkesztve ]

(#25402) tobias40 válasza arfer (#25401) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt hogy értsem??

(#25403) Mikulásbá válasza 206 cc (#25398) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Telekomnál van ilyen,amiből még le lehet faragni 5000 Ft-ot.

(#25404) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

egy olyan láma kérdésem lenne, hogy ha vásárolni akarok több terméket, de kupon van rájuk, akkor hogy tudom megoldani, hogy ne kelljen külön rendelésként feladni mindet? Mert ha beváltok egy kupont,majd beteszek még egy terméket és arra is be akarok váltani egy kupont, akkor az előző termék árát visszaállítja az eredetire. Mit rontok el? :D

(#25405) 206 cc válasza hpsafl (#45) üzenetére


206 cc
senior tag

....

Mikulásbá:
Köszi megnezem....

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#25406) Masooo


Masooo
aktív tag

Sziasztok

Én átfogóbban érdeklődnék. Az összefoglalóban nem láttam a visszatérítés vagy reklamáció részleg meglétét, ezért kérnék egyet most tőletek, aztán be is lehetne emelni oda.

Tehát tegyük fel hogy vettem valamit DEC 1.napján

Mikor reklamálhatok azért, hogy nem jött meg és mi történik ekkor PayPal-os fizetésnél. Teljes visszatérítés? Mi a menete ennek hol mit kell nyitni mivel kell érvelni paypalnak kell e szólni stb. Vásárlástól a paypal védelem 180 napig terjed azt hiszem, 60 napot vár ni illik reklamálással?

Mi van ha megjön, de működésképtelen a termék, egyszerűbb az 1. ponttal kezdeni és paypalos visszatérítést kérni a teljes összeg visszakapása végett? Avagy nyitni kell valami reklamációt és videófelvétellel megmutatni hogy egy rakás kupac gőzölgő ... ekkor küldenek újat vagy visszatérítés? Ennek miben különbözik a menete?

köszönöm!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25407) anadroid válasza Zoli-bácsi (#25404) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem tudod megoldani. Egy rendelés, egy kupon.

Kivételek az általános kuponok, ahol több terméket is berakhatsz, de nem ajánlom. Nekem egy majdnem 2 hónapos, 4 termékes rendelésemet 3 hét késéssel adták fel (összevártak kettőt), majd másnap még egyet, a negyediket meg simán elfelejtették.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#25408) Bozsi80 válasza bertokl (#25394) üzenetére


Bozsi80
tag

Köszönöm! :R Várok januárig.

[ Szerkesztve ]

Ha sikerül elég gyorsan felkapcsolnod a villanyt, megpillanthatod a sötétséget!

(#25409) tobias40


tobias40
veterán

60$ feletti vásárlásnál hogy van ez az promóciós vásárlás?
1 db-t lehet vagy többet választani,stb...

Még nem vettem ennyiért semmit és most nem akarom elbénázni! :B

(#25410) szmyky válasza Masooo (#25406) üzenetére


szmyky
aktív tag

Ha valami nem érkezett meg 1,5 - 2 hónap alatt első lépésben nyitsz egy "Ticket" -et a Gearbest felületén.
Angol, magyar, spanyol orosz egyszerű szerkezetű tőmondatokkal, (gondolva arra, hogy ezt valószinűleg fordítóval fojgák lefordítani) illedelmesen elmondod a bajod, hogy szeretnél full refundot.
Ha nem tudsz megállapodni velük, akkor lépsz tovább a Paypal felületére és ott is leírod mi a gond, de ehhez minimum teljen el (szerintem) 2,5 - 3 hónap.

Ha valami hibás, akkor videózd, fotózd le és kérd el a címet, hogy hova küldheted vissza! Ha teljes visszatérítést akarsz és drágább cuccról van szó, akkor általában vissza kell küldeni! A paypal 9.500 Ft -ig visszafizeti a postaköltséget, ha jelzed nekik, hogy visszaküldessz valamit, amit paypal- lal fizettél. 1 évben 12x van rá lehetőséget.
Ha nem akarod visszaküldeni és nem 10-20dolcsis dologról van szó, akkor csak részleges visszatérítésre számíthatsz.
De ezt az ügyet is illik első körben a GB saját felületén "Ticket" formájában jelezni.

[ Szerkesztve ]

(#25411) spileraaa válasza 206 cc (#25398) üzenetére


spileraaa
senior tag

en ilyet rendeltem de meg uton van

Vkworld New Stone V3
[link]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#25412) Masooo válasza szmyky (#25410) üzenetére


Masooo
aktív tag

Köszönöm, lementem magamnak ezt, az első azt sejteti hogy jobban a pénzemnél lehetek így.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25413) 206 cc válasza spileraaa (#25411) üzenetére


206 cc
senior tag

Ez tényleg jónak tűnik...már csak egy jo kupon kellene hozza... ;) :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#25414) Zoli-bácsi válasza anadroid (#25407) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Köszi, akkor nem én voltam a béna. :D

(#25415) bertokl válasza 206 cc (#25413) üzenetére


bertokl
tag

Nem sok, de a XMAS214 kupon levesz belőle 4$-t.

[ Szerkesztve ]

(#25416) vandor01


vandor01
őstag

na a GB (GengsterBanditak) megint eljátszotta... fizettem NL (Netherlands Post Registered!) postaert tegnap meg is kaptam a TN szamot..... ra 24 oraval kaptam egy ujabb TN szamot csak kinai vonatost.... kenytelen vagyok a postaköltséget visszakerni walletra! mert jobb ha ingyenesen hagyom azt vagy vonat vagy LVS lesz.... de manapsag már inkabb vonat..... ez van......

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25417) bertokl válasza vandor01 (#25416) üzenetére


bertokl
tag

Azt honnan lehet tudni, hogy a csomagod jegye vonatra szól? Milyen formátumú TN számot kaptál?

(#25418) KamuMazsola válasza vandor01 (#25416) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem is értem miért vásárolsz még mindig tőlük!?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#25419) sambenez válasza vandor01 (#25416) üzenetére


sambenez
addikt

Szerintem te szeretsz sz*pni. Mást el nem tudok képzelni miért vásárolsz még innen. :W :C :Y

(#25420) Imy


Imy
veterán

Időseknek való olcsó de nagy gombos, egyszerű telefonból nincs valami ajánlott? Nagyszülőknek kellene valami. :R

(#25421) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek ehez lenne esélyem kupont szerezni?
Ha valakinek van megköszönném :R

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#25422) Mikulásbá válasza Imy (#25420) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#25423) 206 cc válasza Imy (#25420) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Most beszéltünk róla a 25411.-ben és az ajánlott kuponnal kb.~30.-usd

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#25424) vandor01 válasza bertokl (#25417) üzenetére


vandor01
őstag

ezeket kaptam....
az elso meg se mozdul.... a masodik meg már megjarta kazasztant moszkvat lehet holnap mar Hawai-on lesz? :F pl RX800182203CN
19.12.2017 19:52 China post Arrived at postal office
DuōSīTèKè,Kazakhstan (ZOBL03)
27.12.2017 05:52 China post Left postal office
SīMó棱SīKè,Russia Sorting Center (ZOBL05)

RU168191986NL / RX802535623CN
RU131508334NL / RX802052648CN
RU132573918NL / RX800182203CN

akarhogy nézem nem holland legi posta egyiksem....
NL nekem 14-21nap alatt landol....
14 nap alatt csak Moszkvaig jutott.....
fel azsia lenyulhatja a cuccot :DDD
hollandiaban legfeljebb csak az afrikaiak.... :DDD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#25425) Masooo válasza Imy (#25420) üzenetére


Masooo
aktív tag

privi ment egy 2. variációval

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25426) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Rock Zircon 4.99 appból. Pontozni is lehet.

(#25427) FingR86 válasza PainKiller13 (#25426) üzenetére


FingR86
őstag

köszi, ennyiért már megéri kielégíteni a kíváncsiságom. régóta kacerkodtam egy ilyennel. megnézzük mit tud bw-es1-hez képest.

(#25428) prsq


prsq
tag

Új rekord:
December 13-án rendelt termék (no TN, no biztosítás) ma - dec 29 - megjött. És közben volt egy karácsony!
(Igaz, amit négy nappal korábban rendeltem, még sehol nincs.)

(#25429) kolivanov777


kolivanov777
tag

Én megkaptam a csomagot, igaz nem kértem eu adaptert vettem hozzá!
Sajna most megy vissza a teló kínába! defektes :(

(#25430) erikke17 válasza PainKiller13 (#25426) üzenetére


erikke17
őstag

Köszi az infót :D Ennyiért már megy is a kosárba :)

Kíváncsi vagyok milyen Basshead ha már ennyire dicsérik, hogy nagyot robbant.

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#25431) bertokl válasza vandor01 (#25424) üzenetére


bertokl
tag

Én egy hónapig egyáltalán nem szoktam követni az ázsiából érkező rendeléseimet, hogy ne bosszantsam magam ezzel. Hogy melyiket mivel hozzák, szerintem nem is fontos, felőlem léghajóval is hozhatják, csak nálam kössön ki. :) Meg persze, ha sürgősen kellene bármi, biztosan nem is 8.500-9.000 km-ről rendelném meg. :)

Úgy látom te is szívesen rendelsz onnan, lehet tudod, hogy a regisztrált küldeményekért nem a gyorsaságuk miatt kell fizetni 1-2 dollárt, - hiszen nem is azok, - hanem a követhetőségük miatt, illetve, hogy nem kínai állam által támogatott posta végzi a szállítást, hanem profitorientált nyugati cégek.
Kb. 4-5 évvel ezelőtt kellett visszaküldenem egy telefont Kínába, külön értékbiztosítás nélkül is 3.000 Ft fölötti összegbe került, a pontos árra már nem emlékszem. Nem tudom, hogy manapság mennyivel kerülne többe a szállítás, de azóta sokszor elmondtam már ismerősöknek, ha nem tetszett nekik, hogy nincs free shipping, hogy adjanak fel egy üres borítékot Kínába, aztán kezdjük újra a beszélgetést. :)

Ha nagyon sürgős egy termék, mindenképpen az expedited shippinget érdemes választani. Most az ünnepek miatt egyébként is természetes, hogy sok csomag a megszokottnál hosszabb idő alattt érkezik meg, szerintem nem éri meg emiatt ennyit mérgelődnöd.

A gearbest népszerűsége elsősorban az olcsósága miatt van, és szerintem nem lehet azt mondani, hogy a szállítási díjakkal szeretnének haszonra szert tenni.

Pár hete konyhai csaptelepet kerestem, - mert még azt is olcsóbb sokezer km-ről rendelni, mint itthon megvenni, - és a dealmachine-en találtam is egyet, ami igazán tetszett. Kizárólag emiatt regisztráltam és csak a fizetés előtti utolsó lépésnél szembesültem a szállítási díjjal. Azt hiszem ez az az összeg, amire már tényleg azt lehetne mondani, hogy aránytalan:

Meg is rendeltem rögtön, de inkább egy másikat, mégpedig a banggoodról, ingyenes szállítással.

Lásd a jó oldalát, világlátott, "madárlátta" cuccokat kapsz majd, ha türelmesen kivárod. :) Az én cuccaim lehet nem is jártak sosem Kazahsztánban, talán nyugdíjas éveimben elviszem majd egyszer őket, ha már nem volt ilyen szerencséjük. :)
Nem húzni akarlak, csak hülyéskedek, szerintem feleslegesen hangolnod magadat a Gearbest ellen, és ez neked okoz több bosszúságot, nem nekik.

Jó sokat írtam, a lényeg az, amire a többiek is - nem túl kifinomult cizelláltsággal - utaltak, hogy a kínából történő rendelés türelmet igényel. :)

[ Szerkesztve ]

(#25432) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Megerkezett a Xiaomi vizerzekelo. Hozza az elvartakat, mar meg is rendeltem a kovetkezot. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25433) fape


fape
senior tag

Tudja valaki, hogy mi különbség a "tracking/shipment number" és a "transfer number" között?

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#25434) agroman válasza fape (#25433) üzenetére


agroman
senior tag

az elso vmi belso azonosito a masodik meg a nemzetkozi nyomkovetesi szamod.

------

(#25435) Bornie127 válasza fape (#25433) üzenetére


Bornie127
senior tag

A tn szám nem a nemzetközi formátum, de az is követhető, a transfer num. a nemzetközi formátum. Az első számot át lehet alakítani nem. tn-né, de már a gb megcsinálja magától ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#25436) fape válasza agroman (#25434) üzenetére


fape
senior tag

és (#25435) Bornie127: Köszönöm szépen a gyors választ! :R :R

[ Szerkesztve ]

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#25437) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Tudnátok valami korrekt usb hubot ajánlani, amihez akár van kupon is? 3 usb slotos is elég nekem, csak ne égjen le a ház tőle

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#25438) spileraaa


spileraaa
senior tag

pincébe kellene nekem valami jó párásító ami olcso de jó is csak hogy párás legyen a levegő semmi extra funkció nem kell

van ilyen?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#25439) Masooo válasza spileraaa (#25438) üzenetére


Masooo
aktív tag

igen. tescoba pár db ezresért van ilyen, 1év garival. Ott nem nézted?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25440) Watcher45 válasza AllTheBest (#25437) üzenetére


Watcher45
tag

Én is ezen tipródom múltkor kértem is véleményt valamelyik topicban erről [link] Azért gondoltam rá, mivel az Orico ajánlott márkának tűnik, ez külső DC táppal is meghajtható ha kevés a nafta valami csatlakozó eszköznek és egészen jól le lehet pontozni az árat, de senki sem jelezte, hogy lenne vele tapasztalata.

(#25441) sepsi0 válasza spileraaa (#25438) üzenetére


sepsi0
őstag

Rossmannban is szokott lenni ultrahangos párásító 3-5eft-ért.
Szerintem ennél olcsóbban nem kapsz.
Bár múltkor GB eu raktáron voltak jó ajánlatok.

Rossmann már nincs, viszont Árukereső....

Gearbest-ről nem találtam használhatót.
Esetleg Emag?

[ Szerkesztve ]

(#25442) spileraaa válasza Masooo (#25439) üzenetére


spileraaa
senior tag

Erdélyben nincs tesco és Rossman sem
kinabol nincs valami nagyon jó?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#25443) dugesz77


dugesz77
őstag

Ez a xiaomi cipő,nyúlcipőből van:

(#25444) Masooo válasza spileraaa (#25442) üzenetére


Masooo
aktív tag

bakker mázlitok van akkor! pár év és itt sem lesz :)

é knait nem találtam ami tetszene mikor kerestem igaz én szobába kerestem :(

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#25445) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

NL-es tracking ha azt írja, hogy "Célországban feldolgozva", az kb mennyi idő után lesz várhatóan kézbesítve?
(Általában várok türelmesen, de 4.-én kiköltözöm, mert lakásfelújítás lesz, plusz alig leszek itthon, hogy rá tudjak nézni a postaládára)

#?*@&!

(#25446) cris78 válasza dugesz77 (#25443) üzenetére


cris78
őstag

Magától jön. Végülis okos cipő :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25447) bl4ze válasza zeon.hu (#25445) üzenetére


bl4ze
veterán

Nagyon változó, nekem most így volt, 22 EUR alatti termék :

2017.12.28. | 15:17
Célországban feldolgozva / Processed in the destination country

2017.12.30. | 13:06
Belföldi feldolgozásra továbbítva / Forwarded for domestic sorting

.:. bl4ze .:.

(#25448) zeon.hu válasza bl4ze (#25447) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor marad a reménykedés :)

#?*@&!

(#25449) Yag


Yag
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az oldalról - Gearbest - , hova tűnt az EU-s keresési lehetőség? Miért nem adja ki a raktárankénti szűrést ? Eddig lehetett minden területre szűrni. Most nem találom. Megszünt vagy mi a trükk ?
Köszi a válaszokat

“Aki el akar érni valamit, az módszert keres, aki nem, az kifogást!” (LeEco LeRee L3)

(#25450) Masooo válasza Yag (#25449) üzenetére


Masooo
aktív tag

el

többen jelezték, ideiglenes a dolog reméljük, elő is lehet csalni vhogy néhány esetben.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.