Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58399) jimpo válasza inf3rno (#58290) üzenetére


jimpo
aktív tag

Amennyiben a merinó gyapjú akrillal van keverve akkor engem is irritál, finoman szólva.
Azt nekem sem bírja a bőröm, ha van valami póló alatta akkor oké, de magába nem tuti Férfi túrafelső Travel 100

Viszont ha Polyester, Elastane vagy Poliamid van hozzákeverve, akkor semmi irritáció.
Amiben futok felső az is kevert szálas, 2 Celsius-fok körül nagyon jó magában is.
Van még gyapjúból itthon egy szett aláöltöző alsó, felső illetve van egy Balaclava is meg persze sapka, sál, kesztyű

Bár igazából sima baseball sapkát használok futáshoz, ha hidegebb van akkor a felsőnek a csukja része alákerül. :) A többi cuccom az szintetikus a deka futó részlegéről.
Meg egy Nitecore NU25 fejlámpát szoktam sötétben vinni, nagy kedvenc van kettő itthon mindenre is elég nekem. :DDD

Stryd Next Gen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.