Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) zoltanz válasza mephi666 (#33949) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Bocs, de de eddig senki nem publikálta a topikban, hivatalos linkkel megerősítve. (pletyka más dolog) :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#33952) brownus


brownus
veterán

They’re taking the hobbits to Isengard! :F :DDD

ennek van előzménye is de nem találom

(#33953) gzbotii


gzbotii
veterán

Akkor tudnatok mondani szep cgi-vel ellatott sci-fiket :B

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#33954) Huma válasza gzbotii (#33953) üzenetére


Huma
addikt

Nincsenek sci-fik csak fantasyk. :(((

Talán csak az Avatar. Ott nagyjából rendben van minden és a látványra sincs panasz.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33955) gzbotii válasza Huma (#33954) üzenetére


gzbotii
veterán

Csak a tortenet egy f.s :)

Ezt a nincs sci-fi reszt kicsit fejtsd ki :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#33956) brownus válasza gzbotii (#33953) üzenetére


brownus
veterán

párat így gyorsba: matrix, cloud atlas, avatar, prometheus, minority report (bár ebben ha jól emlékszem nincs sok cgi, de ami van az fasza), oblivion, gravity, splice, D9,

(#33957) dokee78 válasza dokee78 (#33930) üzenetére


dokee78
félisten

Dallas Buyers Club 75%
Nem volt rossz film,kedvelem Matthew McConaugheyt,de ez a szerep nem állt jól neki.

Ma vagy holnap megnézem a Mudt tőle.

(#33958) Huma válasza gzbotii (#33955) üzenetére


Huma
addikt

Engedelmeddel nem írnám le újból. Erről lenne szó. Természetesen ki tudom még fejteni ha esetleg nem pontosan világos mi is a bajom a sci-fi filmekkel és hogy miért is nem tartom őket teljes értékű sci-fiknek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33959) ígyvanferi válasza Huma (#33950) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Oké, csak úgy hangzott - ahogy mephi666 is írta -, mintha valami rétest vagy pitét vízionáltál volna.

(#33960) pohár válasza brownus (#33956) üzenetére


pohár
félisten

ST 1-2

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33961) Huma válasza ígyvanferi (#33959) üzenetére


Huma
addikt

Én igazából almákat és deres (fagyott víz) felületeket vizionáltam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33962) horush válasza gzbotii (#33955) üzenetére


horush
addikt

2 új Star Trek, SW3, Wall-e, Serenity.

(#33963) Huma válasza horush (#33962) üzenetére


Huma
addikt

A Serenity-t egyáltalán nem ajánlanám.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33964) gzbotii


gzbotii
veterán

Koszonom az tippeket :R
A felsoroltakbol igazabol 2 van amelyiket nem lattam, a napa folyaman sort keritek rajuk

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#33965) mephi666 válasza Huma (#33954) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, de akkor reális magyarázatot is tudnál adni az avatarnál, hogy mi-miért működik és miért úgy működik? pl a legalapvetőbb dolog, ez a "rácsatlakozok a növényekre és utána a tudatommal irányítom az avatart" számomra nagyon hihetetlen :) hogy működhet ilyen tudatátvitel? itt jön be, amiről beszélek: a "valamitől működik faktor" és ettől lesz fiction a film... ez olyan alapvetően elfogadandó dolog egy scifiben, mint fantasy-ben a különböző lények+mágia létezése (már amelyik világban van pl mágia)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33966) brownus válasza Huma (#33963) üzenetére


brownus
veterán

(#33967) jjeahh válasza dokee78 (#33957) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ha nem is top, de jó film mind2 :K

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33968) atike


atike
nagyúr

Lego The Movie Behind the Bricks :DDD

(#33969) oriic válasza atike (#33968) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez mekkora. :DDD

Live-Die-Respawn

(#33970) hoffman_ válasza atike (#33968) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nagyon jópofa az egész, de a Morgan Freeman-es részen kifeküdtem :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33971) Pali1119


Pali1119
tag

mostani box office usa

Én, Frankenstein: 65 millióból készült, /a Lionsgate 10 millió-t tippelt/ 8 milliót hozott első hétvégén. Óriási bukta. ejj-ejj

Más:

Az új Dumb és Dumber film magyar címe Dumb és Dumber kettyó. Az eredeti cím Dumb ad Dumber To. Nem two, és nem 2. :)) Azért vicces, főleg, mert ez is ilyen nézői beküldős volt.

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#33972) Huma válasza mephi666 (#33965) üzenetére


Huma
addikt

Pl azért működhet úgy mert miért is ne? Nincs rá cáfolat, hogy ne működhetne. Simán felfedezhetnek olyan technológiát ami lehetővé teszi. Illetve akár olyasmi is kialakulhat egy idegen bolygón mint amit a filmben látni.
Ez a fiction része a dolognak. Ennek kell hitelesnek és hihetőnek maradnia.
A lényeg az hogy hihető és hiteles maradt, valamint nem kezdtek el lovagolni a technológiai megoldásán és nem próbálták megmagyarázni.

(#33966) brownus:
Előbb szigorúan meg kell nézni a Firefly-t. Anélkül félkarú óriás a film.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33973) negyven2


negyven2
veterán

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#33974) brownus


brownus
veterán

(#33975) atike válasza brownus (#33974) üzenetére


atike
nagyúr

Nem volt még ez itt...? :U Gillian Anderson... Valami halas kampány része volt... :C

(#33976) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Disney's Maleficent - "Dream" Trailer

DEAD SNOW 2: RED vs DEAD Trailer (2014)

Welcome to the Jungle a felnőtteknek

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#33977) Maximum1 válasza Huma (#33950) üzenetére


Maximum1
őstag

(#33978) Huma válasza Maximum1 (#33977) üzenetére


Huma
addikt

Most lebuktam. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33979) callmeakos válasza atike (#33968) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Még a végén moziban fogom megnézni. Állat :D
...Chris Pratt plays me. So it's an expensive moovie. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#33980) callmeakos válasza brownus (#33952) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

[link] :DDD :DDD

All→M8

(#33981) negyven2


negyven2
veterán

Muppets Most Wanted - Outrage :C

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#33982) szekra válasza brownus (#33952) üzenetére


szekra
őstag

(#33983) geckowize válasza bAtt001 (#33838) üzenetére


geckowize
őstag

American Hustle

Nekem sem tetszett, viszont én szeretem a korhű filmeket. Ami nem tetszett, hogy olyan lassan haladtunk előre, ráadásul unalmas jelenetekkel, hogy ezt a sok A listás színész sem tudta megmenteni... A wolf of the wall street nekem sokkal jobban pörgött a hosszabb játékidő ellenére, ott dinamika volt a jelenetek között, itt el lehetett veszni a sok felesleges, hosszú beszélgetésben és a kitartott jelenetekben... Igaz, hogy fáradt voltam, de nem hiszem, hogy bármikor is majd újranézném, mert szerintem életem legéberebb napján is el tudnék rajta álmosodni, annyira untam.

[ Szerkesztve ]

(#33984) james001


james001
veterán

:D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#33985) Huma


Huma
addikt

Most nézem a The Wolverine-t. Azt mivel magyarázták meg a készítők, hogy amikor leég az összes haja és szakálla akkor újra azonnal kinő, ellenben ha levágja akkor nem? Az elméjével képes irányítani hogy mit regeneráljon és mit nem?
A másik a karmai. Hogy lehet hogy borotvaéles pengék lettek belőle? Hiszen csak bevonták adamantiummal. Ugyanolyan alakúnak kellett volna maradnia.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33986) cyberkind


cyberkind
félisten

Paranormal Cocktivity

(#33987) bigdady válasza Huma (#33985) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mivel magának produkákja a karmokat is innentől bármi lehet akár haj is stb

Ui: ez egy film, igazából nincsenek ilyenek :D

(#33988) diablo1984 válasza Huma (#33985) üzenetére


diablo1984
veterán

spojler:

nem a csontjaiba öntötték azt a fémet és attól lett a csontja vas? valahogy rémlik, hogy büdös nehéz logan.

(#33989) basaharc502 válasza spammer (#33921) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Törvény tiltotta, már már módosítottak rajta. A másik pedig, hogy nem lehet minden hajóra fegyveres testőrséget állítani, sajna ez van...a szállítási költség jóval több lenne, a különbözetet pedig úgyis a "feladóval" fizettetnék meg, ezért mindig lesznek társaságok, akik olcsóbban, de fegyveres őrség nélkül fognak szállítani, vállalva a veszélyt. A másik dolog pedig, hogy azóta komplett iparág épült arra, hogy lehet hatékony védelmi rendszert szerelni a szállító hajókra, bár azok sem olcsók...

(#33990) Huma válasza diablo1984 (#33988) üzenetére


Huma
addikt

De. Ez így van. Csak semmi köze a vashoz, de a többi stimmel.

(#33987) bigdady:
Produkálja? Kiengedhető karma van. Nem látok összefüggést közte és a testszőrzete között.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33991) bigdady válasza Huma (#33990) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kiengedhető haja van ;]

[ Szerkesztve ]

(#33992) LOTR válasza diablo1984 (#33988) üzenetére


LOTR
addikt

Wolverine (James "Logan" Howlett)
"Weight 195 lbs (89 kg) (without Adamantium skeleton); 300 lbs. (136.1 kg) (with Adamantium skeleton)."

One Ring to rule them all

(#33993) HuMarc válasza spammer (#33921) üzenetére


HuMarc
addikt

[link] Itt elég sok mindenről írnak.

(#33994) diablo1984 válasza LOTR (#33992) üzenetére


diablo1984
veterán

hát nehéz, nem? :)

(#33995) Huma válasza cyberkind (#33986) üzenetére


Huma
addikt

Már várom. Szeretem az X-men szériát. Azért remélem nem fog az egész Rozsomákról szólni. Értem én hogy a legkedveltebb karakter, de vannak rajta kívül is x-menek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#33996) Predator2


Predator2
addikt

Helló

A Rush szinkronnal fog megjelenni? [link]

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#33997) cyberkind válasza Predator2 (#33996) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, szinkronnal is.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#33998) bambano válasza mephi666 (#33941) üzenetére


bambano
titán

pedig van abban igazság, hogy attól, hogy sci-fi, még nem kellene ellentmondásosnak lenni...
pl. vegyük a végső visszaszámlálást. az sci-fi, merthogy egy időviharban visszamennek a pearl harbor-i csata elé. az egyik legszebb jelenete, mikor két tomcat megkerget két zérót, majd meg is támadja és a végén lelövi.

de mi lenne, ha olyan tomcat lőné le a zérót, amelyik ott volt a "csatában", nem pedig egy másik? konkrétan a sci-fi az, hogy visszamennek az időben, meg az, hogy két sugárhajtású vadászt ráküldenek két dugattyús ócskavasra, nem pedig az, hogy a 202-203-as oldalszámú tomcatek eltűnnek és odakerül helyette a 200-as, amelyikről indítják a rakétát.

de emlegethetném a dokit is, aki hét évadon keresztül nyögi egy hibás tettének súlyát, miközben időutazó.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#33999) brownus válasza szekra (#33982) üzenetére


brownus
veterán

jaja, ez az :d

(#34000) callmeakos válasza cyberkind (#33997) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na arra leszek még kíváncsi :U

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.