Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31351) 용 Bob válasza tween (#31344) üzenetére


용 Bob
senior tag

OMG! Köszi a Frontiers tippet, nem is értem miért nem hallottam róla. Trailer odab*ós.

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#31352) 용 Bob válasza F34R (#31348) üzenetére


용 Bob
senior tag

Szerintem a hangulaton sokat dob az is, hogy moziba nézed a filmet, vagy esetleg otthon a notin. Anno a The grudge című filmet néztük cinemapalace-ban, remegett a lábunk előtt a széksor, egy-egy parásabb jelenetnél, ahogy a fejéhez kapott mindenki. Vicces volt :D

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#31353) F34R


F34R
nagyúr

#31349) Jhonny06

még anno R5-be néztem tudom igénytelen de ezt kell szeretni. :DDD

(#31350) tween

én féltem régebben minden horrortól , olyan is volt hogy nem tudtam aludni sem :U

(#31352) mohoyoyo

igen sztem egy full-hd @ dts normális cuccal gatyába szarat , persze nem fényes nappal és telezsongva a szobát. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31354) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Érdekelne a véleményetek. Velem van a baj vagy a Vesztesek bosszúja tényleg kegyetlen rossz, és béna film?

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#31355) heihachi


heihachi
addikt

Megvolt a Coach Carter is, nem rossz, szeretem az ilyen jellegű sportolós-edzős filmeket, de azért láttunk már ennél jobbakat is (ebben a kategóriában az Emlékezz a titánokra volt az utolsó, amit mostanában láttam, és az jobban bejött).

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31356) mephi666


mephi666
nagyúr

100 feet 1080p

átlag zs-kategóriás, szellemeskedős horror... egynek elment, de semmi több: 10/4 ...ebből is többet ki lehetett volna hozni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31357) koxx válasza Psychonaut (#31336) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hú egyszer elkezdtem nézni, de kb 15perc után off és del. Valahogy nem szegezett a képernyő elé.

(#31358) Tibiajax válasza koxx (#31357) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#31359) koxx válasza Tibiajax (#31358) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

hmhm, azt hiszem nekem is újra kéne néznem hátha most jobban bejönne
szinkronnal vagy angolul nézted? gondolom HD

(#31360) mondomén


mondomén
őstag

Insidious

Az első 50 percre adok egy 7/10-et, viszont ami utána van... 3/10.
Az eleje tetszett, nem az a fajta vagyok akinek ökölbe szorul a segge egy kis ajtó csapkodástól (paranormal activity pfff), de ennél egy párszor elfelejtettem pislogni. Ami a második felét illeti a filmnek, hááát... A készítők biztos elkólázták útközben a pénzt vagy én nem tudom. A lényeg, hogy jobban is meg lehetett volna csinálni nah.

Összességében egy 5/10-re értékelném.

@Jhonny06
Van már 1080p RC is fent, semmi baja. Az RC meg azt jelenti, hogy kiadásra jelölt (Release Candidate), szóval nézd nyugodtan.

(#31361) <NewL>


<NewL>
addikt

Enemy of the state

ráakartam keresni, hogy mit írtatok róla. mert nekem ez a film kimaradt Will Smith-től.

na de volt itt pár film amit néztem mostanság, jól belehúztam a tutiba

Green Hornet
Nemtudom hova rakni, így a kukába raktam. fasság. Aki nemlátta nyugodtan kihagyhatja.
3/10

Rescue Dawn
Pörgősen indul az egész, aztán laposodik, laposodik, így a kukában végezte ő is.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#31362) Tibiajax válasza koxx (#31359) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szinkronnal.
néztem, a stáblista végén írják a 4k-s digitális scan munkálatokat hogyan és kik csinálták.
azt kell mondjam, jol sikerult. ez a film egy élmény, és igy még jobban. igaz, én sosem láttam még máshogy. De most végre pótoltam. Nemsoká jön a III

(#31363) Pitterix


Pitterix
őstag

Unknown

Nem rossz.
Asszem találkoztam benne klisével.... :U :B

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31364) <NewL> válasza Pitterix (#31363) üzenetére


<NewL>
addikt

:Y

There's an app for that

(#31365) Pitterix


Pitterix
őstag

Rango

Nem nagy szám, egyszer nézhető.
Többet vártam tőle....

5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31366) mephi666


mephi666
nagyúr

the reef

téma hasonló, mint a nyílt tengeren esetében: balfácánok hajótörést szenvednek, elkezdenek úszni a part felé és a gonosz cápa jön és jól megzabálja őket egyesével :( sablonos sztori, csomó helyen pedig idegesítő a szereplők vinnyogása... elvileg megtörtént eseményen alapul... nálam a film 10/3

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31367) MmDorian


MmDorian
őstag

Unknown 6,5/10

Jó kis film volt, érdekes, de mégegyszer nem fogom megnézni. És ebbe is szép volt a "csaj", a retro kinézetű lányok szépek. :B :K

jah, és kicsit tényleg Sajt Ügynökös.

[ Szerkesztve ]

(#31368) Kassadin válasza Pitterix (#31363) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD
Enyhe célzás volt egyes fórumtársaknak? :B

(#31369) F34R válasza mephi666 (#31366) üzenetére


F34R
nagyúr

dejó pont hétvégén töltöttem le , a külsőn hagytam hogy majd megnézem lejátszó hát akkor ez kimarad , bele-bele tekergettem de nem nagyon történik semmi sem. :DDD

(#31370) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Red Heat
hd,dts
:D :D awesome...
7/10

(#31371) Pitterix válasza Kassadin (#31368) üzenetére


Pitterix
őstag

Háááááááát......... ;)

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31372) pohár


pohár
félisten

London Boulevard

hát akinek tetszett az In Bruges, annak fog ez is, nekem rohadtul nem tetszett az, és ez se

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31373) tween


tween
őstag

Vissza a jövőbe (1985) : 9/10
Vissza a jövőbe 2. (1989) : 8/10

(#31374) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sucker Punch

Hát ez valami borzalmas volt. A csajok benne nem gyengék, de a sztori akkora egy tré hogy csoda hogy ebből egyáltalán film lett. Az imdb-s 6.5-öt sem értem, oké a CGI még jó benne, de ez édeskevés. Ráadásul úgy bántak a nőkkel mint a kutyákkal, ezt is utálom.
1/10

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#31375) koxx válasza Tibiajax (#31370) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Növényi hogy nézett már ki :D

(#31376) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Sucker Punch
1080p, DTS

Hát ez egy érdekes film volt maradjunk annyiban. Az "álom/tánc"jelenetek viszont nagyon bejöttek, főleg a szamuráj-harc...

Live-Die-Respawn

(#31377) Kassadin


Kassadin
addikt

Kill the Irishman
720p

Jó film volt, 7/10.

(#31378) koxx


koxx
MODERÁTOR

Dark Angel (I come in peace) 720p angol

kb 11-12 éves lehettem amikor először láttam és nagyon megmaradt az emlékeimben, jó volt újranézni, persze mai szemmel már nem állná meg annyira a helyét így inkább nem pontozom. Matthias Hues mekkora böszme nagy állat amúgy, elég sok dzs kategóriás filmben játszott főleg negatív szerepeket.

[ Szerkesztve ]

(#31379) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hja amúgy ezeket is láttam a héten:

Unknown: Bejött, csattanós, szerintem másnak is fog tetszeni, ajánlom:)

From Paris With Love: Hát ez nagyon odapattintott, Travolta bácsi nagyon szigorú volt, alig ismertem fel, hogy néz már ki, nagyon poén, annak ellenére fürge az öreg :D Nah mindegy bejövős volt, ezt is ajánlom 7/10

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#31380) harylmu válasza mephi666 (#31366) üzenetére


harylmu
őstag

a nyílt tengeren tényleg nem túl izgi, de szerintem este kifejezettem paráztató nézni. én nagyon régen néztem meg moziban, de simán beleéltem magam. :)

szerk.: ja, hogy te most egy másik filmről beszélsz. fail

[ Szerkesztve ]

(#31381) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

The Next Three Days:
8/10.

Tetszett, végre egy film amiben nem Russel a halhatatlan csákknorisz, hanem egy átlagos apát és férjet játszik. Nem cseszték el a végét sem. Elég kellemes lett...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#31382) Integra


Integra
titán

sherlock holmes
jó volt 2x is láttam, bár másodszorra már másképp néztem, mint elsőre, de a poénok most is ültek:) robert downey meg egy igazi idióta, marha jól játszotta ezt a félőrült detektívet, jó karakter, watson meg jól kiegészíti.
fura volt, hogy mennyire telenyomták a régi londoni látvánnyal, egyes helyeken meg azt hittem tiszta pc fps feelingje van a filmnek.
jöhet a folytatás, ez 7.5/10.0

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31383) darál0w


darál0w
Jómunkásember

a pihengetés unalmában filmezgettem kicsit...:D

The Next Three Days

kicsit vontatott...de jo film.

spoiler

a gombos részt nem értettem benne...mivan ha megtalálja? semmit nem bizonyít :U

7/10

Remember Me

bnő rávett. végiguntam...viszont a vége ütős. csak ezért 6/10

Black Hawk Down 2001

végre sikerült megnéznem...azt nyujtotta, amit vártam tőle. nálam ez 10/10

#31258) Tibiajax akkor ezt se nézem meg moziban.

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31384) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Magnolia
hd,dts
egy csodálatos példa a filmvilágban arra, hogyan lehet bemutatni mesteri módon egy baromi jó kezdéssel, nagyszerű színészi játékkal, végig háttérben vonagló zenei aláfestéssel és egy bőven átlagon feletti fényképezéssel netto 3 órán keresztül, a kbaszott nagy semmit
de én végigültem, csak azért is. a végén a békaeső marad meg az emlékezetben kb
...ééletbe többet nem..
6/10

[ Szerkesztve ]

(#31385) huskydog17


huskydog17
addikt

Sziasztok!
Szíves engedelmetekkel csatlakoznék e topic lakóihoz. Igaz nem fogok nagyon sűrűn (minden nap) írogatni és filmeket elemezni, de van jó néhány mű, melyekről meg szeretném osztani veletek a véleményemet. Remélem elnézitek ha a hozzászólásaim esetleg valamivel hosszabbak lesznek az átlagosnál! Szóval akkor bemutatkozásul álljon itt néhány film, pontosabban azokról kialakított véleményem:

Híd Terabithia Földjére
Ez a film egy igazi gyöngyszem, ritkaság az olyan filmek között, amelyek nagyon magával tudnak ragadni! Nagyon szép film, azonban megvan az ára is, ugyanis nagyon veszélyes az érzelmekre nézve, legalábbis én totál kikészültem tőle a végére! Nem is tudom mikor láttam utoljára olyan filmet, amelyen elsírtam volna magam! Az egy pont levonás pont emiatt van, hogy nekem nagyon nem tetszett a vége felé.
9/10

2012
Összességében elég jó film, baromi látványos, főleg a hatalmas vulkánkitörés! Egy kicsit elhúzták, így szerintem túl hosszú lett. Azt nem értettem csak a filmben, hogy miért pont Kínában volt a bunker. A színészek is nagyon jól alakították a szerepüket. Nekem tetszett!
8/10

Én, a robot
Will Smith most sem hazudtolta meg önmagát, mintha a sci-fi műfajt neki teremtették volna, ugyanis itt is kiválóan helyt állt, hibátlan alakítás. Ez a színész egy igazi profi, még nem is láttam tőle rossz filmet egyébként. smile.gif

A filmről annyit, hogy igencsak akció-dúsra sikeredett hála a robotoknak és mindezt baromi látvány mellett! Elismerés a számítógépes embereknek! A hangulata is magával ragadó, na persze nem az a halálra izgulós fajta, de nem is az a lényeg. A színészi játékkal, látvánnyal és a magyar szinkronnal is maximálisan elégedett vagyok. Ezen felül meglepő, de egyben kellemes fordulatok is vannak benne, amelyek szerintem nagyon jót tettek a filmnek. Will Smith-ek ez a filmje a többihez hasonlóan kegyetlen jól sikerült! Aki még nem látta és/vagy Will Smith rajongó, annak kötelező ez a produkció! Nekem eszméletlenül tetszett!
10/10

Poseidon
Ez a 2006-os hajókatasztrófa-film nagyon meglepett, ugyanis egy nagyon átlagos katasztrófa filmre számítottam azonban ez sokkal több annál! Nagyon igényesen meg van csinálva és látványra sem utolsó, továbbá nagyon tetszett még a filmben, hogy szinte mindegyik szereplő szimpatikus karakter (kettőt leszámítva). Amit feltétlenül ki kell emelni még ennél a produkciónál, az a filmzene, mármint az instrumentális rész, az valami gyönyörű lett! Röviden, tömören tehát egy kiváló katasztrófa film, csak ajánlani lehet!
9/10

Clerks (Shop-Stop)
Igen érdekes egy film. Először féltem attól, hogy a film az elejétől a végéig fekete-fehér, de pár perc után már egyáltalán nem zavart. Néhány hétköznapi ember mindennapjaiba kalauzol el a film és amilyen egyszerű, olyan nagyszerű módon. Az egész film szinte egész végig egyetlen helyszínen játszódik, ami nem is baj. Az eseményeket és a történet egészét kizárólag a dialógusokból tudja meg a néző, tehát ebben a filmben erre kell figyelni és hozzá teszem nem nehéz, mert piszkosul jó lett, a magyar szinkronnal együtt (bár Veronica-nál elviseltem volna egy másik magyar hangot). Ez a film nem az akció megszállottjainak való és épp azért olyan jó, zseniális, mert nyugodt és egyszerű. Nekem tetszett.
8/10

Alkonyat (Twilight)
Miután sokféle véleményt hallottam erről a híres filmről és ha már leszedtem, akkor gondoltam megnézem. A film színvilága érdekes, olyan szürkés, de ez nem rossz. Egy tinédzserek közti szerelem van a film központjában, amelyet néhány tényező próbára tesz. Szóval nekem az egyik klasszikus téma ugrott be, miszerint "mennyire erős a két főszereplő közti szerelem?". Igaz, hogy ez is lerágott csontnak tekinthető, de úgy gondolom, hogy ezt most nagyon jól dolgozták fel. Lehet, hogy sokaknak azért nem tetszik e film, mert kevésbé ismert szereplők alakítják azt, ami szerintem nem is baj, sőt szerintem nincs is olyan világhírű, sikeres és közkedvelt színész (a régebbi sztárokra gondolok akik már a 90-es években naggyá váltak) akit be lehetett volna rakni tininek. A színészekkel egyáltalán nem volt bajom, sőt kifejezetten tetszett, hogy nem Oscar díjas színészeket alkalmaztak. Lehet, hogy sokan világot megváltó romantikus történetet vártak ettől a filmtől. Nos nem lett az, de szerintem nem is akar az lenni. A zenei aláfestéssel is teljesen elégedett vagyok.
Azért, hogy valami negatívumot is említsek róla: nekem személy szerint néhány helyen nem tetszettek a dialógusok, néhol már kínosan keveset beszélnek a szereplők, ez nagyon picit kellemetlen volt.
Összegezve a kissé hosszúra sikeredett vélemény: nekem nagyon tetszett ez a film, szép szerelmes történet, ahol a természetfeletti erők demonstrálást szerencsére egyáltalán nem vitték túlzásba. Remélem az Újhold nevű második rész is lesz ennyire jó és izgalmas! Tényleg jó film, bátran ajánlható olyanoknak akik szeretik a romantikus filmeket (sőt nekik inkább kötelező darab)!
8/10

Az összeállítás utolsó két darabja olyan filmek, melyeket soha többé nem akarok látni, csakhogy ne csak jó értékeléseket adjak elsőre. :D

A világ legjobb apja
Nos bevallom teljesen másmilyen filmre számítottam, mint amit kaptam. Robin Williams-től ilyen rossz filmet még nem láttam. Az még hagyján, hogy a címnek semmi köze a filmhez, de az alapján az ember egy vígjátékra esetleg egy kalandfilmre gondolna, ahogy én is tettem ehelyett kap az ember egy drámát, ahol a "világ legjobb apja" valójában inkább a "világ legrosszabb apja" címet érdemelné. A másik dolog tök irreális volt szinte végig, hogy egy levéltől egy fél város gyökeresen megváltozik, mintha nem lennének képesek önállóan gondolkodni az emberek (két szereplőt kivéve). Még egy dolog volt ami nagyon nem tetszett, az pedig a zene volt. A filmben felcsendül az Under Pressure című dal a Queen-től, de nem az eredeti, tehát nem Freddie M. énekelte, hanem egy feldolgozás. Ha ilyet hallok az mindig felbosszant, szóval emiatt is súlyos pontokat vontam le.
Szóval ez a film amellett, hogy felejtős még rossz is, pedig azt hittem ha Robin Williams játssza a főszerepet, akkor már nem lehet rossz, hát tévedtem. Csak azoknak merném megemlíteni akik baromira unatkoznak!
2/10

Az eddigi legrosszabb film, amit valaha láttam:

Babylon A.D.
Ennek a filmnek úgy álltam neki ,hogy semmi különlegesre sem számítottam, csak egy átlagos sablonos akciófilmre, nos...tévedtem.
A filmet nem néztem végig azért, mert nem bírtam végignézni annyira rossz! Az még hagyján, hogy agyonnyúzott sablonokból épül fel, de, emellett annyira menőnek meg f*szának meg keménynek akar tűnni, hogy az valami förtelem. Vin Diesel játssza a szokásos "úgyis én vagyok a legfaszább és a legkeményebb" főhős szerepét, akit persze nem lehet legyőzni és aki egyedül elintéz egy egész hadsereget. Na meg ott a lány, akin még jobban kiakadtam: fiatal, visszahúzódó csendes lány, aki még sosem járt a külvilágban, aztán egy 30 éves orosz tengeralattjárót simán kezelésbe vesz, meg a kommandósoknál keménykedik, na ezek után lett elegem a filmből!
Egy pár további nagyon bosszantó és totál logikátlan dolgot most nem említettem meg de nem is érdemes, ugyanis ez a film egy borzalom, egy hulladék, kár a sávszélességért amit rááldoztam!
1/10

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#31386) Pitterix


Pitterix
őstag

Már csak másfél hét! :C :C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31387) F34R válasza Pitterix (#31386) üzenetére


F34R
nagyúr

de mi ez oroszlánkirály zene alatta ? :DDD
remélem hozza az első két rész színvonalát......

(#31388) bAtt001 válasza F34R (#31387) üzenetére


bAtt001
addikt

most ez a két rész színvonala poén akart lenni? mert azt nem lesz nehéz hozni ;] jah és igen megint egy elfuserált linkin park szám van alatta :(

[ Szerkesztve ]

(#31389) TESCO-Zsömle válasza huskydog17 (#31385) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azt nem értettem csak a filmben, hogy miért pont Kínában volt a bunker.

Nem bunker, páncélos hajók. És azért, mert ott volt a legolcsóbb/leggyorsabb legyártani.

Ahogy azt a filmben is mondják, nem 20 fillér volt a projekt. Pont az ár miatt kellett bevonni a Civil szektort is, mert különben nem futotta volna rá...

(#31386) Pitterix: Látom lecserélték Megan Fox-ot...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31390) madgie válasza Apollyon (#31374) üzenetére


madgie
titán

Hű, de egyetértek, mi tegnap szenvedtük végig, az egész katyvaszban egyetken értékelhető dolog van: Björk zenéje :))

1/10

(#31391) bAtt001 válasza madgie (#31390) üzenetére


bAtt001
addikt

spoiler

amúgy így visszagondolva tiszta inception ez a film is. álom az álomban megvan és kész ezért lehet nehezen összerakni. a végéből derül ki igazából minden. de lecsekkolom én mér ezt a héten mégegyszer :B

(#31392) mephi666 válasza bAtt001 (#31391) üzenetére


mephi666
nagyúr

úgy néz ki, hogy ez a film csak nekünk jött be? :D nekem és barátnőmnek is baromira tetszett... a csajokról nekem egyébként a jericho squad ugrott be :D a főszereplő csaj hasonlóképp nyomta pisztollyal+karddal... :D

jó film volt ez: elég elvont... tényleg ilyen "álom az álomban" szisztéma volt benne :K az egyik "átjáró" a tánc volt, a másik pedig a film elején/végén az orvosi beavatkozás... de megnézem még kevesebb sörrel is, mert a látvány+zene nálam elviszi az egészet... talán a tron-hoz tudnám kicsit hasonlítani ilyen szempontból, de annál ez sokkal jobban tetszett (tron-on másodjára már unatkoztam nagyon... ezen szerintem nem fogok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31393) madgie válasza mephi666 (#31392) üzenetére


madgie
titán

Csípem nagyon Snyder-t, a 300 meg a Watchmen is nagy-nagy kedvenc, de itt olyan, mintha önmaga paródiáját csinálta volna meg: végtelenül elhúzott, néha már unalmassá hízott akciójelenetek, amiknek ritka lapos és elnagyolt körítést hintenek (eleve, a 300-ban és a Watcmenben is jól eltalálta, meddig tartson egy-egy bunyó, de itt...) Komolyan, egy zsékategóriás fps játékban látunk hasonló átvezetőket. No és a főszereplő csaj, hátizé... olyan savanyú feje volt sokszor, hogy nekem fájt. Megy a film, morgok magamban, hogy ez a csaj miért kell ide, erre asszony csak halkan visszamorgott: mert sz*pós szája van meg jó alakja, ennyi ide épp elég :D

szerk: azt meg hogy köze van az Inception-höz, hátizé. Talán, nagyon béna módon. Tánc, OMFG...

[ Szerkesztve ]

(#31394) mephi666 válasza madgie (#31393) üzenetére


mephi666
nagyúr

az őrzők legendája is hozzá kapcsolódik :D az első filmek között volt, amivel teszteltük a tv-t... ez sem rossz film... kezdjük már unni az animációs filmeket, mert nagyon híg a műfaj, de ez tényleg jó volt :K

a kiscsaj tényleg elég bamba fejjel nyomta végig, de én speciel annyira nem éreztem eltúlzottnak/elnyújtottnak az akciójeleneteket... jó ötlet volt, hogy fantáziavilágba rakták az egész filmet és így minden belefért nálam :K jobb szeretem ezt, mintha komoly filmet akarnak valamiből csinálni és úgy megy át a gagyiba a sok irreális esemény miatt...

jah, és tegnap megnéztem újra a kill bill 1-et: az sokkal elnyújtottabb... :K sucker punch után kimondottan nagy is volt a kontraszt... de ez nem von le az értékéből: az a film így jó... nem kell véresen komolyan venni

ui: ha a belső vívódásra és a "képzelt világokra" gondolunk, akkor van kis párhuzam az inception-nel... egyébként kb. semmi több

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31395) madgie válasza mephi666 (#31394) üzenetére


madgie
titán

Az a baj, hogy 100% komolytalan elvárásokkal ültem neki, de így sem tudom hová tenni. Mindegy, az a jó, hogy különbözőek vagyunk. Ennek shift+del, a Watchmen Ultimate meg a 300 viszont ott figyel évek óta a vinyó... izé, lemezen :D

Szerk: mondjuk az tényleg gáz lehet, hogy hétvégén Hannibal maratont tartottunk, azok után nem csoda, ha nem jött be a sukárpunci.

[ Szerkesztve ]

(#31396) mephi666 válasza madgie (#31395) üzenetére


mephi666
nagyúr

hannibal-ból mi is csináltunk már maratont... jó volt :K harry potter-t terveztem már régóta: első könyvet olvastam és filmből is az első részeket láttam, de még nagyon régen... újra akarom nézni az elejétől és barátnőm is egyre jobban kezd ráállni... (tegnap ment a tv-ben épp és félálomban ő kezdte emlegetni, hogy: "jó ez? érdemes lenne megnézni?" neki is előítéletei vannak hp-el szemben, mint sokaknak :K )

ami visszatart: harry potter maraton (mármint folyamatában legyűrni a bővített változatokat) 1068perc... majdnem 18óra folyamatosan... ezt kizárólag 2 napra bontva lehetne kivitelezni :K és az első részektől félek leginkább, mert azok még gyerekesek és elvennék barátnőm kedvét... azzal kezdtem fenyegetni, hogy "vagy harry potter-maraton, vagy pedig twilight" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31397) BITBOYS válasza Pitterix (#31386) üzenetére


BITBOYS
addikt

Yeeee! :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31398) Tibiajax válasza TESCO-Zsömle (#31389) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen..lecserélték egy kb zéró semmi csajra...
Megan lehet, h nem egy Jászai Mari kitüntetett színművésznő, de legalább megragadt rajta a világ férfijainak a 98%-a (2% netto homoval számolok) és simán emlékezünk rá.. lehet, h lebasszák a motorról az 1-ben, csattan a betonon felkel és azt kérdezi, mi a problémád, Sam?..de akkor is ő volt az egyike aki vitte a filmet. ő, a zene, és Optimusék..nem Labeouf.. és kurva jó volt
erre a kis akárki szőkére is sokan fogunk emlékezni?

(#31399) BITBOYS válasza Tibiajax (#31398) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pitter SG-s linkje tartalmaz egy posztot, ami megfogott: szerintem a csaj feje büntet:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31400) TESCO-Zsömle válasza Tibiajax (#31398) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát kb azt akartam írni, amit BITBOYS idézett. :B

Megláttam azt a csontos, szögletes arcot, hosszú szőke hajjal, felfújt vörös ajkakkal hófehér ruhában és jött a WTF?... Először azt hittem, hogy vmelyik katona új csaja, de mikor ott ölelkeztek a főhőssel, már tudtam, hogy mi a hézet...

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.