Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38001) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Shaun of the Dead

Öcsém hogy ez mekkora film: :D :DDD :DD

Live-Die-Respawn

(#38002) Nova96


Nova96
őstag

Üdv valami nagyon jó vígjátékot tud valaki? Egy olyasmit mint a Nagyfiúk vagyis lesz kis gyerek,velem egyidős meg felnőtt.
Előre is köszi. :R

(#38003) Gorneck válasza TESCO-Zsömle (#37986) üzenetére


Gorneck
titán

Jahhh, de szerencsére ebből nem csináltak egy full szar sorozatot...

Gorneck#1239

(#38004) darál0w válasza Nova96 (#38002) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Kellékfeleség

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38005) Kassadin válasza Nova96 (#38002) üzenetére


Kassadin
addikt

Egy kisgyerek azt a filmet se értené... Ha jó vígjátékot akarsz, akkor Bad Santa/Superbad/The Heartbreak Kid.

(#38006) mephi666 válasza Kassadin (#38005) üzenetére


mephi666
nagyúr

bad santa? :DDD spoiler: a kisgyerek is biztos jót fog röhögni, amikor a télapó s*ggbeb@ssza a dagadt csajt a próbafülkében :DDD

én inkább a tor-túrát ajánlanám még :) vagy valami ilyen kaliberű filmet

#38007: ebben az esetben akkor javasolnék egy clerks-t is :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38007) Kassadin válasza mephi666 (#38006) üzenetére


Kassadin
addikt

Itt az ideje, hogy felnőjjön.

(#38008) Nova96 válasza Kassadin (#38005) üzenetére


Nova96
őstag

Ebből a bad santa nem volt még de ahogy írták lejebb egy 6 éves gyereket ne rontsuk már meg. :U
38004# Láttuk már. :R

(#38009) Kassadin válasza Nova96 (#38008) üzenetére


Kassadin
addikt

Most normális vígjátékot akarsz(amin lehet röhögni rengeteget), vagy olyat amit egy kisgyerek is élvez(het)?

(#38010) Nova96 válasza Kassadin (#38009) üzenetére


Nova96
őstag

Hátha van kettő az egybe akkor az ha nincs akkor az első. :R

(#38011) janos666 válasza mephi666 (#38006) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Te nem voltál kisgyermek? Épp abban az időszakban poén igazán a szekszualitás, később serdülőkorban lesz belőle "keserédes viszketés", majd ezután fordul át egyre prűdebbé az ember, ahogy öregszik.

Na jó, 6 éves azért tényleg fiatal.

Ma már kb. semmire nem emlékszem belőle, de ~10-12 éves koromban már simán falatoztam apám VHS gyűjteményéből, beleértve ilyesmiket, mint a Some Like It Hot (a film nem, de a kazetta matricája most úgy felvillant az emlékeimben, mint ha tegnap lett volna :B).

-> Hú te, tényleg, lehet meg kéne nézni most újra huszonéves fejjel is. :))
Vagy akár több régi filmet is. Így elsőre kettő villant be előttem. Nem tudja valaki mi lehet ezeknek a filmnek a címe:

1: egy sorozatgyilkos idegen/mutáns (kéken világít a szeme, és talán azért öl, mert ettől erősebb/hosszabb életű lesz) elégeti a kájhában az ádozatok maradványait. Azt hiszem ez a záró képsor, hogy ég a tűz a kájhában, áll egy sírkő mellett, és kivillan a szeme kék (vörös? - az klasszikusabb "gonosz" lenne) fénnyel...?

2: egy Sci-Fi, amiben valamiféle szobarádió antennákkal felszerelt fehér tégla repked (kb. mint egy Draft-N WiFi router, csak sokkal nagyobb, és fémes antennákkal :DDD), és hasonlóan lebegő tárgyak néha valami zöld effekt mellett vaporizálják az embereket. A helyszín valamiféle sivatagos táj üvegházakkal.

Lehet hogy mindkettőnek van több része is.
Fogadok hogy mindkettő valami gagyi szar 5.0 alá pontozva IMDb-n, de most elkapott a nosztalgia.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#38012) mephi666 válasza janos666 (#38011) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen... mi pár éve néztük újra a forró rágógumi sorozatot :DDD

ezek a filmek nem ugranak be, ami minket paráztatott anno: a hegy gyomrában :K emlékszem, hogy vasárnap délelőtt adták mindig és f*stam utána, de azért megnéztem... pár éve felhajtottam és újranéztük: már nem ütött akkorát... az új feldolgozása pedig jól kezdődött, de egy gagyi, zs-kategóriás valami lett belőle a végén :( szedtem még csomó olyat, amit kiskoromban szerettem, de főleg rajzfilmeket... pl "nu pogodi!" :DDD (no, megállj csak) ...amire még nagyon vadászok: a "bob és bobek" csehszlovák rajzfilmsorozat volt és 2 nyúl volt a főszereplője... az egyik pörgött mindig, a másik meg egy lusta dög volt :D ...de sehol nem találom

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38013) Nova96 válasza Nova96 (#38010) üzenetére


Nova96
őstag

Bad Santa=Tapló télapó láttuk csak hát a fordítás..
Akkor csak legyen nagyon vicces ma a kicsik nem filmeznek. :DDD :R

(#38014) darál0w válasza Nova96 (#38013) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Nagyi szeme fénye

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38015) kmisi99


kmisi99
addikt

Tudok ajánlani valami kézi kamerás igazinak feltüntetett filmet? mint pl a paranormal activity meg a Grave.Encounters meg a troll hunter.

(#38016) mephi666 válasza kmisi99 (#38015) üzenetére


mephi666
nagyúr

blair witch project?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#38017) Kassadin válasza kmisi99 (#38015) üzenetére


Kassadin
addikt

[Rec]/[Rec] ²

(#38018) adalbert1 válasza koxx (#37982) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is valamelyik nap láttam, viszont nálam pont fordítva sült el a dolog. Mivel kb. semmit nem vártam, így pozitív csalódás volt. Ettől persze még nem fogok emlékezni a címére egy év múlva :)) , de egyestés szórakozásnak pont jó volt.

(#38019) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Viharsziget: nekem 9/10
végig követhető, izgalmas, aztán a "2. fordulópontnál" (SPOILER: világítótorony) felborul az egész fenekestül. eléggé mindf*ck.

régen nem bírtam DiCapriót, de egy ideje egyik kedvencem lett, Titanic, Inception, Shutter-féle filmek után.

(#38020) Realradical válasza whitezo88 (#38019) üzenetére


Realradical
őstag

Igazából csak a Titanic amit meg kell bocsájtani neki, a többi filmje jó.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#38021) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Zookeeper

bugyuta kis vígjáték, de volt benne 1-2 poén, amin sírva nevettem :D

6/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38022) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Your Highness

az előző vígjáték jobb volt, noha itt is sírtam 1-2x :D:D

5/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38023) zolynet


zolynet
addikt

Hanna
720p
5/10, de csak a zenéje miatt, azt nagyon eltalálták. :K
Végig a film folyamán vártam csak vártam h kiderüljön már valami, nagyon elnyújtották, szinte beleunósan, belealvósan. Ahogy meg már írták h rögtön megvolt a geek fícsör, szgépes tapasztalatok, ekcel, gógel, ótlúk azonnali használat, ááááá :DDD
egyszernézős

Life is too short to stay stock!

(#38024) zolynet


zolynet
addikt

Prom (2011) 0/10
11perc után kikapcsoltam...

Life is too short to stay stock!

(#38025) Kassadin válasza zolynet (#38023) üzenetére


Kassadin
addikt

Ritka sz*r film az a Hanna. Végig se néztem.

(#38026) pohár válasza zolynet (#38024) üzenetére


pohár
félisten

én már leszedtem, de akkor aszondod hogy kibírhatatlan fos? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38027) Pitterix válasza Kassadin (#38025) üzenetére


Pitterix
őstag

Mi nem tetszett benn????
A túl sok Kliksékok?! :P

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#38028) Kassadin válasza Pitterix (#38027) üzenetére


Kassadin
addikt

Ne, megjött Pitterix, a klisékirály. :DDD
Amúgy nem, hanem abszolút életképtelen a története meg a cselekménye is...

(#38029) Pitterix válasza Kassadin (#38028) üzenetére


Pitterix
őstag

Mármint hihetetlennek tartod?
Pedig biztos vannak ilyen csajszik..... ;)

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#38030) Kassadin válasza Pitterix (#38029) üzenetére


Kassadin
addikt

Amikor egy kislány 90kg-s embereket dobál, meg elit kommandósokat gyilkol, na az hihetetlen. Ez a tökéletes szó.

(#38031) F34R válasza Pitterix (#38027) üzenetére


F34R
nagyúr

van számodra egy filmem , pont ma találtam majd én is megnézem.
[link]

felirat még nincs hozzá de igéretes.

(#38032) bAtt001 válasza F34R (#38031) üzenetére


bAtt001
addikt

pont most néztem meg hétvégén, nem szeretem annyira a keleti filmeket de ez tetszett. igaz voltak benne hihetetlen részek csak pislogtam hogy ezmiez :D

(#38033) pohár válasza Kassadin (#38030) üzenetére


pohár
félisten

látod ezért hívják FILMNEK :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38034) TRob1 válasza Kassadin (#38030) üzenetére


TRob1
veterán

Komolyan mondom, neked CSAK dokumentumfilmeket kellene nézned. Sajnállak, hogy nem tudod élvezni a filmeket (amik ugye általában kitalációk), és azt keresed bennük, mi lehet valós, és mi nem.
Ajánlatom: tv-ben, gépen csak és kizárólag Dokumentumfilmek, esetleg valós történeten alapuló Filmek, egyébként meg Színház, Opera... ;] :DDD

¤ R'n'R ¤

(#38035) TazLeacher válasza Kassadin (#38025) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Szerintem csak szimplán sz@r volt és dög unalom. 4-en néztük, de mind a 4-en ezt gondoltuk. A tartalom alapján sokkal-sokkal jobbra számítottam. 40 perc után ki akartam kapcsolni, de mondom ennyire nem lehet sz@r, majd jobb lesz. Nem lett. Nem azt mondom, hogy nézhetetlen, de nem bántam volna, ha kimarad. Ez az, amit ha TV-ben látok, akkor valószínű elkapcsolok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#38036) Kassadin válasza TRob1 (#38034) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagy butaságot írtál, de mindegy... Főleg, hogy nem is igaz rám nézve.

Pitterix: Nem akarom.:DDD Ami kevéske időm van mostanság, azt jó filmek nézésének szentelem.

[ Szerkesztve ]

(#38037) rt06 válasza TRob1 (#38034) üzenetére


rt06
veterán

egyébként meg Színház, Opera...
mert az mnnyire realis, hogy egy kover no enekel, bejon egy kover pasi, egymasbaszeretnek, aztan meghalnak...persze az enekles nem marad abba...;p

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#38038) Pitterix válasza F34R (#38031) üzenetére


Pitterix
őstag

Ezt mindenképpen megnézem!
Köszi az ajánlást! :R

(#38030) Kassadin:És ez számodra ennyire hihetetlen?! :U :DD
Ennek nem is szabad így nekiállni.
Tégy még egy próbát, hátha.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#38039) TazLeacher válasza TRob1 (#38034) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak a filmnek a saját felállított világához képest reálisnak kell lennie, és tök mind1, hogy az egy másik bolygó, vagy a távoli jövő, ha megtöri a saját világának realitását akkor jön az, hogy "ja....persze".

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#38040) janos666 válasza TazLeacher (#38039) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

:K

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#38041) TRob1


TRob1
veterán

Na akk mindenkinek: Ez mind rizsa amit írtok. Többetek mást se csinál már jó ideje, mint fikázza, xarozza szinte az összes "újabb" filmet (bármelyik nap jövök olvasni, mindig ilyesmi megy, ha épp nem vmi régebbi ajánlás). Én is tisztában vagyok vele, hogy a mostani filmek nem a filmtörténet nagyjai, de nem is ilyen földhözragadtan viszonyulok hozzájuk. Csak tudnám, miért nézitek az újabbnál újabb filmeket, ha úgyis mindig ez a vége? Csodára vártok és mindig elmarad?
Az olyanok meg, akik már camosba megnézik a filmeket (mert ahogy visszanéztem pár embert, az a valószínű, ha hónapokkal a megjelenés előtt nézik a filmeket), nem is tudom mit kritizálnak bármit is, hisz a cam verzsön az igénytelenség netovábbja egy filmrajongó számára. Ha mégsem így van (mármint hogy úgy nézik), akkor tévedtem, bocs.

Nah, jöhet a sár meg a kövek.

¤ R'n'R ¤

(#38042) F34R válasza TRob1 (#38041) üzenetére


F34R
nagyúr

Nah, jöhet a sár meg a kövek.

Egy sört ? :))

(#38043) TRob1 válasza F34R (#38042) üzenetére


TRob1
veterán

Pedig már pont el akartam hagyni a topikot végleg, de ha ilyen hsz után az jár, akkor benne vagyok (sörből is szokott annyi fogyni nálam, mint filmből). :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#38044) Pitterix válasza TRob1 (#38043) üzenetére


Pitterix
őstag

Nemán', hogy ezé' elhagyd!
Különbözünk, különbözzünk és ez a jó
Nincs is jobb, mint egy egészséges vita filmrajongók körében!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#38045) Pitterix


Pitterix
őstag

Ha már itt a szeret-nem szeret, tetszik, nem tetszik, klisé-nem klisénél tartunk.Volt olyan film, ami itt a topikban mindenkinek tetszett?Vagy esetleg egy kivétellel....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#38046) pohár válasza Pitterix (#38045) üzenetére


pohár
félisten

szerintem nem volt :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#38047) Pitterix válasza pohár (#38046) üzenetére


Pitterix
őstag

Még csak olyan sem, ami picit közelít?
Bár talán a Yip Man. :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#38048) doc válasza TRob1 (#38041) üzenetére


doc
nagyúr

azert eleg sok dicsero velemeny is szuletik az uj filmekrol (is)
arrol mar nem mi tehetunk, hogy tenyleg keves igazan jo film szuletik :(
szerencsere azert vannak, ezert is jo ez a topic mert igy nem kell evi szaz nagyon szar uj filmet megneznem csak hogy megtalaljam azt a nehanyat ami tenyleg nagyon jo
az meg hogy camos vagy ripelt verzioban torrentezi le valaki, netan megnezi moziban, baromira lenyegtelen az adott temat tekintve. ha egy film JO akkor az nem lesz hirtelen szar csak mert rosszabb a kepminoseg (bar a mai kameras felvetelek meglepoen jok tudnak lenni), mint ahogy jo sem lesz egy szar film attol, hogy a 140 centis plazman nezi valaki a Blu-Ray kiadast (nem, meg a transformers sem :P)

(#38049) doc válasza Pitterix (#38045) üzenetére


doc
nagyúr

szerintem tobb is volt, legalabbis vannak gyakran visszatero, tobbek altal ajanlott, egyhanguan jonak elfogadott filmek (pl. a Gran Torino amit epp' tegnap neztem meg, es szerintem is nagyon jo kis film, bar azert nem egy vilagbajnok, de legalabb 7/10-et meger)
es itt most nem a kollega ur altal boldog-boldogtalannak folyton ajanlgatott Bad Santara gondolok :DDD

(#38050) tween válasza doc (#38048) üzenetére


tween
őstag

a TF sem? :DDD szentségtörő ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.