Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47001) Jhonny06 válasza F34R (#46998) üzenetére


Jhonny06
veterán

Cimborák szerint megér egy jegyet a Project-X, jó kis lazulós film.

(#47002) oriic válasza Jhonny06 (#47001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#47003) homeless09 válasza pohár (#46995) üzenetére


homeless09
őstag

Mikor berobbannak a gázvezetékek, elég pl. az egyik parkoló nissan 370 z-t megnézni, lesüt róla, hogy nem valódi.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#47004) rt06 válasza oriic (#47002) üzenetére


rt06
veterán

...hagysz egy kommentet....
...lent, vagy a facebook-on...
...es megkaphatod ezt a kortet...

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#47005) mondomén


mondomén
őstag

Chronicle

Ez de jó volt, nagyon élveztem!
Ennek a filmnek nagyon jól állt ez a kézi kamerás dolog. Mivel az esetek többségében a srác az erejével irányította a kamerát, így nem rángatta jobbra balra azt.:) Van egy olyan érzésem, hogy kevésbé tetszett volna, ha nem ilyen stílusban veszik fel.
Egyébként abszolút profin rakták össze az egészet, sehol sem éreztem azt, hogy egy low-budget filmről van szó (talán a legutolsó jelenetnél, de az nem lényeges). A szereplők jók voltak. A történet egyszerű mint a lejtő, de teljesen élvezhető kategória. A hangulata nekem nagyon átjött, ez a próbálgatjuk az új erőnket dolog megvett kilóra. Hisz melyik kis srácnak nem fordul meg a fejében, hogy ezt a suzukit most szívesen bevágnám a matekterem ablakán ha már úgy is dolgozat lesz.:)
Jó volt nah. Nézzétek meg!

Egyébként folyton az Akira, pontosabban Tetsuo agymenése járt a fejemben mialatt néztem a fimet. Már nem teljesen emlékszem rá, de mintha egész hasonló lett volna Andrew és Tetsuo karaktere, nem?

[ Szerkesztve ]

(#47006) chubii


chubii
senior tag

Battleship
mozi

Látványorgiára számítottam, látványorgiát kaptam. Nagyon tetszett a film, még ha nem is TF-verő.7,5/10

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#47007) Jhonny06 válasza mondomén (#47005) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én is megnéztem tegnap, iszonyatosan jó volt, van a hangulatában valami, ami megfog. A Cloverfield-féle kézi kamerás felvétel nagyon illik hozzá. Az egyetlen negatívum, hogy nagyon rövid volt. Egy 8/10-et simán adnék rá.

(#47008) eeXaa válasza Jhonny06 (#46975) üzenetére


eeXaa
addikt

:))

(#47009) littlelion21


littlelion21
addikt

[link]

:D

(#47010) mondomén válasza Jhonny06 (#47007) üzenetére


mondomén
őstag

IMDB-n én is megadtam neki a 8-at. Igen, egy picit rövid volt. Illetve úgy mondom, hogy még néztem volna, mondjuk egyből egy második részt.:)

(#47011) Tibiajax válasza littlelion21 (#47009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D

(#47012) Devid_81


Devid_81
nagyúr

New Kids Nitro
Teljesen felesleges volt ezt a filmet legyártani, kb az első 20 percben sikerül "hasonló jóra" mint a Turbo, viszont ami következett az egy szánalmas valami volt.
Vacak sztori, 50x lerágott csont, poénok...azok elfogytak.
Feleslegesen sok meztelen nővel...soroljam még?
3/10

Sherlock Holmes: A Game of Shadows
Első 30 percig alig jutottam el, már láttam, hogy letörlődik a gépről.
De utána (szerencsére) megindult a sztori.
Az utolsó kétharmadban meg "húúúú" egy párszor.
Erősen ajánlott kategória.

Spolier: Az erdős, menekülős részért meg Oscar díj :D
7.5/10

...

(#47013) pohár válasza homeless09 (#47003) üzenetére


pohár
félisten

ja hogy az, most hogy így mondod az tényleg kicsit gyengébb volt a megszokottnál, na de üsse kő :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47014) tween


tween
őstag

van olyan verzsön ebből a Chronicle-ból amin nem csúszik a hang? a másodikat szedtem le feleslegesen, ráadásul az egyik syncfixed-es.....vicc

(#47015) F34R válasza tween (#47014) üzenetére


F34R
nagyúr

PM

(#47016) Jhonny06 válasza tween (#47014) üzenetére


Jhonny06
veterán

HD-ba nem csúszott

(#47017) pohár


pohár
félisten

mára van egy We Bought a Zoo, annyira nem csípem a drámákat/csöpögős filmeket, de Matt és Scarlet hátha egyensúlyozza majd ezt az undorom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47018) toldy


toldy
őstag

Contraband 7,5/10

Nekem tetszett, a tegnapi szellemlovas2 után nagyon jól esett. Mindig volt valami ami lekötött. Nem volt túlbonyolítva, de elég furmányos is.

Nagyon spoiler: Az a festmény. :C :Y

[ Szerkesztve ]

Az élet nem habostorta.

(#47019) Ps Vita válasza oriic (#46971) üzenetére


Ps Vita
őstag

Kedvenc jelenet...

(#47020) Ps Vita válasza oriic (#47002) üzenetére


Ps Vita
őstag

Legeslegeslegzseniálisabb ember..
Szombatokat miatta várom.. :R :R :R

Bocs a dupláért..

[ Szerkesztve ]

(#47021) Jhonny06 válasza toldy (#47018) üzenetére


Jhonny06
veterán

SPOILER

Az a festmény jó nagy faszság volt a végén, már eleve úgy lopták el, hogy csak úgy letépték a vászon egy részét, aztán meg be a kocsiba feltekerve. És ezek után eladni, elég életszerű.. :W

[ Szerkesztve ]

(#47022) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

Tudnátok ajánlani a Drive-hoz hasonló filmet?
nagyon bejött a film stílusa meg minden:)

(#47023) Huma


Huma
addikt

Megnéztem a The Divide-t. Nekem tetszett.
Mondjuk az ügyvédtől felforrt az agyvizem. Nagyon idegesítő volt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#47024) Ps Vita válasza littlelion21 (#47009) üzenetére


Ps Vita
őstag

:) :)

(#47025) tween


tween
őstag

(#47026) toldy válasza Jhonny06 (#47021) üzenetére


toldy
őstag

Én úgy ültem be, hogy semmi realitást nem várok, mert ilyen alapon elkezdthetném sorolni hogy az a valóságba esélytelen. :R

Az élet nem habostorta.

(#47027) oriic válasza tween (#47025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nabazz. :DDD

A nagy játékgyáros Uwe Boll-t valaki nem akarja beperelni? :U

Live-Die-Respawn

(#47028) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Chronicle
Meg kell hagyni egész kellemes meglepetést okozott ez a film.
Sztori jó volt, a látvánnyal nem volt agyoncsapva a film, talán a sztorihoz képest kicsit kevés is volt, de legalább nem vitte el a filmet, mint ahogyan mostanában "divat"
Nem feltétlenül sokszor nézős, de kötelező darab a stílus rajongóinak.
7.5/10

...

(#47029) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Most láttam ezt a postot, az utolsó kép ugye egy mostani filmből van? Régen láttam valami trailert róla, tudtok segíteni melyik film ez?

Jhonny06: Kösz a gyors választ! Meg lesz a néznivaló ma estére.

[ Szerkesztve ]

(#47030) Jhonny06 válasza HollyBoni (#47029) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#47031) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Project X
Lurdy, eng

Ásztááák*rváááá :DDD Ez nagyon durva volt. Irreális, elborult káosz. 18-22 éves csöcsökkel, és tengernyi piával. Eltúlzott volt, és primitív, de veszettül adta. Azt sajnálom csak, hogy most itthon kell rohadnom, és nincs házibuli a környezetemben. 7/10 - egyeseknek talán sok, a filmet 30-35 alatt javallott csak, szerintem.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#47032) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

délután bemelegítésnek
Chronicle
40perc körül bealudtam rajta, majd valamikor talán folytatom

The Avangers
szuper volt. Szuper.

..ennyit számít kb egy rendező
9/10

(#47033) pohár válasza pohár (#47017) üzenetére


pohár
félisten

H-I-B-Á-T-L-A-N

Tibi... 2D vagy 3D volt? ha 3D, akkor írhatnál valamit a "háromdésségéről" :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47034) HollyBoni válasza pohár (#47017) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nagyon jó film! :K

(#47035) pohár válasza HollyBoni (#47034) üzenetére


pohár
félisten

bizony, bizony :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47036) Tibiajax válasza pohár (#47033) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sima 3D, allee. teljesen nézhető.. erőteljesen is szólt, tiszta volt a kép is
1:85-ös a film csak az volt kicsit bénácska, most, hogy a moziban ott a jó kis cinemascope vászon, keskenyebb képet kell nézni... aargh:((
de amugy fasza, a film feledtet minden apróságot. irány mindenki a mozi, akit csak egy hangyafasznyit is érdekelnek/érdekeltek a szuperhősök

(#47037) pohár válasza Tibiajax (#47036) üzenetére


pohár
félisten

akkor azt mondod érdemes a 3D-s verziót meglesni majd? úgy néz ki szerdán meglesz, csak a két verzió közt vacillálok, hogy érdemes-e kifizetni +400-at a 3D-ért, ezért kérdezgetem mindenkitől aki már látta :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47038) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

ÉN direkt szórakoztam azzal hogy le meg felvettem a szemüveget a film alatt. Volt több olyan jelenet is ahol nem volt egyáltalán 3d, simán lehetet nézni szemüveg nélkül is. Maga a 3d szerintem sokat nem adottt hozzá.

Live-Die-Respawn

(#47039) Ps Vita válasza Tibiajax (#47036) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én is megfigyeltem ,hogy a környezetemben mindenki megnézte/tervezi,hogy megnézzi a filmet pedig sokan nem is szeretik a szuperhősöket(én ímádom :R )

(#47040) Tibiajax válasza pohár (#47037) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen, érdemes
olvastam én is előtte pár embertől, h "nem mindenhol 3d", de az.. direkt figyeltem ezt is, de csak nagyon ritkán, némely közel arc-jelentnél nincs 3d-hatás, de egyébként szinte mindig megvan. szó sincs csak néha 3D..-ről

Ps Vita én is imádom, mindig is imádtam őket, kamaszkoromban feszt azokat bujtam, marvel univerzumot, titkos háborúkat, supermant és sötétség urát a jóságos nagymamával toltam mindig az íróasztal fiókjából, lecke helyett is
hát most végre megkaptuk az arcunkba az élőszereplős zúzást :)
hulk v thor csata volt nálam a csúcs ma este :B

[ Szerkesztve ]

(#47041) pohár válasza Tibiajax (#47040) üzenetére


pohár
félisten

akkor zsííír
csak azért ódzkodom a 3D-től, mivel szemüveges vagyok, sokkal kényelmetlenebb mint akinek nincs szemüvege, így ha nem annyira "háromdés" a film, nem kínzom magam a szemüveggel, de akkor ez kivétel :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47042) Tibiajax válasza pohár (#47041) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szemüveggel mondjuk tényleg sux kicsit a sztori... :/ a 3D maga nem feltétel a filmnél, én úgy érzem/éreztem.. simán megnézheted anélkül is, nem fogod megbánni. de tök jól működik 3D-ben is, szóval... ahogy majd meglátod
akár így, akár ugy, nem fogod megbánnni a kiadott pénzt:)

(#47043) pohár válasza Tibiajax (#47042) üzenetére


pohár
félisten

akkor marad a 3D, csak ahol nem feltétlen éri meg, oda nem igazán ülök be, inkább megnézem 2D-ben, vagy később itthon :K

jöhetne már a szerda :U :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#47044) DelArco


DelArco
aktív tag

Immortals
Ez egészen rossz volt. Pár harcjelenet egész jó volt de a film 10%-át tették ki maximum az összes többin el lehetett aludni. 4/10

Underworld: Awakening
Szintén nem nagy szám de azért jobb valamivel. Sok látványos akció szinte végig az megy. Többet nem lehet várni egy ilyen filmtől. Vagyis lehet de nem érdemes. Az eddigi részek sem jöttek be annyira ez sem volt kivétel. Gondolom lesz folytatás is már alig várom. 6/10

Youth hides the key to salvation

(#47045) gyuromoj


gyuromoj
veterán

A Sony bejegyeztette a UnderworldBattle.com domaint, ami arra enged következtetni, hogy jön az Underworld 5.

forrás

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#47046) oriic válasza gyuromoj (#47045) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha lesz Kate meg bőrruci...tuti nézős lesz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#47047) leslieke válasza oriic (#47046) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egyetértek. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#47048) Archanon válasza tween (#47025) üzenetére


Archanon
őstag

A filmtörténet egyik legcsodálatosabb híre... :R Remélem sikerrel is járnak.
___

Tűz és jég hundub - régebbi
Fire and Ice

Pár napja végre megnéztem és röviden kb. ennyi a véleményem: kétségkívül az egyik legjobban leanimált rajzfilm, amit valaha láttam. Mondjuk ezt a technika meg is követelte (full rotoszkóp eljárás), hogy jól nézzen ki. :)

Kicsit bővebben:
Történetben nem volt valami hű de hűha, viszont hangulat és a látvány bőven kárpótolt. Sok harc, hulló emberek, kevés beszéd, ez kell nekem. Mondjuk volt benne pár "micsinálszmáhülye??!!" jelenet, de azért összességében nem volt rossz. Teegra is végig egy szál "bikiniben" rohangászott, no meg volt pár érdekes kameraszög is - valahogy érezhető volt, hogy kik a célközönség. :)) Bár Amerikában ilyet... sok hiperkeresztény izé, nem hiszem, hogy a többség ezt túlzottan tolerálta volna, sőt...

Oh, és a magyar szinkron. Kettő is készült, ugye a régi, no meg az új, 5.1 cuccos. Hanghatás ide vagy oda, a régebbi ezerszer jobb. Az egész monumentálisabban szólt, a szereplők is jobban beleélték magukat a szerepbe, szóval.. amolyan csillagos 5-ös szinkron, és a fordítás/szöveg is jobban tetszett. Pedig jó keveset beszéltek. Az újra is néha-néha átváltogattam, de ugyanezt nem mondhatom el róla. Jobb a hangminőség, de elveszett a monumentalitás az egészből, silány, semmilyen, ami ennél a műnél különösen zavaró tud lenni.

[7/10] - az animáció és a hangulat feldobja. :K

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#47049) Ps Vita válasza Tibiajax (#47040) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én nem is tudom melyik jelenet volt a legbejövösebb de az "überbrutálfasza" csaták mellett voltak olyan részek ahol az egész mozi visitva röhögött (pl. amikor Thor feltölti Ironman-t,Loki vs. Hulk(kedvenc részem,szétt röhögtem rajta magam :DD ) és még sok más)de ezektöl mégse lett komolyan vehetetlenebb a film.. :)

(#47050) b3Ro


b3Ro
senior tag

We Bought A Zoo

Unalmas. Lehet azert mert az Intouchables utan neztem meg, es nagyok voltak az elvarasaim. Az alap tortenet tetszene, de igy, h sok a sablon benne, szamomra gyengebb a vartnal. 5/10

Haywire

Lattam par youtube-os videot a foszereplo csajrol, igy vartam a filmet. Ebben is csalodnom kellett. Amikor bunyo volt akkor a film jo, amikor a tortenet folyt akkor nem volt jo. Szerencsere "csak" masfel oras a film, szoval 1x tuleltem. 4/10

Sherok Holmes

En nagyon szertem Guy Ritchie filmjeit, es ez a film is tetszett. Ahol latvanyosank kellet lennie ott az volt, ahol humoros ott meg az. Bar a veget nalam homaly fedi, lehet mert nem figyeltem elegge, vagy majd a 3. reszben elmagyarazzak. 8/10

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.