Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13001) Wolverine válasza brownus (#13000) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem azt is mondhatod, hogy Harrison Fawcett és Anthony Sheenard ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13002) Pitterix


Pitterix
őstag

City of Ember: gyerekfilmnek jó, nekem tetszett...

6\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#13003) lúzer válasza BITBOYS (#12930) üzenetére


lúzer
veterán

uhhh, az egy nagyon jó film!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#13004) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

igen
igen
igen...

végre.
november 3.

(#13005) punish3r


punish3r
aktív tag

a mom parkba szeretnék menni tf2-re (feliratos)! a jegyeknél lehet választani 3D és normál jegyek közül! magyarán a jegy mellé kapnék egy 3D szemüveget?

Már a jövő sem a régi...

(#13006) BITBOYS válasza punish3r (#13005) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mimimimimiii? 3D tranyó?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13007) punish3r válasza BITBOYS (#13006) üzenetére


punish3r
aktív tag

ez a mom park egyik kis termében lesz, asszem hnaptól már csak így játsszák (feliratos verzióról beszélek)! a jegyfoglalásnál tudod kiválasztani, de sztem csak parasztvakítás ez a 3d dolog, kicsit furcsállom...

Már a jövő sem a régi...

(#13008) punish3r válasza punish3r (#13007) üzenetére


punish3r
aktív tag

vmi gixer lehetett a rendszerrel! már nincs 3d opció!

Már a jövő sem a régi...

(#13009) hoffman_ válasza punish3r (#13007) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem csak a digitálisra gondolsz?

más:

Transformers 2:

10-ből 10+ - ennyi. Hatalmas. Nem tetszett jobban az 1-nél, de így folytatni az 1-et? Hát emelem kalapom. Brutálisan jó. Semmi unalom, pörgés, Optimus, sok(néha túl sok) poén. Imádtam. Amint lehet, beszerzem...
És, alig várom a hármat!

És Tibi: Megan Fox, Megan Fox, Megan Fox, Megan Fox, Megan Fox, Megan Fox,

... aaaaaaaaa

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13010) Tibiajax válasza hoffman_ (#13009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na, hallod ezt, tiv83us?...
:DDD

(#13011) hoffman_ válasza Tibiajax (#13010) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én eddig is tudtam, amikor megnéztem az 1-et, akkor kicsit el is lopta a szívem :D De azért semmi extra, aztán mit látok itt a topicban, mikor jövök, fan club-ot ;]

És hát a 2 hatására csatlakoznom kell. Ez a nő, te jó ég. Követlek Tibi mester :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13012) Tibiajax válasza hoffman_ (#13011) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó jó :) de azért ne kezdjük el még egymás fszát szpni...
Tényleg baromi szép kislány, de én már kezdem magamat józanítani. Ő ott van, mi meg itt, a balkánon, ugyhogy azt hiszem, semmi esélyem nincs vele hemperegni a közeljövőben. Így, lassan egyre kevésbé is foglalkoztat. Meg aztán, ott van nekem más is... :)
na húzunk is most zagarra. remélem odacsap a hemüveges májsztró

[ Szerkesztve ]

(#13013) hoffman_ válasza Tibiajax (#13012) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Látod, ezt én sem látom másképp. Nekem sincs szükségem álomképekre szerencsére. Amúgy, volt nem egy olyan jelenet, amiből sugárzott, hogy az írók csupán Megan-t akarták kihangsúlyozni. Ez természetes, de több jelenet is volt, ami csak róla szólt, durván :D No de, annyira nem zavart, ehh.

Kellemest ;)

Pitterix: Jókat kérdezel te is :D Gugli iz jor beszt frend ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13014) Pitterix


Pitterix
őstag

Ajjajajaj két Romeró, csak össze ne csapjatok miss Foxért..... :DDD

Tényleg mikor is adják ki dísz fémdobozban???? ;)

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#13015) Wolverine


Wolverine
félisten

Akkor én is: TF2: 7/10.

A látvány rendben van. Sztori... addig oké, amíg Röptűz át nem teleportál mindenkit a Közel-Keletre, de onnan szétesik az egész. Rohadtul zavart, hogy rengeteg robot neve nem derül ki (pl. az ikerautobotoké - bár Szán neve [Skids] legalább látszott rendszámként, de ő teljesen más kinézetű volt eredetileg... az álcák közül ugyanakkor alig néhánynak lehetett hallani a nevét). Ugyanilyen zavaró, hogy megint szimplán eltűnnek szereplők és nem tudjuk, ami is van velük... (első részben ugye ilyen volt Barricade, most meg az ikrek) Ha már ilyen "közel" voltak Katarhoz, akkor Scorponok is visszatérhetett volna. A szokásos US Military propagandajelentektől ismét majdnem elaludtam. Ja, és nagyon nem kell a látványt Miss Fox dekoltázsára építeni - egyrészt nem top10-es, másrészt egy idő után sok és csömöröm lett tőle, harmadrészt valaki megtaníthatná játszani is. Shia viszont kezd kikupálódni - lassan bízni kezdek egy rá épített új Indy-sorozatban...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13016) Tibiajax válasza Wolverine (#13015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

dehogynem top10-es, nem azzal van a baj. hanem azzal, h valóban borzalmasan sok volt a rá épített képsor, ami nem rossz feltétlen vizuálisan, nekünk, de a film értékét erőssen megsüllyeszti..pedig amugy sem áll túl erős lábakon
A military propagandajelent, az kész volt. Egy az egyben átvették az elsőből, és míg az elsőben imádtam (a zenével együtt kizárólag, nyilván), addig itt így ebben a formában kissé már vicces volt és szánalmas. Nekem egyébként így utólag mostmár egy héttel visszagondolva rá, kezd valoban egyre gyengülni a szememben a 2. rész. Korántsem hagyott annyira mély nyomot mint az előd, és tényleg csak a csajra tudok gondolni, meg a kisrobotokra, mint üdítő dolgokra. Miattuk fogom sztem újra átnézni csak, majd ha kijönnek esirék. Addig had pihenjen

(#13017) cor válasza Wolverine (#13015) üzenetére


cor
őstag

tetszik a irás :)

Szemtől szemben
nem tudom h, de ez nekem máig kimaradt
de még igy "mai" szemmel nézve is igencsak jo film :K , egyedül a vége poént sajnálom, az tul egyértelmü volt

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#13018) Wolverine válasza Tibiajax (#13016) üzenetére


Wolverine
félisten

Hát, nálam Megan Fox nincs top10-ben... :)

Egy dolgot kihagytam, ami szintén zavart: Optimusz túlságosan erőcsávó lett, és az én ízlésemnek a Dongó/Racsni duó aktív lövöldözése is sok :-/ Hiába, a képregényen szocializálódtam.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13019) diablo1984


diablo1984
veterán

Transformers 2: jó pörgős film, pörgősebb, mint az első rész, és a szerelmi szál sem érzik annyira(megan most eléggé elvan nyomva....), nekem összességében tetszett, bár a film nagyrésze számítógép munkája, de jól megvan csinálva! 9/10

Rambo 1: igen elővettem a gyökereket, már el is felejtettem, hogy mik is voltak benne, de abban az időben és most is iszonyat eltalált volt, teljesen más volt a mondanivalója, mint a többi részének, itt nem az ellen írtása volt a lényeg, hanem a bekattant veteránról! 10/10

Rambo2-Rambo3: ez már nem ütött akkorát mint az első rész, itt már arról szól az egész, hogy kinyírok mindenkit és jólvan, itt még természetes Sly mosolya(igaz ferde), de mig az egyben még aránylag gyíkfos volt, itt már felszívta a begye a sok szteroidot, van izom dögivel(menekül is felső nélkül-büszke jellem :D ) Ezek a részek kb egálban vannak, 8/10-et megér

Rambo 4: itt már a számítógép korszerű vívmánya keveredik a plasztika csodájával és a dinaszaurusz szteroiddal való tömésével, látványra ez a legdurvább, mondanivalóra 2.3-rész mögé áll be, iszonyat henter az egész, Sly bácsi arcát ennek jegyében alakították át(Rocky-hoz az állandó vicsorgás kissé durva) 9/10(mert élve kibírta a forgatást) :DDD

(#13020) Versus82 válasza Wolverine (#12988) üzenetére


Versus82
aktív tag

nem a stohl jó színész, hanem a fawcett tud rohadt nagy sztorikat írni.... kedvenc sci-fi íróm, stohlt meg utálom mint a szart. most így nem tudom eldönteni hogy megnézzem-e......

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#13021) bod101


bod101
aktív tag

Tegnap sikerült megnézni a Jégkorszak 3-at. Ajánlom mindenkinek :DDD . Nagyon jó lett.
10/10.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#13022) Tibiajax válasza Versus82 (#13020) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sose felejtem el, amikor annak idején ezt a majmot szivatták borosék a sóban. A szivatás tárgyára pontosan már nem emlékszem, de az kegyetlenül megmaradt bennem, amikor bemutatták azokat a képsorokat is, amit nem is igazán értem miért nem vágtak végül ki, szóval amikor rejtett kamerával felvették ezt a szutyok stohl-t ahogy vkivel beszél de valami hihetetlenül megjátszva magát. kegyetlen volt. nálam azota zéró a gyerek
jajj meg is van. ez volt az, jah.
igen. szoval a lényeg az volt, amire én is annyira emlékszem, h eljátszott az ember egy nagyjelenetet, de nem a nézőknek, hanem magának már a stábnak :DDD , bocskoréknak. Hihetetlen volt.

[ Szerkesztve ]

(#13023) koxx válasza Tibiajax (#13004) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem kapkodják el :/ Heat BR kiadásról vmi info?

(#13024) punish3r


punish3r
aktív tag

bocsi a fura kérdésért, de a nyíllal jelölt oszlop a terem közepe (vászonhoz viszonyítva)?

[ Szerkesztve ]

Már a jövő sem a régi...

(#13025) Bibby válasza punish3r (#13024) üzenetére


Bibby
addikt

A vásznat nyilván a terem közepére pozicionálják, összesen pedig 28 szék van, tehát foglald le mellette jobbra is és ülj a karfára, csak így kaphatsz tökéletes moziélményt. :P

Ελευθερια η θανατος

(#13026) Tibiajax válasza koxx (#13023) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

2009....
Várjuk.
Ez az uj sapphire kiadó eléggé belecsapott, rögtön 3 nagy fogás. Gladiátor, Braveheart, és Forrest. Kemény címeket szerzett meg. Nagyon remélem, h minőségi transzfereket kapnak meg.
Szeptember és november termékeny hónap lesz, előbbiben ugye braveheart, aztán lesz még ott Labirintus, Rekviem.., Easy rider, Misery. Novemberben Forrest mellett érkezik a Gyűrűk ura pack is, a rajongók dörzsölhetik a markukat. Lassan készülhetek gyúrni a harmadik terrás vinyómra is.. :(((

(#13027) brownus válasza Tibiajax (#13026) üzenetére


brownus
veterán

sokakat így nem biztos, hogy fog érdekelni. miért nem a bővített kiadást adják ki? vagy lenne az is rajta a lemezeken. - lotr filmeknél

[ Szerkesztve ]

(#13028) bagyulajuve válasza brownus (#13027) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Semmi értelme így kiadni szerintem sem, de hát ők tudják. Biztos minél több bőrt akarnak lehúzni.

Resistencia eterna

(#13029) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hehe...Barna ezt figyuzd: Antal Nimród odavág

Avatar előzetes nemsokára :C

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13030) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Tibinek némi képanyag...jah, film is fűződik mellé :D
jennifers body

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13031) brownus válasza BITBOYS (#13029) üzenetére


brownus
veterán

hoppá , nem semmi

(#13032) Tibiajax válasza BITBOYS (#13030) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én sem nézek ki belőle sok mindent, de Megan Fox miatt megnézem, s valószínűleg ezzel vannak még páran így

:D
hát igen..
szerk. én csak egyet kérek a rendezőtől..picike kis toplesst. nem sokat, csak egy picit. A kedvemért.

[ Szerkesztve ]

(#13033) BITBOYS válasza Tibiajax (#13032) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem lesz benne toplessz :D

No, szóval már biztos a hír! Antal Nimródé a Predators! :C

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13034) BITBOYS


BITBOYS
addikt

integra, tényleg f@sza lesz: Armored :K
Főbb szerepekben: Columbus Short, Matt Dillon, Laurence Fishburne, Jean Reno, Skeet Ulrich, Amaury Nolasco, Fred Ward és Milo Ventimiglia

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13035) Integra


Integra
titán

haha

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13036) harylmu


harylmu
őstag

Na megnéztem én is a Transformers 2-t. Azt hittem kirohanok a moziból, mikor meghallottam Sam magyar hangját. Na mindegy, túléltem.
Gyerek filmnek elmegy, bár Megan-ért érdemes volt beülni. :)
Látvány: 10/10
történet: haggyuk :)
Összeségében: 10/ mondjuk.. 7

[ Szerkesztve ]

(#13037) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Lord of War
Remek film.
9/10

(#13038) #54715584 válasza Tibiajax (#13037) üzenetére


#54715584
törölt tag

Egyetértek, és szörnyű, hogy ezt a filmet még csak most láttad :)

Nimród bácsinak meg gratulálunk és szorítunk :K

(#13039) Tibiajax válasza #54715584 (#13038) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóvanna, és akkor mi van :((( :) jobb később, mint soha, én ezt mondom mindig

(#13040) BITBOYS válasza Tibiajax (#13039) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igaza van macseknak :D

Különben tényleg megéri a 9-et. Jobb mint a tranyó 2

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13041) brownus válasza Tibiajax (#13037) üzenetére


brownus
veterán

na, már jön is lefele...

ezt elfelejtettem a múltkor: hétvégén megnéztük a brazilt. 10/10

(#13042) Tibiajax válasza BITBOYS (#13040) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

namost a macsekot rá vagy rám érted?.. :D
igen, valóban jobb mint a tranyó 2 ( :DDD ), pedig még Megan sincs benne..
ez a Jared fiú baromi helyes pofájú, a fene a dolgát. Jó lenne, ha én is így néznék ki, megállás nélkül szedném fel a kis fekete hosszú hajú picsákat az utcán

(#13043) BITBOYS válasza Tibiajax (#13042) üzenetére


BITBOYS
addikt

Basszus, ezt nem is figyeltem :D monstrenek van igaza :D
A filmbeli szerepével viszont nem cserélnék...kicsit oda van a srác :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13044) BITBOYS válasza brownus (#13041) üzenetére


BITBOYS
addikt

Barna, te sem láttad még? Ezt nem értem...lassan 5 éves film, ráadásul a nagyok közül.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13045) brownus válasza BITBOYS (#13044) üzenetére


brownus
veterán

van ez így...

még a keresztapa trilógiát se láttam...

még a lostot se:d viszont azt tuti pótolom, azt mondják egybe ledarálva kurva jó.

[ Szerkesztve ]

(#13046) BITBOYS válasza brownus (#13045) üzenetére


BITBOYS
addikt

a keresztapa trilógiát még én se láttam...így nyugodtan be is foghatom :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13047) Tibiajax válasza BITBOYS (#13046) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én se.. én is befoghatom

(#13048) BITBOYS válasza Tibiajax (#13047) üzenetére


BITBOYS
addikt

Na, lassan kiderül még senki se látta az öregek közül :F :D

Barátnődnek bejött a TF2?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13049) Wolverine válasza BITBOYS (#13048) üzenetére


Wolverine
félisten

Én láttam :P Akkor ne fogjam be? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13050) BITBOYS válasza Wolverine (#13049) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne, inkább nyomass egy kimerítő szpojlert :DDD

mod: off

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.