Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#29001) Inception válasza AkosL (#28998) üzenetére


Inception
tag

Hogy bírtál 3 részt megnézni egymás után. :U Nagyon uncsi a film.

(#29002) hoffman_ válasza Tibiajax (#28990) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez Kassadin-nak is megy.

Gyorsabb voltál :) Nem is egyezik ám minden téren a véleményünk De, ha jobban belegondolok, akkor pontosan egyezik. Viszont az is biztos, hogy meg fogom nézni mégegyszer rendes hanggal, itthon is.

mod:

Most nézem, milyen lavinát indítottam el :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29003) bAtt001 válasza hoffman_ (#29002) üzenetére


bAtt001
addikt

már nekem is itt csücsül a gépen, várja a megfelelő alkalmat :)

(#29004) hoffman_ válasza bAtt001 (#29003) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Helyes, egy kört megér :)

Én most ezt csaptam le az előbb, szeretem az ilyeneket, meg a Jet Li filmeket úgy általában

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29005) Kassadin


Kassadin
addikt

Na akkor szép sorban:

Dokar: Szerintem undorító, de ha neked bejön az ilyesmi, youtube-n keress rá a "bagman" nevű videóra, nem tudom fennt van-e még, neked való. ;] :P

Jhonny06: Mondj valami kihagyhatatlan filmet.

Hoffman bácsi: Örülök, hogy egyezik a véleményünk. :K

(#29006) Jhonny06 válasza Kassadin (#29005) üzenetére


Jhonny06
veterán

Minek? Ezek után úgyis azt írnád rá, hogy messze nem az, bármilyen filmet mondanék..

(#29007) Kassadin válasza Jhonny06 (#29006) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor meg minek írsz bármit is bárhova? A fórum arra van, hogy megcáfoljuk/elismerjük a másik véleményét nem? ;) Nem kell ám felkapni a vizet.

A filmek világa annyira relatív, mint hogy neked ferrari tetszik nekem meg mini morris. Embere válogatja, csak gondoltam írsz valami olyan filmet, ami neked nagy kedvenced, én meg esetleg nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#29008) F34R válasza dokar (#28994) üzenetére


F34R
nagyúr

Ezt néztem valamelyik nap csak hülyeségnek tartottam amíg meg nem láttam a trailert , ezt meg kell lesni :DDD

(#29009) Jhonny06 válasza Kassadin (#29007) üzenetére


Jhonny06
veterán

Into the Wild
Seven Pounds
One Week
Keith
The Pursuit of Happyness
Taking Chance

(#29010) bAtt001


bAtt001
addikt

the kids are all right
nekem tetszett, csak azért néztem meg mert mindenhol olvastam róla a neten de fogalmam sem volt mi ez, egyetlen egy trailert sem láttam belőle, furcsa is volt hogy még oscarra is eljutott :) de megérte megnézni szerintem, érdekes történet és nem is mondanám hogy happy end a vége ami még egy jó pont :)

(#29011) bAtt001


bAtt001
addikt

sunshine
ez meg az esti adag volt, nagyon jó, tetszett végig hd-ben néztem és gyönyörű volt már amennyire lehet a sok sárga :D de rosszabbra emlékeztem. utána láttam csak hogy ki rendezte a filmet. csak az ijesztgetős részek nem tetszettek annyira de hálistennek nem sok volt belőlük.

(#29012) varsam


varsam
őstag

The Sixth Sense - Hatodik érzék
(720p, DTS, HunSub)

SPOILER lehet!!

Lassan indult be, de végig izgultam, kicsit paráztam az egészet. Jó történet és fantasztikus megvalósítás.
A halottak nem tetszettek benne egyedül, azok valahogy nem illettek oda, legalábbis nem ilyen formában (véresen, hányósan, agyasan) szvsz. Bár ijesztőnek kellett lenniük, a kis srác miatt... na mind1
Többen írják, hogy már közben lehet tudni mi lesz a vége, nekem csak a legvégén esett le a tantusz, és az nagyot szólt :)
9/10

(#29013) Jojo5


Jojo5
őstag

State of Play - A dolgok állása
720p/Hundub

Így estére jó volt, de szerintem a 2 órás játékidő nem indokolt :U

7/10

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#29014) pohár


pohár
félisten

Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2 Trailer - HD, Hun/Eng Subtitles!

hát ez nagyonjóóóó lesz :C

itt figyel a winyomon a Megaagy, meg a Black Hawk Down is, rég láttam már nagyon :))
na meg a Woodman Casting X is megnézésre vár :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29015) madgie válasza Jhonny06 (#29009) üzenetére


madgie
titán

Into the Wild lassan egy éve a vinyón, izé lemezen (:D) pihen, aszondod ideje volna megnézni? :))

(#29016) Kassadin válasza Jhonny06 (#29009) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha lesz időm, nekiugrok a listádnak. ;)

(#29017) Inception


Inception
tag

twilight sci-fi.Néhol langyi,de tűrhető. 6/10

Ma meg nézem moziban az unknownt.Remélem jó lesz,arra számítok.

(#29018) Jhonny06 válasza madgie (#29015) üzenetére


Jhonny06
veterán

Remélem ez költői kérdés volt.. :W :D

(#29019) bAtt001 válasza Jhonny06 (#29018) üzenetére


bAtt001
addikt

nekem is sokáig megvolt, de amikor kerestem filmet megnézésre mindig olyan unalmasnak tűnt ezért végül letöröltem. azóta sem láttam :D

(#29020) Tibiajax válasza madgie (#29015) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha egy módod lesz rá, ne napközben, éppen leülve gyorsan megnézek egy filmet-ttel nézd meg
szánj egy estét rá, kajoltok, lesötétítesz, lecsendelesültök, kényelembe rakod magad és elindítod.
Nem mindennapi érzés lesz.
<Halgass rám>

(#29021) hoffman_ válasza Jhonny06 (#29009) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Te is olyan buzi vagy mint én. Will Smith komolyabb filmjeit én is csípem nagyon, The Pursuit of Happyness-től lepadlóztam, és a Seven Pounds se volt épp szar.

Into the wild ilyen jó lenne? Lehet benevezek rá akkor.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29022) Jhonny06 válasza hoffman_ (#29021) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tudom, hogy csak "poénból" írtad, de sajnos tényleg vannak olyanok, akik emiatt lepuhányoznak/lebuziznak valakit, csak azért, mert nem az ilyen Jason Statham-féle lövöldözős balfaszságokat szereti, hanem inkább az érzelmesebb filmeket, drámákat, amiknek van mondanivalójuk. Szerintem ettől inkább intelligens valaki, mint töketlen, bár ahhoz is kell egy bizonyos fokú intelligencia, hogy ezt felfogja valaki. A Reign Over Me is nagyon jó amúgy, az Into the Wild meg egyenesen kötelező.

bAtt001: Beletekerve én se néztem volna meg nagyon sok filmet, de amikor leültem elé, nem bántam meg, ez erre is vonatkozik. Ha megszerzel egy filmet, akkor sose tekerj bele, mert két-három jelenetet látva szinte biztos, hogy el fog menni tőle a kedved. Egyszerűen ülj le és nézd. Ha nagyon gáz, akkor úgyis kikapcsolod, de legalább lesz róla valamennyi fogalmad és nem 2 jelenet alapján ítélsz. ;)

[ Szerkesztve ]

(#29023) madgie válasza Tibiajax (#29020) üzenetére


madgie
titán

Asszonyfüggő, mostanában hülye vígjátékokhoz van kedve :(

(#29024) hoffman_ válasza Jhonny06 (#29022) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát aki emiatt néz le valakit, annak aztán sokat adok a véleményére... A másik tippet köszi, nem ismerem a filmet, de a szereplőgárda alapján tetszeni fog nagyon.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29025) Jojo5


Jojo5
őstag

Megamind - Megaagy
720p/Hundub

Nem is tudom mit vártam, de ennél kicsit többet... Egy könnyed animációs filmecske 1-2 jobb zenével :U

6,5/10

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#29026) MarioAna


MarioAna
senior tag

Valaki tudna ajánlani valami jó filmet, amivel le lehet tesztelni egy 5.1-es rendszert (Crea G500) úgy rendesen? Gondolok itt valami nagyon robbantgatásos akcióra, vagy valami parás horror-thriller féleséget.
Várom az ajánlatokat :).
Előre kösz :R

(#29027) Arnold2


Arnold2
őstag

Unknown - Az ismeretlen férfi
Úgy reklámozzák pár helyen mint "Taken 2". Nos sajnos ez attól távol van. Fele annyi akció nincs benne és nem is annyira pörgő. Az úgy mond "poén" a film közepe fele derül ki, onnan meg igazából azt várod, hogy hogyan zárják le.
Én adok rá egy 6.5-öt. Egy középszerű tipikus amcsi akció film ahol a csattanó sem csattan akkorát. S sajnos a Taken-től nagyon elmarad. Szerintem. Minden esetre egynek elmegy.

John Tucker must die - Dögölj meg, John Tucker
Ez nem volt rossz. Kategóriájában egész korrekt alkotás. Jókat derültünk rajta. Csajok is csinik voltak benne.

Cougars Inc.
Már eléggé késő volt és alkohol is volt bennem, nem is kevés, így ezt a filmet átaludtam. :B
De a filmezős barátom szerint egész jó volt. Majd újra nézem.

Cool as Ice
Sokadszori nézésre :) Ez ugye Vanila Ice filmje amiben ő egy laza motoros rapert játszik amiben megmenti egy család életét. Az egész igazából egy nagy klipp tele a 90-es évek életérzésével :) Hatalmas :)

(#29026) MarioAna: Hát a sokak által dicsért Black hawk down egy ilyen, de pl a Kardhal/Swordfish első 10 perce is :)

[ Szerkesztve ]

(#29028) Xmodule


Xmodule
őstag

Cyrus (A furcsa srác)

Nekem nagyon átjött ez a film! Egyszerü és szép. Megérintett (mármint nem sírtam, hanem csak átéreztem).

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#29029) Arnold2


Arnold2
őstag

Anonymous

Egy Shakespeare feldolgozás. Érdekesnek tűnik, bár ahogy látom az amerikai módi ebben is kötelező. Látvány így elsőre egész szép.

(#29030) Jhonny06 válasza MarioAna (#29026) üzenetére


Jhonny06
veterán

A lényeg, hogy jó minőségű (DTS) hang legyen rajta, amúgy szerintem bármelyik újabb akciófilm megfelelő erre a célra, pl. Mission Impossible III, Die Hard 4, 2 "új" 007 közül valamelyik, ilyesmi. Horror kategóriában nem hinném, hogy vannak olyan effektek, ahol kijön. :)) És a képminőségre sem árt figyelni (legalább 720p), szerintem magában a hang nem ad akkora élményt, ha a forrás DVD, vagy DivX.

[ Szerkesztve ]

(#29031) Pitterix válasza Arnold2 (#29027) üzenetére


Pitterix
őstag

Találtam egy neked való filmet a "tékában". :DDD
Amint lesz időm megtekintem.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#29032) hoffman_ válasza MarioAna (#29026) üzenetére


hoffman_
nagyúr

DTS-sel én a TRON-t is mindenképp lepróbálnám :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#29033) dokar válasza Xmodule (#29028) üzenetére


dokar
addikt

"mármint nem sírtam, hanem csak átéreztem"

persze-persze :D

extra - SEXRay

(#29034) Kassadin válasza Jhonny06 (#29022) üzenetére


Kassadin
addikt

Amiket írtál az mind dráma? :Y

(#29035) Arnold2


Arnold2
őstag

Torrente 3 most kezdődik a TV6-on (Viasat 6). Akit érdekel.

(#29036) Jhonny06 válasza Kassadin (#29034) üzenetére


Jhonny06
veterán

Meglepő, tudom. Ebben kicsit közrejátszik a magánéletem is, de ezt most inkább hagyjuk. Amúgy meg szerintem ez az a műfaj, ami nyomot hagy az emberben, a legtöbb akciófilm és vígjáték elég könnyen felejthető, még a jobbak is. A Sci-Fi meg nagyon nem az én műfajom, úgyhogy maradt ez. :)

(#29037) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Black Swan / Fekete hattyú(BD, angol hang, magyar felirat)
9/10

Az első 5 percben szinte szédültem a túlerőltetett képzajtól. Nekem ettől inkább olyan régi Sci-fy érzésem volt (ahol a kis költségvetés miatt volt olcsó a tekercs és további zajjal próbálták jobban összefésülni a gyermeteg CGI-t, vagy épp a béna maszkokat/bábokat a filmre rögzített élőszereplős jelenetekkel. -> Lassan ki lehetne már nőni ebből "perlin noise"-ból és "old-documentary-style"-ból: régen jó okkal volt ilyen, ma már inkább csak megszokás, de engem pl. zavar.)
De aztán megszokta a szeme, és a szintén lagymatag bevezetés után (az első 20 percben azt hittem, hogy valami erőltetetten komorrá tett step-up 8 lesz) elég mélyre sikerült merülnöm.

Kár, hogy nem egyedül néztem, mert így gyakran magyaráznom kellett, hogy mikor van "halu" (nekem mindig egyértelmű volt, de a többieknek nem, és elkezdtek szörnyülködni vagy agyalni... ; meg tartanom kellett egy kiselőadást a szerről, amit szerintem a piába kevertek, mert valahogy azt is rögtön rajtam kérték számon. :DDD)
De még ez sem tudott igazán kizökkenteni, végig ott voltam lélekben a csajjal, még a zárómondatnál is.

Nem tudom egyedül vagyok-e vele, de mikor a rendező kérdezte, hogy "Te megdugnád...?" és rávágtam, hogy "három újjal és farokkal ott helyben" -> le is hurrogtak a többiek. :D Igaz, hogy a végére azért már nekem is túl "zakkant" lett egy kicsit szegény, és már én sem mentem volna szívesen a közelébe, de azért át tudtam őt érezni, és a monitor biztos távolságából gondolatban még átöleltem a szivacson fekve is.

-0.5 csak a zaj miatt, -0.25 a picit hosszú prológusért és -0.25 amiért talán egy lehelettel többel lőttek túl a realitáson, mint szükséges lett volna (és így még kevesebbeknek jön át).
Szóval majdnem tökéletes, már tényleg csak akkor lehetne nálam is szubjektíven 10/10, ha én vagyok a producer, és olyan szűk pórazon tartom a rendezőt és operatőrt, amennyire akarom. :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#29038) Kassadin válasza Jhonny06 (#29036) üzenetére


Kassadin
addikt

Legtöbb akció és vígjáték tényleg felejthető kategória, mondjuk szvsz a klasszikus akciófilmek mély nyomot hagynak az emberben pl. Kommandó, Rambo. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29039) Tibiajax válasza janos666 (#29037) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szép poszt..

Sanctum
hd,dts
Az első 30percet ha valaki túléli, utánna már egészen nézhetővé válik majd a film.
Cameron nevével borzasztóan el szeretnék adni a filmet, ahol csak lehetett, feltüntetették mint kizárólagos producert, igaz, volt rajta kívül még vagy 3 név, mint ilyen ilyen kiz.prodúcer.. Nekem kicsit asylum-os volt az egész, de maga a menekülés a klausztrofóbiából azért rendben volt. elvileg megtörtént esemének alapján készült. a legvége képsor volt a legértékesebb az egészben
6/10

(#29040) Dr.Jones


Dr.Jones
csendes tag

Boszorkányvadászat (2011)
Nicolas Cage és Ron Perlman szép magyar tájakon lovagolnak, de a film gyenge. 5/10

(#29041) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Shaolin - korrektul összerakott kis film, remek szíénészi játék Andy Lau-tól. Morális töltet is van benne. Ajánlom a távol keleti filmeket szeretőknek. 7,5/10

Resistencia eterna

(#29042) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Most néztem meg a Good Will Hunting -ot, mert eddig még nem láttam.

Elég komolyra sikeredett, és tudom hogy gáz, de egy ponton még el is érzékenyültem. Ilyen elég ritkán van, és tök régi már ez a film, nem is értem miért nem láttam még eddig.

Nálam ez a film bekerült a Top10-be.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#29043) joshua7


joshua7
veterán

Scream 4

Egészen tűrhető alkotás, igaz, a régebbi részek után nagyon újat nem tudott mutatni. A vége azért tetszett. Kedvet is kaptam ahhoz, h megnézzem az első három részt.
7/10

Semper Fi

(#29044) Integra


Integra
titán

uuuuuáááááááááááááááááá
4 perc herri potter 7/2, nézni most!!!:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29045) madgie válasza Apollyon (#29042) üzenetére


madgie
titán

Még cikibb: tegnap láttam életemben először a Heat-et :DDD

(#29046) Integra válasza madgie (#29045) üzenetére


Integra
titán

jobb későn mint soha!!!:K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29047) Kassadin válasza madgie (#29045) üzenetére


Kassadin
addikt

Én múlt héten.

Szerk: De Niro-nak szurkoltam. :B

[ Szerkesztve ]

(#29048) madgie válasza Kassadin (#29047) üzenetére


madgie
titán

Én is :D

(#29049) gyuromoj


gyuromoj
veterán

The Social Network
1080p

Kíváncsi voltam már erre a filmre, hogy mitől annyira népszerű a Facebook. Nekem nincs és szerintem nem is lesz. A film teljesen korrekt, elképesztő hogy milyen egyszerű ötletből mekkora vagyonra lehet szert tenni. Mark Z. pedig nagyon rafkósan csinálta az egészet, hogy a végére csak ő maradjon és az övő legyen minden. :R

8/10

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#29050) Kassadin válasza gyuromoj (#29049) üzenetére


Kassadin
addikt

Én amíg nem láttam, azt mondtam hogy biztos sz*r, de megváltozott a véleményem a filmről, miután láttam, nekem tetszett, nem unatkoztam, pedig számítottam rá, hogy unalmas lesz, kellemes csalódás volt.

Látta valaki A belső embert?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.