Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43001) rt06 válasza leslieke (#43000) üzenetére


rt06
veterán

apro pontositas, mert felreertheto, amit irsz: itt nem a sved film amerikai remake-jerol van szo, hanem a konyvet filmesitettek meg a svedek mellett (utan) az amerikaiak is

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43002) leslieke válasza rt06 (#43001) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hát ez nézőpont kérdése, itt-ott filmekkel foglalkozó oldalak remake-nek hívják.
De valójában úgy van, ahogy mondod: a könyvet dolgozták fel újra.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43003) Jim-Y


Jim-Y
veterán

The Change Up (2011)

Srácok, nekem marhára tetszett. Szerintem pont olyan hangulatom volt, amikor ez a film... nagyon ütött. Nem hibátlan, vannak benne gagyi részek, a történet sem új, én mégis halálra kacagtam magam rajta :DDD

Ha a friss élményeket nézem, és szubijektíven pontozok, akkor ma este ez a film nálam
10/10

Ha obijektíven nézem a dolgokat akkor 7.5/10

SPOILER/Kritika: Én szeretem amúgy is ezeket a színészeket, a két női főszereplő pedig dögös..nagyon dögös :( A csecsemős jelentek rögtön az elején, majd a közepén a konyhában nagyon gagyik, a sok káromkodás is már kicsit sok, de nekem a poénok ma nagyon tetszettek.

(#43004) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Én egy filmet keresnék, nem tudok róla sokat írni, de hátha valaki felismeri, mert nem mai filmről van szó, régen a tv-ben is rengetegszer leadták. A film úgy kezdődik, hogy lecsukják a főhőst (elméletileg jogtalanul) és a börtönben nagyon hamar meg akarják ölni (valami bunyó is van). Erre ő is rádöbben ezért gyors meg akar szökni, hogy bebizonyítsa igazát, (és talán egy másik rabbal együtt) szökésnek indul, elméletileg le is van zsírozva, hogy egy csatornán jutnak ki, ahol az egyik őr leállítja a ventilátorokat. Mikor odaérnek a csatorna végéhez, a ventilátorokhoz, akkor legurítják oda a meggyilkolt őr holttestét, aki segített volna nekik megszökni, és felbukkannak az őrök, meg pár rab akik az őröknek segít (ezek a rabok akarták megölni). Ekkor megindul a hajsza a börtönben, éjszaka van, szakad az eső, és ha jól emlékszem úgy szökik meg (szöknek?), hogy egy vezetéken kicsúszik a börtönfal felett, be az erdőbe. Tovább nem tudom, ez még a film elején játszódik, de hátha valaki ráismer.

BANZAII

(#43005) Huma válasza dy_nmq (#42991) üzenetére


Huma
addikt

Már megvolt a Rango.
Meg volt valami papagájos is.

(#43004) MaciG: Rémlik valami, de nekem sem ugrik be.

(#43006) rt06: Tényleg. Abban van ilyesmi. Bár nem a film elején.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43006) rt06 válasza MaciG (#43004) üzenetére


rt06
veterán

rambo
jah, nem, rambo az egy buzi
akkor inkabb a tango & cash

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43007) MaciG válasza rt06 (#43006) üzenetére


MaciG
addikt

Köszi ez lesz az, de kicsit tévedtem, a börtönös rész már szinte a film közepe. :R

BANZAII

(#43008) troland26


troland26
őstag

Tegnap este megnéztem a Star Trek 2009-es részét ..amúgy is szeretem a műfajt , így kissé elfogultan adok neki 8,5/10-et , bár néhány dolgot nem értek SPOILER A filmben a Vulcant elpusztítják , de nekem úgy rémlik , hogy a későbbiekben is aktív színhelye a Start Trek filmeknek amik ugye időben később játszódnak ....

(#43009) oriic válasza troland26 (#43008) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SPOILER

Az időutazással megváltoztatták a történelmet, így teljesen új idővonal jött létre.

Live-Die-Respawn

(#43010) mondomén


mondomén
őstag

The Guard

Valóban nem ér fel az Erőszakikhoz, de nem sokkal marad el tőle. Imádom, hogy a főszereplő itt is egy bunkó, alpári pöcs.:) Ez a fajta beszédstílus mindig mosolyt csal az arcomra. A káromkodással és a csípős beszólásaival nem megsérteni akar, ilyen a pali és kész, jön ez ösztönből, nagyon jó. :C
- Síelt is?
- Azt hittem a fekák nem tudnak síelni.
- Vagy bobozni nem tudnak?

A három testőr

Nem tetszett, nagyon buta film lett. D'Artagnan szerepére találhattak volna mást is, idegesített az a srác a hülye hajával. Az a léghajós csata is nagyon béna lett. Két dolog viszont tetszett. Az elején mikor Aramis ráugrik a hajóra és az félbe törik, ez a jelenet bejött. Meg XIII. Lajos, jó arc volt.

(#43011) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Moneyball - 8/10
1080p, dts

Nagyon pöpec kis film volt. Brad Pitt azt csinálhat a vásznon amit akar, jó lesz. A baseball-hoz volt köze rendesen, de csak annyira volt erre kihegyezve, hogy egy laikus is tudja még élvezni a filmet. Ha nagy baseball rajongó lennék, akkor lazán max pontot adtam volna rá. (szerintem többet ér 8 pontnál, de a félpontokat nem szeretem, a 9-et éppen csak nem üti meg)

In Time - 7/10
720p, dts

Ezt sokan lehúzták azon a címen, hogy jó koncepció, szar kivitelezéssel párosítva. Ezzel nem értek egyet, szerintem jó kis film volt. Az alapötlet valóban komoly lehetőségeket rejt magában, és a megvalósítás szerintem sem volt tökéletes(illetve a való életben működőképes semmiképp), de egy pörgős mozihoz több, mint elég volt. Jó volt ez, így ahogy van. Amanda Seyfried-et alapvetően nem szeretem, ritkán szebb, mint nem, de most a végére nagyon partiba vágtam volna. Zsüsztin meg rendben volt, nem egy Tom Hanks, de ha néha csinál egy filmet, az mindig elfogadható kategória.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43012) leslieke válasza hoffman_ (#43011) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Moneyball: Köszi a kritikát. Ez alapján úgy érzem meg kell nézzem.

In Time: szerintem többet is ki lehetett volna hozni belőle, mert az alapötlet valóban jó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43013) sasa134


sasa134
addikt

The Rum Diary

nagyon élveztem, iszonyat király tropic hangulat, rum-gőz, gyönyörű tengerpart, tudatmódosító szerek, kakasviadal, voodoo, mi kell még? Igazi Monkey island rajongó vagyok így (bár szó sincsen kalózokról) engem nagyon megvettek. Depp jó, Ribisi (Moberg) meg zseniális a filmben. :DDD 8/10

Avanti Roma

(#43014) abridabri


abridabri
veterán

Iron Invader
10/2
-1 pont ,mert eleg szep szammal vannak benne ismert sorozatszineszek (Eureka, star trek DS9, Battlestar Galactica, Odaát, Sanctuary,)
-1 pont ,mert nagyon hasonlit a foszereplonek a lanya Megan Foxra ,es igy eyecandy faktorral bir
Maga a film 1 ertekelhetetlen xar :C

[ Szerkesztve ]

(#43015) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

Man on a ledge

Felülmulta a várakozásaimat, nagyon jó mozi volt. Komolyan nagyobb örömmel jöttem ki a moziból mint a sherlock 2 után. Nem volt benne olyan dolog amit már ne láttunk volna valahol de működött a film. Kellemesen felpörgött az egész a végére, amire külön rátett a nagyon jó operatőri munka is. Talán ha jobb/mélyebb lett volna egynémely főszereplő játéka még jobban is üthetett volna de igy is bőven megfelelt. 10/7,5

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#43016) mondomén válasza darál0w (#42945) üzenetére


mondomén
őstag

Megnéztem én is ezt a Wasted on the Young-ot. Nem volt rossz, érdekes hangulata van. A képi világa például nagyon tetszett. Meg azt néztem, hogy a diákokon kívül nem szerepelt senki a filmben. Senki sem volt aki megállította volna a dolgokat (egy szülő, rendőr vagy valaki).

Amúgy mit nem értettél rajta?
Spoiler. Ugye a srác végül lebuktatta a tesóját meg a másik kettőt (a videó üzenetekkel). Aztán ahelyett, hogy lelőtte volna a testvérét vagy öngyilkos lett volna, az emberekre bízta, hogy ki haljon meg.

(#43017) pohár válasza dy_nmq (#43015) üzenetére


pohár
félisten

már megy a mozikban? :Y
akkor beiktatom én is majd valamelyik nap :K
mellesleg feliratos vagy szinkronos volt? mert a Sherlock előtt feliratos volt a trailerje

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43018) dy_nmq válasza pohár (#43017) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

eredeti hang, a felirat meg néhány helyen el volt irva :Y

[ Szerkesztve ]

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#43019) pohár válasza dy_nmq (#43018) üzenetére


pohár
félisten

hát megesik mindenhol hogy félreütnek :D
bár a szinkronnak lehet jobban örültem volna, ha jól vontam le a konklúziót a trailerből, nem egy akciófilm, hanem inkább Fülke szerű a film

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43020) rt06 válasza dy_nmq (#43018) üzenetére


rt06
veterán

meg mindig jobb, mikor a szinkroinbol hallod vissza, hogy a fordito nem ismer egy-egy szokapcsolatot

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43021) darál0w válasza mondomén (#43016) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

SPOILER

na ez az amit nem értettem a végén...nem láttam mit épített ott...de így már okés...

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43022) Huma válasza rt06 (#43020) üzenetére


Huma
addikt

Én megvettem a Cowboy Bebop sorozatot és ott már kb az első 3 percben találtam egy hibát a szinkronban. Elég durva, hogy eredeti filmek és lemezek kerülnek ki olyan hibákkal amit egy mezei, amatőr hobbifordító sem követne el.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43023) albert8 válasza hoffman_ (#43011) üzenetére


albert8
addikt

Támogatom
Moneyball jó film lett :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#43024) Inarus


Inarus
addikt

Paranormal Activity 3 - 4/10
Ötlettelen és eröltetett, ráadásul pont ezzel belekavar az első két részben kiépített sztoriba.

[ Szerkesztve ]

(#43025) Pitterix


Pitterix
őstag

Dhoom:2

Ismét egy indiai csoda.Jó zenékkel, tánccal és csini indiai görlökkel.

7\10

Valamiért nem tudok linket berakni, sem szmájlit....

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#43026) pohár


pohár
félisten

Marvel's The Avengers Super Bowl XLVI Commercial (Extended) :Y :C

új jelenetekkel :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43027) sasa134


sasa134
addikt

The Girl With The Dragon Tattoo /2011/

nagyon bejött, izgalmas, hangulatos, figyelmet lekötő mozi. Nem mondom, hogy Fincher legjobb munkája de erős az biztos. Ritkán ragadnak meg bennem hangok, zenék filmekből de az különösen jó lett, iszonyatosan sokat hozzátesznek a hangulathoz. Tuti meg fogom nézni újra. 8/10

Avanti Roma

(#43028) leslieke válasza sasa134 (#43027) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdemes megnézni a svéd verziót is. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#43029) F34R válasza pohár (#43026) üzenetére


F34R
nagyúr

nem rossz , i can't wait ;]

(#43030) pohár válasza F34R (#43029) üzenetére


pohár
félisten

a végén Downey hozza a szokásos formáját :D
a hideg kirázott ettől a trailertől... legutóbb ez csak a TF1 trailerénél volt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43031) sasa134 válasza leslieke (#43028) üzenetére


sasa134
addikt

Azon vagyok! :K

Avanti Roma

(#43032) oriic válasza pohár (#43026) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

JÖhetne már tényleg...

Live-Die-Respawn

(#43033) Kassadin


Kassadin
addikt

ATM

Érdekesnek ígérkezik. :DDD

(#43034) F34R válasza Kassadin (#43033) üzenetére


F34R
nagyúr

hirtelen azt hittem hogy a pénzautomatára gondolsz :DDD
és lol az is ( viktor csukjában )

[ Szerkesztve ]

(#43035) Kassadin válasza F34R (#43034) üzenetére


Kassadin
addikt

Kiderül a végén, hogy az ATM a gyilkos.

orichalcos: Szerintem Toi Toi. Elég szűk a daráláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#43036) oriic válasza Kassadin (#43033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úristen, most ebből hogy lehet filmet csinálni. Mi lesz a következő. Burger King-es, vagy Mekis horror múvi?:DDD

Live-Die-Respawn

(#43037) rt06 válasza oriic (#43036) üzenetére


rt06
veterán

lattunk mar ennel kisebb alapteruleten jatszodo thriller-t is (phone booth)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#43038) darál0w válasza pohár (#43026) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mekkora! :D

I have an army....

We have HULK! :D

de krva messze van még május...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43039) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

O Brother, Where Art Thou
hd,dts
uhh, de szar egy film volt.. de végigszenvedtem, hhamár annyira ajánlották
6/10

(#43040) Huma válasza Tibiajax (#43039) üzenetére


Huma
addikt

Nem tetszett? Pedig szerintem nagyon jó. Mondjuk ahhoz képest, hogy nem jött be neked elég jó pontot osztottál rá. Én pl olyan 7 körülire pontoznám.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43041) darál0w válasza pohár (#43026) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Battleship Super Bowl TV Spot 2012

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#43042) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Moneyball
9/10.

Ilyen egy igazi történettel teli film.
Nagyonkorrekt.
És nem az a tipikus sportfilm aminek kívülről betéve tudod a végét.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#43043) Tibiajax válasza Huma (#43040) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem. überfos film, clooney a hajhálójával, a két idiótával.. a fényképezés jó volt, aránylag jól jött is át a missisipi-állam feelengje, de akkor se.. a szirénes rész lesz kb az, amire emlékezni fogok az alkotásból később. ennyit ér
kár, dehát ált. ez van, amikor valami olyan rohadt jónak mondottnak ülsz be, nagy az esélye a pofára esésnek

(#43044) pohár válasza darál0w (#43041) üzenetére


pohár
félisten

wow, ez eddig kimaradt

remélem nem basszák ez ezeknél a filmeknél a premiert a fos törvény miatt :W
mellesleg elég erős április-májusunk lesz, lehet moziba menni elég sűrűn :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43045) pohár


pohár
félisten

Viasat 3 - Argo, most kezdődött pont :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43046) Huma válasza Tibiajax (#43043) üzenetére


Huma
addikt

Te tudod. Én (kis túlzással) minden percét élveztem. Ha mindenkinek ugyanolyan ízlése lenne akkor sokkal sivárabb lenne a világ. De amúgy ismerős érzés. Én is pofára estem mikor megnéztem az Eredetet a moziban.
Az a röhej, hogy mostanában egy jó film sincs a mozikban. Mármint a Sherlock Holmes 2-n kívül. Nem tudok mit megnézni pedig a hónapban minimum 2-szer el kell mennem moziba vagy kihasználatlanul maradnak a jegyek.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43047) pohár válasza Huma (#43046) üzenetére


pohár
félisten

jegyek? kihasználatlanul? miapicsa?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#43048) littlelion21


littlelion21
addikt

(#43049) Huma válasza pohár (#43047) üzenetére


Huma
addikt

Van nyolc jegy amit el kell használni. Barátnőm kapja őket a munkahelyén 125Ft-ért/db.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43050) pohár válasza Huma (#43049) üzenetére


pohár
félisten

Cinema City/Palace-os?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.