Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10001) koxx válasza Viszlát (#10000) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tied a jubileumi 10.000. post :)

Ez biztos lázba hoz :D [link]

Tibi: dehogy adott rá 10-et, viccnek szántam :) (ha jól rémlik talán 2/10-et)
szerk: 1/10, mégjobb

[ Szerkesztve ]

(#10002) Vertigo18 válasza Viszlát (#9990) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor lehúzom, és tesztelem, kellene egy akciómentes másfél óra az életembe... :K

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10003) Tibiajax válasza Viszlát (#10000) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

már megijjedtem. :)
egyel maradtam le a jubileumi posztrol
a francba

(#10004) Vertigo18 válasza Tibiajax (#10003) üzenetére


Vertigo18
addikt

Eggyel??? ;]

Inkább "eggyel" gyorsabb voltál, nem? :D

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10005) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Trópusi vihar: [link]

Speedman: Bárcsak ilyen rendezőm lett volna a Jacknél!
Kirk Lazarus: Jacknél?Miféle Jackről beszélsz?
Speedman: Jámbor Jack.
Kirk Lazarus: Persze!Jámbor Jack,ja.Ott mindent beleadtál,mi? Tényleg hoztad tokkal,vonóval,mi?
Speedman: Köszi.Kössz.Tényleg. Nagyon mélyreható élmény volt. Tudod én csak hoztam a figurát.Sok retardáltat tanulmányoztam.Együtt voltam velük,figyeltem,megnéztem,hogy retardáltkodnak.
Kirk Lazarus: Ugyanakkor maga a puszta megfigyelés magában kissé kezdetleges módszer.Néha mélyebbre kő ásnunk,a valódi érzelmi vetületig.Úgy lehet elcsípni a fájdalom forrását és átélni.Érted?
Speedman:Ja!Átélni.Ja!Pontosan.Tudod volt olyan,miközben a Jacket csináltam,amikor tényleg kretén voltam.De igazán kretén.
Kirk Lazarus: Baszki!
Speedman: Fura módon csak fel kellett magamat szabadítanom,hogy elhiggyem,hogy OK,hogy az ember hülye.
Kirk Lazarus: Gyengeelméjű.
Speedman: Az.
Kirk Lazarus: Totál idegbeteg.
Speedman: Pontosan.Agyilag gagyi.
Kirk Lazarus: Fékegyelmű.
Speedman: Az.
Kirk Lazarus: Te voltá' a legbalfaszabb fasz a világon.
Speedman: Mikor a szerepet játszottam.
Kirk Lazarus: Má' mint a szerep szerint.
Speedman: Amikor Jack voltam,igen.
Kirk Lazarus: Az.Jack.Nagy Balfasz Jack.
Speedman: A végére már olyan volt,hogy azt mondtam: - Várjunk csak!Annyira kiengedtem,hogy nem tudom,hogy fogok visszajönni innét.
Kirk Lazarus: Ja.Űté a kádba aztá' röhögté' rajta fingasz.
Speedman: Ja,ja.Tudod annyira őrület volt ez az egész.
Kirk Lazarus: Mintha higannya' dolgoznál.Ez tudomány haver.Művészet.
Speedman:Ja.
Kirk Lazarus: Te művész vagy.
Speedman: Hát ez a szakmánk,nem?
Kirk Lazarus: Ja.
Speedman: Ja.
Kirk Lazarus: Le a kalappal öreg.Főleg,hogy az Akadémia eztet nem komálja.
Speedman: Mi?Micsoda?
Kirk Lazarus: Nem mondod,hogy nem tudtad?Sose szabad fullba nyomni a kretént.
Speedman: Hogy érted?
Kirk Lazarus: Figyejjé'! Dustin Hoffman, Rain Man.Kreténnek tűnt,kretént játszott,nem vót kretén.Fogpiszkáló,kártyatrükkök.Autista.Naná!De nem kretén.Aztán gyütt Tom Hanks.Forrest Gump.Lassú igen.Kretén talán.Járógép a lábán,de Nixon behugyozott tőle és megnyert egy ping pong versenyt.Tehát nem kretén.Peter Sellers,Isten hozta,Mr..Infantilis igen,de nem kretén.Te meg full kretént nyomtá'.Sose nyomjá' full kretén!Nem hiszed el?Kérdezd Sean Pennt!2001,Nevem Sam.Rémlik?Full kretén vót,Oscar bácsi meg nem gyütt.
:DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10006) Vertigo18 válasza BITBOYS (#10005) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bakker, el se olvasom! Ez spoiler, nem? :D

Nah, A szem Egész jó kis film, kicsit olyan "Szellemekkel suttogó" (vagy Suttogókkal szelelő... :C ), és "Hatodik érzék" keveredésének tűnt, de tényleg nem rossz. Meg kellene nézni az eredetit, nem csak a 2008-as amerikai remaket...

Nálam 6/10

ui.: Jah, és Jessica Alba... :R Hajjaj!!! :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10007) BITBOYS válasza Vertigo18 (#10006) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valójában nem, mert csak az érti meg ezt a párbeszédet aki már látta a filmet :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10008) Wolverine


Wolverine
félisten

The International első 5 perc. Clive Owen rulez! :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10009) Viszlát válasza BITBOYS (#10005) üzenetére


Viszlát
addikt

Hatalmas. :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10010) Tibiajax válasza BITBOYS (#10005) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#10011) koxx válasza BITBOYS (#10005) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Így jobb :DDD [link]

(#10012) BITBOYS válasza Tibiajax (#10010) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem volt jó? :D
Fekete vipera álmomból felébresztve is jó :DDD

Viszlát: Végre látlak vigyorogni :K

koxx: Jaja :DDD tegnap megnéztem

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10013) Xmodule


Xmodule
őstag

hi.
láttam egy filmrészletet régebben. az volt hogy volt egy kisfiú meg egy kislány. egy esküvön voltak az asztal alatt és valami örök barátságot fogadtak vagy mi. aztán elkapcsoltam mikor vissza kapcsoltam akkor már felnöttek voltak. hol az egyiknek volt párkapcsolata hol a másiknap. volt egy ilyen fém doboz és azt küldözgették egymásnak mindig vissza hogy tudja a másik hogy nem felejtette el a másik. aztán igy sosem jött be nekik az a kapcsolat amiben vannak mert mindig egymásra találtak de sosem jöttek össze aztán a végén összejöttek és bebetonozták őket egy épületbe. Nem láttad azt a filmet esetleg a címét nem tudod?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#10014) Rusher


Rusher
őstag

The Fear Chamber (Kínzókamra)

Tetszetős cím, figyelemfelkeltő borító aztán a film egy nagy rakás....de tényleg ilyen sz@r filmet rég láttam...jellemtelen szereplők, színészi játék nulla, sztori szintén....unalmas, üres és mindehhez még a kép is olyan mint ha ködben forgatták volna homályos, lapos....végig sem néztem annyira szánalmas...nem ajánlanám senkinek....

(#10015) Viszlát válasza BITBOYS (#10012) üzenetére


Viszlát
addikt

Ezen bármikor. Zseniális. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#10016) koxx


koxx
MODERÁTOR

Sex Drive unrated

Unaloműzőnek elmegy, kicsit hosszúnak éreztem ezt a ~2órát. Nem mondom, hogy megszakadtam a röhögéstől, de nem volt annyira rossz mint a Pineapple Express. 6,5/10

(#10017) RedWing válasza Vertigo18 (#10006) üzenetére


RedWing
aktív tag

A szem eredetije szerintem sokkal jobb lett, mint a remake! :K
Ha a remake 6/10, akkor az eredeti 7-7,5/10. ;)

Szerk.:

Tegnap újranéztem (sokadjára) a Heat c. mesterművet.
Még mindig 10/10!

[ Szerkesztve ]

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10018) koxx válasza RedWing (#10017) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Várom már mikor lesz elérhető a Heat HD verziója.

(#10019) Bubee82


Bubee82
őstag

The Curious Case of Benjamin Button: 8/10

Jó sztori (mese), nagyon durva maszkolás ( :Y ), kellemes időtöltés. Így jellemezném. Viszont - ahogy Vizslát is ( ;] ) írta - kissé felszínes. Nekem tetszett :K

Recommended by Bubi ;) :D

(#10020) brownus


brownus
veterán

Viszlát és Tibi nem játszhat!

melyik filmből van kivágva? -> [link]

esir the best.... :)

(#10018) koxx, én is!! addig jó lenne valami kisebb 5.1es cucc beszerzése...

[ Szerkesztve ]

(#10021) t1


t1
addikt

Sex Drive Unrated

Amerikai Pitéket gyalázó film ez, ennyit nevetni tényleg nagyon jó mostanság ilyet nem láttam. Ma meg nézem még 1x. 10/10

(#10022) BITBOYS válasza brownus (#10020) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez valami zombis cucc?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10023) Tibiajax válasza koxx (#10018) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#10024) RedWing válasza koxx (#10018) üzenetére


RedWing
aktív tag

Én is!
Ne habozz majd megosztani velünk/velem is, ha megtudsz valamit! ;)

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10025) koxx válasza brownus (#10020) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez könnyű: The Eye :DDD

(#10026) brownus válasza koxx (#10025) üzenetére


brownus
veterán

donnie darko:)

(#10027) Xmodule


Xmodule
őstag

Outlander hát nekem ez a film egyáltalán nem tetszett...kár. 4/10.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#10028) Wolverine


Wolverine
félisten

Inglorious Basterds teaser: [link]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#10029) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10030) Tibiajax válasza BITBOYS (#10029) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hazai premier is 13-a lesz?..

(#10031) Pitterix


Pitterix
őstag

esetleg, akit érdekel és aki még nem látta:Angels & Demons
Talán jobb lesz, mint a ratyi Da Vinci Kód.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10032) Pitterix


Pitterix
őstag

B13 Ultimatum, az első is jó volt, de ez ütősebb!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#10033) RedWing


RedWing
aktív tag

Amiken mostanában túlestem:

Body of Lies 7.5/10 Jó kis film. Ajánlott! Lassan kezdem megkedvelni a dikáprió gyereket... (Még mielőtt egyesek megköveznének: Eddig sem a színészi tehetségével volt bajom!)

Gran Torino 10/10 Nekem nagyon bejött! Kötelező alkotás! Eastwood bácsi olyan mint a jó bor... :R

Madagascar: Escape 2 Africa 7/10 Tetszett! Jó kis animáció. A pingvinek (megint) mindent visznek!

[Rec] 9/10 Köszönöm az ajánlásokat! Tényleg nagyon jó volt! Nálam az utóbbi évek egyik legjobb horrorja!

The X Files: I Want to Believe 4/10 Hatalmas csalódás! Talán egy átlagos sorozatrésznek felel meg. Jóindulattal! Nagyon remélem, hogy készül majd még1 rész! Ez méltatlan befejezés lenne! :(((

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#10034) Rusher válasza Tibiajax (#10030) üzenetére


Rusher
őstag

Jah persze az úgy szokott lenni....sztem jó ha március vége fele lesz...ha lesz egyáltalán :K

(#10035) littlelion21


littlelion21
addikt

(#10036) BITBOYS válasza Tibiajax (#10030) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sajnos nem.
Tibi, fogyatkozunk :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10037) Tibiajax válasza BITBOYS (#10036) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Kitartunk, mi kitartunk!

(#10038) Thom!


Thom!
veterán

(#10039) Vertigo18 válasza Thom! (#10038) üzenetére


Vertigo18
addikt

Kövezzetek meg, nekem egyre jobban tetszik...

Persze a legkirályabb a "talicska-robot"! :R

Elképzelem, ahogy mögé áll egy MÉG NAGYOBB, aminek csak az a skillje, hogy tologatni tudja... :DDD

Jah, és vannak bele kicsi-apró "sz@r-robotok"... :Y

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#10040) Rusher válasza Vertigo18 (#10039) üzenetére


Rusher
őstag

Miért kéne megkövezni? Naná, hogy überbrutális lesz...az egy is nagyon tetszett nekem :K Látom ezt a talicskát nem bírod kiheverni.... :DDD De tényleg nagyon jópofa ki tudja lehet, hogy tényleg egy nagyobb tolja csak olyan nagy, hogy a teaserben a vágásoknál még nem látszott a képen..... :D

(#10041) Thom! válasza Vertigo18 (#10039) üzenetére


Thom!
veterán

a talicskarobot egy "Devastator" nevű óriásrobot 1ik része csak :DDD
NAGY ROBOTOK

[ Szerkesztve ]

(#10042) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Társ-producer kerestetik :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10043) Face8814


Face8814
őstag

Halálfutam
A Running Man című Arnold film modern kori feldolgozása. Látványos akció jelenetek, de semmi más pozitívum nincs benne. Jason Statham, meg egyre gagyibb filmekben játszik. Kezdve az Uwe Boll féle Dungeon Siege, Szállító akármennyi, aztán ez....
Mi jöhet még????
Le merem fogadni, hogy ha egy Titanic féle romantikus filmben szerepelne, akkor is egy menő sofőrt játszana, aki versenyzik a pincérekkel a hajókémények között. :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#10044) Bubee82


Bubee82
őstag

Eagle Eye / Sasszem: 6/10

Jó, "egyszernézős", pörgős akciófilm. A sztoritól nem estem hanyatt. Ha egy kicsit elvonatkoztatok, akkor a Skynet jut az eszembe :) Persze szvsz csak.

Pink Panther / Rózsaszín Párduc: 6/10

Először nem akartam megnézni, mert gagyinak tartottam, de viszonylag kellemesen csalódtam benne. Az akcentus miatt a feküdtem a röhögéstől :D Már azért megérte megnézni :K Nézhető, élvezhető.

(#10045) BITBOYS válasza Face8814 (#10043) üzenetére


BITBOYS
addikt

Esetleg Ő lenne a kapitány és fékcsikorogva kikerülné a jéghegyet :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10046) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

JCVD
Jópofa volt, ha úgy nézzük, igazából egy szar film (ez is), de mégsem az, mert saját magát alakítja, és több szemszögből is láthatjuk az eseményeket, ráadásul nem c-kategóriás hollywoodi stábbal. Jó lett, ajánlom.

(#10047) MmDorian


MmDorian
őstag

Üdv !

Megnéztem a Benjamin Button-t. Tetszett, érdekes sztori volt, jó volt nézni.

8/10 :R

(#10048) Tibiajax válasza Vertigo18 (#10039) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez a lényeg, akkor is.....

:D

mod. Rusher. "...lehet, hogy tényleg egy nagyobb tolja.."
:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10049) Face8814


Face8814
őstag

Eagle Eye
Pörgős, lendületes akció mozi, de semmi több. Minden estre a lendülete miatt egy 6,5/10-et megér nálam.

Fantasztikus Négyes és az Ezüst Utazó
Sikerült HD-ben beszereznem, gyorsan megnéztem így is.
Még mindig azt mondom, hogy az egyik legjobb képregény adaptáció, bár nem teljesen hű az eredeti történethez. Konkrétan a vége egy f@szság. Ez nem így lett kitalálva, nem ez történik az eredeti story szerint.
De gondolom ez a film elsődlegesen nem a képregény fanoknak készült, így bele lehet sz@rni az eredeti ötletbe. Ez egy kicsit dühít, de inkább lássak 100 ilyen átiratot, mint pl egy X-man ( a legrosszabb megfilmesítés képregények közül, mely teljesen mellőzi az eredeti történetet, karaktereket és minden mást amitől X-man az X-man ), Superman és társai féle gagyiságot.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#10050) MmDorian


MmDorian
őstag

Igenember...
Hát..., még egyszer nem nézem meg az biztos. 4,5/10

Sasszem
Ez már egy pár fokkal jobb, csak az a baj, hogy a sztori nem eredeti, most így hirtelen nem tudom melyik filmben volt ugyanez a lényeg, de a lényeg, hogy koppintás, egyszernézős... 6,5/10

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.