Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#41001) Huma válasza doc (#40998) üzenetére


Huma
addikt

Amúgy kösz hogy felhívtad a figyelmet a filmre. Érdemes volt megnézni. Nem egy átlagos film. Egy 7 pontot szerintem megérdemel.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#41002) F34R válasza Pitterix (#41000) üzenetére


F34R
nagyúr

találtam mást/kat amiket majd megnézek egyelőre folyamtban van... :))

(#41003) pohár válasza Motion_Blur (#40974) üzenetére


pohár
félisten

teljes mértékben osztom a véleményed, nálam is megér ennyi pontot, sőt 9-et is

SPOILER... az elején, mikor Tom menne a ruszki cimbijéért, és ott vár az őrszoba melletti ajtónál hogy kinyissák neki azt, és benéz az őrökhöz, hát azon nagyon jót nevetett a terem :D
meg mikor Tom visszaért a szerverteremből, és megfejelte az ablakot, mindenki fekszik, erre jön Benji és fú de nehéz volt, fú de izé, azon is szakadtunk :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#41004) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Abduction (2011)
720p, DTS

Teljesen nézhető. Csak azért, mert Taylor Lautner szerepel benne, nem kéne egyből lepontozni. Gondolom ha Bruce harmadrangú Willis ezredik filmje lenne, akkor kapásból járna neki a 6/10. Nem fogom megvédeni a srácot, mert kezdő és nem jó színész, de mindenki így kezdte. Nem rosszabb, mint bármelyik popcorn-akciófilm. A tököm kivan az összes előítéletes balfasz filmesztétával. Ezt most így. 6/10.

(#41005) F34R válasza Jhonny06 (#41004) üzenetére


F34R
nagyúr

jóóóóóóóóóó :))
felirat gondolom ahhoz a rls-hez mellékelve volt ?

(#41006) madgie válasza hoffman_ (#40988) üzenetére


madgie
titán

Szívesen, remélem jó lesz! A filmet még én se láttam :)

(#41007) RedWing


RedWing
aktív tag

THE EXPENDABLES 2

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#41008) hoffman_ válasza madgie (#41006) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Még nem volt időm kipróbálni, ráadásul dühömben le is töröltem a kópiát én hülye, szóval remélem holnap :D De majd jelzek :) Helyette:

TRON: Legacy... megint... 10/10 - 1080p@dts

Nos, jelentem 2 napja használom az új tévét, és az ilyen filmek koronázzák meg. Amikor a helyére került, úgy voltam vele, hogy atyaég, hát nem férek be a szobába. Tudtam, hogy nem nagy ide, de az érzés, fú nem volt semmi. Eltelt bő egy nap, és már megszoktam a méreteit. Eltelt még egy, és TRON közben azzal a gondolattal játszottam, hogy igazából az 50"-est is el lehetne itt viselni, bő két méterről :DDD

Fantasztikus volt így a film! A hang ugyan csak 2.0, de ezzel egyelőre bőven beérem, szól rendesen, szépen, térhatás meg nem hiányzik, amíg nem próbáltam. Azt hiszem, mostantól a végletekig fogom redukálni a mozis kiadásaimat.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41009) F34R válasza RedWing (#41007) üzenetére


F34R
nagyúr

100X-ádja volt már :W

(#41010) hoffman_ válasza Jhonny06 (#41004) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én még enkórról is leégetném azt a trágyát :P

Nem fogom megvédeni a srácot, mert kezdő és nem jó színész, de mindenki így kezdte. Nem rosszabb, mint bármelyik popcorn-akciófilm.

Élő példa: Garrett Hedlund - semmi komolyat nem rakott még le az asztalra(bár a TRON főszerep relatív). Először a Trójában volt egy apró mellékszerepe. Így hasraütésből rögtön csak ez a kettő jut eszembe. Tehát tényleg konvergál a nullához. Amikor a Trójában játszott, akkor annyi volt ~ mint Taylor. A különbség csak annyi, hogy mérföldekkel szimpatikusabb volt. Pontosabban nem volt unszimpatikus. Aki azzal vágódik be hálivudba, hogy feszkózik a koxolt testével, és há, kb ennyi, az annyit próbálkozhat amennyit akar, nem lesz belőle semmi. És a legszebb az, hogy mind a 3 filmjében ugyanezt adja el. Annyi a színészi tehetsége, mint Kristen Stewart-nak, aki félig nyitot szájjal sápog egész nap. kettőjükhöz képest Robert Pattinson egy állat.

Még egy filmje van, a Valentine's Day, ami alapól egy rakás szar, hiába van benne egy rakás ismert színész, ráadásul inkább lefelé húzz ott is az átlagot.

Ilyetén látszik tehát, hogy kb. zérót lehet várni tőle, erre berakják egy olyan filmbe, amibe minimum egy Matt Damon kellett - viszont ha már megvolt, akkor azt nem felejti el senki. Egy ilyen filmet előbb néznék meg és pontoznék föl Bruce-szal, ahogy mondod. És mellé biztosra veszem, hogy Bruce 100 évesen is többet hozna ki belőle bármikor, mint ez a taknyos.

Na, ez kikívánkozott, bocsi :DDD Nagyon utálom, az Abduction meg számomra vérlázító, úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41011) F34R válasza hoffman_ (#41010) üzenetére


F34R
nagyúr

Talán ha nem a Twilight-al rohasztotta volna az agyad a srác akkor más lenne a szisztéma .

(#41012) hoffman_ válasza F34R (#41011) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez azért nem igaz, mert - ciki, nem ciki - az első rész tetszett, már írtam is. Robert Pattinsontól nem mászok falra. Na meg ő csinál filmeket is. Szóval ez itt megdőlt. A Twilight-ban speciel a csaj apja is tök rendben van, simán eladható vele pár középkategóriás film.

Ja, közben szerkesztettem, nézd meg.

mod:

Abduction mondjuk azért böki a csőröm ennyire, elismerem, mert full Borune kopi, amit meg nagyon szeretek.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41013) mondomén válasza hoffman_ (#41008) üzenetére


mondomén
őstag

Ugye mondtam hogy így lesz.:D Következő vásárlásnál 50 alá nem adom, az biztos.:)

(#41014) F34R válasza hoffman_ (#41012) üzenetére


F34R
nagyúr

nah látod meg is válaszoltad , talán ha nem egy ilyen szerepbe hanem egy lightosabb pl 30 minutes of less karaktert kap nem utálnád ennyire. Egyébként a listán van a film , nem tekintettem meg pontos értékeléssel majd szolgálok. (vagy nem )

(#41013) mondomén

mindent meg lehet szokni csak idő kérdése , 50" is kicsi lesz neki egy idő után :P

[ Szerkesztve ]

(#41015) hoffman_ válasza F34R (#41014) üzenetére


hoffman_
nagyúr

No-no, mondom én hogy láttam mást is, bár túl nagy választék nincs :D Arról meg nem is beszélve, hogy szerettem én már meg színészt ennél kevesebbért is :))

A srác egy vicc számomra, nem hiszem hogy ez változni fog.

#41013:

Na, azért nem fogom kihajítani azonnal, jó ez ide :DDD Csak érzem, hogy nem lenne bántó a nagyobb se. Hozzáteszem, egy teljesen üres falfelületre ment fel, ~3x3 méter, tehát van mit kitöltenie.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41016) F34R válasza hoffman_ (#41015) üzenetére


F34R
nagyúr

nah majd a bréking dáwn párt ván-al megmutatja az anyja istenit :DDD

(#41017) hoffman_ válasza F34R (#41016) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az biztos. Ahhoz képest, hogy az elsőre még asszem 7 pontot is képes voltam adni, az utolsót lehet, hogy meg se nézem, pedig már mocskosul érdekel a vége annak a sz*rnak :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41018) Jhonny06 válasza hoffman_ (#41010) üzenetére


Jhonny06
veterán

Valaki sikeressé kizárólag attól függ, hogy milyen filmbe rakják bele. Az Abduction, mint téma, már akkor le lett pontozva gondolatban, amikor még el sem kezdték forgatni. A TRON és a Trója pedig kasszasiker volt, ezt már előre lehetett látni. Nyilván jobb véleménnyel vagy valakiről, amikor egy általad jónak gondolt filmben szerepel. Ez egyszerű pszichológia. Robert Pattinson a Twilight-ba unszimpatikus volt; amióta megnéztem a Remember Me-t, teljesen más a véleményem róla. Ennyit számít.

[ Szerkesztve ]

(#41019) hoffman_ válasza Jhonny06 (#41018) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ezt pont nem olyan rég emlegettük itt fel.

Valaki sikeressé kizárólag attól függ, hogy milyen filmbe rakják bele.

Attól függ, hogy milyen filmet vállal el! Ja, hogy nem ajánlak fel mást? Nyilván mert nincs tehetsége :DDD - ezt nem csak rá vonatkozóan mondom.

A TRON kasszasikere meg ide, vagy oda, 3 emberrel beszéltem, 3-nak nem tetszett. Ha levonod a látványt, akkor hol lenne? Kb sehol. Mondom ezt úgy, hogy én azok közé tartozom, akiknek alapvetően is tetszene a film, bejött a sztori is, meg a színészek is.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41020) Realradical


Realradical
őstag

The Guard 10/9.
Nagyon jókat röhögtem rajta. Külön tetszett, hogy nem rágják a szájába az embernek mit kell gondolni. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#41021) Jhonny06 válasza hoffman_ (#41019) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem nem igaz, hogy nincs tehetsége. Valahol el kell kezdeni, senki nem ugrott egyből a mélyvízbe. Hogyan ismerjék meg, ha semmit nem vállal el? Logika. Ha valamelyik - most híres - színész első filmje sikeres volt, az sem neki köszönhető, hanem a producernek, sztorinak, stb. Egy színész önmagában nem tesz jóvá egy filmet. Főleg akkor nem, ha amúgy teljesen szar.

(#41022) darál0w válasza hoffman_ (#41019) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

[link]

csak ugy eszembe jutott :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#41023) hoffman_ válasza Jhonny06 (#41021) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jó, nem meggyőzni akarlak én :) 5 év múlva visszatérhetünk rá. Fogadok két korsó sörben :D

dara:

Erő van szó, keblemre.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41024) Realradical válasza darál0w (#41022) üzenetére


Realradical
őstag

:K

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#41025) Huma válasza darál0w (#41022) üzenetére


Huma
addikt

Ha a Titanic nem lett volna...
Bár imdb-n 7.5-ön áll, szóval ezek szerint csak én gondolom úgy, hogy egy nyáltenger lett a film.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#41026) hoffman_ válasza Huma (#41025) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nyáltenger, sosem szerettem, egybe nem is láttam, de azzal egyetértek, hogy jó film - még így is.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41027) darál0w válasza Huma (#41025) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

én sem csípem annyira, mint ahogy az összes többi romantikus sz@rságot sem...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#41028) hoffman_ válasza darál0w (#41027) üzenetére


hoffman_
nagyúr

De téged nem kérdezett senki :DDD ;]

Amúgy lassan fizikavizsga, szóval úgy gondoltam hogy az éjjeli tanulás helyett inkább lassan megnézem a Captain America-t :D Olyan ez a tévé, mint a Borat féle pussymagnet, csak rám hat :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41037) ludsimon


ludsimon
veterán

végre bepótoltam és nem csalódtam. :DD

The Hangover (2009)

7/10

The Hangover Part II (2011)

A történet ugyan az volt más szereplőkkel, más helyen de ettől függetlenül ugyan úgy élveztem.

7/10

Zenék mindkettőben nagyon el volt találva.

undefined

(#41043) doc


doc
nagyúr

Another Earth: nagyon kellemes kis film, lassu sodrasu, emberi drama
azt viszont nehezen tudom megbocsatani nekik, hogy az elkepesztoen utos alapotletet gyakorlatilag egyaltalan nem hasznaltak fel, szinte csak metaforikusan volt jelen :(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.