Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

sajna és most kaptam rossz híreket . '''''''' a Microsoft felvásárolta a Blizzardot , és ezután ( kirugdosta a blizzardos fejlesztrőbrigádot ! ) azért járójelben , mert azt is halottam hogy lehet eggyet kirúgott a többiek meg mentek maguktól ! , folyt >> aztán bejelentette hogy nem lesz se Diablo 3 se Starcraft 2 , se Warcraftos folyatás , még talán a pár ott maradt Blizzardos fejlesztő befejezi a végleges petchet a diablohoz ( nem akarok hülyeséget mondani de valamilyen 1.1-es patchről van szó ) aztán ők is mennek .
De jó hír , hogy az incidens után összeállt a blizardos fejlesztői gárda , és most amerikai fórumokon sponzorokat keresnek , hogy meg tudják csinálni a Diablo 3-at , mivelhogy ők fejléesztették ki , ergo joguk van kiadni a diablo 3-at ''''''''

Itt egy kép a Diablo 3-borítójáról a hitelesség kedvéért , ezt is az amerikai fórumról szedteék le haverok akiktől ezt kaptam mailbe , ezeket a híreket !! :F
[kép]

Mondhatnátok valamit , hogy valaki tudja-e igazolni ezeket a hyreket !! :(((

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.