Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) GypsFulvus2 válasza Pala (#1450) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A gépemben lévő 5870-el stabilan tartja a 60-at max beállításokal (de ini-t, ilyesmit nem piszkálva), 1680x1050-ben (konfigom lásd az adatlapnál). Nem egy erőforrás igényes játék. Akár el is cserélhetnénk a VGA-inkat... ;)

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#1452) Pala válasza GypsFulvus2 (#1451) üzenetére


Pala
veterán

Én inkább eladni akarom a karimat (egy kicsit később még, nem most). Bár semmi bajom az 5870-nel, de inkább valami vele hasonló szintű, de modernebb kártyára váltanék (pl. 7790).

(#1453) Rossi válasza Pala (#1452) üzenetére


Rossi
addikt

Én 7870-es tervezek venni, ASUS DirectCU II, 2 GB-os verziót, mellé 23"-os fullHD monitort. A 8-as szériáról hallani már valamit, érdemes lehet megvárni?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1454) Pala válasza Rossi (#1453) üzenetére


Pala
veterán

7870 az jó, az ára is korrekt, volt hozzá szerencsém egy pár napig, amíg ismerősnek szereltem össze gépet. 8-as szériára én nem várnék, de ez én vagyok. Először abból is a csúcs fog megjelenni, aztán mire szépen beszivárog a piacra a középkategória, kiderül, hogy adott gyártó adott kártyája miért ajánlott vagy éppen nem ajánlott, addig eltelik fél év, és csak vártál. Ettől függetlenül biztosan jó kártyák lesznek azok is, attól függ igazából, hogy mennyire ráérős a dolog számodra.

(#1455) Rossi válasza FoxiestFox (#1447) üzenetére


Rossi
addikt

A GPU-Z sajnos nem segített...

Give Me Deus Ex nehézségen Barrettet csak úgy tudtam kinyírni, hogy a cutscene után kb. minden 5. próbálkozásra maradt annyi HP-m (hypostimmel persze), hogy fedezékbe fussak...

Többi bossnál nem lesz ennyire gáz, de most majdnem feladtam...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1456) FoxiestFox válasza Rossi (#1455) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csak az egér fagy le arra az időre, vagy a billentyűzet is?

(#1457) Rossi válasza FoxiestFox (#1456) üzenetére


Rossi
addikt

Mindkettő. Mozdulni sem tudok, aztán egyszer csak hirtelen visszakapom az irányítást.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1458) FoxiestFox válasza Rossi (#1457) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Alaplapi drivereket megnézni talán, BIOS-ban az USB-nek kiosztott IRQ-kat átvizsgálni.. (ha USB-s egered és billentyűd van), több/jobb ötletem nincs.

(#1459) Rossi


Rossi
addikt

Missing Link letolva, tetszett.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1460) FoxiestFox válasza Rossi (#1459) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Told le praxis kitek nélkül is akkor ;]

(#1461) Kareszovics válasza FoxiestFox (#1460) üzenetére


Kareszovics
addikt

Úgy is elég jó. ;)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1462) FoxiestFox válasza Kareszovics (#1461) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem úgy még hátravan, nem mertem eddig :B

(#1463) Kareszovics válasza FoxiestFox (#1462) üzenetére


Kareszovics
addikt

... :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1464) FoxiestFox válasza Kareszovics (#1463) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az szép. Akkor van még mit pótolnom :B

(#1465) Kareszovics válasza FoxiestFox (#1464) üzenetére


Kareszovics
addikt

Privát Profil; felveszlek. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1466) FoxiestFox válasza Kareszovics (#1465) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaj, oké

(#1467) Rossi válasza FoxiestFox (#1460) üzenetére


Rossi
addikt

Szerintem max a hackelésben hiányozna (na jó meg a gáznál...).

Give Me Deus Ex-en nyomtam, spóroltam a nehézfegyverekkel, vártam egy boss-fightot a végére (még egy turretet is cipeltem a hajóig, hátha Burke után ott vár valami über-boss), de aztán nem kellett semmi...

Nem volt túl nehéz.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1468) FoxiestFox válasza Rossi (#1467) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Factory Zero achiban kábítófegyvert sem szabad használni? (Stun Gun, Tranq.)

[ Szerkesztve ]

(#1469) Kareszovics válasza FoxiestFox (#1468) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nem akarok hazudni Neked, de emlékeim szerint én azt sem mertem használni.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1470) FoxiestFox válasza Kareszovics (#1469) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Megírhatná valaki, aki tudja :DDD
Még nagyon az elején vagyok, most kötnénk ki a hajóval, nem késő újrakezdeni..

(#1471) Kareszovics válasza FoxiestFox (#1470) üzenetére


Kareszovics
addikt

GUIDE

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1472) FoxiestFox válasza Kareszovics (#1471) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát én is ezt néztem, de a Do not fire any weapons. Takedowns (lethal and non-lethal) are not considered weapons and can be used freely. Nem igazán tér ki rá, hogy mi a fegyver. De elkezdem elölről, és csak a gyógyszereket/energiatöltőket szedem fel.
Már csak két achi van hátra, Quinn megszocializálása, és a Factory Zero.

(#1473) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, valamit elbaltáztam, pedig újrakezdtem, de nem adta be a végén a Factory Zero-t.
Nem baj, ráérek :DDD Már csak az az egy hiányzik a kiegből.

(#1474) Kareszovics válasza FoxiestFox (#1473) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én DIshonoreddel vagyok így, most tolom a "tiszta kéz" Achikat... Komolyan mondom brutál. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1475) FoxiestFox válasza Kareszovics (#1474) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Láttam, hogy elég sokat játszod.. talán ha lesz valami akció, én is benevezek rá..

(#1476) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, valaki megvette már a DC-t? Milyen?

(#1477) #65675776 válasza FoxiestFox (#1476) üzenetére


#65675776
törölt tag

2x annyi helyet foglal, mint a sima az összes DLC-vel.

(#1478) FoxiestFox válasza #65675776 (#1477) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Gépigény / grafika változott? AI miben más, ha más, illetve ebben alapból benne van minden plusz motyó?
Nekem az alapváltozat van meg, tehát az automatikus hack motyó, duplacsövű, és a plusz küldetés (a srác kiszabadítása) nélkül, ezek gondolom ebben benne vannak alapból.

(#1479) #65675776 válasza FoxiestFox (#1478) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igen, minden benne van, integránsan a játékban. Ergo nem külön játékként van a Missing Link sem, hanem ott, ahonnan eredetileg kivágták. Ergo a hengsha-i kikötői robbantás után.

Annyit még nem játszottam vele, hogy érdemben nyilatkozzak az AI-ról. Grafika nem tűnik többnek, mint eddig.

(#1480) FoxiestFox válasza #65675776 (#1479) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Húúú, akkor már biztos rááldozom ezt a pár Eurót.. engem kicseszettül zavart a Missing Link kivágása..
Kösz.

(#1481) proci985 válasza FoxiestFox (#1473) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

aknákat nem szabad felvenni, én ott buktam el anno.

apropó, directors cutnál van dlc is, ha már megvettem korábban a DX:HR collectorst és a missing link dlct?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1482) FoxiestFox válasza proci985 (#1481) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én felvettem az aknákat, és eladogattam őket. Így most beadta, szóval ezt lehet. Előző végigjátszásnál bambulhattam el valamit, szerintem lesokkoltam egy őrt véletlen, vagy hasonló. De most lőfegyvert / kábítót fel sem vettem, hogy ez ne történhessen meg :)

(#1483) proci985 válasza FoxiestFox (#1482) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mármint az éles aknák hatástalanításán és felvételén is elvileg elbukható a dolog.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1484) #65675776 válasza proci985 (#1481) üzenetére


#65675776
törölt tag

A DC-ben minden benne van. Csak ugye nem mint DLC, hanem a játék szerves részeként. És ha már megvetted a Missing Link-et is, akkor 80% kedvezménnyel a Tiéd a játék.

[ Szerkesztve ]

(#1485) FoxiestFox válasza proci985 (#1483) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hatástalanítottam, de nem helyeztem ki egyet sem.
Jaj, az mekkora poén volt, mikor az idióták belerohangáltak a saját aknáikba :DDD
Én meg sorban lecsapkodtam őket, amíg kábán tántorogtak

[ Szerkesztve ]

(#1486) proci985 válasza #65675776 (#1484) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Köszi, tényleg 4 euro.

Van valami előrelépés a gyakorlatban is a két külön játékhoz képest, vagy semmi?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1487) whitezo88 válasza proci985 (#1486) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is most vettem meg. bár szomorúan látom, hogy nem Patch szerűen települ hanem teljesen külön, így akár törölhető is a régi. jól látom?

[ Szerkesztve ]

(#1488) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Vannak új achik?

(#1489) #65675776 válasza FoxiestFox (#1488) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nincsenek. Ugyan azok, mint eddig.

proci985: Helyfoglalásban igen, mint írtam 2x annyi hely kell neki, mint a simának minden DLC-vel.

(#1490) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Amúgy szimpatikus lépés, hogy végre egyben az egész játék.
Persze így kellett volna kiadni, nem feldarabolva, de gondolom a kiadó igyekezett minél több pénzt csinálni (és mivel piszok jó a cucc, nem is sajnálom tőlük).

(#1491) #65675776 válasza FoxiestFox (#1490) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért ami azt illeti a The Missing Link története eléggé odaférceltnek tűnik. Sehogy sem illik az eredeti történetszálba és nem is kapcsolódik hozzá.

(#1492) FoxiestFox válasza #65675776 (#1491) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem szervesen illeszkedik a játékba, érdekes látni, mi történik az elrabolt emberekkel, akik közül kikerülnek a Hyron humánerőforrásai :) az viszont biztos, hogyha már alapból a játék részének szánták, akkor így egészben már egész jó játékidőt kapunk majd.
Mondjuk az én szöszölős-olvasgatós játékstílusommal így sem panaszkodhattam.

Azt mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy ezt a szálat nem pont így akarták hozzáfűzni, de talán mindenképp meg szerették volna mutatni, és a játék többi részébe nem illett volna így, hiszen folyamatosan történtek a dolgok, egyik eseményből következik a másik, semmi okunk nem lett volna a foglyok után menni, a hajó útvonala mentén elhelyezni kézenfekvő volt, ott van üresjárat.

Ami viszont tényleg nem illett a játékba, az a zombirush a végén.. én pl szívesen maradtam volna többeta megzombultak nélküli Pancheán, ha pedig nagyon muszáj volt elsütniük, maradhatott volna az utolsó 15 percre...

[ Szerkesztve ]

(#1493) Rossi


Rossi
addikt

daa-raa, dying_star:

A Hyron Projekt miatt pont, hogy kapcsolódik az alapjátékhoz.

Az oda nem illő rész szerintem is a zombis, csodálkoztam is rendesen, hogy ez most minek?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1494) #65675776 válasza Rossi (#1493) üzenetére


#65675776
törölt tag

Annyira szervesen azért nem. Kb az az egyetlen része, ami kapcsolódik a fő történeti szálhoz, de az meg csak egy nagyon kicsi részén a DLC-nek is.

A "zombis" rész alatt gondolom a bekattant augmentáltak értendőek. Nos arra nagyon is megvan a magyarázat, mégpedig a módosított biochip. Amit ugye mi magunk is beszerezhetünk, és Namir ellen bizony okozhat némi kellemetlenséget. És az egésznek ez volt az alapvető célja. Ráadásul ha nem illik bele, akkor nem tudom, hogy miért említik már a bevezető videoban is.

(#1495) FoxiestFox válasza #65675776 (#1494) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A magyarázat oké, de számomra idétlenül csapódott le az egész.
Előnyösebb lett volna nem megőrüléssel megoldani a dolgot.
Az sem lett volna kisebb dolog, ha a Darrow-signal miatt pl mindenki meghal az új biochippel, vagy tönkremennek az augmentációi, stb.
De persze ez ízlés kérdése, és ennyit el lehet nézni a játéknak.

(#1496) Rossi válasza #65675776 (#1494) üzenetére


Rossi
addikt

A módosított biochip teljesen ok, meg a Namíros kellemetlen hatása is...

Viszont Adam sem lesz tőle zombi, illetve abszolút nem értem, hogy mi értelme az őrjöngésnek, miért nem csak rosszul lesz tőle minden augmentált, vagy kezd el iszonyatosan szenvedni.

Szerintem ez a zombulás kicsit gagyi, csak hát e nélkül nem lett volna ellenfél Pancheán...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#1497) #65675776 válasza Rossi (#1496) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert mikor aktiválták az új biochipek extra funkcióit, akkor azok folyamatos változásokat idéztek elő. Elsőre ugye csak funkciózavarok. Aztán szép folyamatosan romlott. Adam esetén az egész folyamat csak pár percig élt, mert Megan megszervizelte. Na ez az, amit az átlagaugmentáltaknál nem tudtak megoldani. A végső fázis volt a megőrülés. És ahogy Darrow mondta is, a cél a zavarkeltés volt, amit így sokkal hatékonyabban el lehetett érni, mint egyszerű funkciózavarokkal. Ezzel Darrow igazából azt akarta bizonyítani, hogy bármit megtehet az emberekkel, mivel egy központosított rendszer útján hatalma van felettük. És Ő mag ais felismerte, hogy ezzel mennyire vissza lehet élni. Máshogy pedig nem tudta bizonyítani ezt a világ számára a jelek szerint.

(#1498) FoxiestFox válasza #65675776 (#1497) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaja, Adam esetében őt még csak "kikapcsolta" Zhao (*) , viszont Darrow még nem aktiválta a zombiszimulátort, csak miután társalogtunk Megannel. :K
Mikor Pancheán beszélgetünk Taggarttel, nem véletlen érvel Adam a "monsters" kifejezés ellen, hisz ő is épphogy csak megúszta a dolgot.

*első végigjátszásnál én amúgy sejtettem, hogy itt valami sunnyogás lesz az új chippel, így nem vettem meg, szerencsére, aztán persze kipróbáltam később, milyen úgy Namir ellen, hát, nem túl jó. :D

[ Szerkesztve ]

(#1499) proci985 válasza #65675776 (#1497) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Ezzel Darrow igazából azt akarta bizonyítani, hogy bármit megtehet az emberekkel, mivel egy központosított rendszer útján hatalma van felettük. És Ő mag ais felismerte, hogy ezzel mennyire vissza lehet élni

Deus Ex: Invisible war: Denton / Omar ending megvan?;)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1500) #65675776 válasza proci985 (#1499) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ja. Akartam írni is, de inkább kihagytam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.