Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gyusz


Gyusz
őstag

Készül minden idők egyik legjobb játékának a harmadik része! Az Ion Storm felbomlása után az Eidos ezúttal újonnan alapított montreali stúdiójára bízta a fejlesztési munkálatokat. A tervezett megjelenés 2009, a megfelelő vizuális élményt pedig a Tomb Raider: Legend továbbfejlesztett grafikus motorja bizotsítja majd. Egy kis kedvcsináló található itt, további infók pedig erre és erre.

(#2) baguvixww válasza Gyusz (#1) üzenetére


baguvixww
csendes tag

ez lesz mindenidők legjobb játéka!!!!!!!! :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K :K

(#3) farkasember


farkasember
csendes tag

sztem is ez a gém lesz!

Ne fürgyé"le!!!

(#4) feka007 válasza Gyusz (#1) üzenetére


feka007
nagyúr

2009-ben elég kevés lesz az az engine, csinálhatták volna UE3-mal inkább...

(#5) farkasember válasza feka007 (#4) üzenetére


farkasember
csendes tag

igazad van feka! :DDD

Ne fürgyé"le!!!

(#6) Gyusz válasza feka007 (#4) üzenetére


Gyusz
őstag

Megfelelő kezekben szerintem bőven jó lesz a Legend motorja, én már unom a feltűnően hasonló kinézetű UE3-as játékokat, és még mennyi van fejlesztés alatt... Meg amúgy is házon belül a Crystal Dynamics készítette, tőlük bármikor kérhetnek segítséget, gondolom készül emellett az új Tomb Raider továbbfejlesztett grafikával, és ezzel párhuzamosan fog a Deus Ex 3 is fejlődni látványban.

(#7) farkasember


farkasember
csendes tag

én amikor láttam erről a gémről képeket azt hittem h tomb raider! :B :DDD

Ne fürgyé"le!!!

(#8) #65675776


#65675776
törölt tag

Az azért érdekelne hogyan folytatják a történetet. A DX:IW végén le lett zárva minden szemszögből. Legalábbis a Denton és Omar féle befejezés mindenképpen lehetetlenné teszi a történet folytatását. A Templar-ból csak nagyon erőltetetten lehetne folytatni, az Illuminati az egyetlen, ami még folytathatónak tűnik.

A hagyomány, miszerint UT motort használ megszakad. (Attól, hogy két játék ugyan azt a motort használja még nem kell feltétlenül ugyanúgy kinéznie, sok múlik az aktuális játék designerein.) Reméljük nem úgy fejlesztik ezt is, mint az IW-t (konzolról portolva PC-re), és emiatt nem lesz egy halom kompromisszum benne. Bár gyanítom az UT3 motor pont a konzolok miatt lett elvetve.

(#9) Gyusz


Gyusz
őstag

Új információk link.

(#10) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Deus Ex 3 első kép!

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) Gyusz válasza Vistaboy (#10) üzenetére


Gyusz
őstag

Tegnap még nem lehetett tudni, hogy ez esetleg nem egy Deus Ex rajongó műve. Azóta kiderült az igazság, a kép meg csak egy sima concept art, ettől nem lettünk okosabbak.

(#12) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

volt/van egy harmadik Deus Ex is, a Project Snowblind (working title: Deus Ex Clan Wars). Nagyon rövid volt sajnos, és a szerepjátékos aspektus teljesen elkorcsosult, de pár aspektusban nagyon is emlékeztet a Deus Exre. kb félúton van aközött és a Crysis között (a nanoruhánál hatalmas mosoly ült ki arcomra, avagy jé, ez szinte tökugyanaz:D ).

A legendssel nem sokat játszottam (első 4 TRt imádtam, de ezzel még joy + egér kombinációval se lehetett rendesen játszani az irányítás miatt), de a motorban elég sok tartalék van. Az U3 engine viszont szokás szerint remekül sikerült, nagyon jól néz ki és eszméletlenül gyors hatalmas poligonszám mellett is. ilyen tekintetben talán még a Stalker engineje hasonlóan életképes (ez utóbbiban AIre gyúrnak éppen, egész szép sikerekkel).

A vége érdekes lesz... sajnos a DX2 végeire annyira már nem emlékszem (elsőt vagy 5ször toltam végig, másodikat csak egyszer), bár a DX összes végét is sikerült belevinni a DX2be igazi végként. Megvan, a titkos endingtől lesz folytatva (avagy Manderley wcjében lehúzod az amerikai zászlót a klotyón:D), avagy a night clubból indulunk:DDD.

az utóbbi idők megmutatták, hogy nem csak hótegyszerű fpsekre van igény (ld a tavalyi nagy hármast: Bioshock, Crysis, Stalker), szóval remélhetőleg visszakapjuk a hatalmas pályákat, a brutál AIt (ld Stalker OL mod, Stalker: Clear Sky), az XPt, a változatos történetet, az augmentációkat, a realizmust. és a megválogatható eszközöket... avagy zárt ajtó? törjük fel, robbantsuk ki, keressük meg a kódját, nyírjuk ki az elektronikáját vagy csak simán kerüljük meg. mert ebben a mai napig nincs párja.

várom várom, nagyon várom:)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) mad1


mad1
veterán

kivancsi leszek a gepigenyre,anno a 2.reszhez nem volt eleg az 512mbos x1800xt dem...
nem tudom milyen optimalizalas volt az.

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#14) #65675776 válasza mad1 (#13) üzenetére


#65675776
törölt tag

A shaderkódok el lettek baszva a DX:IW-ban. Viszont te is elgyakhattál valamit, lévén én X850XT-n 1600x1200-ban játszottam végig akadásmentesen. Elég csak a Bloom-nevezetű opciót kikapcsolni, egyébként sincs semmi gyakorlati látszatja a lassuláson kívül.

(#15) mad1 válasza #65675776 (#14) üzenetére


mad1
veterán

igen,az biztos hogy nem kapcsoltam ki a bloomot,es ezert uninstalltam.hat igen,de abban az idoben meeg lama lehettem...

Ne szemetelj ! = Steam

(#16) proci985 válasza #65675776 (#14) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pontosabban: az ati kártyák támogatását szúrták el. x1600pron 2-3 framet ment elsőre. megpatcheltem, aztán remek lett. Bloomot meg elején ki se lehetett lőni... mondjuk nekem bloomal bejött;>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17) #65675776 válasza proci985 (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen patch is ez?

(#18) proci985 válasza #65675776 (#17) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

1.2. 113 mega, de _nagyon_ ajánlott felrakni. ati kártyákon anélkül szó szerint játszhatatlan. megodlja a laggolást meg még pár dolgot, azzal már egészen játszható (eltekintve a mikroméretű pályáktól, a hullámzó textúraminőségtől és a töltési időktől). még így se éri utól az elődöt, de legalább már nemis a konzolport orvosi lova.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#19) Vistaboy


Vistaboy
veterán

"2007 év végén derült fény a Deus Ex 3 készültére, amelyet a az Eidos Montreali stúdiója fejleszt. Azóta szinte semmi életjelet nem adott magáról a játék. A legfrissebb infók szerint a PC Zone magazin októberi száma bőséges információkat (és remélhetőleg képeket is) fog majd tartalmazni a továbbfejlesztett Tomb Raider: Legend grafikus motorral működő játékról."
Forrás: CyberGen.hu.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#20) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

Az első rész nagyon jól sikerült, talán a legjobb FPS-RPG mindmáig, de hol van már Warren Spector? Vagy az Ion Storm. A második rész említésre sem méltó. Szóval nem fűzök nagy reményeket a harmadikhoz sem.

(#21) #65675776 válasza Grave Digger (#20) üzenetére


#65675776
törölt tag

A második részt is a Warren Spector vezette IonStorm fejlesztette. Szóval az sem garancia semmire.

(#22) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Az első konkrét információk a Deus Ex 3-ról.

"Mint ahogyan azt 1 hónapja megírtuk, a PC Zone 200. számában exkluzív információk lettek elhintve a Eidos Montreal által készített Deux Ex 3-ról. A hírek szerint az alkotásban egy mély, csavaros, és konspirációval teli történettel találkozhatunk majd. Ennek megírását a második epizódot is jegyző Sheldon Pacotti vállalta magára. A történetre egyébiránt Harvey Smith és Warren Spector is áldását adta."
Forrás: CyberGen.hu

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) Gyusz válasza Vistaboy (#22) üzenetére


Gyusz
őstag

Több képpel, és némi plusz információval a Hardwired is közölt egy hírt:

A Deus Ex 3 világában az ember beugrik a sarki klinikára egy könnyed vakbélműtétre és mire feleszmél, mini atomerőművet építettek a hasába. Szűk sikátorban száguldó teherautó vállból letépte a karunkat? Nem gond! Ugorjunk be a Végtag-elosztóba, ahol a legújabb modellek közül választhatunk!

Az Eidos totál új grafikai stílusra izmol, amelyet a szkennek alapján brutálmega-állatjól eltaláltak! Égbe nyúló, gigászi állványzatra szerelt megalopoliszban a gazdagok fennen élvezhetik a napsütést, a szegények pedig a hatalmas fémmonstrum polipszörny város fémseggéből lefelé szivárgó miazmákkal tömhetik tele tüdejüket..

Gunther Hermann visszatér! Nagy hibát követtek volna el a fiúk, ha a szeretnivaló, állandóan olajozást igénylő fémízületei miatt aggódó Gunthert kihagyták volna. Aztán ott van az összes vonzó csaj NPC, akikhez hasonlókat tonnával kell a játékba ömleszteni a fejlesztőknek!

Augmentációknak köszönhetően cybernetikus szupermenné tápolhatjuk magunkat. Hiper-effektív közelharctechnikákkal teljesen körülvett főhősünket kihentelhetjük ellenfelek gyűrűjéből, ahol például az egyik turbónak köszönhetően ruhánk apró golyók ezreit képes kilőni magából minden irányban.

Falakat üthetünk át új menekülési utat nyitva, az sem baj, ha éppen a százemeletes felhőkarcoló legutolsó falát találjuk el... Épületről lezuhantunkban a ruhánk ragadós pókhálót lő ki magából, mely a falakra tapad és halálba zuhanás helyett máris bungee-jumpingot élvezhetünk.

Lopakodás új köntösbe öltözött. Középkori árnyak helyett ellenfeleink látóterén kívül rejtőzködünk.

Hackelés pedig RTS minijáték formájában zajlik, ahol a nodeokért küzdünk meg a mainframe ellen.

A grafika meggyőző, mint láthatjuk. Most már csak egy gond van: sehol nincsen már a Deus Ex 3 készítőgárda közelében Warren Spector és híres csapata!

Deus Ex 3 tények, infók és mazsolás mákoskalács:
Prequel lesz a játék és 2027-ben kezdődik a sztori. Konzultációra kérték fel a Deus Ex 1 íróját, Sheldon Pacottit. Harvey Smith és Warren Spector áldását adta a projektre, de a játékfejlesztésben dolgozók jól tudják, mit jelent az, ha legendás emberek nincsenek ott nap mint nap a munkálatoknál.

Adam Jensen hétköznapi átlagemberrel kezdünk, aki biztonsági őrként dolgozik egy biomechanikus augmentációkra specializálódott laborban. Épp az ebédre való hamburgert majszoljuk egy szép nap, mikor feketébe öltözött kommandósok törnek a főhadiszállásra és a tőlünk származó épületrajz alapján mindenkit szépen lemészárolnak. Megkezdődik az összeesküvés..

A kiadó sem teljesen hülye. Tisztában van az Invisible War felemás fogadtatásával - hogy enyhén fogalmazzunk... - és gondoskodik róla, hogy ne kövessenek el hasonló hibákat, mint az egyetlen típusú lőszer használatát a játékban. Emiatt kissé fura, hogy képességeink nincsenek kihatással a harcokra, ott pusztán FPS-érzékeinkre hagyatkozunk.

Ám skilljeink abszolút kihatnak a fegyvereink tápolására különféle ápgrédek és saját ízlésű konfigurációk összeállításának tekintetében. Ezekből rengeteg lesz, úgyhogy mindenki a maga hentelési stílusára tápolhatja fegyvereit és felszerelését. Harcokban beszedett sérüléseinket Call of Duty-stílusú auto-heal gyógyítja.. Amint látjuk, máris túl sok francia sajt, bor meg oda nem való fűszer ömlött a Deus Ex eszményképbe. Augmentációkból a végső játékba 20-at ígértek.
Thx, TnS!

[ Szerkesztve ]

(#24) Str8 sk8r válasza Gyusz (#23) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...eddig bizalomgerjesztő,de jó lenne egy kis videot is látni a játékból... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#25) Vistaboy válasza Gyusz (#23) üzenetére


Vistaboy
veterán

Reméljük lesz olyan jó, mint az első két rész. Bár a második annyira már nem tetszett, az elsőt végigvittem, ha lesz legalább olyan, akkor már örülünk. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#26) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Deus Ex 3 interjú.

A Deus Ex 3 fődizájnere, Jean-Francois Dugas elmondta, hogy szerinte túl lassúka volt az eredeti Deus Ex. "Nem volt benne elég izgalmas meg emlékezetes pillanat. Inkább szimulációnak készült, mint játéknak."
Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) Gyusz


Gyusz
őstag

Új képek jelentek meg a játékból link.

(#28) mad1 válasza Gyusz (#27) üzenetére


mad1
veterán

Hozza a megszokott minoseget ;)

Ne szemetelj ! = Steam

(#29) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Deus Ex 3 bemutató!

"A cseh Hratelne játék magazin nagyító alá vette az Eidos szárnyai alatt cseperedő Deus Ex 3-at. Ebből fogunk szemezgetni egy keveset."
Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#30) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Első ingame screenshotok a Deus Ex 3-ból!

"Az Eidos megerősítette, hogy ezek a képek igenis realtime 3D motor screenshotok! René, a cég Community managere elmondta, hogy a harmadik rész kinézete pontosan annyira lesz kemény, sötét cyberpunk, mint a Deus Ex 1 volt."
Forrás: Hardwired.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#31) Wolverine válasza Vistaboy (#30) üzenetére


Wolverine
félisten

Reggel fél kilenckor megjelent a Gamepodon. :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#32) Vistaboy válasza Wolverine (#31) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet, nekem még furcsa, hogy minden hírnek külön topikja van. :B A régi időkben egy játéknak egy topikja volt, így oda linkeltük az újdonságokat. Sajnos én már ebben őszültem meg, így reflexből mindig is linkelgetni fogok majd. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#33) Wolverine válasza Vistaboy (#32) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezzel csak arra utaltam, hogy ha olvasod a Gamepodot is, akkor szintén látod, talán még előbb is :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Deus Ex 3 előzetes!

"A XVI. században alkotott művész és tudósembernek, Leonardo Da Vincinek tulajdonítják az anatómia területén szerzett jelentős előrelépést, aki festményeivel, találmányaival az emberiség javát szolgálta. 2027-re ugyanilyen reneszánsz fejlődésnek lehetünk tanúi, amikor túllépünk a genetikával öröklődő egyedfejlődésen és a tudomány lehetővé teszi, hogy a tehetősebbek különböző implantátumokat építsenek testükbe, amivel előnyös képességek birtokába juthatnak. És mi van azokkal, akik a földön járnak, nincs elegendő pénzük és lehetőségük a biotechnika kiaknázására? Ellentétek feszülnek egymásnak. Az RPG-s cyberpunk alapvetés, a Deux Ex trilógiává bővül hamarosan."
Forrás: Gamekapocs.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#35) Frigo


Frigo
őstag

Kiszivárgott az E3-ról egy kamerás játékmenet videó:
[link]

Kellemes :)

(#36) Fortissimus válasza Frigo (#35) üzenetére


Fortissimus
őstag

nagyon szep lesz :K
a legjobban vart jatek reszemrol

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#37) Gyusz


Gyusz
őstag

Kis betekintő a játékmenetbe link.

(#38) Wolverine


Wolverine
félisten

2 perc gameplay trailer. Teljesen friss.

szerk: és egy kérdezz-felelek pár feature-ről.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Kicsit halott a topik, de tudja valaki, hogy lehet-e már magyaroszágon előrendelni, és melyik verziót?
-- Explosive Mission Pack

-- Tactical Enhancement Pack

Mondjuk a legjobb lenne mind a kettő egybe...

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#40) Enton


Enton
addikt

Elég jó videó de hogy most mit hogy kell vagy mivan:

[link]

Így elsőre nem igazán vágtam mit is kéne csinálni majd 3dik 4 nézésre talán megértem.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#41) polonic


polonic
félisten

Ugye ez a játék is steamworks támogatással érkezik? Úgy értve, hogy ott kell majd aktiválni dobozosat?
Mondjuk nekem már steamen meg van, csak érdeklődöm.

Nagyon várom már ezt a játékot! Mondjuk az előző részekkel nem játszottam.
Mennyire érdemes azokat a megjelenésig végigvinni, tekintve, hogy az új játék előzmény?

[ Szerkesztve ]

(#42) Wolverine válasza polonic (#41) üzenetére


Wolverine
félisten

Az első rész ugyan már elég régi, de a hangulat miatt érdemes kipróbálni (plusz a friss rész erre akar majd hasonlítani). A 2. részről nem tudok nyilatkozni; a maga idejében nem volt sikeres, de állítólag nem rossz.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#43) polonic


polonic
félisten

Egy újabb trailer:
[link]

Aztán itt van az első 10 perc, orosz hanggal, angol felirattal (SPOILER-es lehet):
[link]
Én nem néztem meg.

(#45) polonic


polonic
félisten

Egy E3-as videó a játékról.

(#46) polonic


polonic
félisten

A gamepod főoldalán 5 új videó.

Egyébként senki sem várja ezt a játékot?
Szinte csak én írok ide. :D

(#47) #65675776 válasza polonic (#46) üzenetére


#65675776
törölt tag

De, más is várja. De attól nem lesz jobb, hogy írogatok róla. Tudjuk mikor jelenik meg, sejtjük mi várható. A többi úgyis csak akkor derül ki.

(#48) polonic válasza #65675776 (#47) üzenetére


polonic
félisten

Jól van, na. :U

Azért itt és itt van egy videó két részletben.

[ Szerkesztve ]

(#49) Komplikato válasza polonic (#48) üzenetére


Komplikato
veterán

Nem tetszik a videó. Legkönnyebb fokozatban és az összes felszedhető extra meg bővítés megvan nekik, szét van cheatelve. Jó persze így tudja bemutatni miket lehet majd ... viszont érdekes, hogy az összes videó az első küldetésből van, meg arról a bizonyos pályáról, amiből még az első in-game videók voltak. Vagy nagyon titkolják a történetet és a pályákat, vagy még sok minden nincs készen. Minden esetre abból ami eddig tudható róla, valószínűleg előrendelem következő fizunál ... az Augmented Editiont. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#50) polonic válasza Komplikato (#49) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem csak titkolják. Azért már készen kéne lennie szinte az egész játéknak, augusztus mindjárt itt van.
Jó döntés! :K Nekem a sima van meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.