Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) ollie válasza TESCO-Zsömle (#900) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ahhoz azért közel kell lenniük hozzá.

***

(#902) TESCO-Zsömle válasza ollie (#901) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

SPOILER

Ha a két Heavy-t mindjárt az elején kikapom, akkor a jobboldali ott esik hanyatt a kábulattól, ahol később ledobják a kockát. Emellett 2 őr szintén ott van fedezékbe egy betonkocka mellett.

De találtam már hullákat az emeleten is, szóval nem tudom mitől döglenek, csak hogy megtörténik.

Am végre sikerült, de volt para itt is... Mikor már a robotnak is vége*, csak a két sniper van hátra, mindenki csak alszik, semmi gáz...

* - A baloldali egy szál gépfegyverest félúton a visszaszámláló robot fele lőttem le, és kezdtem el az ellenkező irányba vonszolni, miközben sniperrel lőttek... Mert hogy simán tol egy sprintet a robbanni készülő gépsárkány felé...

...nyomok egy nonlethat takedown-t a magasabban levőre, mire Adam egyetlen ütéssel beküldi a mélybe...

Szerencsére túlélte, vagy legalábbis a HUD azt mutatta...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#903) czundermák válasza TESCO-Zsömle (#900) üzenetére


czundermák
aktív tag

Somfordálj közel, húzd biztos fedezékbe a kábított embereket, utána végezz a robottal. ;] ;]
Challenge Accepted? ;)

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#904) TESCO-Zsömle válasza czundermák (#903) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

HÁTSÓ LESZORÍTÓSZÁRNY

Már túl vagyok rajta...

Volt mikor annyira lőttek engem, hogy a húzott embert is megölték...

Am meg, ha a robot feláll, Malik halott... Többet oszt, mint a 2 Heavy együttvéve...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#905) czundermák válasza TESCO-Zsömle (#904) üzenetére


czundermák
aktív tag

Azért írtam, legutóbb sikerült. :K

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#906) TESCO-Zsömle válasza czundermák (#905) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sikerült, sikerült, csak épp nem lett meg a Pacifist...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#907) ollie válasza TESCO-Zsömle (#906) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne is mondd. A játék vége fele vagyok, és már előre félek tőle, hogy nem vettem észre, hogy valaki elpatkolt valahol...

***

(#908) Komplikato


Komplikato
veterán

Valakinek van ötlete, hogy a Detroiti nagyobbik fegyverraktárban mit kéne kezdeni a gázzal? Biztos lenne re augmentációs megoldás, de most vagyok ott a nyitott raktárnál és nem félmillió XP-vel késöbb :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#909) TESCO-Zsömle válasza Komplikato (#908) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nincs olyan raktár Detroit-ban, ami alapból tele van gázzal.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#910) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Arrol van info hogy mennyi Praxis csomi van a jatekban? Nekem 3 pont hijan sikerult teljesen kimaxolni az augmentaciokat. Kivancsi vagyok hogy elhagytam-e azt a harmat vagy sem.

(#911) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#912) X Factor válasza TESCO-Zsömle (#909) üzenetére


X Factor
addikt

De van, security 5ös, majdnem a legelején, ahol a 2 dílert kell elintézni.

és igen van rá aug, a tüdőset kell kiváltani és immunis leszel gázra.

Make things work

(#913) TESCO-Zsömle válasza X Factor (#912) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

SPOILER

Az sincs tele alapból gázzal, csak ha beriaszt a lézercsík.

Az ajtón bent jobbra van pár doboz/hordó. Azok mögött van a biztonsági panel, amivel deaktiválni lehet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#914) X Factor válasza TESCO-Zsömle (#913) üzenetére


X Factor
addikt

Spoiler

Én késöbb mentem vissza, amikor már megvolt az aug, akkor már ugye simán bementem, hátul dobáltam el a dobozokat és volt csap amit ellehet zárni.

ui.: észre se vettem először jobbra :R

Make things work

(#915) TESCO-Zsömle válasza X Factor (#914) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minden lézerhez van kikapcsoló-panel, és mind ugyanúgy néz ki.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#916) X Factor válasza TESCO-Zsömle (#915) üzenetére


X Factor
addikt

Dobozokat nem dobáltam el :)

Make things work

(#917) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ettől engem kiráz a hideg:

Nagyítás

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#918) Viper26 válasza TESCO-Zsömle (#917) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor ne nézegesd. :DDD
Most mentem át kínába, előtte nem hittem volna, hogy lehet a hangulatot fokozni, és mégis. :C

iPhone 14 | FR955

(#919) Pala válasza Viper26 (#918) üzenetére


Pala
veterán

Jaja, a helyszíneket nagyon eltalálták, az atmoszféra egyszerűen zseniális! :K

(#920) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ééééés... meg van a Pacifist achie! Mennyit szenvedtem vele, és még a végén is attól féltem, hogy hátha nem vettem észre, hogy valahol meghalt valaki.

35 óra volt a végigjátszás, közepes nehézségi szinten. A bossok szerintem nagyon nem illettek a játékba, főleg nem egy pacifist végigjátszáshoz. A harmadik volt a legnehezebb, az első kettőre találtam trükköt, ami könnyebbé tett, a harmadik viszont igazi szenvedés volt.

A végjáték fantasztikus volt.

SPOILER!

Sajnos valahogy elkerültem Sarifot az utolsó pályán, így csak háromfajta végkifejlet közül választhattam. Sebaj, majd visszatöltöm az állást...

***

(#921) zsiga_667 válasza ollie (#920) üzenetére


zsiga_667
tag

SPOILER

Mindhárom boss ölhető fegyverhasználat nélkül.

Elsőt meg kell dobálni felváltva gázpalackkal meg piros hordóval, vagy úgy beállni a kis szobába hogy saját magát leölje a visszapattanó gránátjaival.

Második saját magát öli meg ahogy a felrobbantható számítógépek mellett csinálja a Typhoon-t, csak úgy kell helyezkedni hogy pont ott lője el, illetve legyen EMP elleni augod.

Harmadik meg egy takedown ha elkapod azt a pillanatot amikor épp ugrik át egy falon.

(#922) ollie válasza zsiga_667 (#921) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

A harmadik mindképpen jól fog jönni legközelebb.

***

(#923) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Kicsit felkaptam a vizet.

Ki az a degenerál barom a steam-nél, aki kitalálta, hogy menet közben frissüljön a játék?

Mert nekem eddig csak futás közben frissítette. (Program-Crash)

SPOILER

Most épp Zhao-t készültem kilőni a Hyron magban, mikor közölte, hogy menjek anyámba, me' update van...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#924) FehérHolló válasza TESCO-Zsömle (#923) üzenetére


FehérHolló
veterán

Töltőképernyő? :)

Szerk.: A szerkesztésed után egyértelmű, hogy másra gondoltál. Én az előbb (=imént) félreértettem. :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#925) polonic válasza TESCO-Zsömle (#923) üzenetére


polonic
félisten

Mi a jelenség? Az, mint nekem a mentésekkel kapcsolatban?

Pedig nem frissítés közben kéne. Kilépés után vagy steam újraindítás után.

(#926) TESCO-Zsömle válasza polonic (#925) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az a jelenség, hogy játszok, majd megjelenik a képernyőn a Win-üzenet, hogy "A program futása leállt. -> Bezárás" A Steam-en meg töltődik a frissítés...

Szimpla AppCrash.

FehérHolló: Segáz.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#927) polonic válasza TESCO-Zsömle (#926) üzenetére


polonic
félisten

Nekem más milyen volt, elvileg akkor is frissített.
Nem tudom, miért van ez így.

Előbb meg rosszul írtam. Nem játék közben kéne frissíteni.

(#928) TESCO-Zsömle válasza polonic (#927) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én az elmúlt 5 frissítést appcrash-el abszolváltam.

Semmilyen hard-bug-al nem találkoztam, soha nem fagyott, nem voltak töltés gondjaim, nem omlott össze, csak amikor frissítés jött le...

Letölti a Steam a frissítést, és 99-100%-nál, szinkronizálás előtt megdöglik a játék, ha fut...

Sejtem, hogy nem kéne, főleg itt. Még jelentősége sincs, hogy mindenki egy verzión legyen és SOS de azonnal...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#929) proci985 válasza ollie (#920) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

grat! nekem elsőre sikerült az elején kiirtani a laborban mindenkit, szóval kimaradt.

harmadik boss egyébként szerintem a legegyszerűbb, nincs sok épsége. cloak kell hozzá, sokkolófegyver, meg remote bomb/frag grenade, meg shotgun/minigun. az volt az első boss, amit elsőre, halás nélkül letoltam hardon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#930) X Factor válasza proci985 (#929) üzenetére


X Factor
addikt

Spoiler

3.ikat én is csak fedezékből megsoroztam gránátvetővel, majd 2-3 különböző gránát. Aztán jött a cutscene.

Make things work

(#931) Teszla_


Teszla_
senior tag

Nekem is hasonló gondom van, mint TESCO-Zsömlének.
Az adatlapomon lévő géppel tolnám a játékot. Ameddig az előző vga volt benne (Geforce 7300GT), minden gond nélkül ment a játék (hihetetlen, de igaz :) ). Tegnap emiatt a játék miatt vettem egy Ati HD6670-es vga-t, elindítottam a játékot, ment is szépen, utána gondoltam csak próbaképpen átállítom DX11-re. Újraindítottam a játékot, de már indítás után jött a Win üzenet, hogy a program leállt. Fekete képernyő, az üzenet helyén megy az egérkurzor. Csak ctrl+alt+delete -> feladatkezelő elindításával tudtam kilépni és akkor látszott az üzenet. Azóta felraktam a legújabb Ati drivert, újratelepítettem a játékot, frissítette is a Steam, de még mindig ugyanaz a problémám. Ha valaki tud megoldást, akkor ne tartsa magában, mert több, mint 30k-t költöttem, hogy tudjak vele játszani, de ez így nagy arcon csapás :O

[ Szerkesztve ]

(#932) polonic válasza Teszla_ (#931) üzenetére


polonic
félisten

Leszedted az előző kártya driverét rendesen és csak utána tetted fel az AMD drivert?

(#933) X Factor válasza Teszla_ (#931) üzenetére


X Factor
addikt

Remélem, ez a több mint 30k nemcsak a 6670 volt, mert akkor az nagyon nagyon sok pénz a a kariért.

Másfelől próbáld meg driver cleanerrel az nv driver maradékait csökentett módban elpusztítani.

Make things work

(#934) Teszla_ válasza polonic (#932) üzenetére


Teszla_
senior tag

Igen, letöröltem rendesen. Az Ati-val is elindult egyszer. Vagyis többször, mert állítgattam a grafikát és volt amelyiknél újra kellett indítani. Csak a DX11 beállítás után nem indult el többet. Nem tudom, hogy ez számít-e, de ez az egy, amire tisztán emlékszek, hogy beállítottam.

(#935) TESCO-Zsömle válasza Teszla_ (#931) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Héka, nekem nem ez volt a bajom, hogy el se indul!

Én elindítom, és játszok rajta vígan, míg a Steam nem frissít. Frissítés utáni szinkronizációkor omlik össze.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#936) Teszla_ válasza TESCO-Zsömle (#935) üzenetére


Teszla_
senior tag

Sorry, akkor ne vedd figyelembe, amit írtam :R

Amúgy ezt írtad:
"Az a jelenség, hogy játszok, majd megjelenik a képernyőn a Win-üzenet, hogy "A program futása leállt. -> Bezárás" "

És erre írtam, hogy hasonló a problémám. Mert nekem is ugyanezt a hibaüzenetet dobja fel. Azt nem tudom, hogy közben frissítene-e a Steam, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#937) ollie válasza Teszla_ (#934) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És miért nem állítod vissza DX9-re? Amikor indítod Steam-en, feljön egy ablak, amiben választhatsz, hogy a játékot vagy a setupot akarod indítani.

A setupban ráaádsul ott egy Set to default kapcsoló, első lépésben úgy érdemes megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

***

(#938) Teszla_ válasza ollie (#937) üzenetére


Teszla_
senior tag

Életemben nem telepítettem még Steam-ről, ez volt az első, ezért nem is tudtam, hogy a setup-ban beállítások vannak. Azt hittem, hogy telepítésre szolgál, úgyhogy nem piszkáltam :B
Na de akkor holnap megnézem. Vagyis ma, ha felkeltem. Köszönöm, remélem sikerül alkotni valamit. :R

(#939) ( V )


( V )
veterán

hát ekkora sz*rt régen pipáltam már, tulajdonképpen minek szponzorál/fejlesztet egy játékot az AMD ha utána képtelen rendes drivert adni hozzá? vagy az Eidos-nál ennyire nyomik a programozók? nem hinném... bug hátán bug appcrashtól appcrashig szenved az ember megfejelve egy két idióta steam frissítéssel (játék közben). borzalmasan csalódtam - élvezhetetlen így a játék. még szerencse hogy DX9re csavarva még eldöcög a játék de akkor meg minek játsszon az ember PC-n hisz arra tökéletesen megfelel a konzol...

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#940) #65675776 válasza ( V ) (#939) üzenetére


#65675776
törölt tag

Érdekes, hogy egyeseknél jelentkezik, másoknál, mint pl nálam, semmiféle probléma sincs...

Ugye eredeti példány?

[ Szerkesztve ]

(#941) Komplikato válasza #65675776 (#940) üzenetére


Komplikato
veterán

Tegnapig nálam sem volt semmi, ma meg többször szétfagyott a game. és valószínűleg nem HW vagy driver okán, hanem a steam miatt. :O

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#942) ( V ) válasza #65675776 (#940) üzenetére


( V )
veterán

igen, eredeti AMD promo kupon-os, bár ezek után kétszer is meggondolom vegyek-e AMD/ATI-t a jövőben...

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#943) #65675776 válasza ( V ) (#942) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mintha ezen múlna...

(#944) ( V )


( V )
veterán

amúgy érdekes hogy csak bizonyos helyeken appcrashel a játék (pl legeleje sarif industries főnök liftjéből kiszállva), de előtte / utána nem, csak ha visszamegyek arra a pontra...

az is érdekes hogy akárhány 'verify integrity game chase'-t nyomok a steam alatt mindig leszed olyan 4-12MB méretig valamit, de persze nem orvosolódik a probléma. a steam lenne a ludas? :F

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#945) ( V ) válasza #65675776 (#943) üzenetére


( V )
veterán

persze, az nvidivel sincs kijjebb az ember ;) de amikor egy új PCs játékkal ennyit kell szívni mindig elgondolkodom hogy minek szopatom magam meg a kasszám PC fejlesztéssel, ha gyakorlatilag konzolon is ugyanígy el lehet játszani negyed ennyi vesződéssel..

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#946) #65675776 válasza ( V ) (#945) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért elnézve a konzolos gameplay videokat nekem nem tűnik úgy, hogy konzolon ugyan azt az élményt adná a játék, mint PC-n. Az a konzolos kezelőfelület meglehetősen béna, kifejezetten hátráltató.

(#947) Teszla_ válasza Teszla_ (#938) üzenetére


Teszla_
senior tag

A Setup resznel sikerult visszaallitanom DX9-re, azota tokeletesen fut, leszamitva a procilimit miatti szaggatast, de meg ez se veszi el a kedvem, mert nagyon tetszik a jatek.
Koszonom a segitseget :R

(#948) ollie válasza ( V ) (#944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem soha nem fagyott, crashelt, lassult be a játék. 6850-en van, pár hónapos drivert használok, és DX10/11 módban fut a játék.

[ Szerkesztve ]

***

(#949) Komplikato válasza ollie (#948) üzenetére


Komplikato
veterán

Nekem valószínűleg a kilencedikei Steam update óta nem megy, ezért gyanakszom a Steam-re. Driver meg a Steam által leszedett (legfrisebb?) van fent. Bár gyanús, hogy a control panel nem akar bejönni. Viszont a játékhoz kijött két utolsó patchet nem szedte le vagy én nem láttam. Most 1.2.630.0 a verziószámom. :O

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#950) ( V ) válasza ollie (#948) üzenetére


( V )
veterán

elhiszem és én is értetlenül állok az eset előtt, mert elvileg semmi nem feltételezi ezt a helyenkénti atkdx11disp.dll által okozott appcrash dolgot, de jó lenne tudni mi a ludas, mert már újratelepítettem mindent (játék, driver, kieg. szoftver) de még mindig előjön az adott helyeken!

@daa-raa #946

szvsz gusztus dolga, nekem másfél-két méterről a plazmán ugyanolyannak tűnik majd minden játék (játékélvezet) a kontrollerrel meg semmi bajom, sok játékot (pl AC széria összes) játszom PC-n is kontrollerrel úgyhogy nem érzek hiányt semmiben, de elismerem hogy (egyenlőre) a PC-n mindig is szebb lesz az adott játék a konzolhoz képest!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.