Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) whitezo88


whitezo88
nagyúr

meghackeltem egy PC-t, és volt rajta egy spam levél, a Nigériai csalás :D poén. (nigériai bank hivatalnok vagyok, küldd el az adataidat mert nem tudunk külföldi accountot kezelni stb)

(#1052) Dr V válasza Dr V (#1050) üzenetére


Dr V
őstag

Azóta akadt még1 probléma: a városban egy adott útvonalon haladva egy adott pontonnál mindig összeomlik a program...

(#1053) mpierre


mpierre
veterán

Megtaláltam a játék legviccesebb eszközét: kosárlaszti! Csak kár hogy nem tudom hazavinni... :))

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1054) SteeWe válasza polonic (#1035) üzenetére


SteeWe
aktív tag

Én is csak onnan tudom, mert felbaxott, hogy nem tudok elmenni mellettük. Holott amikor megvizsgáltam az inventoriban lévőt írta, hogy lassan kell megközelíteni és lehet hatástalanítani. Egy youtube video segített. :)

(#1055) ollie válasza mpierre (#1053) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ad egy achiet, ha beledobod a kosárba.

(#1050) Dr V: ugye hagytad, hogy a Steam feltegye a legújabb patcht (2-3 napja jelent meg)

[ Szerkesztve ]

***

(#1056) mpierre válasza ollie (#1055) üzenetére


mpierre
veterán

Az még nem sikerült... :DDD De jó a fizikája a lasztinak.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1057) ollie válasza mpierre (#1056) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én úgy csináltam, hogy építettem egy piramist az ott levő hordókból, felálltam a tetejére, és beleejtettem a hálóba a labdát.

***

(#1058) mpierre válasza ollie (#1057) üzenetére


mpierre
veterán

No de kérem! Ez akkor így nem kosárlabda..., azért meg kell hagyni ötletes. :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1059) proci985 válasza mpierre (#1056) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, ez egy tisztelgés az első Deus Ex előtt, abban is lehetett kosarazni:). ja igen, ha van erőset dobó augod, akkor az ejtés az egyedüli megoldás kb, túl erőset dob Jensen egyébként.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1060) Dr V


Dr V
őstag

A patch megoldotta a problémám (de még néha így is kifagy).
Viszont a kábító puskánál lehet aktiválni a 10mmes pisztolyt. Ez mit jelent? Mire jó?

(#1061) ollie válasza Dr V (#1060) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A távcsöves kábítónál, ugye? Ha bekapcsolod, mutatni fogja, hogy hova lőjj, hogy biztos eltaláld az ellenséget. Jó móka, mert ha mozog, direkt elé mutat, és mire odaér a lövedék, odaér a célpont is.

***

(#1062) whitezo88


whitezo88
nagyúr

spoiler kérdés

a rendőrségen (ill máshol) hol érdemes kódokért, jelszavakért kutatni? nem üthetek le mindenkit hátha van nála kód ;] fiókokat, polcokat mindig megnézem.

(#1063) polonic válasza whitezo88 (#1062) üzenetére


polonic
félisten

Spoiler

Nem kell ott kódot keresni. De van pár helyen pocket secretary. Inkább hekkelj mindent, amit tudsz. Legalább xp-t is kapsz érte.

Spoiler vége

----------------

Arra jöttem rá, hogy nem szabad nekem leülni a játékkal játszani. Este 7-kor kezdtem el és fél 2-ig játszottam vele, csak egy fél órás szünet volt közben. :D Ez már durva.
Nem volt még ilyen egy játék esetében sem.

(#1064) -KP- válasza polonic (#1063) üzenetére


-KP-
addikt

Nekem volt. Úgy hívják hogy deus ex 1. Meg Chronicles of Riddick. :DD

(#1065) ollie válasza whitezo88 (#1062) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha meg is találod a jelszavakat, akkor is érdemes hackelni az xp miatt. De leütni is érdemes mindenkit, mert az is xp. :)

***

(#1066) Pala válasza ollie (#1065) üzenetére


Pala
veterán

Én lemészároltam az egész rendőrörsöt. :D
Nem volt könnyű, de utána legalább szabadon garázdálkodhattam. :)

(#1071) KubanitoS válasza Pala (#1066) üzenetére


KubanitoS
veterán

Te kis gonosz. :DDD

Majd próbáld ki azt is, hogy meghekkelsz egy lövegtornyot, majd a nehéz súlyt cipelő szkill segítségével vidd magaddal és ahol baj van, tedd le és várd meg, hogy elvégezze a dolgát. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1072) polonic


polonic
félisten

Szereztem egy xbox kontrollert.
Indítottam a játékot és láttam, hogy teljesen ahhoz szabottan néz ki az irányítás.
Megijedtem, hogy akkor billentyűzettel hogy lehet irányítani. Azt hittem, mindig ki kell majd húzogatni. De nem!
Ez is egy pirospont a készítőknek!
Ha a bill-egér kombóval irányítjuk, akkor ahhoz vált át automatikus az irányítás, a gombok kijelzése is és a kontroller pedig úgymond pihen, még a rezgés sem lesz rajta. Ha meg a kontrollerhez nyúlunk, akkor az lesz elsődleges, gombok kijelzése is ahhoz igazodik, rezgés is bekapcsol. És mindez játék közben is végbemegy automatikusan.

(#1073) mpierre válasza polonic (#1072) üzenetére


mpierre
veterán

Hmmm... Ez kimondottan intelligens megoldás. :C

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#1074) KubanitoS válasza polonic (#1072) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ilyen apróságokból látszódik melyek a minőségi játékok.

Nekem egyedül a "narancsos" grafika monoton egy kicsit, valamint az nem tetszik, hogy nagyon sok számítógépet lehet meghekkelni. Annyi van belőlük, hogy az e-maileket el sem olvassuk már a végére, csak megyünk a következőhöz. Mondjuk nem is kell olvasgatni, hiszen a játék kimenti a fontos jelszavakat/kódokat és automatikusan felajánlja a megfelelő konzoloknál.

Ebből a szempontból szerintem visszalépés a játék. Emlékszem, az első részben örültem, ha számítógépet találtam, majd végig kellett olvasni az e-maileket, hogy hátha van bennük jelszó valamilyen ajtóhoz. Szerintem ez életszerűbb és "fílingesebb" megoldás volt.

Mondjuk a sírás ellenére nem sajnálom érte a teljes árat. Megérte. :)

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1075) whitezo88 válasza KubanitoS (#1074) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a narancsos graf a ME2-ben volt még sok, amúgy elég sokban hasonlítanak: főhős, akit kinyírnak, majd félig géppé alakítanak mindkettőnél a "szerelés" alatt van az opening credits. sci-fi, narancsos hangulat, de még a zene is nagyon-nagyon hasonló (ebben kicsi Blade Runner is van)
párbeszédek is azonos rendszerűek (ME-ben is választhatsz, milyen stílusban akarsz válaszolni, és aszerint alakulnak a dolgok, akár élet-halál kérdésében is)

[ Szerkesztve ]

(#1076) KubanitoS válasza whitezo88 (#1075) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ezzel tökéletesen egyetértek, bár a Mass Effectben szerintem inkább a kék a domináns. A két játéknak nem sok köze van egymáshoz. Más történet, más minden, de mégis. mintha ugyanabban a világban játszanál, csak más karakterekkel. :) Mondjuk ez nem baj, mivel imádom a Mass Effectet. :)

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1077) proci985 válasza KubanitoS (#1071) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, az durva stratégia, sőt a torony fejre lő, szóval xp se jön rosszul:). én is alkalmaztam máshol, működik jól.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1078) polonic


polonic
félisten

DLC-k érkeztek.

[link]

(#1079) ollie válasza polonic (#1078) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek a preorder bónuszok.

***

(#1080) KubanitoS válasza ollie (#1079) üzenetére


KubanitoS
veterán

Akkor én pl miért nem kaptam meg őket? Steames előrendelésem volt.

Egy kicsit azért szánalmas, hogy az egyik DLC két fegyver mellett ad még 10000 ingame pénzt. Ennyire nem tudnak mit kitalálni? :(((

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#1081) ollie válasza KubanitoS (#1080) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Steam-es előrendeléshez nem járt semmi, csak a boltiakhoz.

***

(#1082) polonic válasza ollie (#1079) üzenetére


polonic
félisten

Ezt nem is tudtam.

Az a bónuszmisszió mikortól érhető el? Vagy ez utólag is játszható. Nem hinném. Erről mit tudsz?

SPOILER

Én most jártam Shanghai-ban a szerverteremben. Ez előtt vagy ez után lehet ez a bónuszküldetés?

(#1083) Mukorka válasza polonic (#1082) üzenetére


Mukorka
addikt

Spoiler

Után. kb mindenképp útba esik az a küldi.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#1084) polonic


polonic
félisten

Shanghaiban hány mellékküldetés van? Én kettővel találkoztam.

SPOILER

Egyik a Hive-ban volt a másik meg Malik küldetése.

És ez a dlc-s bónuszküldetés hol is van pontosan? Még Shanghaiban? Mert most mentem Montrealba.

(#1085) proci985 válasza polonic (#1084) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kihagytál egyet shanghai 1ből.

SPOILER
a piroslámpás házban van a harmadik, a harmadik emeleten az egyik lakó adja.

dlcs bónuszküldetés shanghai2ben van, tong adja. shanghai2ben ezen kívül még két küldetés lesz

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1086) polonic válasza proci985 (#1085) üzenetére


polonic
félisten

Fenébe! Pedig mindet szerettem volna megcsinálni.
Így, hogy elhagytam Shanghait már nincs esély rá megcsinálni. Gondolom.

(#1087) proci985 válasza polonic (#1086) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

visszatöltés?:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1088) ollie válasza polonic (#1086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2. végigjátszásra... ;)

***

(#1089) polonic válasza proci985 (#1087) üzenetére


polonic
félisten

Az már nem opció.

(#1088) ollie

Igen. Csak ez a lehetőség maradt. :K
Másodjára majd terminátor leszek. :D

Ti egyébként elolvastátok az e-maileket? Én eddig mindet, kivéve az ebookokat, de bepótolom.

(#1090) ollie válasza polonic (#1089) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy idő után unalmassá váltak, így csak egy darabig olvasgattam az emaileket.

***

(#1091) proci985 válasza polonic (#1089) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

másodjára én is terminátor vagyok, teljesen más élmény. megkockáztatom sokkal izgalmasabb úgy a játék, nonlethalnál végig bizergált a tudat, hogy nem használhatom a teljes arzenált.

vicces, de sikerült is visszajutnom a DX1 szintjére, avagy egyik pályát kb 10mmes pisztollyal irtottam végig (voltak body armouros gépágyús fazonok is szép számmal pedig)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1092) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na, végeztem másodjára is, immár terminátor módban.

tapasztalatok:
- három achievment maradt: doctorate, foxy, nonlethal. utóbbi kettőre evidens módon második vévigjátszásban meg se próbáltam rámenni, első megint kimaradt
- picinek érződik a hátizsák, teljesen feluppolva is. fegyverek hátizsákban elfoglalt mérete kiegyensúlyozatlan (nem is használtam mindet)
- úgy néz ki a fegyverfizika is eltérő: míg érzésre a mesterlövész lejt, a nyugtatópuska nem. innentől a mesterlövész ráközelítve használhatatlan, lézerirányzékos pisztoly is pontosabb.
- a pisztoly van annyira jó, mint a DX1ben. különbség csak annyi, hogy itt még az utolsó előtti pályán is gond nélkül használható volt (játék második felében DeusExben már kicsit keveset sebzett)
- mellékküldetések jóval kevésbé szórnak morálisan, mint ez történt az első Deus Exben. gondolok itt pl a dílerkedésre Párizsban.
- a történetben pedig kisebbek az eltérések, mint a másodikban
- nonlethal nagyobb kihívás, lethal viszont jóval érdekesebb
- az AI hülyébb, mint az első Deus Exben

szóval nem rossz, de egyre inkább úgy érzem, hogy megint inkább előveszem az elsőt. valaki próbálta már a HDR modot hozzá?:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1093) Ilsyde válasza proci985 (#1092) üzenetére


Ilsyde
őstag

Aha, New Vision meg HDTP az elso részre aztán mindjárt pofásabban néz ki.

(#1094) -KP-


-KP-
addikt

Egyetértek. Én is terminátorként vittem végig. Pistol, Combat Rifle, Sniper, Crossbow magammal. Snipert meg a Crossbow-t alig használtam. Gyakorlatilag az egész játék könnyen végigvihető 2fegyverrel. A typhoon level 2 után meg easy mód az egész. Bár bossfightokon kívül nagyon ritkán használtam. De bossfightok alatt, lenyomom kétszer vagy háromszor az f2 gombot és jön a harcot lezáró bejátszás... Szal nagyon imba.

Köv végigjátszásra fullosan tuningolt revolverrel,shotgunnal fogok nyomulni. Lehet még mást is kipróbálok.

[ Szerkesztve ]

(#1095) -KP- válasza Ilsyde (#1093) üzenetére


-KP-
addikt

New Visionről még sose hallottam. A HDTP meg sajna nincs fullosan kész. Évek óta stagnál a projekt :(

(#1096) ollie válasza -KP- (#1094) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon kevés töltényt tudsz szerezni a typhoon-hoz, így nem tudod azzal végigrambózni a játékot. Viszont bossok ellen kiváló. De igazából pár gránát is elég nekik.

***

(#1097) proci985 válasza ollie (#1096) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jó, de azért annyira sok helyre nem kell, mellette meg működik a sima dupla takedown is, ha nincs tömeg. mellette meg ott a frag gránát, a gránátvető, a shotgun és a pisztoly.

Ilsyde: hdtpt próbáltam, de nagyon félkész volt (talán a shifterrel/namelessel együtt). new vision viszont jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1098) nyunyu válasza ollie (#1048) üzenetére


nyunyu
félisten

Összesen 4 bossfight van, a nehézsége a taktikától függ. A második pl. nagyon könnyű egy bizonyos módszerrel, a harmadikkal meg mindig megszenvedek

Mielott Namir nekifut az elso tamadasnak, granatvetovel beletolsz harmat az arcaba, aztan 5mp alatt megvan.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1099) Ilsyde válasza proci985 (#1097) üzenetére


Ilsyde
őstag

Félkésznek sajnos félkész, ettol fuggetlenul viszont érdemes feltenni mert nem uti ki a new visiont. Itt egy picit zagyva de viszonylag használható guide: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1235278
Itt meg egy értelmesebb: http://kentie.net/article/dxguide/

Ha van idod akkor nézd meg a 2027-et is. Még nem próbáltam de jónak tunik (orosz fejlesztésu mod, semmi koze a fentiekhez ;)) http://project2027.com/en/screenshots/

(#1100) -KP- válasza nyunyu (#1098) üzenetére


-KP-
addikt

2 typhoon és egy tár combat rifle lőszer végez vele. nem kell gránátvető sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.