Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) proci985 válasza Emerick (#1300) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ok,akkor az kizárva. IBTt, furmarkot bírja a gép? driver új?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1302) fxgladiatus


fxgladiatus
csendes tag

Sziasztok. A missing linknek tud valaki végigjátszást, vagy chatet? Jött még ki más dlc is, ami letölthető? Köszi.

(#1303) vhunor


vhunor
őstag

Tegnap nekiálltam a Missing Linknek, és láttam, hogy van benne egy olyan achievment, hogy: Complete the game without using praxis kits, weapons and explosives. A kérdésem az, hogy a praxis kitnél mi számít használatnak? Már az is, hogy felveszem a földről (pl. amikor megtalálod az elkobzott cuccaidat), vagy csak az, hogy rárakod a pontokat az skilltreeben? Nem szeretném a végén megtudni, hogy rosszul csináltam, mint az alapjátéknál a Pacifist esetében.

(#1304) Vico87 válasza vhunor (#1303) üzenetére


Vico87
tag

Csak akkor bukod, ha elköltesz praxis pontot valamilyen aug-ra. Ugyebár már attól is kapsz praxis pontot, hogy haladsz a sztoriban.

(#1305) albert8


albert8
addikt

Helló :)
Egy olyan kérdésem lenne, hogy az augmented edition mit tartalmaz?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1306) proci985 válasza albert8 (#1305) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

játék, artbook, extradvd, nagyon szép digipack csomagolás, két kisebb dlc (extra fegyverek, extra misszió).

[link]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1307) albert8 válasza proci985 (#1306) üzenetére


albert8
addikt

Tehát akkor a missing links nem jár. Ha jól értem?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#1308) proci985 válasza albert8 (#1307) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a missing link az egy külön DLC, később jött ki, sajnos nem jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1309) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

sziasztok
ismét elővettem a játékot, végigjátszottam, missing linkkel együtt
de így harmadjára sem találtam módot rá, hogy szabadon engedjem a tesztkamrák egyikében árválkodó lányt
erre van valami mód, vagy csak akkor szabadul ki, ha azt választom, hogy a foglyok maradjanak életben?

(#1310) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Az alapjátékot tolom már egy hónapja és már a vége felé járok de nagyon tetszik. A lopakodós részek jók, főleg ahogy át lehet állítani az ellenfél technikáját a mi oldalunkra, ezzel mindig jól elvoltam (vittem a tornyokat magammal :D ). A harc is jól működik, élvezetes fedezékekből lövöldözni, vagy összecsődíteni 10 ellent egy pontra és ott nyomni egy Typhoont vagy dobni egy gázt.
Olvastam kritikákat Jensen szinkronjáról, de szerintem elég jól illik hozzá. A játék grafikája eleinte picit zavart (főleg a karakterek animációja), de hozzászoktam (8800GT-n jól fut -bár láttam már szebb játékot jobban futni- 1680-ban maxon 2xAA-val). Xbox 360 kontroller emulátorral normál gamepadokat is felismeri x kontrollerként, így konfigurálni sem kell.
Úgy érzem a hiányzó linket is be kell majd szerezzem az alap mellé.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1311) proci985 válasza Dr. Romano (#1310) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

I never asked for this;).

egyébként tényleg remek lett. döntési szabadság szempontjából is jó, utolsó alkalommal végigmentem a játékon legnehezebb szinten augmentációk nélkül... és ment:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1312) Dr. Romano válasza proci985 (#1311) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Je sais, mais je ne m'inquiète pas ;]

Ügyes. Én normálon kezdtem, de így a vége felé már látom, hogy -még gamepaddal is- simán mehetett volna egy erősebb level.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#1313) FoxiestFox válasza Dr. Romano (#1312) üzenetére


FoxiestFox
félisten

képes vagy egy ilyen játékot gamepaddel játszani? :Y

(#1314) proci985 válasza Dr. Romano (#1312) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:D legnagyobb beszólás a játék alatt, majdnem akkora, mint az első játék bombja.

kihívás miatt csináltam, nomeg kíváncsi voltam lereagálják e a készítők, hogy az ember nem használ augokat... és ezzel gyakorlatilag totálisan ellentmond a cég érdekeinek. elején még volt erre megjegyzés, de később semmi. pacifist achievment után még egyszer végig akartam rajta menni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1315) zolkorsj


zolkorsj
csendes tag

A mostani akcióban megvettem az alapjátékot, majd rá egy nappal a két kis DLC-t, a kérdésem az, hogy ezek csak újratelepítésnél fognak megjelenni, mert a játékba nem látom őket! Köszi a válasz előre is.

(#1316) proci985 válasza zolkorsj (#1315) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

elvileg új játékot kell kezdeni a tactical packhoz és az extra misszióhoz is. a missing link különálló dlc.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1317) zolkorsj válasza proci985 (#1316) üzenetére


zolkorsj
csendes tag

Köszi!

(#1318) dances


dances
tag

Nem jön ki mostanában valami ehhez hasonló játék?
Esetleg ennek a folytatása?
Mert már jó párszor végigjátszottam és nekem nagyon bejött.

Only the Good die young.

(#1319) proci985 válasza dances (#1318) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

missing link megvolt?

állítólag syndicate volt hasonló, de rosszak a kritikák. ha az első deus exet még nem játszottad végig, az is ajánlott... még az első unreal motorja van, nem a legszebb, de sztoriban és szabadságban még a human revolutionnál is jobb.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1320) dances válasza proci985 (#1319) üzenetére


dances
tag

Végigjátszottam a missing link-et is, de az annyira nem tetszett.
Azt az első deus ex-et viszont akkor meglessük.
Kösz a tippet.

Only the Good die young.

(#1321) Pala válasza dances (#1320) üzenetére


Pala
veterán

Az egy örökzöld játék, a kora ellenére (2000 nyarán jött ki) magasan veri a mai fps-eket játékmenet/hangulat szempontjából. Mondjuk szerintem a Human Revolution nagyon közel került hozzá, de ez nem az első Deus Ex lealacsonyítása, hanem pont, hogy a HR érdeme! :K

(#1322) proci985 válasza dances (#1320) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nézd meg. picit szokni kell, a grafikája se gyönyörű, viszont az interfaceja már kezelhető (nem úgy mint pl a system shocknak). én olyan kétévente előveszem és újból végigjátszom, tavaly is végigmentem rajta és az invisible waron is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1323) Wolverine válasza proci985 (#1322) üzenetére


Wolverine
félisten

Vannak grafjavító modjai, amik a Steamen megvehető verzióval is működnek.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1324) proci985 válasza Wolverine (#1323) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

melyikre gondolsz? amiket én láttam azok félkészek voltak.

pl a nameless modban is volt egy csomó frissítés, de az meg mégiscsak egy teljes konverzáció, még ha eléggé át is vette az eredeti játék szellemiségét.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1325) Wolverine válasza proci985 (#1324) üzenetére


Wolverine
félisten

HDTP és NewVision.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1326) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Film készül(het) a DX:HR-ból.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#1327) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok
Két kérdésem lenne
Nem sikerült úgy végigvinnem a játékot, hogy beadja azt az achievementet, hogy nem ölök meg senkit.
Azt hiszem, mikor lelövik Malik gépét, és lesokkolom a katonákat, az emp-vel kilőtt önmegsemmisítő robot magával vitt pár embert.. ez lehetséges?
Másik kérdés: Panchea-n a zombik embernek számítanak még?
A kábításuknál ugyanis nem írja a merciful soulos bónuszt.
Mindenesetre közülük sem öltem meg egyet sem legutóbb.

(#1328) proci985 válasza FoxiestFox (#1327) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

igen, Maliknál pont az a nehéz, hogy megindul az egyik gépágyús katona, akit még azelőtt kell kiütni, hogy az EMPs robot robbanási hatókörébe essen. azaz: ha a csata végén van ott halott (rákattintva látszik), akkor bukod az achievmentet. egyébként ha az ember erőszakos ráncigálás közben is halhat meg ellenfél.

Pancheában a zombikat nem tudom, szerintem azokat sem lehet kiütni. értük nem jár xp.

ja igen: a játék elején amikot betörnek a laborba, akkor sem szabad megölni senkit, mert akkor sem jár az achi.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1329) FoxiestFox válasza proci985 (#1328) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaja, az elején is figyeltem.
Akkor a taktikám az lesz, hogy már mikor lelőnek, szétdobálok a pályán egy csomó gázgránátot, a fennmaradó katonákat meg láthatatlan módban elintézem, és megpróbálom elhúzni őket...
Gondolom a robotra a stun gun bénítólag hat néhány másodpercre, azt majd akkor lelassítom addig azzal..
Köszi

(#1330) proci985 válasza FoxiestFox (#1329) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha túl sokat vársz, Malik meghal.

taktikám nekem az volt, hogy kiszedtem a két katonát aki elindulhat a robot felé (egyik a gépágyús), utánna a robot (időben eddigra az első kettőnek feküdnie kell), utánna jöttek jobbra a géppisztolyosok, végül a mesterlövész balra fent.

augmentációk nélkül is meg lehet csinálni, bár úgy a támadók fele nem élte túl:). stun gun annyit nem bénít, hogy két stun között ki tudj lőni egy katonát.

irányítópanellel túl egyszerű lenne:DDD egyébként az a rész pacifisttel messze a játék leghúzósabb pillanata.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#1331) FoxiestFox válasza proci985 (#1330) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, elég gyorsan kell cselekedni.
Kár, hogy nincs irányítópanelje a robotnak, ki lehetne kapcsolni, és kész.. ;]

(#1332) BMWFan


BMWFan
aktív tag

(#1333) zolkorsj


zolkorsj
csendes tag

Na 31 óra alatt lett meg, igaz, könnyű fokozaton nyomtam (Tell me a story), de így is felejthetetlen élmény lett, lopakodtam lőttem, volt minden,hatalmas game!

(#1334) maross


maross
veterán

Hali. Most kezdtem el a jatekot, az intro utan a loading screen atcsap neverendingbe. Nem fagy le a jatek, csak tolt veg nelkul. Van ra valami fix? (steam). Kilottem a jatekot, utolso autosavetol betolt, megint ugyanugy elakad a loadingnal.

Udv, Maross.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1335) maross válasza maross (#1334) üzenetére


maross
veterán

Win restart utan updatelt egyet a jatek magatol, es onnan mar jo volt :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1336) Hunork


Hunork
veterán

Üdv mindenkinek!

Ma végre feltelepült akciósan a gamma! :C
Viszont egy apró, de zavaró nyűgöm lenne:
Adatlapomon ott a gépem, minden rendben vele, a BF3 is szépen megy kikapcsolt AA-val, minden más High beállítással, 1920x1080 felbontáson.

Itt viszont az a furcsa helyzet van, hogy a Vsync bekapcsolásakor iszonyatosan beszaggat járás közben a játék, holott közben az Afterburner végig 60 átlag fps-t ír ki folyamatosan. Ha kikapcsolom a Vsync-et, akkor sokkal jobb a helyzet. Dx11 be és ki, nem számít, ugyanígy a felbontás módosítása sem. Egyedül az árnyékot hagytam Normal-on, mert ebben a játékban kell.
Valakinek van ötlet, hogy lehet finomítani a dolgon, vagy mi okozza?
Ennyire durva lenne a Vsync be/kikapcsolása? Más játékban ezt még nem tapasztaltam. :F

Most így néz ki:
1920x1080
DX11
NO AA
4x Anisotropic Filtering
Shadow Normal
SSAO Off
DOF Normal
Post processing ON
Testellation ON
Vsync OFF
Triple Buffering Disabled

Előre is köszönöm a véleményeket, segítséget!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1337) ollie válasza Hunork (#1336) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Tesselation-t kapcsold ki, szerintem az sok erőforrást eszik. Persze nem biztos, hogy ez a gond, de egy próbát megér.

E mellett jó játékot kívánok, szerintem az elmúlt évek egyik legjobb játéka.

[ Szerkesztve ]

***

(#1338) Hunork válasza ollie (#1337) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!
Köszönöm, jobb lett a helyzet! :R
Bár ettől még a Vsync-re pipa vagyok, minden játéknál be van kapcsolva... :F
Az első rész nekem az egyik best game! :K :K Nem is tudom, hányszor vittem végig, és ilyenkor látszik, hogy nem minden a grafika meg fizika...az élmény, a hangulat sokkal fontosabb!
Már nézte, készül majd ehhez is honosítás, ebből az következik, hogy kétszer biztos végig fogom tolni! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1339) lanyoo


lanyoo
tag

Szia!

Én most vettem meg és ugyanebbe a problémába ütköztem. Remélem van még akinek tudok segíteni.

Hosszas googlizás után találtam megoldást (Rengeteg hülyeség kering az interneten, valamit tenni kellene ez ellen)

Registry-ben kell egy kapcsolót átállítani: [link]

üdv: l.

[ Szerkesztve ]

(#1340) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Tegnap elkezdtem a Missing Linket. Az "alapelv": You survived The Missing Link using no Praxis kits, weapons, or explosives.

Végjátéknál vagyok, de valami borzasztóan kemény kiégés lesz én már látom. :D Millió katona, csapda, meg mittomén.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1341) Spet


Spet
addikt

Üdv mindenkinek találkozott már valaki hasonló bugokkal mint én? Gondoltam nekiesek a legnehezebb fokozat+pacifist+örök nem riasztása +missing link ha megszerzem pár napon belül) kombónak erre, már az elején amikor a laboratóriumban a bomba szegény munkásemberek már ha lopkodva jutok el hozzájuk is, igen fáradt állapotban vannak (aka. halottak), előtte meg amikor az őröket kihallgatom és szétválnak, csak a dumájuk jelenik meg legközelebb ha vissza loadolok. Igaz ez még az eleje (kb 20 perc alatt meg lehet csinálni nyugisan), de elég idegesítő (meg így rontja a játékélményt).

Eddig amit nem csináltam még: game file-k ellenőrzése (hiszem előző végig játszás során ment minden mint a karikacsapás nem találkoztam bugokkal)+ a játék nem lett letörölve se újrarakva.

Bár látom viszonylag régen lett hozzá szólva a topichoz, csak fog tudni valaki segíteni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1342) Kareszovics válasza Spet (#1341) üzenetére


Kareszovics
addikt

Igen fura dolgok, amiket leírsz, nekem az utóbbi évek egyik olyan játéka volt a DXHR, ahol sem bugokkal, sem quest problémákkal nem találkoztam.

Az emberek meg azért halottak, mert ha az ajtón lépsz be (legyen az lopakodás, vagy sem) mindenképp meghalnak, mert aktiválod a csapdát. Ahhoz, hogy ne haljanak meg a szervízalagúton kell a szobába behatolni és az asztalon(?) levő bombát hatástalanítani kell.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1343) Spet válasza Kareszovics (#1342) üzenetére


Spet
addikt

Azt tudom, mert mint említettem már egyszer végigvittem a játékot ;) . Tök8 volt az újrakezdett pályán, hogy hogyan mentem be a szobába (csatornán vagy ajtón keresztül) a bomba már aktiválta magát a pálya futtatása közben valamikor és nekem ez a gondom. Lefuttattam egy fájl ellenőrzést, majd később leírom mi lett az eredménye (ha volt).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1344) Spet


Spet
addikt

Na úgy néz ki, hogy a fájlok leellenőrzése illetve az adott chapter újrakezdése megoldotta a problémát, remélem később nem fog előfordulni újra ez a jelenség :) .

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1345) alpihun


alpihun
senior tag

Jó kis game, csak egy baj van vele.
Ez eredetileg egy lopakodós-ügynökös cucc, amit lehet mindenkit hatástalanítva is végigvinni.
Viszont a játék nem erre ösztönöz, hiszen sok őrt rém egyszerűen ki lehet kerülni, anélkül, hogy észrevenne, de ezekért nem ad xp-t, csak ha hátulról letámadod/megölöd..

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#1346) Kareszovics válasza alpihun (#1345) üzenetére


Kareszovics
addikt

Igen, ez egy érdekes dolog, amit megfogalmazol, mert a lopakodásért tényleg nem kapsz XP-t maximum akkor, ha olyan rejtett helyen (lásd szellőzőcsatorna) jársz, amivel A-ból B-be közlekedel.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1347) alpihun válasza Kareszovics (#1346) üzenetére


alpihun
senior tag

És ezzel adják el mégis.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#1348) Spet válasza alpihun (#1347) üzenetére


Spet
addikt

Most azért nem azon a pár őrön fog múlni akit hatástalanítottál/kivontál a forgalomból a játék kimenetele. Csak éppen ezzel a 2 lehetőséggel lehet csak elérni bizonyos acsikat :K (pl lásd pacifist)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#1349) JCD.Gyros


JCD.Gyros
csendes tag

Na csak azert regisztraltam, hogy hozzaszolhassak par dologhoz... :D

Nem jatszom sok-sok eve, de most kicsit visszakockulok a game-univerzumba a DeusEx3-nak koszonhetoen, mert az elso resze velemenyem szerint minden idok egyik legjobban sikerult jateka. Ronggya nyomtam, realistic-on is rutinbol toltam es multiba is szidta mindenki kedves edesanyam, mert szociopata mod rakattantam a gamera, szoval multiba is alaztam. Az elso reszhez szolnek hozza eloszor (a masodikrol inkabb nem mondok tobbet, mint, hogy ket ora szenvedes utan toroltem az emlekezetembol is, csak par toredekfile maradt, ami emlekeztet, hogy ne nyuiljak soha tobbe hozza).
Simons NOOB! Van neki pajzsa, de ha GEP-gunba a foszforos raketat toltod 1 db nem telitalalat kivegzi oszt jonapot... A szemelyes kedvencem az egyben (is!) a 10mm-es, a botok es az allatok kivetelevel mindent visz. A szupersoldierek az MJ12-tol es a MIB-ek is 2 fejlovestol fekszenek, mire felemelnek a fegyveruket halottak. Shot gun csak multiban kis zart teru palyakra volt valo, egyeb haszna semmi, az assault rifle nem egy rossz fegyver, felteve ha kifogyott a 10mm ammo. :D
A 3-hoz szeretnek szolni par szot mert nem birom magamban tartani. :):):)
A legtapabb itt is a 10mm, ha arra toltok minden sebzesnovelo upgratet (nomeg panceltoro, de ugye az evidens...) meg a hegesztomaszkos bandatagok is 2 headshottol fekszenek. Legnehezebb fokozaton persze. A raketaveto jo, epp csak ammo nincs hozza, max. 10 raketat ha talaltam (bar nem figyeltem, hogy kereskedok foglalkoznak e heavy cuccal) az egesz jatek soran. :O Tescos-Zsomle jegyezte meg, hogy jo a lezer, csak gyorsan eszi a loszert. Ez igaz. De nem feltetlenul. Headshotra kivallo (igen headshot fuggo vagyok, mindenki aki nem lett leQzva fejlovestol fekudt el - kiveve aki eletben maradt ugye), szep tomegeket lehet vele likvidalni. A tobbi fegyvert szinte nem is hasznaltam. Parszor sniper, de egyszeruen nincs annyi szabad ter a jatekban, hogy megerje rakattanni (Malik megmentesenel jol jott, a ket gepagyus fejloves, meg a tavolabbi sniper likvidalasa, utana fegyvervaltas es futas a robot ledobasa elott kihelyezni EMP-aknat, mire foldeter, mar az emeleten lehet irtani a maradekot), a CombatRiflet hasznalgattam meg, de csak mert nincs annyi 10mm ammo, hogy csak azzal lehessen vegigtolni a jatekot. :D Nem, nem gyurok pacifistara! :D Jahhh... A Revolverrol megfeledkeztem! Az meg bejovos cucc a robbanoloszerek utan lovegtornyok es botok likvidalasara elsoosztalyu.
Elnezve az augokat mar a jatek elejen, kiszurtem, hogy mi az ami kell, mi az ami raeros (pl. a typhon nalam csak a legvegen figyelt be, egyszeruen sajnaltam az ammora a helyet az invertoryban, bar a vegen tenyleg jol jon irtani a "bolondokat"). En kicsit cheateltem a szo kevessbe negativ ertelmeben. A jatek elejen kigyurtam magam xp-bol. Ghostba ahol belefer viszonylag kenyelmesen, utana visszaindulas es headshot hegyek, az ugye +20xp/paciens. A hackelesert meg bar ne adna xp-t a game, azzal megy el a fel elet, hogy accept deined... A ghost es marksman cucc kombinalasaval eleg hamar ki lehet gyurni az augokat amiket favorizalsz, utana mar jon, ahogy jon a skill...
Fontos leszogezni egy apro tevedest, melyben sokan eltek! Celkereszt! Elkezdtem kozepesen a gamet, masfel ora utan ujrainditottam az egeszet legnehezebben es fejvakarva neztem, hogy huuuuu... ez igy durva lesz, mert ugye fedezek mogul nem mindegyik weapon reagal a button3-ra, a monitor kozepere meg csak nem tolok filccel egy pontot, szoval esc, options, gameplay es off-rol on-ra. Szep napot! Celkereszt.
Szerintem elso boss vicc. 1 emp 1 raketa 1 emp 1 gas 1 raketa 1 tar headshot tuning10mm-el 1 konnyes bucsu. Na a ninjacsaj kicsi szivatott, ott meghaltam vagy tizszer, talan tobbszor, kisse idegesitett is, de kinyirhato, csak ra kell erezni a kis szocske ritmusara. Utolso boss vicc. Raadasul a gyenge poen kategoria. 3 probalkozasbol 3 modot talaltam amivel 1 perc alatt megfekszik, ebbol az elso a legegyszerubb: granade launcher. Rogton a beszelgetos video utan losz ra egyet, majd meg egyett, mar kaba is, ott szedeleg mig a tobbivel ki nem filezed. Par masodperc. Masik eleg egyszeru: emp, komagorcs, egy keves fejre(!) lezerrel meg 1 emp, utana meg le se szallj a lezerrel a fejerol. A harmadikat yt-rol lestem, levegobe ugralas kozben egy Rocky-s maflas es szep almokat.
Imadtam a jatekot, de kozben bosszankodtam is nem keveset. Foleg a boduletesen primitiv AI miatt. Nem allok neki sorolni az ostobasagait, mert holnapig er a lista pedig meg csak ma van. Nagyon nagy csalodas volt. A masik dolog pedig az, hogy a masodik resz csunya bukasa utan, kb. komplexen leporoltak az elsot adtak egy uj dizajnt de ugyanaz. Hasonlosagok: a mecha-skillek ugyanazok szinte mint a nano cuccok, csak tobb reszletre lebontva. :S Malik=Jock a legszebb, hogy mindketten meghalnak ha mi nem mentjuk meg oket. :S 3 boss es a vegjatekban egy kozponti rendszer (Bob Page vs S&M cuccos sexy lady). Mindket reszben. Az infolinkunkon Alex bordzsekire es hosszu hajra cserelte a szemuveget, de nem tobb a kulonbseg, ugyanugy alig parszor futunk ossze mindkettejukkel mindket jatekban es jo, hogy vannak, mert osztjak a mi merre hany metert, de ennyi, raadasul a szupertitkos szuperbiztonsagos headsettunk mindket reszben a jatek haromnegyedenel a tortenet felgyorsitasanak erdekeben nyilvanos telefonna valtozik.
Javitsatok ki ha tulreagalom a dolgot, de szerintem egy zsenialis jatek sok evvel kesobbi remake-je az uj epizod (helyszinek es kuldetesek kozotti parhuzamok tomkelegevel pl. Hajodokk elso resz, harmadik, meg a palyak szerkezeti felepitese is hasonlo... a kinai team melygarazsbeli buvohelyerol meg amint betettem oda a labam, az ugrott be, hogy csempesz buvohelye is pont igy nezne ki, ha nem 10 evvel korabbi technologiaval programozzak le.), nem tobb. Felreertes ne essek, elszorakoztatott, de attol meg a ket fenti kritika nagyonis helytallo szereny velemenyem szerint, az utobbi pedig megfosztott az ujdonsag varazsatol.

(#1350) JCD.Gyros


JCD.Gyros
csendes tag

GeForce 8600
Acer aspire5920G

Problema nelkul 1024-en, nagyritkan pillanatnyi megakadas varoson atfutaskor, de amugy semmi problema a game-val. Es elmeletileg a laptopom alig erosebb a minimalis hard-igenynel.

Szoval :C Acer!!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.