Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) FoxiestFox válasza Chiller (#1800) üzenetére


FoxiestFox
félisten

- Sunyin az alapjátékba is átemelték a Directors Cut botrányos bosszharcait.

Ezt nem értem. A Directors Cut javít a helyzeten a gagyi bossharcok terén, már mindegyik legyőzhető trükközéssel is, 1v1 rushparty helyett. Tehát ha a sima megkapta a DC bossharcait, az csak jó.

(#1802) #65675776 válasza Chiller (#1800) üzenetére


#65675776
törölt tag

A DC-ben szerinted botrányosak a bossharcok? Az alapjátékban sokkal inkább azok, teljesen out of context mindegyik.

(#1803) Chiller válasza #65675776 (#1802) üzenetére


Chiller
őstag

Hmm... Most végignéztem a YT-n a két változatot, és úgy néz ki tévedtem.

Mégsem tették át a DC verziót, viszont valamiért én úgy emlékeztem, hogy sokkal könnyebben ki lehetett őket fektetni (non lethal módban), és simán működött rajtuk a takedown. Most viszont nem működik.
A legjobb megoldás erre a stun gun.

És mintha a HP-jük is több lenne. Hangsúlyozom legutoljára az alapjáték megjelenésekor vittem végig a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#1804) FoxiestFox válasza Chiller (#1803) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sosem működött a takedown tudtommal.

(#1805) #65675776 válasza FoxiestFox (#1804) üzenetére


#65675776
törölt tag

Namir ellen működött, de az egy bug volt, amit később javítottak.

(#1806) FoxiestFox válasza #65675776 (#1805) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Áh. Nekem később lett meg, mikor már akciózták. :D

(#1807) Bad Pritt válasza #65675776 (#1805) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Namir takedown ugyanúgy működik az alapjátékban, a DC-ben szerencsére már nem. Ráadásul a bossharcok pályái is sokkal jobbak, nem is nagyon lehetne úgy meglepni szerintem.

Viszont ez a módszer asszem a DC-ben is működik. Kb. ugyanolyan szintű bug lehet, mint a másik.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1808) Hunork


Hunork
veterán

Hali!

Én csak most estem neki, nagyon király, anno az első rész volt az én személyes kedvencem, pedig FPS párti vagyok :K
Viszont egy kérdésem lenne: ha egy fejezetet megcsináltam, azaz helyszínt, akkor bejárhatom újra? Mert most a Highland parkban vagyok, minden kész, de még keresgélni szeretnék. El is jutok a nagy raktárig, ahol fent rámpák vannak, és lefelé kell menni a lifthez, viszont a lift nem jön, pedig az nagyon kéne. Sőt, a létrákra sem tudok felmászni. Ez most bug vagy normális?
A játék Steam-es, és a Director's Cut verzió.
Köszönöm előre is a segítséget!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1809) Bad Pritt válasza Hunork (#1808) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez lehet enyhén spoileres a helyszínekkel kapcsolatban, de megválaszolja a kérdésed:

A játékban sorban jönnek helyszínek: Detroit-Hengsha-Montreal-Detroit-Hengsha-Panchea. Ezek közül Detroit és Hengsha számít open-worldnek sok küldetéssel, a másik két helyszínen is vannak felfedeznivaló dolgok, de inkább lineáris a játékmenet ott.
Ezen kívül a két detroiti és két hengshai látogatás során is más lesz a városkép kicsit, de azért nem számottevően. Szóval válaszolva a kérdésedre, vissza fogsz még kerülni Detroitba és ha akkor tudod használni a liftet (most így fejből nem vágom, melyikre gondolsz amúgy) és más dolgokat is. Ha nem tudod, akkor sajnos csak dísznek vannak ott

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1810) Hunork válasza Bad Pritt (#1809) üzenetére


Hunork
veterán

Köszönöm szépen a részletes választ! :K :R

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1811) Hunork


Hunork
veterán

Plusz info:
Mentés, Quicksave MINDIG!!! :K
Belefutottam bba, amibe sokan, legalábbis a világháló szerint. Highland után jött Sanghaj küldetés, és NEM volt célkereszt, radar, eszköztár, semmi. Gondolkoztam, hogy így folytatom, az az igazán hardcore ebben a játékban. :D :)) De inkább vissza, másfél óra alatt megcsináltam előző pálya felét, mert csak ott volt mentésem. Most már szinte ötpercenként F5.
(mondjuk elég gáz, hogy egy Steam játék ezt produkálja, lefogadom, hogy a megtört nem...)

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1812) FoxiestFox válasza Hunork (#1811) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Fura. Sosem volt semmi ilyen gondom egyik verzióval sem. Steamen sima és DC.

(#1813) Hunork válasza FoxiestFox (#1812) üzenetére


Hunork
veterán

A fiamnak sem. Rám csak most került sor. ;] Tényleg másnál is volt, utána néztem természetesen. Vagy csak valóban én voltam az Ultra-hardcore játékmenet tesztalanya. :D

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#1814) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Hátha olvassa még valaki: a láthatatlanságot, ha használom, akkor utána nem töltődnek újra az elemeim. Az elemek száma és a töltődés gyorsasága is maxon. Ez tényleg így van? Vagy esetleg programhiba?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1815) FoxiestFox válasza petymeg (#1814) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez így normális, nem töltődik vissza mind. Talán kettőnek kell, ha jól emlékszem..

(#1816) Bad Pritt válasza petymeg (#1814) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak az első töltődik vissza, ha lemeríted teljesen. Viszont: ha marad még valamelyikben egy picike, akkor azt kezdi el visszatölteni, úgyhogy érdemes figyelni az elemeket. A takedown viszont így is úgy is egy egész elemet használ el.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1817) FoxiestFox válasza Bad Pritt (#1816) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kettő tölt vissza, nem? Vagy ahhoz fejleszteni kell valamit? Jó rég nem játszottam már...

(#1818) Bad Pritt válasza FoxiestFox (#1817) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak az utolsót. Fejleszteni is csak a számát meg a visszatöltés sebességét lehet csak. Legalábbis én így emlékszem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1819) FoxiestFox válasza Bad Pritt (#1818) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Délután felteszem, megnézem. :D

(#1820) Bad Pritt válasza FoxiestFox (#1819) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem kell, mindkettőnknek igaza van. :D
Nehézségi szinttől függ.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1821) FoxiestFox válasza Bad Pritt (#1820) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hmmm, pedig én csak give me dx-en játszottam, de mintha visszatöltött volna kettő. :D

(#1822) -KP-


-KP-
addikt

miután végigtoltam a mankind dividedet kedvet kaptam, hogy újra elővegyem a HR-t. director's cuttal játszom, de ez a játék szó szerint ronda. Anno nem így emlékeztem rá régebbről. pedig elvileg ez a director's cut javított textúrákat tartalmaz stb. Ez a játék mindig is ilyen ronda volt, vagy csak akkor nem volt szembetűnő?

(#1823) FoxiestFox válasza -KP- (#1822) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mindig ronda volt, lépj túl rajta. Első rész is ronda, mégis újrajátszom évente. :D Amúgy van hozzá graf mod, amivel picit szebb lesz.

(#1824) -KP- válasza FoxiestFox (#1823) üzenetére


-KP-
addikt

link?

(#1825) FoxiestFox válasza -KP- (#1824) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Majd még keresgetem is, mi? :D Nem engem zavar a rondaság ;] ENB mod ha jól dereng.

(#1826) -KP- válasza FoxiestFox (#1825) üzenetére


-KP-
addikt

le ne törjön a körmöd :DDD

(#1827) mad1


mad1
veterán

Mik azok a skill pontok amikre kellene tenni az elejen?

Ne szemetelj ! = Steam

(#1828) Pala válasza mad1 (#1827) üzenetére


Pala
veterán

Az erosen fugg attol, hogy milyen stilusban jatszol. :)

(#1829) FoxiestFox válasza mad1 (#1827) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hacking, aztán nehéz tárgyak emelgetése, ha úgy játszod, ahogy egy Deus Exet illik. :D

[ Szerkesztve ]

(#1830) mad1


mad1
veterán

Koszi sracok az elso skillpontom a turetek iranyitasa az ellensegekre...
FoxiestFox
Akkor jo iranyban keztem :)

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#1831) Mans20


Mans20
addikt

Talán olvassa valaki

Elkezdtem játszani a sima verzióval, tökletesen fut 75 fps-el, RX570-en. Grafika maxon. Megvettem a steam-en a DC verziót, az meg szaggat és a GPU órajel ugrál. Nem tudom mit variálak a grafikán. Neten többen írják ezt a problémát, a régebbi verzió náluk is szépen fut. Van 3 registry beállítás ami talán segíthet, de már alapból át vannak állítva nálam. Valami ötlet?

(#1832) FoxiestFox válasza Mans20 (#1831) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyedi probléma lehet, talán utálja a 75Hz-et. Tedd át 60-ra vagy oldd fel a vsyncet hogy menjen amennyivel akar.
Érdemes átnézni a grafdriver felületén a játék beállításait és a Radeon Anti-Lagot és egyéb baromságokat kikapcsolni.
Nekem is 570-em van, bár 60Hz-es monitorral használom, nem tapasztaltam ilyen problémát.

[ Szerkesztve ]

(#1833) Mans20 válasza FoxiestFox (#1832) üzenetére


Mans20
addikt

60-on is szaggat, v-sync mellett is akadozik, ki-bekapcsoltam a driverben a beállításokat, az sem segített. Witcher 3, Black Mesa is szaggat, Cyberpunk, Dark Souls 3 szépen megy, nem ugrál a GPU órajel. Majd visszaváltok Nvidiára később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.