Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12401) wwhy válasza csabika0001 (#12400) üzenetére


wwhy
veterán

ne félj, a Dell kiszolgál :) hadd menjen, azért van.
órajelet max. BIOS-ból tudnád visszavenni, de erre itt nincs lehetőség.
Ha használtan vetted, akkor esetéeg érdemes lenne szétkapni, kitakarítani, főleg ha poros környezetben volt használva.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#12402) csabika0001 válasza wwhy (#12401) üzenetére


csabika0001
senior tag

Igen használtam vettem de van még rá 2 év gari eddig kb egy éves lehet a gép elképzelhető lehet hogy tényleg poros koszos belülről.
Mikor a 4Gb memóriát ügyködtük bele akkor is nagyon vigyáztunk mert a dimm1 a bill alatt van de akkor hála istennek nem okoztunk látható csúfítást, hogy szétszedtük meg hát az nem is nagy meló ehez képest.
De ha szétkapom nem megy el a garancia vagy ez hogy működik ?

[ Szerkesztve ]

(#12403) Badb0y


Badb0y
addikt

Dell gépet vásárolni akarók figyelmébe :)

- A gépek 10 munkanap alatt jönnek meg.
- Garancia 1 év.
- Billentyűzet magyar.
- Táblázatban csak a leglényegesebb infók szerepelnek.
- Sok gép nagyon alap a táblázatban, az azért van úgy, mert az a legminimumabb ár, amennyiért venni lehet. Ennél csak erősebb van. De sok embernek jó a minimum is, ezért is írtam ezekkel az árakkal.
- Ha érdekel vmilyen, akkor add meg az általad elképzelt paramétereket, és írok rá árat. Ezt mind privátban kérném.
- Számlát adok minden vásárlásról.
- Van ami drágább, de általánosságban a miniken kívül minden olcsóbb. Így kérném az árakat ne kritizálni :)
- Ha valami nincs a listában, de érdekes számodra, írj és mondok árat.

Íme

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#12404) Badb0y válasza herrLeon (#12398) üzenetére


Badb0y
addikt

sry 2*

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#12405) Chris82 válasza csabika0001 (#12402) üzenetére


Chris82
senior tag

Ha van rá két év garancia akkor hívd ki a szervízeseket, nem egyszerűbb?

(#12406) csabika0001 válasza Chris82 (#12405) üzenetére


csabika0001
senior tag

Hát ha fizeted a kíszálási költséget :P :P :P :P :P

(#12407) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,szerettem volna utána olvasni a Dell E4300 gépnek,de valahogy nincs sok infó itt a fórumba.Esetleg van itt valaki aki használja és megosztana velem a tapasztalatait.
Üdv.

Zero Defect.No Compromise !

(#12408) Badb0y válasza Giovanny (#12407) üzenetére


Badb0y
addikt

Már adtam el, mi lenne a kérdésed?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#12409) Giovanny válasza Badb0y (#12408) üzenetére


Giovanny
őstag

Szia,hát nem is tudom eddig lenovo gépet használtam de már eladtam, és most szélesebb körbe néztem a notebook-ot és szóba jött a dell is.De max.13" gondolkodok,lényegében semmit nem tudok a dell gépekről.
Üdv.

Zero Defect.No Compromise !

(#12410) Chris82 válasza csabika0001 (#12406) üzenetére


Chris82
senior tag

Hozzám ingyen kijöttek.

(#12411) vycman


vycman
tag

Hozzám is ingyen jöttek ki, töltő cserére.

(#12412) taxi


taxi
aktív tag

Sziasztok.
C640 billentyűzethez keresek alkatrészt, hátha valakinek van elfekvőben. Nem tudom mi a hivatalos elnevezése, de arról a kis fehér műanyag szarról lenne szó,amire a billentyű felpattan. A DC 24-ről lenne szó, és 2 darab kéne, az i, és az o betű alá :B

Hakuna matata

(#12413) Robert75


Robert75
csendes tag

Hi all!
Van a Dellnek egy driver frissítő oldala:

[link]

Mostanában akarok letölteni egy Firmwaret. Addig minden ok, hogy leszed egy 9.3kb hosszú filet. De az alábbi hibát írja ki:


Valakinek 5LET ???
Előre is thx...

RoB

(#12414) mecsek20 válasza Robert75 (#12413) üzenetére


mecsek20
tag

próbáld meg a download manager nélkül letölteni

(#12415) Robert75 válasza mecsek20 (#12414) üzenetére


Robert75
csendes tag

Na, megoldódott! :B
Csak a download managerrel lehet letölteni!
Utána néztem az alábbi cuccok kellenek, hogy működjön:
Microsoft .Net Framework 3.0 or greater or .Net 3.5 Service Pack

RoB

(#12416) zora_grey


zora_grey
csendes tag

sziasztok kedves fórumozók! nekem több mint 3 éve van egy inspiron 630m gépecském, és ma telepítettem újra. azt hittem, végleg beadja a kulcsot, ehelyett, egy vadiúj középkategóriás hp-t lekörözött gyorsaságban, nem melegszik, stb...csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!

(#12417) mecsek20 válasza Robert75 (#12415) üzenetére


mecsek20
tag

én pár napja töltöttem le onnan valamit, akkor felajánlotta, hogy download managerrel töltsem le vagy anélkül, illetve most is felajánlja:

(#12418) Robert75 válasza mecsek20 (#12417) üzenetére


Robert75
csendes tag

Valamit kérdezett tőlem is, de csak klikkeltem..... Utána már többet nem kérdezett csak download managerre akarta tölteni. Na. de megoldódott! :K

RoB

(#12419) lexjani


lexjani
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni remélem jó helyen teszem.
Laptop vásárlás előtt állok és Dell-t szeretnék venni.
Mi a véleményetek az Inspirion 1545-ről?És a 1537 Studio-rol?
Az igaz hogy a 1545-nek romlott a minősége az előző szériákhoz képest?
Várom válaszaitokat.
Előre is köszi

(#12420) kismackó23


kismackó23
csendes tag

Sziasztok

Ez év elején vettem egy Studio 1535 97784 típusú gépet. W7 7068-as 64bites verzióval használtam. Eddig tökéletesen működött, de kb 3 napja, max fordulaton teker a venti, nyomja ki a hideg levegőt már a bekapcsolásnál, minimális terhelés alatt. A billentyűi nehezen veszik a lenyomást, ha rajta tartom a billentyűn az ujjam, leír 1 betűt, és meg sem moccan (nem írja le 25-ször egymás után). A tapipad sem működik, az egyáltalán nem. A gép szerint semmi baj. Újratelepítettem, ugyanazt a verziót tettem fel, semmi változás. Egy ideig a billentyűzet egyáltalán nem működött. Aztán egyik pillanatról a másikra megjavult (olyanra javult, mint volt). Én úgy vélem ez szoftveres probléma lehet, mert a telepítés során tökéletes volt a billentyűzet. Mi lehet a gond? Mit tanácsoltok, mit tegyek? (Mit lehet ilyenkor tenni?) Vigyem szervízbe? Ha van valamelyikről tapasztalatotok mondjátok el lécci! (Ti melyiket ajánljátok?) Előre is nagyon köszi!

Sziasztok!

(#12421) mecsek20 válasza kismackó23 (#12420) üzenetére


mecsek20
tag

én a helyedben a legálisan letölthető 7100-as RC változatot tenném fel a windows 7-ből. Lehet, hogy valami vírus okozza a belassulást...

(#12422) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Urak!

Van valakinek egy ilyen kis kábele elfekvőben?

Elméletileg a Dell a GX sorozatú SFF méretű gépeibe tesz ilyen kis vékonyka szalag kábelt.

Előre is a köszi! :R

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#12423) guppy


guppy
őstag

Sziasztok!

Tudnátok nekem jó, olcsó boltot ajánlani ahonnan lehet venni Dell Studio 15,4" laptopot?

(#12424) DBob


DBob
őstag

Mi okozhat egy latitude d600-nál a képernyő változásával (illetve annak hiányával) kapcsolatosan sípolást a hdd felől? Ha a hdd dolgozik akkor is csökken a sípolás mértéke. Eléggé idegesítő, persze lehet más meg se hallaná.

(#12425) DIEGO15 válasza guppy (#12423) üzenetére


DIEGO15
őstag

Pár hónapja vettem egy studio 1537est itt: http://www.a4team.hu/. A kiszolgálással vannak gondok (bunkó huszonéves kockák), de az árak jók.

(#12426) Badb0y


Badb0y
addikt

Frissült a lista Studio 14z, Adamo 13, Vostro 1220, Latitude 2100, latitude d630 xfr gépekkel, és a többi ára is korlátozott ideig alacsonyabb.
Ezek a minimál konfigok minimál árakkal.

[ Szerkesztve ]

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#12427) Endrusz83


Endrusz83
tag

Hi All!

Segítségre lenne szükségem!

Adott egy 2 éves Dell Inspiron 1501-es noti.
Korából eredendően lassúcska és azt hiszem ráférne egy új Vista.
Eredeti Vista Basic van rajta, de a vásárláskor nem kaptam install lemezt (notebook.hu)
Cserébe a D: Recovery meghajtón van egy pár mappa: Dell,Program Files,Sources,Tools,Users,Windows

Arra következtetek,hogy innen újra tudnám telepíteni a Vistát,de nem tudom,hogyan kezdjek neki?! :F

Privátban is szívesen fogadnék segítő üzeneteket, akár csak egy LINK-et,ahol ennek utánna tudok olvasni!

Előre is Köszi a segítséget!
:R

[ Szerkesztve ]

(#12428) formasu válasza guppy (#12423) üzenetére


formasu
tag

Én a Gépház-nál vettem, az árlistájukban nem is szerepelt. Megkérdeztem, alkudtam egy kicsit, és megrendeltem, másnap át is vettem, 4 év garival. Ez kb egy éve volt, azóta is jól működik a Studio 15,4 "-os, T9300-as procival. Most már biztosan vannak újabbak, erősebbek is.

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

(#12429) subidu


subidu
tag

Hát eddig nem voltam elégedett az xps m1530-asommal, mert melegedett nagyon. Azt megoldottam, vettem egy zalman hűtőt alá.
Más: az aksija a kisebb 60A órás volt, és kiírta a gép, hogy cseréljem ki mert elérte az élettartama végét. Mivel 1 éve vettem, visszaküldtem garanciába.. és kaptam helyette egy 85A-órásat. Le a kalappal a dell szervize előtt.
Ez az aksi az előzővel ellentétban majdnem 4 órát hajtja a gépet tápcsati nélkül.

ThinkPad X230, Dell XPS M1530, NIKON D90, Nikon D750, Nikon 18-105/F3.5-5.6 AF-S DX ED VR, Nikon 35mm/1.8G AF-S DX, Nikon 50mm/1.4G AF-S, Nikon 24-70mm f/2.8E ED VR, Nikon 70-200mm f/4G ED VR

(#12430) Coyote2000 válasza mhn (#11891) üzenetére


Coyote2000
őstag

Hali! Te honnan szereztel uj akkut?

En kb 2007-ben vettem a laptopot, egy Dell Inspiron 6400-at, asszem mar nem garis... 90%-ban halozatrol hasznaltam, de akkurol siman elment 1 orat. Neha-neha lehuztam azert, ha folyamatosan hasznaltam es letoltottem vele, akkor is birt 40 percet.

Erre mult heten bekapcsolaskor kiirta, hogy ki kell cserelnem az akkut - es attol kezdve, ha nincs bedugva, 8-10 perc alatt meghal. Neztem az infot, eloszor 30 percet ir ki, majd kb 5-10 masodpercenkent tobb percet csokken. Ez nekem nagyon ugy tunik, mintha szandekosan csinalna, vagy nem tolti fel az akkut rendesen, vagy nem is merul le, de mar kikapcsolja magat a gep. Lehetseges, hogy "gecizik" a gep? Nekem gyanus, hogy hipp-hopp meghal az akku, mindenfele atmenet (csokkeno teljesitmeny) nelkul. Raadasul Sony akku, tehat nem is epp egy ratyi alkatreszrol van szo...

[ Szerkesztve ]

(#12431) premete válasza subidu (#12429) üzenetére


premete
veterán

Azt hittem, ekkora akkuk csak nagyobb (diesel) autókban vannak.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12432) yimm válasza subidu (#12429) üzenetére


yimm
aktív tag

Üdv.
Nekem ma volt kint a szerviz az XPS 1530 laptopomnál, és alaplapot és procit cseréltek, teljessen ingyen . Kissé melegedett a szerkezet, de igy most tökéleten. A venti be sem kapcsol, csak ha játszom vele. Alapon 53 fokos a gpu , játék közben 70 fok.

(#12433) guppy válasza Coyote2000 (#12430) üzenetére


guppy
őstag

valószinü h tönkrement az 1 ik cellád

(#12434) Endrusz83


Endrusz83
tag

Tényleg nem tud senki segíteni, hogy hogyan tudnám újratelepíteni a gépem? :F
Ebben?

(#12435) premete válasza Endrusz83 (#12434) üzenetére


premete
veterán

Formázd le a vinyót és tegyél be egy Dell OEM lemezt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12436) Poli_Dell


Poli_Dell
csendes tag

Sziasztok!

Dell XPS M1530-am van és az lenne a gondom, hogy Vista Businessel vettem és a 2009.06.30án megjelent Sevice Pack 2-öt képtelen vagyok telepíteni. A Windows Updateben megjelenik, hogy rendelkezésre állnak frissítések. Elkezdi csinálni, de aztán teljesen lefagy vagy fekete képernyő és nem csinál semmit.

Másnál nem volt hasonló mikor telepítette volna a Service Pack 2-öt?

(#12437) lexjani


lexjani
csendes tag

Sziasztok.
Kinéztem 2 laptopot a dell-nél.az egyik az ispirion 1545 a másik meg a studio 1537.
MIért van a 2 laptop között vagy 50e ft kölümbség ugyanazzal a felszereltséggel?
Megéri e megvenni a drágábbat?

(#12438) wwhy válasza lexjani (#12437) üzenetére


wwhy
veterán

az egyik tömegcikk, a másik nem; pl. anyaghasználat. ha van lehetőséged, tapizd le őket, és érezni fogod.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#12439) Badb0y válasza lexjani (#12437) üzenetére


Badb0y
addikt

Fujitsu dell szindróma k :)

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#12440) RZoli89


RZoli89
tag

Sziasztok, azt szeretném megkérdezni, hogy mi a véleményetek erről a notiról:http://www.mysoft.hu/details.aspx?pn=INSP1545-42

Minőség, széria, stb szoval mennyire éri meg az árát?:)

(#12441) herrLeon


herrLeon
tag

Sziasztok. Autos töltöt szeretnék venni, univerzálisra lenne szükségem, mert 2 géphez is kellene. Dell és MSI laptophoz. Valaki használ már ilyen töltöt, érdemes ilyet venni?

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12442) Sigee


Sigee
csendes tag

Sziasztok!
Kérném a szakértelmeteket, én ugyanis nem értek hozzá...

A következő a probléma:
Tegnap játék közben egyszer csak leállt/kikapcsolt a Dell Vostro 1700 laptopom. Gondoltam túlmelegedhetett, ezért vártam kb. fél órát, hogy kihűljön. Viszont utána sem indult és azóta se kép, se hang... semmi.

Azt a furcsaságot vettem észre, hogy ha rádugom a laptopra a töltőt, akkor rögtön elalszik a töltő LED lámpája.

Zárlat vagy mi lehet ez? Vagy mi lehet egyáltalán zárlatos?

Ha csak akksiról próbálom, akkor sem kapcsol be, nem reagál semmire.

Nem is a töltőnek van baja, mert kipróbáltam egy másik Dell töltővel és az is a fentieket "művelte".

Várnám a szakértői észrevételeket, ötleteket, hogy mi lehet a baj.

Köszönöm előre is!

(#12443) Robert75 válasza Sigee (#12442) üzenetére


Robert75
csendes tag

Azt próbáltad, hogy leveszed az aksit és a töltőt rádugod? Nem-e az aksi halt be?... :F

RoB

(#12444) catty21


catty21
tag

Sziasztok,

van egy Insprion 1525-ösöm, már fórumoztam itt vele kapcsolatban. A bajom a következő: egy hibás progi miatt újrahúztuk a gépet. Vista volt rajta, most XP került rá. Leszedtem a Dell oldaláról hozzá a programokat, de így is hibát írt ki, bluetooth, wifi és az érintőgombos médiavezérlő, plusz a webcam nem működik.

Ezeket megpróbáltam frissíteni. Semmi.
Megkerestem itt a bluetooth driverét, letöltöttem, igen ám, de amikor letölti ismeretlen fájlformátumként tölti le, nem futtatható, ahogy egyetlen másik Dell driver sem, amit az elmúlt egy órában letöltöttem.

Mi a frász lehet?

(#12445) Sigee válasza Robert75 (#12443) üzenetére


Sigee
csendes tag

próbáltam, nem az akksi halt be... sajnos...

(#12446) herrLeon


herrLeon
tag

Sziasztok. Biost frissitettem a gépen, azóta nem ismeri fel e töltöt. Visszatettem a régi biost, már azzal sem. Eredeti a töltöje, a biosban látom, hogy észreveszi, hogy be van dugva, de azt irja nincs telepitve. ha kihuzom csak annyit ir, hogy none. :W
És ugye igy nem tölti az aksit. De a gép megy róla. :W

[ Szerkesztve ]

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12447) wwhy válasza herrLeon (#12446) üzenetére


wwhy
veterán

1001x elmondtuk, h ha nem muszáj, akkor a BIOS-t nem kell piszkálni. Főleg laptop esetében nem.Lényegében nagyon kevés esetben nyersz bármit is az új BIOS-al, mert ... na mind1. Egy elkúrt BIOS-t házilag már nem lehet rendbehozni, gari. Próbáld meg a legelsőt (legrégebbi) feltenni, háta.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#12448) herrLeon válasza wwhy (#12447) üzenetére


herrLeon
tag

Kissé én is utánnanéztem, hogy mi is ez a hiba. Nem feltétlenül a bios frissités okozta. Mint irtam volt már megprobáltam visszatenni a régit, akkor sem lett jobb. Diagnosztika 3600 0749-es hibakódot ir ki. Több forumon (dell lapon is) találkoztam ezzel a hibával. Ez sajna szervizes játék lesz. Alaplap, belsö töltö esteleg külsö táp hibája okozza. Tehát, hivhatom a dell-t. :W

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12449) wwhy válasza herrLeon (#12448) üzenetére


wwhy
veterán

Nem akarok kötekedni, de ha BIOS friss. előtt nem volt, és utána igen, akkor elég egyértelmű a dolog. Ne az előtte valót tedd vissza, hanem az A0-t.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#12450) herrLeon válasza wwhy (#12449) üzenetére


herrLeon
tag

Elötte valót tettem vissza! A06 volt a friss, A05 volt az eredeti. Egyikkel sem megy. Részben egyetértek azzal, hogy ne piszkáljuk a bios-t, de csak részben. Sok esetben jó az ha helyesen van telepitve.

DELL Inspiron 17 Windows 7

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.