Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#12151) DIEGO15 válasza vycman (#12150) üzenetére


DIEGO15
őstag

Az én szavam még a szentírásnál is jobb, ha megmondtam, akkor megmondtam.:D Esetleg ha van kedved akkor keresd meg a mediacenter meg a controlpoint programot , de olyat amiműxik xp-n méghozzá úgy h a hozzávaló gombokal kezelhető legyen.

(#12152) Fulmi válasza premete (#12149) üzenetére


Fulmi
senior tag

en beszeltem egy ottani munkatarssal aki a dell ugyekkel foglalkozik es hat azt mondta hogy nem tudnak rendelni szervizkent valamiert ilyet bele. egy feher kabel van amit ra kellene dugni a BT modulra ugyhogy beleszerelni menni, mar csak a BT kell valahonnan :(

(#12153) premete válasza Fulmi (#12152) üzenetére


premete
veterán

Ebay.co.uk olyan 10-15 GBP az ára, plusz szállítás.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12154) vycman válasza DIEGO15 (#12151) üzenetére


vycman
tag

Áh, annyira nem érdekel, úgyis csak játszani megyek át meg max photoshop miatt + ha kell office. De ezeket is lehetne emulálni linux alatt, csak lusta vagyok feltenni hozzá a progit. X-n egyszerűbb.

Viszont eddig Vistán a NFS Most Wanted ment widescreen-en, most meg csak 4:3-ban és oldalt fekete csík van... A legújabb Ati driver meg nem megy fel, hiába xp-s a telepítője.

(#12155) premete válasza DIEGO15 (#12151) üzenetére


premete
veterán

A Dell Mediacenter nem úgy működik, hogy letöltjük a programot és telepítjük, ennél jóval bonyolultabb:
1, Bootolunk a mediacenter cd-ről
2, Létrehozuk a Mediacenter és az op. rendszer particiót (Vigyázat, letörli és újraformázza a HDD-t!!!!)
3, Betesszük az op. rendszer médiát és telepítjük az op. rendszert
4, Betesszük a mediacenter cd-t és telepítjük.
5, Ezután a bekapcsoló gombbal az op. rendszerünk, a mediacenter gombbal a mediacenter indul.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12156) Fulmi válasza premete (#12153) üzenetére


Fulmi
senior tag

koszi az infot, ennyiert nem veszek, inkabb hasznalom a mostani usb-st...

egyebkent hasznalta mar valaki ezt a mediacentert? mert igaz hogy en felraktam ra de meg egyszer nem inditottam onnan csak amikor valaki hasznalta a gepemet es veletlen azt a gombot nyomta meg a bekapcsolo helyett. :D

(#12157) DIEGO15 válasza premete (#12155) üzenetére


DIEGO15
őstag

Jól van most akkor már kíváncsi vagyok h mire is való az a media center, eddig azt hittem, h megérintem aztán előjön egy videólejátszó vagy valami ilysemi, de látom ennél sokkal többről ban szó.

(#12158) Uzmany válasza Uzmany (#12130) üzenetére


Uzmany
őstag

töltő, dvd-rw és alaplapcsere. Azért egy 300k-s géptől, kicsivel több mint 1 év után... :F
Engem meglepett.
Ja, és nem Nvidias, hanem X3100.

[ Szerkesztve ]

® visions created with passion

(#12159) DIEGO15 válasza Uzmany (#12158) üzenetére


DIEGO15
őstag

Előferdül,ha rossz szériából való, vagy épp nem megfelelő használat melett.

(#12160) vycman


vycman
tag

Nekem elszállt a töltőm 2 nap után, de jöttek, cserélték. kész. azóta ok. sztem a 1000-ből ha van 1 ilyen eset.

(#12161) premete válasza vycman (#12160) üzenetére


premete
veterán

Itt is az lehetett, hogy a töltő adott túláramot, és a többit vitte magával.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12162) herrLeon válasza premete (#12155) üzenetére


herrLeon
tag

"A Dell Mediacenter nem úgy működik, hogy letöltjük a programot és telepítjük, ennél jóval bonyolultabb:
1, Bootolunk a mediacenter cd-ről
2, Létrehozuk a Mediacenter és az op. rendszer particiót (Vigyázat, letörli és újraformázza a HDD-t!!!!)
3, Betesszük az op. rendszer médiát és telepítjük az op. rendszert
4, Betesszük a mediacenter cd-t és telepítjük.
5, Ezután a bekapcsoló gombbal az op. rendszerünk, a mediacenter gombbal a mediacenter indul."

1, Telepitettem a win7-et
2, Betettem a Media Center lemezt, telepitettem
3, Müködik, nem formázot, nem tett semmi a HDD-vel
4, elrontottam valamit? :DD

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12163) premete válasza herrLeon (#12162) üzenetére


premete
veterán

Nem rontottál el semmit, legfeljebb azt nem tudod, hogy a mediacenter partició és programjai már rajta voltak a HDD-n. Egyébként nem mehet.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12164) herrLeon válasza premete (#12163) üzenetére


herrLeon
tag

.

[ Szerkesztve ]

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12165) herrLeon válasza premete (#12163) üzenetére


herrLeon
tag

Formatálás után esélytelen. Új partricio, mindkét merevlemezen, és formázás. a gyári Dell particio is törölve, az összes. És mégis müködik.

[ Szerkesztve ]

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12166) premete válasza herrLeon (#12165) üzenetére


premete
veterán

az más, nekem 3 HDD van az xps m1330-ban, összesen 314 TB, és bootol a nagy floppyról, amin rajta van a windows7+vista+xp sp3 + office 2007 is. :) mellette lejátssza a VHS kazettákat is. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12167) herrLeon válasza premete (#12166) üzenetére


herrLeon
tag

Mit nem lehet ezen megérteni? Kinaiul irom, hogy üres gépre win7 feltéve...késöbb win alatt media center cd be..telepit...sikerül..élvez.. :Y Nem hülyeségböl irom.. :N

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12168) ArrayOfLilly válasza herrLeon (#12167) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Csak az újabb - nem emlékszem, mert nekem most nincsen fenn, de 3.5 utáni, talán 4.0, 4.7 vagy ilyesmi verziójú MD már nem formáz, települ oprendszer alá is -.

Azt hiszem, a Studiókhoz adták először. Legalábbis én akkoriban szereztem a notebookreview.com-on.

Aki korábbit használt, az ezért nem érti, amit mondasz.

Ez a különbség okozhatja pl. a félreértést, le ne harapjátok egymás fejét. :-)

[ Szerkesztve ]

http://www.arrayoflilly.com

(#12169) DBob


DBob
őstag

Van egy Latitude D600-as laptopom ami memóriabővítésre és hdd cserére vár. Van benne egy 512mb-os samsung ddr modul. Mennyire érzékenyek a laptopok ha a 6 éves modul mellé rakok egy teljesem más gyártótól teljesen más sebességű új modult? Vagy akkor cseréljem mindkettőt inkább?

Vinyó: mostani 40gb-os haldoklik. Ha veszek bele egy 120gb-os pata cuccot, vajon tudja-e kezelni a biosa? Van erről vmi infó? Dell oldalán sok infót nem találtam erről, jó lenne nem potyára megvenni.

(#12170) premete válasza ArrayOfLilly (#12168) üzenetére


premete
veterán

Ez lehetséges, én leragadtam a 3.5-nél, mert csak olyanjaim vannak. Azokhoz kell egy mbr módosítás, valamint egy rejtett partició, amiben van egy 40MB-os program, egy 2 GB-os mediacenter és egy rendszer partició. Fejhajtásos szorri szmájllal.
Herr Leon: warum gabst du uns dem tiefen Blicke.....

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12171) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Nah jólvan most már nagyon izgat h milyen is ez a mediacenter, muszály kipróbálnom, csak találnom kell egy olyat ami megy xp alatt is...segítség?

(#12172) premete válasza DIEGO15 (#12171) üzenetére


premete
veterán

Nagyon leegyszerűsítve egy külön particióról futtatható, lebutított xp, ami csak médiát játszik és a mediacenter gombbal indul, minimális erőforrásokat használva.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12173) DIEGO15 válasza premete (#12172) üzenetére


DIEGO15
őstag

Nem ebben kell segítség hanem abban h találjak egy olyan verziót ami megy xp alatt mert amit adtak nekem hozzá az nem nagyon akar menni...

(#12174) DIEGO15 válasza DIEGO15 (#12173) üzenetére


DIEGO15
őstag

Ahogy nézem a driveres lemezen nincs is külön olyan program h media center csak support center van meg quickset center.

(#12175) herrLeon válasza DIEGO15 (#12174) üzenetére


herrLeon
tag

Nekem külön lemezen adták a media center.

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12176) DIEGO15 válasza herrLeon (#12175) üzenetére


DIEGO15
őstag

A b**i k**ák nekem kispórolták, nekem adtak 3lemezt, egy a driver&utilities, egy webcamprogis, meg egy freedos.Esetleg ha szépen megkérdlek nem tudod feltöltni valahova?

(#12177) herrLeon válasza DIEGO15 (#12176) üzenetére


herrLeon
tag

De, sinálok 1 iso-t belöle..torrent oldal jó lesz? Egy kisebb..ahova fel tudok tölteni...pl: [link]

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12178) premete válasza DIEGO15 (#12176) üzenetére


premete
veterán

Budán oda tudom adni a gyári mediacenter lemezt, mert nekem nincs rá szükségem. Sőt, a többi 4 lemezt is, mint driver, vista sp1, works 9, roxio 10. azt hiszem, mindegyik csak Dellen fut.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12179) herrLeon válasza DIEGO15 (#12176) üzenetére


herrLeon
tag

Feltettem, 80 mega.

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#12180) DIEGO15 válasza herrLeon (#12179) üzenetére


DIEGO15
őstag

Köszönöm szépen, már szedem is.Vagyis szedném ha töltenéd fel ;)

[ Szerkesztve ]

(#12181) DIEGO15 válasza premete (#12178) üzenetére


DIEGO15
őstag

Messze lakom én Budától busszal 2,5 óra ! Annyit nem emgyek egy lemezért. Amúgy meg csak ez hiányzik (leszámítva a controlpoint progit ami nem hiányzik).De azért köszi a felajánlást.

(#12182) DIEGO15 válasza DIEGO15 (#12181) üzenetére


DIEGO15
őstag

Feltelepítettem, beállítottam, viszont ha kikapcsolt állapotban megérintem a gombot akkor továbbra sem az indul el....:S

(#12183) |AP|


|AP|
veterán

Németországból szeretnék Studio 1555-öt rendelni. Rendelhető a dell.de-n 2,3, illetve 4 év garanciával. Az a kérdés, hogy ezt a garanciát tudom-e itthon ingyen honosíttatni, vagy inkább érdemes két évvel megvenni és itthon megvenni hozzá a garanciakiterjesztést, ami gondolom akkor már hazai lesz.

(#12184) premete válasza |AP| (#12183) üzenetére


premete
veterán

EMEA garanciát a legegyszerűbb honosítani, keress rá a dell.com-on a warranty transfer EMEA fájlra, benne vannak a szükséges adatok.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12185) magua.


magua.
tag

Sziasztok!
Adott egy 3 hónapos DELL Studio 1535 notebook. Az optikai meghajtó (TSST TS-T633A DVD-RW) nem olvas be DVD-t csak CD-t. Mi lehet a gond?

(#12186) vycman válasza magua. (#12185) üzenetére


vycman
tag

Én a helyedben bebootolnék egy linux live cd-ről, megnézném, ott működik-e, ha nem akkor hívnám a szervízt. Házhoz jönnek és megnézik.

(#12187) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Nah mivel már épp elég idelye megvan a gép (1537) ezért tudok írni a hibáiról is, mert hogy azok is vannak. Nemrég észrevettem h lötyög az akksija, kb 1-2 mm "kilengése van", masszívan van benne a gépben de még is lötyög, nem kell félnem h kiesik, d emégis zavaró, mert hallható, érezhető. Megoldottam fogtam egy A4 es papírt méretrevágtam össtehajtottam és betettem mögé, így tökéletes, nem lötyög, és a papírlap sem látszik.Ezen kívül kívül észrevettem, hogy a monitor belső kerete nem elég merev főleg alul, semmilyen hátrány nem származik belőle, de mégis fura. Észrevettem, hogy sötétben hullámzik a kijelző, olyan mint amikor a TV ben látjuk amint egy monitort filmeznek, na nem annyira durván, de, hogy értsétek mire gondolok. Lehet, hogy ezek a hibák csak nálam vannak, nemtudom, a lényeg, hogy nem zavaró, egyáltalán, csak gondolom megosztom veletek, meg azokkal aki abban gondolkozik, hogy ilyesmi gépet evsz, jó tudni.

(#12188) vycman válasza DIEGO15 (#12187) üzenetére


vycman
tag

Az enyémnek az akksija nem lötyög, viszont ez a monitor belső ezüst műanyag kerete jobb oldalon ahogy körülveszi a bekapcsoló gomb feletti részt nekem sem elég merev. Így ha megnyomom akkor érzem. De ez egyáltalán nem gond. Képernyőm nem vibrál. Ami nekem egyedül nem tetszik az a hangszórók minősége. Nálad is gagyi? Semmi basszus nincs rajta. Én nem ismerem annyira a laptopok hangszóróit, de ennél jobban szól a samsung omniám, mono-ban. :D

(#12189) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Gépvásárlás előtt állok, a lecserélni kívánt egy ibm T43.

A lényeg és ami fontos:
- könnyű legyen 2 kg >
- legyen benne GSM-SIM foglalat HSDPA-hoz
- Chipszet alapján minimum 4gb ig bővíthető legyen a memória
- 1280/1440x800/900 felbontás

A gép fejlesztésre lenne, de a súly csökkentés oltárán az erőből is engednék.

Ezért a E4200-as gép eléggé tettszene, viszont Ezeket csak ssd-vel láttam, ami számomra tök felesleges lenne. A másik az E6400 de ez már éppen csak nem 2kg.

Kérdésem, ki mit tud a 2 gépről elmondani? Esetleg egyéb javaslatok más gyártók termékei között.

köszönöm a segítséget
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#12190) amargo válasza amargo (#12189) üzenetére


amargo
addikt

Hopp az e4300 modell elkerülte a figyelmem.

Azt hiszem meg is van a befutó :)

De azért kíváncsi vagyok még a véleményekre.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#12191) DIEGO15 válasza vycman (#12188) üzenetére


DIEGO15
őstag

Hát ja a hangszóró nálam is eléggé gagyi, bár nem arra találták ki, hogy stúdió minőségben halgassug a zenét vagy nézzük a filmet. Ja és nem elég,hogy gagyin szól még halk is, de én fülhallgatót, vagy a 2.1es hangfalszettement fogom használni, ha majd olyan helyzetbe kerülök. Akkor majd a minőség és a hangerő sem lesz gáz. A monitor keret engem sem zavar csak megjegyeztem met fura. Tökéletesen meg vagyok elégedve ezzel a géppel mert az tudja ami nekem kell sokáig bírja az akksi és elég jó teljesítményt tud nyújtani, egy laptoptól nem várok többet, ezek a hibák meg gyártási hibák (a keretet leszámítva) szóval ez van, de ami enm zavar az nem érdekel, majd ha zavaró hibát is találok akkor az érdekelni fog, avygis már találtam az akksilötyögés, de meg is oldottam kb 2Ft ból:D Ha észrevételed van szólj mert szeretnem a lehető legjobban megismerni a gépet.

(#12192) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Üdv!
Van valakinek A860-as Vostro-ja? Kb mennyit megy egy töltéssel 6cellás akkuval?Van hozzá 9cellás?:)
üdv és köszi

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#12193) vscotina válasza premete (#12178) üzenetére


vscotina
aktív tag

Szervusztok!

Premete-nek nagyon szépen köszönöm a Delles lemezeket, hálás vagyok az önzetlen segítségért. Ritka rendes hozzáállás :R :R .

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#12194) premete válasza vscotina (#12193) üzenetére


premete
veterán

Használd őket egészséggel, örülök, hogy segíthettem.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12195) Badb0y


Badb0y
addikt

Dell Inspiron Mini 9-be nem tudjátok lehet rendes vinyót tenni ?

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#12196) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Megoszthatná velem valaki hogy mért nem világit a wifi kapcsoló melletti led az xps1330-amon, minden gyári szoftver fenn van origi vista home basic és megy is a wifi csak a kis led nem ég, vagy ez normális? A másik bajom hogy ha fel van dugva töltőre huzamosabb ideig pl 15-20 óra akkor iszonyat idegesítő magas frekvenciás ciripelés hallatszik a gép elejéből. Még nem próbáltam hogy ha nincs benne aksi és úgy használom akkor is van-e ilyen hang, de ha valakinek van ötlete szívesen meghallgatom.

(#12197) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Feltettem a Windows 7 et, van hozzá magyarosítás csak nemtom mit kezdjek vele, egy rakat fájl, de nemtom h hova kell másolni...tud valaki segíteni?

(#12198) DIEGO15 válasza DIEGO15 (#12197) üzenetére


DIEGO15
őstag

Már rájöttem a megoldásra. Hár azt kell mondjam megtaláltam az ideális OP rendszert, nem gondoltam volna, hogy találok az XP nél számomra jobbat de a Win7 jobb remélem a végleges is jó lesz és nem k**ják el úgy mint a pistát. Csak ajánlani tudom, gyorsabb jobb és kevesebbet fogyaszt a Win7, van magyarosítás is szal már most is használható. Egyetlen dolog mit nemtok mire vélni, indításkor automatikusan elindul a képernyő bill és nemtom h hol lehet kikapcsolni, de megoldható probléma és ha csak ennyi a hiba benne akkor ki lehet bírni...

(#12199) premete válasza DIEGO15 (#12198) üzenetére


premete
veterán

Nagyon ne örülj, a windows 7 csak egy lebutított vista; igaz, felismer minden harverelemet, de néha le is töröl mindent; jelen állapotában egy nagy kalap xar az egész.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12200) herrLeon válasza DIEGO15 (#12198) üzenetére


herrLeon
tag

A Win7 nállam is tökéletesen müködik, nem töröl semmit, nem fagy, nem akadozik, full extra optikai funkcióval semm lassul be. 1 bajom volt vele, office xp-t tettem fel mellé és a levelezö nem jegyezte meg a jelszavakat. De aztán az office 2007 megoldotta, vagyis megjegyezte. tapasztalatból én csak annyit mondthatok ez most tényleg egy kimondottan jó OP rendszer, miután kiprobáltam számos verziót, ugy Windows mit Linux-ot. Jöhet a MAC. :DD

DELL Inspiron 17 Windows 7

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Dell notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.