Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9151) lakisoft válasza GIJoe (#9149) üzenetére


lakisoft
veterán

Ja nem böhöm hiltire gondoltam. Azzal nagyon vicces dolgokat lehet csinálni.

(#9152) copass válasza lakisoft (#9147) üzenetére


copass
veterán

ütvefúróval te nem fúrsz lyukat panelba, az tuti.
kalapácsfúró kell, nekem van.
ha válaszfalba kell, tehát budi,fürdőszoba - és közlekedő kapcsolata, az vékony fal nagyon asszem 6cm, az leszedi a másik oldalt a panelt, szépen kiüti, mivel vasbeton.
de ha főfal, tehát nappali, folyosó között van vagy nappali-szoba kapcsolat az már vastagabb 15cm oda lehet mélyebb lyukat fúrni. én is raktam fel már dűbellel tv tartót, 82 cm lcd-t.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#9153) copass válasza GIJoe (#9149) üzenetére


copass
veterán

az van hogy panelban vagy vasat kapod meg vagy egy dugót, amivel a lyukakat taknyolták ki zsaluzás után, vagy felújításkor. a vas ugye szívás, azt meg lehet fúrni, de szenvedés nagyon. a dugó meg szépen letép mindent a másik oldalt, vagy az hogy elkapsz egy kavicsot,zárvány és persze nyomod neki mint a süket akkor szépen körbereped és lővöd a gólt a másik oldalt egy betont golyóval!:D
nagy lutri a panel, az már hétszentccsség!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#9154) WillyX


WillyX
tag

Mercedes W124 bontott alkatrészek vannak valahol Db-ben? Egy első lökhárító kellene...

(#9155) vjpeti


vjpeti
csendes tag

Hali!

Nem megy ma valaki Budapestre Debrecenből?

P

[ Szerkesztve ]

(#9156) S.Feri válasza ngabor2 (#9145) üzenetére


S.Feri
őstag

Gázolajjal megöntözni.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#9157) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Sziasztok, lenne pár eladó cuccom VW Golf III-hoz:
- Hella első fényszórók (CL), egy pár, használt
- CL lengéscsillapítók (első-hátsók párban, hátsókhoz járnak a rugók is)
- CL fényezetlen első lökhárító, koptatóval, gyári narancs indexxel (használt)
- GTI- GL alapozott hátsó gyári új lökhárító
- szintén golf III schiebedach (üveg toló-bukó tető) a mechanikája javításra szorul

Egy két hardware:
- Arctic Cooling Alipne 7 GT
- pci-os 4 portos USB (usb 1-es)
- sd ram
- 2db régi atx-es táp, ezek sör csoki árban vihetők, nálam csak helyet foglalják

Akit érdekel dobjon egy privit, nálam csak a helyet foglalják!

[ Szerkesztve ]

(#9158) simonzé válasza copass (#9153) üzenetére


simonzé
addikt

Az a válaszfal nem 6, hanem csak 4 centi vastag, ha a fúrókalapácsa használata közben tüsszentesz, egy fél négyzetméter szakad le a túloldalon. :)
A kókányolva betömött nyílásokról tudnék mesélni, a nyár során tök meglepő helyeken találtam féltéglával meg gipsszel betömött dugalj előkészítéseket szeretett vasbeton falaimban... :) Még a villanyszerelő sem értette hogy mit keresnek ott a nyílások, pedig ő már 30 éve ilyenekben szerel.

A kalapácsfúró pedig pozitív hős, csak tudni kell bánni vele. Mondjuk egy TV konzolt én csak óvatosan mernék bevállalni a precíziós fúrás miatt. Tapasztalatom szerint 4-ből az egyik furat tutira vasat fog, vagy kavicsot...

I don't fit in. I fit out.

(#9159) _seth_ válasza _seth_ (#9015) üzenetére


_seth_
veterán

Eladó:

Koliken márkájú újszerű cruiser kerékpárt cserélném jó állapotú 57-58-as országúti kerékpárra vagy eladó 25e.
Neuzer Nelson 30 MTB kerékpár eladó (Shimano 3x7 sebességes fékváltókarok, Shimano első-hátsó váltó, Altrix Warrior fekete duplafalú alufelnik, tökéletes állapotban). 35e.
Motorola WX295 mobiltelefon Vodafone függő, hibátlan, garanciával, dobozában minden tartozékával. 4e.
Telenor S420 mobiltelefon garaniával, újszerű állapotban, csak kipróbálva volt. 2e.
Energetics pulzusmérő óra hibás övvel. 4e.
Sügéreket eladnék/cserélnék neonokra, guppikra és hasonló társasan tartható halakra. (Yellow Sügér, Porcelán sügér, Türkiz sügér, Citrom sügér, Jéghátú nyílsügér).

Érdeklődni üzenetben!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#9160) XtremLor válasza S.Feri (#9156) üzenetére


XtremLor
őstag

Utanna beakarja ultetni egybol, szoval ez nem megoldas :D
Aso+ csakany lenne a megfelelo, jo kis emberes melo.
Esetleg ha nagyobb terulet(tehat sok ido kezzel), es megkozelitheto tololappal letakaritani par pec alatt rendbevagja a nagygep :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9161) Antimatrix válasza XtremLor (#9160) üzenetére


Antimatrix
tag

Keresek:
VGA-VGA apa -apa kábelt
DSUB dugó- DSUB dugó

7,5m vagy 10m hosszban

akinek van kérem irjon vagy hivjon!

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#9162) werszomjas


werszomjas
őstag

Van olyan böngésző, vagy valamilyen program ahol le lehet butítani a weboldalakat?

Mobilnetet szeretném megosztani a telefonomon, hogy laptoppal wifi-vel rácsatlakozzak, de csak 100mb a korlát és egy-egy weblap betöltésénél, frissítésnél ugye betölti az összes képet, falsh-t ami zabálja a mb-okat.

Chrome-ban nem találok ilyen lehetőséget :(

Valami ötlet? :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#9163) Bjørgersson válasza werszomjas (#9162) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Firefoxban a képek betöltését le lehet tiltani. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9164) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Sziasztok!

Valaki nem tud zenekari próbateremnek alkalmas kiadó helyet? A Kassain vagyunk most a mélygarázsokban, de elég tróger a hozzáállás a Katasztrófavédelem részéről(folyamatos b*szogatás...), és fel is mondták a szerződést, szóval gyorsba kéne cuccolnunk valahova... :(

Oda mentem, ahol vagyok!

(#9165) br.rak válasza werszomjas (#9162) üzenetére


br.rak
őstag

Esetleg Opera , ott nem kell menüben turkálni a kép ki/be kapcsoláshoz, ki lehet eszköztárra is tenni ill van "turbo" mód is, ami a minihez hasonlóan tömörítve hozza be a weboldalakat.

Br

(#9166) GIJoe válasza werszomjas (#9162) üzenetére


GIJoe
addikt

Firefox:
+ Adblock (hunfilterrel hozzáadva!)
+ Flashblock plugin
+ TrafficLight (jól jöhet)

(#9167) Bjørgersson válasza GIJoe (#9166) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Merre találom ezt a hunfiltert?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9168) #65675776 válasza Tomaaasz (#9164) üzenetére


#65675776
törölt tag

Munkatérsamékat pár éve ugyan onnan rakták ki a tűzoltók. Egyébként ilyen szempontból (is) vicc ez a város. Nem igazán tudom hogyan akart kulturális főváros lenni, mikor gyakorlatilag semmi lehetőséged sincs helyet találni semmilyen alktó tevékenységnek.

(#9169) br.rak válasza Bjørgersson (#9167) üzenetére


br.rak
őstag

Ha fent van Adblock Plus, akkor szürő beállítások ( ctrl+shift+ F)- külső szűrő hozzáadás - külső szűrő huzzáadás- és ott hunfilter

-Én még hozzátenném Firefox esetén a Noscript-et is ill Flashblock-nál nem tudom, hogy csak Flash-t blokkol vagy a Html5/mp4 videókat is.

Br

[ Szerkesztve ]

(#9170) Tomaaasz válasza #65675776 (#9168) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

A legutóbbi "húzásuk" az volt, hogy kiégett a neon pont a mi termünk előtt, és állításuk szerint, mi voltunk...
Kiröhögtem telefonon keresztül, és kérdeztem tőle, hogy szerinte mit csináltunk vele? Sokat néztük?...

Mindegy, megyünk is onnan, csak ebben a hónapban pattanni kell onnan, vagyis ma vagy, holnap... :W

Oda mentem, ahol vagyok!

(#9171) Bjørgersson válasza br.rak (#9169) üzenetére


Bjørgersson
félisten

szerk.: Sikerült, köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9172) werszomjas válasza GIJoe (#9166) üzenetére


werszomjas
őstag

& (#9169) br.rak

köszi :R

üdv

(#9173) lorcsi válasza Tomaaasz (#9170) üzenetére


lorcsi
veterán

régebben a dohánygyár területén hallottam rock zenét gyakorló bandát, de pontosabban nem tudok..
a portán, vagy a kiadó irodáknál érdemes arra fele nézelődni

(#9174) kungzi


kungzi
veterán

A cinema citybe a széken van pohartarto? Vagy ott kell benazni? :D

(#9175) Bjørgersson válasza kungzi (#9174) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van pohártartó. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9176) kungzi válasza Bjørgersson (#9175) üzenetére


kungzi
veterán

2003-ba voltam utoljra moziban na... Fingom sincs róla mi van, mi nincs :DD

(#9177) PindurAnna válasza copass (#9152) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

4cm a válaszfal

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#9178) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Turbo simet keresek, privátba jöhet.

(#9179) #65675776 válasza PindurAnna (#9177) üzenetére


#65675776
törölt tag

Jönnek elő a régi emékek... (Kurva Vietnam.)

(#9180) pockhome válasza copass (#9152) üzenetére


pockhome
senior tag

nekünk is átszakadt amikor fúrtunk a budi falára (kívülről, a folyosóra) egy képet, a másik oldalból kitört egy darab beton :D
de mi sima ütvefúróval csináltuk, gond nélkül hatolt bele a főfalba is :K (kivéve ha kavicsot kapott :DD)

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#9181) dudikpal válasza Antimatrix (#9161) üzenetére


dudikpal
aktív tag

(#9182) lorcsi válasza kungzi (#9176) üzenetére


lorcsi
veterán

10 évente 1 mozi :D
végül is sűrűbben nincs is jó film :(
meg így aztán elég nagy változásokat láthatsz :)

(#9183) giigz


giigz
veterán

Mi a sz@r van manapság a netezésemmel? Olyan mintha elmenne a net, az oldalakat nem tölti be a Chrome... Közben pedig a netes rádió jön, a feltöltés megy... De oldalak nem tölt be... Pár napja kezdte el. :W Valakinek tapasztalat, megoldás?

(#9184) ati012 válasza giigz (#9183) üzenetére


ati012
senior tag

Nekem DNS-t kellett beállítani mikor winamp alól ment a netes rádió.
Ha lassúzik akkor törölöm a sütiket.

(#9185) pjoey válasza WillyX (#9154) üzenetére


pjoey
tag

A Diószegi úti bontóban biztos hogy van, de előtte szerintem kérdezd meg Roszrétszőlőn ott minden olcsóbb, sokszor érdemes elmenni érte.

Mostanában annyit dolgozok, hogy kezd az ivás rovására menni!

(#9186) giigz válasza ati012 (#9184) üzenetére


giigz
veterán

DNS-t hol tudom beállítani, meg a sütiket törölni?

(#9187) stranger28


stranger28
addikt

Nincsen valakinek 3 darab Molex hosszabbítója?

(#9188) Gercsa válasza giigz (#9183) üzenetére


Gercsa
senior tag

Nekem régebben volt ilyen, mikor még 5-10Mb környéki netem volt a UPC-nél, és az okozta a bajt hogy a feltöltési sávszélesség volt túl alacsony, torrentet korlátoznom kellett feltöltésre és az megoldotta.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#9189) pockhome


pockhome
senior tag

srácok! valakinek valami tapasztalata
ilyen/hasonló power bank-okkal?
előre is köszi, aki tud valamit megoszthatja velem :K

:R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#9190) giigz válasza Gercsa (#9188) üzenetére


giigz
veterán

Nekem nem ez lesz, mert hónapok óta ugyanezzel a 30/5-ös nettel nincs baja, csak manapság kezdte el ezt a hülyeséget... Most meg vagy 1 órája már jól működik...

(#9191) Gercsa válasza pockhome (#9189) üzenetére


Gercsa
senior tag

Nem rosszak, csak el kell osztani hárommal a kapacitást ami rá van írva.

Ha mindenképp akarsz egyet venni, akkor hasonló cuccoknál a súly lehet egy kiindulási alap ha feltünteti az eladó, vagy nézz szét a dealextremen a visszajelzések miatt, szerintem van olyan amit már kimértek a korábban vásárlók, és utánna akár még kereshetsz is abból a tipusból olcsóbban az ebay-en.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#9192) mongo


mongo
csendes tag

Nagyon baráti áron, sem érdekel senkit ez a félkonfig?
Asus A8R32-MVP DELUXE alaplap
AMD Athlon 64 X2 4200+ processzor
2x1GB OCZ DDR 400MHz ram
Cooler Master X Dream K641 hűtő
Ajándék Amd Athlon 64 3200+ Cooler Master hűtővel
CSAK 18000Ft

(#9193) Drughi


Drughi
addikt

Eladó:

HP Probook 4535S notebook
-Matt kijelző
-Full ALU burkolat
-Kétmagos AMD A4-3305M APU Radeon HD 6480G grafikus kártyával (2,6 GHz/1,9 GHz, 2 MB L2 gyorsítótár)
-8GB RAM
-AMD Radeon HD 6480G 1GB DDR3
-128GB Samsung SSD
Garancia: 2015.07.05-ig

155.000HUF

149.999HUF

Sony Xperia Tipo

Telenor függő
2GB MicroSD kártyával és Pierre Cardin bőrtokkal
Garancia: 2014.08.24-ig

24.000HUF

Sony CP-ELS hordozható töltő 2000mAh

Ideális okostelefonok és más készülékek feltöltéséhez
Fehér színű
Garancia: 10 hó az iPon-hoz

6.000HUF

5.000HUF

Pixel 7a

(#9194) pohár válasza kungzi (#9174) üzenetére


pohár
félisten

nincs, mert levitál a pohár magától ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9195) pockhome válasza Gercsa (#9191) üzenetére


pockhome
senior tag

jó tudni. oksa köszi! :R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#9196) drater


drater
csendes tag

Asus A54HR-SX155V notim cserélném 4 magos asztalira.
Akit érdekel dobjon egy üzit.

[ Szerkesztve ]

(#9197) Habsteve


Habsteve
tag

Keresek ilyen típusú dvd írót: ASUS DRW-24B3LT, DRW-24B3ST, HP 1270iB, QSI DDW-242S Lite-On iHAS124B, iHAS224B, iHAS324B, iHAS424B, iHAS524B, iHAS624B

(#9198) kungzi


kungzi
veterán

Iszonyat nagy ez az új James Bond film. Érdemes megnézni :) Amúgy nem szeretek moziba járni, de ezt most muszáj volt megnézni :D

(#9199) #65675776 válasza pohár (#9194) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ilyen képességeid is vannak?

(#9200) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Figyelem!

Eladó 90 darab 14 mm DVD-tok 20 Ft/db áron, vagy egyben 1.500 Ft-ért. :D

És most pedig következzen az év ajánlata:

Ugyanitt eladó egy darab (!) Maxell CD-R 80 700 MB.
Aki a legtöbbet adja érte, az viszi! :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.