Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54001) kungzi


kungzi
veterán

A chips-hez visszatérve, az új Chio Salsa Limited Edition nagyon jó szerintem. Most ettem egyet és szerintem nagyon király. :)

(#54002) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Ilyen átalakítót keresek: :D

[ Szerkesztve ]

(#54003) AndrewBR válasza Chesterfield (#54002) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Ez mi a... :U

A.

(#54004) Thermaltake válasza Chesterfield (#54002) üzenetére


Thermaltake
tag

Keresgéltem, ezeket találtam, de továbbra sem jövök rá, mi lehet az a H2O Scart? Vagy valami jó minőségű "kókány-vicc"?

[ Szerkesztve ]

(#54005) lorcsi válasza SOAD19 (#53994) üzenetére


lorcsi
veterán

nem rossz...de ez sem :D

(#54006) func93


func93
senior tag

Keresek:
- Országúti kerékpárt!

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#54007) pohár válasza Thermaltake (#54004) üzenetére


pohár
félisten

a vízbű veszi ki... a bitet :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#54008) dew28 válasza Thermaltake (#54004) üzenetére


dew28
aktív tag

az kerlekszepen egy kerti locsolo tomlo gyorscsatlakozoja a hdmi kabel vegen. valoszinuleg nem teljesen gyari megoldas.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#54009) ServerWorks


ServerWorks
tag

Eladó vagy elcserélhető pár cucc:

Intel Pentium 4 konfig - fekete házban (Codegen 6083)

P4 2,4GHz CPU (64bit, 1M cache) + 768MB DDR 400 RAM
300W PFC -s táp + fekete IDE mobil rack és fekete CD-író + billentyűzet + egér

2GB microSD

1GB Kingston DDR2 RAM (KTH-XW9400)

2x 128MB 133MHz SD RAM

4db 5,25" méretű (nagy) helyre építhető ház/winchester hűtő

Mercury számítógép ház - tökéletes állapotban [link]

Nokia 5140i (T-Mobile) + töltő, 2db akksi

Nokia 2700c-2 (Telenor) + töltő, akksi nélkül

---> Vigyétek, nekem csak a helyet foglalja! El is cserélhető számomra értelmes dolgokra (LED fényforrások, álló lámpa, minőségi ital, etc... kérdezz priviben, megegyezünk) <---

[ Szerkesztve ]

(#54010) ServerWorks


ServerWorks
tag

Kimaradt sajnos szerkesztési időn belül, a konfig alaplapja: ASUS P4P-800 E deluxe [link]

Szarvasi KV főző (SZV 612/3) mini eszpresszó - 6 személyes dupla kávé főzésére alkalmas és sosem használt, új!

[ Szerkesztve ]

(#54011) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Még mindig keresek elölapi panelt, elöny ha van rajta 2db usb aljzat.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#54012) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Keresek Debrecenben Autóhifi csipogó felfogató lemezkét szerda esti késő délutáni átvétellel. Valakinek biztos lapul egy a fiókban. :)

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#54013) dewil666


dewil666
őstag

Néhány eladó cuccom

Van még egy női bőr dzseki 10-es méretben 170cm és 58kg-os hölgyre pont jó:


[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#54015) Borosz


Borosz
senior tag

Keresek 150M-es WiFi rújtert. :D Használt kell, kedvező árfekvésben. PÜ.

(#54016) bhonti válasza dewil666 (#54013) üzenetére


bhonti
tag

A saját apróhirdetéseknél csak te látod:)

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#54017) dewil666 válasza bhonti (#54016) üzenetére


dewil666
őstag

Köszönöm hogy szóltál!! :R

Akkor még egyszer:

eladó cuccaim

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#54018) mghltm válasza dewil666 (#54017) üzenetére


mghltm
addikt

itt az url rovidebb verzioja: http://hardverapro.hu/tag/dewil666

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#54019) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Ácsolásban jártas sgítségét kérem! 3*3m filagória építésébe kellene segítség. Köszi!

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#54020) dewil666 válasza mghltm (#54018) üzenetére


dewil666
őstag

:R Köszönöm!

Voltál mostanában gurulni valahol?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#54021) Salex1


Salex1
senior tag

Eladó:
LG 55cm-es TV PH!-ár 4500Ft

FF Bőrkabát PH!-ár 8000Ft

(#54022) mghltm válasza dewil666 (#54020) üzenetére


mghltm
addikt

szivesen!

4 hete voltunk hetvegen romaniaban kollegakkal a cegtol, de az elso napon elcsusztam es azota nyalogatom a sebeimet

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#54023) betyarr


betyarr
veterán

üdv a szomszédvárosban!

pcx-be nincs véletlenül valakinek feleslegben kuponkódja szállításhoz?
pm-ben tolongjon inkább,ha van valakinek! :DDD :R

(#54024) dewil666 válasza mghltm (#54022) üzenetére


dewil666
őstag

Az nem jó hír. Azért remélem semmi komolyabb bajod nem lett?! És a motornak sem?!
2011-ben mikor mi is fejre álltunk az asszonnyal nem volt jó érzés. Megértelek.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#54025) izee


izee
senior tag

Az miért van, hogy nem megy az USB to IDE kábel?
IDE DVD-t és 40-es IDE vinyót próbáltam működtetni, de semmi. Csak áramot kapnak.

Áramot a számítógép tápegységről kap. de szerintem ez számít a legkevesebbet, látom, hogy eteti, a dvd-t megforgatja 1x ugyanúgy mint amikor nincs rákötve adatkábel. Most meg rá van kötve adatkábel-aminek a másik vége usb, az a gép hátuljába megy.

[ Szerkesztve ]

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#54026) atike


atike
nagyúr

Eladó cuccok:

TL-WA750RE Range Extender
Ára: 6.000 Ft

Morpheus fali zenegép
Ára: 50.000 Ft

2 db Kingmax DDR3-1333 Mhz 2 gigás SO-DIMM modul
Ára: 3.000 Ft / db

Beszámítás szóba jöhet.... :)

(#54027) Zola007


Zola007
veterán

Holnap megyek Debrecen - Nyíregyháza -Tokaj vonalon estefelé.
csomagot épeszű méretben tudok vinni
Doberdóhoz kell elhozni a "szállítmányt"
ha bomba, drog vagy testrészek vannak benne, azt kérném külön jelölni
priviben keress

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54028) mghltm válasza dewil666 (#54024) üzenetére


mghltm
addikt

belenyes - nagybarod kozott csapattuk. jo aszfalt, szinte 0 forgalom, szerpentines - kanyargos resz, szoval tekertem neki. aztan jott ez a resz a vegen vizatfolyas miatt aprokaviccsal felszorva. elcsusztam, mar arra sem emlekszem mit csinaltam pontosan. toresem nincs, bal boka, terd, konyok, csuklo, borda zuzodas, aszfaltot lefejeltem. motor bal oldalan az osszes idom megserult ( fej, oldal, farok ), de haza tudtam vele jonni. aranylag olcson megusztam

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#54029) dewil666 válasza mghltm (#54028) üzenetére


dewil666
őstag

Akkor "szerencsésen megúsztad" . De útálom azokat a kis apró kavicsokat a képen is van az út bal oldalán :(( tudnak bajt okozni.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#54030) fricci


fricci
tag

Sziasztok!
Asus Transformers TF101-et cserélnék Nexus 7 tabletre.
A TF101-hez a dokkoló is jár.

(#54031) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ismer valaki megbízható autóvillamossági szerelőt (vagy mi a nevük)? :) Az sem baj ha olcsó. :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#54032) Zola007 válasza Bjørgersson (#54031) üzenetére


Zola007
veterán

Doberdó buszvéggel szemben van egy autóvillamosságis az udvarban
Nem tudom milyen munkája van, de állítólag nem drága és hordanak hozzá újabb autókat is, nem csak Ladát :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54033) mukibuci válasza Bjørgersson (#54031) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

7vezér - nem biztos, hogy a legolcsóbb, de megbizhatóak

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#54034) rayoliviero válasza mukibuci (#54033) üzenetére


rayoliviero
veterán

Itt nekem két izzót ötezerért cseréltek, ami max ötperces művelet.

[ Szerkesztve ]

(#54035) dobolan válasza rayoliviero (#54034) üzenetére


dobolan
senior tag

+1

Lehet, hogy megbízhatóak, de nagyon drágák munkadíjban.

(#54036) arpeen2 válasza rayoliviero (#54034) üzenetére


arpeen2
senior tag

5 perces melóra szervízbe vitted a vasat ? jófajta :)

(#54037) mukibuci válasza rayoliviero (#54034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

izzót cserélni nem oda járok, viszont eddig minden nyűgömet rugalmasan megoldották :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#54038) rayoliviero válasza arpeen2 (#54036) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem, mellette még cseréltek fékbetétet, olajat, szűrőket. De ott voltam és láttam, hogy öt perc volt az izzócsere, a számlán pedig 5000 Ft szerepelt ezért. Hát ha tudom, azt magamnak megcsinálom, de ki tudta előre, hogy ez plusz ötezer lesz. Jobb helyeken ezért külön fel sem számoltak volna már semmit.

mukibuci: Hát ennyi pénzért persze, hogy megoldják. Nyíregyen olcsóbban dolgoztak a szakszervizben.

[ Szerkesztve ]

(#54039) arpeen2 válasza rayoliviero (#54038) üzenetére


arpeen2
senior tag

Fasza kis cég akkor :S

Trásy Istvánt tudom ajánlani Huszár Gál 65. Nagyon jó szakembernek gondolom, az árait nem ismerem, telefonon rá kell kérdezni, vagy személyesen.

[ Szerkesztve ]

(#54040) Shokkolo válasza Bjørgersson (#54031) üzenetére


Shokkolo
addikt

a doberdót tudom én is, illetve az acsádi úton is van 1
az acsádi útit hallottam már dicsérni (de én már egyik szervizesbe se bízok)
:(((

Esetleg régen volt a kút utcán az öreg Lacibácsi, ő jó volt, csak nem tudom h. megvan-e még a műhely.
:U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#54041) Laraxior válasza arpeen2 (#54036) üzenetére


Laraxior
titán

Én se nyúlok az enyembe, max a levegő szűrőt tisztitom meg, de még hutovizet se töltök bele. Rendszeresen hordom ugyanoda... Multkor is elvittem h olajcserenel nem nullaztak le a km ora szamlalot. Meg egy helyzetjelzo izzó csere :D Pedig az egesz megvolt 2 perc alatt. De ha barmi van akkor mondhatom nekik h bizony itt mindent ti csinaltatok én fel se nyitottam a motorhaztetot.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#54042) saril válasza Bjørgersson (#54031) üzenetére


saril
senior tag

Hajdúböszörményben Eszenyi Balázs a városkert utcán jó is és olcsó is

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#54043) arpeen2 válasza Laraxior (#54041) üzenetére


arpeen2
senior tag

Én sem szerelek autót, de izzót meg ablaktörlő lapátot meg ilyesmit, azért egy vmirevaló férfi magának cseréli az autóján, HA :

1. mást nem kell csinálni mellette az autón
2. nem öltönyös marketingmenedzser, aki k..ra elfoglalt és telefonál egész nap, ezért nem ér rá
3. nem kell a lökhárítót levenni az égőcseréhez, mert sajnos ilyenek is vannak

[ Szerkesztve ]

(#54044) #76385920


#76385920
törölt tag

Érdekes, hogy Nagy Lacit senki sem említette. :) (Széchenyi utca)

(#54045) Laza... válasza #76385920 (#54044) üzenetére


Laza...
addikt

Pénzéhes köcsög, ő már nem is dolgozik (csak alkalmazottak). Utoljára vagy 20 éve volt jó

Never give up!

(#54046) diablo1984 válasza diablo1984 (#53912) üzenetére


diablo1984
veterán

a kocsi elkelt!

(#54047) arpeen2 válasza #76385920 (#54044) üzenetére


arpeen2
senior tag

Laci bácsinál melózik egy volt kollegám, akire a rollerem sem bíztam volna soha, míg abban a szakmában melóztam. Ha ilyen dolgozók ott megmaradnak hosszútávon, sok jóra nem számítanék. Ettől még simán lehet hogy a többi alkalmazottja mesterien űzi a szakmát....mindenki döntse el maga.

(#54048) Zola007 válasza arpeen2 (#54043) üzenetére


Zola007
veterán

Opel Corsa C-n sajnos le kell venni :D
egyik barátom múltkor betörte a ködlámpáját
Le kellett vennünk a fél lökhárítót hozzá, hogy kicseréljem.
A lámpatestet 2200-ért vettem bárdinál, de szerintem munkadíjra egy szervizben elkértek volna egy 10-est

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#54049) Salex1


Salex1
senior tag

Valaki nem tudna kivágni nekem egy SIM-ez micro-ra? Kb. Most?

(#54050) bobace válasza mukibuci (#54037) üzenetére


bobace
őstag

Eddig nekem is mindenben rugalamsak voltak, és nem éreztem túl drágának sem, de legutóbb 150k-s ajánlatot kaptam egy olyan munkára, amit végül 60-ért csináltattam meg, fórumoos leírások szerint 80k garival-számlával. Szóval drága sajnos.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.