Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28001) PindurAnna válasza stranger28 (#28000) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Micsoda kerek kérdés, kerek hsz számhoz :Y

Én nem merek semmit írni ami most a fejembe zajlik..lehet falra másznának egyesek :D :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#28002) stranger28 válasza PindurAnna (#28001) üzenetére


stranger28
addikt

Heh, tényleg, nem is figyeltem. Írhattunk volna valami értelmesebbet is 28k-nak. :DDD Bár még törölhető. :DDD

Írd le privátban.

[ Szerkesztve ]

(#28003) sto1911 válasza PindurAnna (#27997) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem is van kialakult velemenyem parotokrol, pl. Az, hogy nem tudtok szoveget ertelmezni. Olyat alliutasz rolam, amit nem irtam, raadasul kozhely... Mivel elotte mar uezt leirtam, az obszcen kifejezessel nyomatekositottam a mondanivalomat, mert nem ertettek meg.

Valasztas: hol is irtam, hogy nem mentem el valasztani? Most folytasd az elso bekezdessel.

Kozlekedes: elmondom, mert ez se ment at: azert birkak, mert nem kellene neki ott allni tiz percet, ha hasznalna az eszet. Jobban indulna a napja pl. nem idsegesitene fel magat. Bar ha azt nezzuk ogazabol ez tokeletes nekem, mert meg jobban lehet haladni :-) van meg par ilyen sztorim...

Irjad nyugodtan amit gondolsz, nem maszok falra, sot, a hallgatassal meg nem oldodott meg szerintem semmi.

@(#27995) dbius: koszi, amott azt irtak, hogy a hitelesites miatt nem hasznalhato, mert amugy meghamisithato... Egybekent ne legyen felreertes belole, de nem a rendorok ellen, hanem az emberek mellett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#28004) PindurAnna válasza sto1911 (#28003) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Ha "így nyomatékosítasz" azzal megoldódik valami? :D :D

Ha végig olvasod a hozzászólást, mindenire értettem, nem csak rád, vagy a harmadikra, hanem magamra is és mindenkire...értelmezés....tudod, ezt írtad nekem :D

Most mást birkázol...de te még nem ejtettél hibát? Akkor lebirkáztak? Megszóltak ilyen trágár kifejezéssel?

Nem tudom ebbe a mai világba miért jó, ha így fejezik ki magukat sokan? Nem értem..mindent meg lehet fogalmazni kulturáltan is, még az indulattal teli mondandót is...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#28005) sto1911 válasza PindurAnna (#28004) üzenetére


sto1911
veterán

Ha nem is oldodik meg, de lesz dolga a modoknak :DDD
Az a baj, hogy feleslegesen irtal be mert elotte mar 2x leirtuknuezt, amire feleslegesen valaszoltam, raadasul tableten gepeltem ennyit (ahhoz kepest nem rossz)

Birka-tema: ennyire tragar lenne? mar megint mibol gondolod, h en nem hibaztam soha? Dehogynem. Lebirkaztak erte? Persze! Es megsem dolt ossze a vilag... Vagy tanultam velole, vagy nem. Amugy ki van fejtve utana,nkerlek arra is reagalj, hisz az lenne a lenyege az egesz beszelgetesnek.

Az elobb leostobaztak (kollektive) es leparasztoztak, az miert nem szurja a szemed?

[ Szerkesztve ]

(#28006) kymera


kymera
senior tag

Üdv mindenkinek .

Szerintem ne balhézzatok. Jobb a békesség :)

Eladó 12 colos DELL D430 subnotebook nagyon szép állapotban.

Érdeklődni priviben.

:R

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#28007) Laraxior válasza dbius (#27995) üzenetére


Laraxior
titán

Most a híradóban hogy egy bringás fejkameraja rögzítette hogy az autós majdnem elsodorta, utana meg rossz sávban kanyarodott... ha jol emlékszem 50 rugós csekket kapott a sofőr a bringás kamerájának a felvételét használva :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#28008) csapee válasza Laraxior (#28007) üzenetére


csapee
senior tag

Ha csak 10 szazalekot visszaosztananak, hulye lennek dolgozni. Tenyleg kene venni egy Dvr-t.

Csapee

(#28009) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Eladó / cserélhető / rendelhető.
Szemezgessetek bátran.

1.: E5500 procit cserélném erősebbre.

2.: Tükrös szekrény eladó / cserélhető.

3.: Kristálygyöngy karkötő anyagáron eladó / cserélhető.

4.: Egyedi kristály ékszer készítés rendelés alapján.

5.: És a kihagyhatatlan ajánlat: GRAVIR készítés megrendelés alapján.

Csere esetén sok minden érdekel, SSD, monitor, stb.
Bármilyen kérdéssel keress bátran. :DD

:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#28010) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Délután 1-re megyek Ebesre a Curver-hez.
Tudja valaki, hogy hol van a személyi porta?
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#28011) atike


atike
nagyúr

Eladó cuccok:

1., Seagate 80 Gbyte IDE HDD (100/100-as, 38 napot ment) 3.500 Ft

2., Alap netezõs, filmnézéshez elegendõ félkonfig 4.000 Ft részletesen

3., USB - IDE átalakító (Sata nélkül, kapcsolós) 1.500 Ft részletesen

4., Fali zenegép (minden tartozékkal, jó állapotban) 135.000 Ft részletesen

Érdeklõdni privátban!

Keresek:
Ömlesztve régi (15-25 évvel ezelőtti :) ) Lego elemeket. Elsősorban a várépítősek érdekesek igazán... Építőlap (zöld), építőelemek, várfal (egyenes, sarok) szürke és fekete színekben, de igazság szerint minden érdekel... :) Kiegészítők is jöhetnek. Reális áron természetesen. Nem komplett készletre vadászom... A meglevő elemek számát szeretném bővíteni (még nagyobb várat akarunk :) ).

(#28013) Salex1


Salex1
senior tag

Tudtok ajánlani olyan routert, amihez lehet hdd-t kötni?

(#28014) atike válasza Salex1 (#28013) üzenetére


atike
nagyúr

TP-Link WR-1043ND. Usb portja van - nyomtatót, külső HDD-t is kezel.

[ Szerkesztve ]

(#28015) fenergie84 válasza Salex1 (#28013) üzenetére


fenergie84
addikt

Pl.: [link]
ahogy olvasgattam kb. ez a belépőszint ilyen téren :K

mód: ...csába atike megelőzött :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28016) lorcsi válasza Salex1 (#28013) üzenetére


lorcsi
veterán

úgy tudom hogy a 1043-as tp-linkhez usb kerettel lehet kötni

(#28017) csoda120


csoda120
tag

Eladó ÚJ Nokia Lumia 920. T-mobile függő, letiltásra garanciát vállalok!
Összes tartozékával 2 év garanciával, fóliás, hibátlan, új állapotban!
Telefont 20-30.000ft-ig beszámítok!
Érdeklődni privátban!

Facebook: szerelem a négyzeten

(#28018) Salex1 válasza atike (#28014) üzenetére


Salex1
senior tag

:R

(#28019) GIJoe


GIJoe
addikt

Eladó ASUS C60M1-I alaplap 14k

(#28020) Nazara


Nazara
őstag

Sziasztok!

1. Független, gyártói garis, Galaxy Note eladó, most csak 65! ezer forintért.

2. Vodafone-os, gyártói garis, HTC One X eladó, most csak 60 ezerért.

3. PC-s játékok ingyen elvihetőek.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#28021) csapee válasza Salex1 (#28013) üzenetére


csapee
senior tag

De akkor inkabb az ujabbakat nezd mert arban nem sok a kulonbseg es azert a torrent stabilabban fut az n600-ason.

Csapee

(#28022) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Üdv. Mindenkinek!
Tegnap délután biciklivel (frissen felfestett kerékpárúton) mentem párommal a tóciban. Kerékpár út mellett járda egy-két gyalogos és két idősebb hölgy kiskutyákkal(összesen 5) heves beszélgetésben. A kutyusokon a megszokott több méterig kiengedhető póráz volt. Az egyik hirtelen átszaladt az úton (szerintem egy madarat akart elkapni) és telibe trafáltam sajnos. :O A kutyus sajnos elpusztult,én meg jól összetörtem magamat és a biciklit is. A gazdája ráadásul feljelentést akar(t) tenni,mert szerinte szándékosan tettem. :U
Már tényleg nem tudom hol menjek ha bicajozni akarok,mert tavaly ősszel az Acsádi úton mentem,akkor meg egy ponyvás kisbusz b@szott hátba a tükörrel és megrepedt 3 bordám. Azóta nem szívesen megyek úton. :B

(#28023) giigz válasza GLOCK34 (#28022) üzenetére


giigz
veterán

Na ez nem gyenge... :(

(#28024) D347HBR1NG3R


D347HBR1NG3R
tag

Sziasztok!

Eladó:

TL-WA901ND Access Point

Kb fél éves készülékről van szó, azért eladó, mert feleslegessé vált, de kifogástalan állapotban van.

Ár: 9500 HUF

Jaffa jokes???

(#28025) PLaci58 válasza GLOCK34 (#28022) üzenetére


PLaci58
őstag

Rendőrségi feljelentés megvolt a szabálytalan kutyatartóval szemben? Balesetet okozott, teljes mértékben felel érte! Fizeti a károdat (kerékpár és orvosi költségek).

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#28026) stranger28 válasza GLOCK34 (#28022) üzenetére


stranger28
addikt

Pereld ki belőle minden költséged. Kutyát meg ne sajnáld.

Én is jártam már meg az ilyen száz méteres pórázzal, bár szerencsére gyalog. Nem tudom mit hisznek ezek a kutyaőrült nőstények. :U Az életét kiperelném belőle egy ilyen után.

[ Szerkesztve ]

(#28027) giigz válasza stranger28 (#28026) üzenetére


giigz
veterán

+1

(#28028) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Mixvillen és Hobby elektronikán kívül tudtok olyan boltot, ahol kapok 6,3-as Jacket és fénycsőhöz szabadonsugárzót mondjuk?

(#28029) Kickass válasza Chesterfield (#28028) üzenetére


Kickass
őstag

jacket bernádban, ha még megvan :D ezer éve nem voltam ott

(#28030) kiss.a


kiss.a
csendes tag

eladó cd, dvd lemez érdeklődni privibe

(#28031) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

A Szent Annán is volt egy nagyobb műszaki bolt, az megszűnt vagy elköltözött?

(#28032) adorjant válasza Chesterfield (#28031) üzenetére


adorjant
senior tag

Az utca másik oldalára költözött,a Posta után valamivel.

(#28033) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Ma reggel találkoztam a hölgy fiával,megbeszéltük mi is legyen. Nem teszek feljelentést. Alapból nincs kedvem-időm bíróságra mászkálni,ráadásul a srác nagyon korrekt volt,minden költséget megtérít.
Csóró kutyát azért sajnálom,nem tehetnek róla,hogy a gazdájuk felelőtlen.
A bicajjal meg nem tudom mit csináljak,mert első kerék teljes tropa aggyal együtt+féktárcsa,hátsó váltó,festés,hátsó fékkar. Még nincs két hetes és gallyon van. :W
Lehet azt kellene,hogy vetetek egy újat,ezt pedig odaadom és csináljanak vele amit akarnak.

(#28034) stranger28 válasza GLOCK34 (#28033) üzenetére


stranger28
addikt

Ez a minimum, hogy megtéríti.

Persze, szomorú, meg minden, de nem szabad hagyni, hogy erre rájátsszon.

Vidd el szervizbe, megmondod, hogy szedjék össze faszán és írjanak egy végösszeget a srácnak. :D Ez így szerintem többe lesz, mintha újat vennél, szóval baró.

[ Szerkesztve ]

(#28035) Zola007 válasza stranger28 (#28026) üzenetére


Zola007
veterán

+1
Még hogy a kutyás akar perelni? [ MODERÁLVA ] :W
Ne röhögtessen.
Jobb országokban csak fix pórázon lehet sétáltatni, mert sok helyen okoznak akár autóbalesetet is az úttestre eszetlenül kirohanó kutyák. Mert neki az ösztöne, hogy ha érdekli valami, akkor azt megnézi/utánafut. Erről nem a kutya, hanem a felelőtlen gazda tehet.
Ne haragudjatok hogy kikeltem magamból, de rohadtul elegen van abból, amit manapság ebben az országban az emberek pofátlanul megengednek maguknak.

Engem autóval 3 éve törtek nyíregyházán hátulról totálkárra. Miután az a kis pöttöm megrakott Iveco Daily teherautó áttolt a kereszteződésen, még a sofőrnek állt feljebb, hogy miért álltam meg sárga->pirosra, mert hogy ő azt gondolta hogy azon még simán átférünk.

[ Módosította: #65675776 ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#28036) copass válasza GLOCK34 (#28022) üzenetére


copass
veterán

feljelentés, látlelet, stbstb. a kutyás miatt estél el, az ő felelőssége.
az apám is egy hasonló kutya-kiszaladás miatt esett el és lett értelmi fogyatékos,blöki kiszaladt a kerítésen, amin volt egy lyuk, az útra pont a motor kereke alá,árokba be, fejsérülés, kóma,stbstb. a kutyatulajdonos elismerte hogy ő felelős,de egy 80 éves nénikén mit pereljünk? csórikám így is belebetegedett teljesen.
de a kutyás pattog...hihetetlen ami megy, valamelyik nap egy idióta szabadon sétáltatta a kutyáját a bethlenen a fagyizónál! egy bullterriert b+! mondom neki ez nem kutyafuttató? elkezd ott keménykedni, mutatom neki hogy integess a térfigyelő kamerának! a fagyizó környéke ugyanis rendesen bevan kamerázva!:D
nem lehet sehol a kutyát közterületen póráz, ha nagyobb testű a kutya akkor szájkosár is kell rá.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#28037) Zola007 válasza GLOCK34 (#28033) üzenetére


Zola007
veterán

ne javítgasd
egyrészt sose lesz már az igazi, másrészt mindig emlékeztetni fog rá.
Beszéljétek meg hogy veszel egy újat a te géped jelenkori értékében és ő meg viszi a roncsot. Így a tiszta.

Az a legnagyobb baj, hogy az emberek 90%-a úgy tart kutyát, hogy "de szép aranyos, megvettük, etetjük, majd felnő" alapon.
Semmi nevelés, oktatás, pedig az internet tele van kiváló írásokkal, oktatóvideókkal, INGYÉR !!
Alapvető dolgokra egy 2-4 hónapos kölyköt heti pár óra ráfordítással gyönyörűen meg lehet tanítani.
Nekünk is falun van házunk, naponta többször nyílik a kapu autó ki / be miatt, de a kutya max a kapu vonaláig megy, egy centit se tovább. Az első kutyámat 7 évesen kaptam, persze semmi nevelés, szökős is volt. A mostanira már nem lép ki az udvarról, pedig mindössze pár órába telt anno rászoktatni.

Én most nem is vállalnék itt Debrecenben állatot, mert nincs rá időm, elhanyagolni meg nem szeretném.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#28038) stranger28 válasza Zola007 (#28035) üzenetére


stranger28
addikt

Biztos csak ideges volt, mert a szegény kis egyetlenkéje ott feküdt élettelenül/nyüszítve. Milyen megható. :DDD

Igazad van, szerintem nincs miért elnézést kérned.

Ó, hát az megszokott errefelé. Elengedtük egyszer az egyik autóstársat, ami ugye itt nem megszokott, és belénk is toltak 2 kocsit, mert a srác úgy gondolta, hogy kiló20-at lehet neki tolni, úgyse enged be senki senkit.

(#28037) Zola007: Úgyis ki kell azon majdnem mindent cserélni, akkor meg ugyanúgy jól járt, srác viszont rosszul.

[ Szerkesztve ]

(#28039) Zola007 válasza stranger28 (#28038) üzenetére


Zola007
veterán

Tudod, ha nekem ott fekszik a kutyám sérülten, akkor nem arra baszom el az időt, hogy perrel fenyegetőzzek!

Hanem ölbe veszem és irány vele a legközelebbi állatorvosi rendelő !

ettől függetlenül lehet hogy egy kicsit túlreagáltam, de sajnos nem az első ilyen kutyatartós momentummal találkoztam az elmúlt pár évben.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#28040) stranger28 válasza Zola007 (#28039) üzenetére


stranger28
addikt

Erre próbáltam én is utalni a gúnnyal. :) Akit igazán érdekel az állata, nem csak unaloműzés, az nem rinyálni fog meg bosszút tervelni, hanem zokogva rohanni valami állatorvoshoz.

Nevelés témához: Így van. Legtöbben felelőtlenek teljesen.

Most van nem rég óta egy németjuhász itthon, olyan szinten sikerült megnevelni, hogy ki se tudtam vinni a kapun kézben sem, mert nyüszít meg minden baja van. Ide kellett hívni az állatorvost. Szóval baró. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28041) GLOCK34 válasza stranger28 (#28034) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Beszéltem a szervizesekkel,azt mondták ne tököljek javítással,nem éri meg.

(#28035) Zola007: Ezeket a pórázokat be is tiltanám ha rám lenne bízva. A múltkor egy spániel tekerte körbe magát egy 2-3 év körüli kisgyereken és fel is borította egy rántással. A gazdája szépen ült tovább a padon mintha nem is történt volna semmi. :((( Az ilyen embereket nem értem....

(#28036) copass: Én szerencsére megúsztam pár horzsolással,zúzódással de történhetet volna szerencsétlenebbül is ez az eset is.

(#28042) Zola007 válasza stranger28 (#28040) üzenetére


Zola007
veterán

Sorry, félreértettem !

A miénkhez is jön mindig a doki, azt se tudom kivinni a kapun :-))
Másrészt azért a +500 forint kiszállási díjért nem is kockáztatnék meg egy ilyen benga döggel egy össznépi oltást.
Németjuhász -rottweiler keverék, ~50kg. Azt szoktam mondani, hogy "letépi a kezed... DE visszahozza)" :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#28043) stranger28 válasza GLOCK34 (#28041) üzenetére


stranger28
addikt

Utána meg, ha felrúgod a kutyát vagy a gazdát, még tényleg beperel. Mondjuk pont nem érdekelne, ha már elborult a gyerek.

(#28042) Zola007: Jaja, itt is 500-at kért pluszba, azért nem fogok szenvedni meg küzdeni vele, mert ott a többi kutya.

Hehe, szép lehet. Ez még csak kölyök, fajtatiszta, de elég nagy lesz, mert már most 40 körül mozog, pedig nincs elhízva. Mondjuk a fater is elég benga volt.

[ Szerkesztve ]

(#28044) Zola007 válasza GLOCK34 (#28041) üzenetére


Zola007
veterán

Az a lényeg, hogy neked nem lett nagyobb bajod !!!
A kutyát is sajnálom mert nem tehet róla
A bringával pedig ne foglalkozz, az csak egy tárgy!

Egyébként én még azt iktatnám törvénybe, hogy 1 ember 1 kutyánál többet NE sétáltathasson :K
Jönnek néha idős nénik vagy tizenéves kiscsajok 2-3-4 közepes vagy nagytestű kutyával. Könyörgöm, én nem mernék az én 1db kutyámért garanciát vállalni hogy meg tudom fogni, ha ugrani/futni van kedve, pedig bő 90 kiló vagyok és nem a csontosabbik fajtából.

(#28043) stranger28: nem csúnya :) Kiskorában féltem, hogy a Roti-ra fog ütni, mert szgénykém elég csúnyácska volt, de szerencsére kikupálódott és inkább németjuhász / berni pásztor szerű, full fekete hosszú szőrű lett belőle.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#28045) stranger28 válasza Zola007 (#28044) üzenetére


stranger28
addikt

Legtöbb férfinek nevezett tiniképződmény sem biztos, hogy meg tudná fogni a 60 kilójával, amiből 2 a zselé.

szerk: Akkor pláne jó lehet. Ez kis barnás, bár remélem még feketedik. Kéne neki, mert minden felmenője fekete. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28046) kungzi válasza GLOCK34 (#28041) üzenetére


kungzi
veterán

Mennyivel tekertél?

(#28048) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Sziasztok!
Debrecenben honnan tudnék venni polírozó szettet?

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#28049) GLOCK34 válasza Zola007 (#28044) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Teljesen jogos amit írsz! Az a gond,hogy sokan nincsenek tisztába hogyan is kellene egy kutyával törődni,közlekedni. Nekem is van két stafi,de szülőknél vannak kertes házban. Még ott vidéki kisvárosi környéken sem merem elvinni őket egyszerre pedig nagyon kezesek de soha nem lehet tudni mikor indulnak meg valamire. Főleg,hogy macska allergiájuk van. :DDD

Kutyával kapcsolatos sztori sem volt gyenge. 2004-ben még H-hadházon laktam szülőknél és akkor is két staff volt. Egyik este (mint utólag kiderült) két ifjú szerecsen benézett hozzánk mit is lehetne elvinni. Pár baromfi és egy-két kerti szerszám volt a zsákmány. A kutyák arra a területre nem tudtak menni addig. Úgy döntöttünk,mivel már nem volt több baromfi,szabad bejárást kapnak oda is. 2 hét múlva meg is lett az eredménye mikor visszajöttek megint. A kan elég szépen összemarta a vádliját az egyiknek. Ha jól tudom maradandó is a sérülés. A gond ott kezdődött,hogy nem volt kirakva a "Vigyázz a kutya harap" figyelmeztetés sehová. A fiuk ugyebár csak szabálysértést követtek el az akkori jogszabályok szerint (megélhetési bűnözés. De mai napig nem értem mit jelent és hogy találhattak ki ilyet) én pedig gondatlanságból elkövetett súlyos veszélyeztetést,vagy valami ilyesmit már nem emlékszem pontosan. A lényeg az,hogy engem büntettek meg+ a két kutyát kóterba rakták közel két hónapig. Gondolhatjátok mi lett belőlük....

(#28046) kungzi: Kb 15.

[ Szerkesztve ]

(#28050) dvdbackuper válasza GLOCK34 (#28049) üzenetére


dvdbackuper
őstag

ennyire összetörte a bringát az a kis kutya?
van kép róla?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.