Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37001) GIJoe válasza #65675776 (#36994) üzenetére


GIJoe
addikt

daa-raa persze ez evidens, de ha ő 20-30,000t akar kinyomni mert kis cégnek akarja akkor más tippem lett volna.

Zola007, árgép első helyen köpi ki őket, mondjuk biztos használ az új eszköznek, de ez is evidens. Viszont az tudod hogy ha életbiztosítást szeretnél kötni van egy külön *os pont hogy kivéve azon személyek akik kínai port töltögettek tonerekbe, azokra nem lehet kötni, a tüdőben felhalmozott port miatt. Sőt, a tüdőszűrőnél is van egy tábla a kínai port töltögetők áthúzva :DDD

(#37002) pohár válasza giigz (#37000) üzenetére


pohár
félisten

akkor próbáld meg habverővel, hátha az segít a csomósodás ellen :K

amúgy mi is fakanállal kavarjuk a tűzön, de nem szokott becsomósodni, egy próbát tehetsz a (kézi) habverővel is :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37003) GLOCK34 válasza giigz (#36996) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Párom egy másik edényben vizet forral alatta,úgy főzi nem közvetlen a tűzhelyen. Nem tudom,hogy ettől egyáltalán be tud-e csomósodni.... :B Ezt is csak láttam,nem próbáltam. :D

Nexus 4 pedig keresnék debreceni személyes átvétellel,garanciával. Lehetőleg 16gb.

[ Szerkesztve ]

(#37004) giigz válasza pohár (#37002) üzenetére


giigz
veterán

Megpróbálom majd, köszi az ötletet :) Viszont ha nektek sikerül fakanállal is, akkor nekem is sikerülnie kellene, tehát a hiba lehet máshol van... :D

GLOCK34: Majd úgy is kipróbálom... :R

[ Szerkesztve ]

(#37005) pohár válasza giigz (#37004) üzenetére


pohár
félisten

szar tejjel főzöl :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37006) csapee válasza wwhy (#36998) üzenetére


csapee
senior tag

A Youtube-on van fent vidi én is az alapján csináltam. Annyi hogy a fényes zöld hengert semmivel nem törölgetjük és nem érintjük hozzá semmihez.
Ez a spanyol verzió, ezen lehet röhögni is milyen böte:)

A gőz fölötti főzés jó mert nincs nagy hőkülönbség nem kapja meg, amúgy nem szükséges csak folyamatosan kell kevergetni lassú tűzön.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#37007) giigz válasza pohár (#37005) üzenetére


giigz
veterán

Az elmúlt 10+ évben próbáltam már annyi féle tejjel... :D

(#37008) stranger28 válasza giigz (#36996) üzenetére


stranger28
addikt

Ahogy én szoktam csinálni és így nekem nem lesz csomós:
Kimérem a tejet. Cukor + kis tej + por, elkeverem barón egy villával, ahogy te. Felrakom a maradék tejet, amikor felforr, kavargatás mellett beleöntöm az előző kotyvalékot. Mire megint felforr, besűrűsödik és le is lehet venni.

(#37009) giigz


giigz
veterán

Köszi mindenkinek, akinek még esetleg van ötlete, jöhet :)

~ 1 hónap múlva megpróbálom újra :DDD

:R

(#37010) perge666 válasza GIJoe (#36985) üzenetére


perge666
veterán

Nem tudom,majd holnap megnézem,most filmet néztünk,mindjárt kapcsolom a másikat.:)

(#37011) vlevi válasza GIJoe (#36993) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azert irtam, hogy nekem arra, hogy 5 eve megvan es meg a gyari tonert hasznalom, arra tokeletes. Majd utananezek, de allitolag van hozza utangyartott toner. De ez majd csak akkor fog erdekelni, ha latom, hogy fogytan van. A tintassal az a baj, ha evente csak nehanyszor hasznalod, beszaradhat.

(#37012) perge666 válasza perge666 (#37010) üzenetére


perge666
veterán

Na csak furdalta az oldalamat a kíváncsiság,és frissítettem a Biost,de semmi nem változott. :N

(#37013) Gercsa válasza perge666 (#37012) üzenetére


Gercsa
senior tag

Van ebben a venti szabályzásban valami furcsa.

Nekem is volt hogy két tök ugyanolyan lap (ep31-ds3l, ugyanazon revízió)közül az egyik 1200 a másik 800rpm -en forgatta a gyári hűtőt silent módban.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#37014) Chesterfield válasza giigz (#36996) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Csináld Gála pudingporból!

(#37015) kungzi


kungzi
veterán

Október 15-i átvétellel érdekelne engem:

- Asus HD7950-DC2-3GD5-V2 vagy HD7950-DC2T-3GD5-V2, cserébe tudok adni egy Asus HD7850-DC2-2GD5-V2 karit + kp

- 2TB HDD sata2 vagy sata3, 1TB Samsung HDD 100/100-as beszámítással, vagy 1TB HDD sata2 vagy sata3 megvételre

- 128GB Samsung EVO SSD

október 15-én venném át őket!

(#37016) aldebaran válasza Gercsa (#37013) üzenetére


aldebaran
őstag

Van olyan progi, amivel meg tudom nézni, mennyivel pörög a venti a proci hűtőn?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#37017) kungzi válasza aldebaran (#37016) üzenetére


kungzi
veterán

aida

(#37018) dbius válasza giigz (#36996) üzenetére


dbius
veterán

Én a cukrot a tejbe rakom, amit épp "forralok". A nagyon kevés tejben feloldott pudingport pedig csak akkor öntöm a tejbe, amikor az már majdnem forr, és onnantól folyamatosan kavarom. Kb. 1-2 perc - de lehet, hogy még kevesebb - alatt onnantól számítva, hogy összeöntöttem őket, már kész is van, csomómentesen. Ami még fontos, hogy amíg csak a tejet forralom, addig mehet akár nagy lángon is, de onnantól, hogy beleöntöm a feloldott port, a legkisebb láng is elég, mert szinte azonnal besűrűsödik.

Eddig akár hány fajta pudingporral csináltam így, jó lett.

Azért is ragadhat le neked, mert nagy lángon készíted, ill. az is közrejátszhat, hogy nagyon vékony falú az edény, amiben készíted (vagy pont azért, mert már az elején beleöntöd a tejbe a feloldott port). Tejnél jó ha dupla falú, vagy legalábbis vastag az edény alja.

[ Szerkesztve ]

(#37019) Gercsa válasza aldebaran (#37016) üzenetére


Gercsa
senior tag

Igen, a BIOS.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#37020) vlevi válasza aldebaran (#37016) üzenetére


vlevi
nagyúr

hwmonitor
Ez egyszerűbb, ha a zip-et töltöd le, akkor telepíteni sem kell, csak futtatod.

[ Szerkesztve ]

(#37021) aldebaran válasza vlevi (#37020) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi! :R
Nekem eszerint a 2200 körül pörög a venti. Az sok vagy kevés? :F
A cpu hőmérséklete 40 fok körül van.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#37022) giigz válasza dbius (#37018) üzenetére


giigz
veterán

Köszi! :R

Úgy döntöttem, hogy holnap megpróbálom megint... :D

(#37023) gtamate2 válasza aldebaran (#37021) üzenetére


gtamate2
veterán

Az hogy sok vagy kevés relatív, ha hangos akkor sok :) Nekem van 3db 12 centis ventim maxon mennek és szinte nulla a hangjuk +1db 8 centis, na azt azért kell szabályozni hogy el ne szálljon. Bár én vettem egy ventiszabályzót 3 éve kb olyan 2-3k-ért és belőttem az ingerküszöbömre, azóta nincs probléma :K

*Sn0w

(#37024) Zola007 válasza GIJoe (#37001) üzenetére


Zola007
veterán

Ha kis cégnek kell nyomtató, akkor nem a használtpiacon fog nézelődni, hanem megveszi garival és költségnek leír + áfa vissza ha adókörös.

Kérdem én, mi baja lenne egy normálisan töltött tonertől? Az egész lézernyomtató toner nélkül tulajdonképpen egy futószalag lézernyalábbal, műanyag dobozban.

Én még 2008 táján vettem egy ml2010-et és egy 3117-et, kifogytak a gyárik, majd 3 utángyártott, most meg lett töltve 4 kazetta, ebből 1 van használatban.

de ebből 2 + 3 + 1 tonerből eddig a 2 nyomtató kiköpött több mint 15000 oldalt ~10.000 ft ráfordítással (na jó, a papír ingyér' volt). Azért az nem olyan rossz szerintem házi használatra.

(#37009) giigz: havonta egyszer nekifucc a pudingfőzésnek csak a hecc kedvéért? :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#37025) Zola007 válasza aldebaran (#37021) üzenetére


Zola007
veterán

Manapság sok, régen azt mondtam volna, hogy éppen nem visszafele forog.

Hejj, a régi szép idők, mikor a húzott 1333-as athlonomat egy CoolerMaster HCC hűtötte szerény 7500-7800-as fordulaton.
Hangos volt mint atom, aludni nem lehetett vele egy szobában.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#37026) aldebaran válasza gtamate2 (#37023) üzenetére


aldebaran
őstag

Hát, igazából egy tök csendes szobában, ahol a légy zümmögését is meg lehet hallani, mint nálam, itt bármilyen kicsi is a zaj, az már sok.
De igazából nem tudom, hogy a proci hűtő adja -e a hangot, vagy a videokártya propellere. Vagy a kettő hangja duruzsol egyenletesen. :F Végülis mind1. Annyira nem gáz. Hallottam ennél hangosabb gépet is már. Ja és elég gagyi lemezes házam van... :B

(#37025) Zola007 : Az a nem semmi fordulatszám! :Y Én se tudok vele egy szobában aludni, mindig kikapcsolom éjszakára. De legalább az áramot nem zabálja. :N

Ja és nekem core2duo e8500-asom van... nem mai darab... :B

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#37027) #65675776 válasza aldebaran (#37026) üzenetére


#65675776
törölt tag

Coolink Cool 122+ az felment 8k RPM felé is.

(#37028) giigz válasza Zola007 (#37024) üzenetére


giigz
veterán

Néha havonta, néha félévente, ahogy kedvem van... Mindig felidegesít, hogy nem tudom rendesen megcsinálni ezt a pofonegyszerű dolgot, aztán elmegy a kedvem, amikor lesz újra kedvem, akkor megint megpróbálom :D

(#37029) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Tapasztalata van valakinek az ebayről rendelt noti aksikról? [link]

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#37030) sto1911 válasza Daniel Alves (#37029) üzenetére


sto1911
veterán

Ocsem masik tipusba vett kinabol akksit, szinten olyan 7k korul volt, es meg van vele elegedve, azota is megy.

(#37031) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.

Kis méretű 12V-os akksit keresek! 2-3 A.

Szintén keresek!!!

Eladó / cserélhető / rendelhető.
Szemezgessetek bátran.

1.: Tükrös szekrény eladó / cserélhető.

2.: Egyedi kristály ékszer készítés rendelés alapján.

3.: És a kihagyhatatlan ajánlat: GRAVIR készítés megrendelés alapján.

4.: Gesslein Lion babakocsi eladó / cserélhető.

5.: Pince ürítés készletek, porcelánok, könyvek, stb. Friss képek!!!

Az 1., 4. és 5.-ban foglaltak cserélhetők egy jó állapotú 160 x 200 -as matracra.

Ha valaki üvegezni akarna.....

Ajánlatok priviben.

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#37032) Daniel Alves válasza sto1911 (#37030) üzenetére


Daniel Alves
őstag

[link]
Szegény notinak 5 perces az akkuja. Mondjuk tesztek alapján amúgy is elég gyengus volt a 3 cellás így 6 cellással szeretném majd pótolni. :K

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#37033) XtremLor válasza Daniel Alves (#37032) üzenetére


XtremLor
őstag

Vettem mar en is, nem volt vele gondom 1 ev utan se, igaz oda figyelek azota...
Itthon 15-20e lett volna az akku csere, 6e-bol megusztam

(#37008) stranger28: a szisztema nalunk is ugyan ez, es nem szokott gond lenni :D

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#37034) kpal


kpal
veterán

Debrecenbe van valakinek használatonkivüli videoja (ami nem eszi a kazikat es jol müködik) ? Kb 1 napra kéne két kazit (családi felvetélek) átmásolni DVD felvevőre . Cserébe adok egy sört ;)
Privibe jelezze , köszönöm

(#37035) atike


atike
nagyúr

Eladó cuccok:

LCD TV - sérült (betört a kijelző) Sony Bravia KDL32BX320. A sérüléstől eltekintve működik, használható... A kép kb 1/3-át érinti a sérülés. Irányár: 25.000 Ft

------------------------------------------------------------

Vodafone 355 telefon (doboz, papírja, töltő, fejhallgató, adatkábel megvan), karcmentes 5.000 Ft

------------------------------------------------------------

Fali zenegép (mindennel, jó állapotban) 135.000 Ft 110.000 Ft részletesen

Érdeklõdni privátban!

(#37041) ati012 válasza giigz (#37022) üzenetére


ati012
senior tag

Barátnő kell neked :)

dbius módszere szerint szoktam én is csinálni, még nem lett csomós.
De ajánlhatok bolti kész pudingot is, 70 Ft a 200gramm. Jó drága, de legalább nem kell vele geccsolni.

[ Szerkesztve ]

(#37042) (Bundás) válasza Daniel Alves (#37029) üzenetére


(Bundás)
addikt

Az a baj, hogy nem tudod milyen cellával jön, hiába írja hogy "high quality". Az olcsó gyári akkuk 98%-a csak matricázott utángyártott.
De ha olcsó aksi kell ,vagy eladásra szánod akkor mind1.

(#37043) pyxystyx válasza giigz (#37028) üzenetére


pyxystyx
tag

Csomósodás ellen jó amit a többiek leírtak, viszont lekozmálás ellen legjobb, ha a cukrot csak a legvégén teszed bele, amikor már jó sűrű. Azután már nem szabad tovább melegíteni, mert a cukor ragad le először a lábas alján.

(#37044) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Vkit erdekel egy Samsung 943sn lcd monitor? Pixelhiba mentes szep keppel rendelkezik,Debreceni atvetel megoldhato!

Erdeklodni pmben. Csak erdemleges ajanlattal keresetek.

(#37045) Zola007 válasza ati012 (#37041) üzenetére


Zola007
veterán

hagyd már
ex barátnőmet én tanítottam meg főzni.
a barátnői nagy része pedig még most se tud, pedig már közelebb vannak a 30-hoz mint a 20-hoz.
* tisztelet a kivételnek és a fórum hölgy tagjaitól ezennel is elnézést kérek, de részemről ez nem sztereotípia, hanem egyszerű tapasztalat. *

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#37046) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Nem tudjatok hol tudok ma venni viszonylag olcson hdmi vga kabelt? Hdmi ps3 lenne osszekotve projektorrel amin csak vga van.

(#37047) stranger28 válasza Zola007 (#37045) üzenetére


stranger28
addikt

Addig kell ütni, amíg finom nem lesz a kaja. Mindenképp nyersz. ;]

(#37048) ati012 válasza Zola007 (#37045) üzenetére


ati012
senior tag

Legalább szép volt?

(#37049) Zola007 válasza Scoobyka (#37046) üzenetére


Zola007
veterán

kábelt sehol, mert digitálisból nem fog neked egy darab drót analóg jelet varázsolni

adapter/adapteres kábel kell neked, de ezeknek is a nagy része több kárt okoz mint hasznot.

Külső tápos kell ebből is, mert a HDMI port 50mA-re van tervezve, ezek - a nagyrészt kínai sz.rok - pedig bőven e fölött fogyasztanak és vagy a jelet rontják vagy a hdmi-s eszközben tehetnek idővel kárt.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#37050) Zola007 válasza ati012 (#37048) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem tetszett :) , a többi szubjektív.

#37047) stranger28: ez is szemlélet, de nekem nincs benne a repertoáromban :N , magyarul a nőtnemütökmeg típusba tartozom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.