Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#106001) wwhy válasza Csöves (#106000) üzenetére


wwhy
veterán

Itt

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#106002) Zola007 válasza PLaci58 (#105996) üzenetére


Zola007
veterán

Én továbbítottam, amit nekem mondtak.
Mellesleg a "szerintem nem így van" nem elég erős ellenérv.

Én hiszek az illetőnek.
Nekem nincs saját autóm, ha lenne se lenne babrálva.
Akit érint járjon utána.

"A legnagyobb szívás autópályán az átlagsebesség mérés :-)"
Szerintem meg a legjobb dolog, amit valaha kitaláltak.
Ne csak addig legyen valaki törvénytisztelő polgár, amíg elhalad a kamera alatt, mert az képmutatás.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106003) Aryes válasza mghltm (#105980) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi az infót!
A dehirnek meg lóf... a s..., hogy egy térképet nem volt képes mellékelni.

(#106005) wwhy válasza #05304832 (#106004) üzenetére


wwhy
veterán

Indoor (soccer) shoe(s) / trainer(s)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#106006) Zola007 válasza #05304832 (#106004) üzenetére


Zola007
veterán

indoor football shoes
indoor soccer shoes
futsal shoes

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106007) Salex1 válasza Zola007 (#106002) üzenetére


Salex1
senior tag

Igazad lenne, ha a sebesség határokat normálisabban kezelnék és raknának ki "felfele korlátozásokat". Pl. A böszörményi úton nem értem miért nem lehet 70-es táblát kitenni, amikor mindenhol lámpás gyalogátkelő van.
A pályán is lehetne néhol 140-150-re emelni.

(#106008) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

Roamingos gondom van.Eddig ceges elofizetos telot hasznlatam mindig kulfoldon igy telefonalgathattam kedvemre.De itt a nyar.a ceges telot le kellett adni.a jovo heten megyek nemeto-ba.Van ket feltoltos telefonom:van egy dominos es egy vodas /mostanaban tuti dijjcsomagban/.Igaz az,h mar nincs roaming dij kulfoldon?Vagy melyik telot vigyem magammal ha olcson szeretnek telefonalgatni /vagy legalabb is hivasokat fogadni/?Vagy hogy van ez a roaming?Kell valamit aktivalni meg idehaza a ket telon,h azok mukodjenek majd kulfoldon?/SMS elkuldese speci szamokra az aktivalashoz/
Adatroaimgot nem hasznalok ,csak a beszedet szeretnem a legolcsobban meguszniu.

(#106009) Zola007 válasza Salex1 (#106007) üzenetére


Zola007
veterán

A böszörményin így is 70-el mennek, mennyivel mennének ha 70-es tábla lenne?

Az autópályás 130 km/h sebességlimit Kelet-Európa államaiban a legmagasabb a világon.

Sehol nincs magasabb sebességhatár, kivéve Lengyelország és pár német autópálya

A magyar autók állapotát, a sofőrök vezetési tudását és ezzel fordítottan arányos beképzeltségét elnézve én speciel nem tartom indokoltnak az emelést.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106011) diablo1984 válasza Salex1 (#106007) üzenetére


diablo1984
veterán

Amúgy a böszörményin asszem sok helyen 60as tábla van. Pályán a 140-150 az irreális, ismerve a magyar autópályák állapotát, még a 130 is messze van a reálistól!

(#106012) Csöves válasza wwhy (#106001) üzenetére


Csöves
senior tag

Köszi, pont Asics a kedvencem.

Aquila non captat muscas.

(#106013) Peti78 válasza Zola007 (#106009) üzenetére


Peti78
őstag

A magyar autók állapotát, a sofőrök vezetési tudását és ezzel fordítottan arányos beképzeltségét elnézve én speciel nem tartom indokoltnak az emelést. Ezen kívül vegyük számításba, hogy az autópályák állapota sem engedi meg a jelentősen magasabb sebességet. Debrecen miskolc között kb 10 olyan hely van ahol életveszélyes hibák vannak az aszfalton.
És akkor nem is beszélek a fő- és mellékutak állapotáról, ahol bár 90 e megengedett, én 70-nel megyek, mert a futómű nem olcsó mulatság. Tőlem nyugodtan anyázhatnak mögöttem, a számlákat én fizetem

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#106014) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Szükségem lenne kb. 50 m2 lambériára.
16 mm vastagságú kellene.
Tudtok ajánlani valahol, ahol olcsó, de azért nem gagyi minőségű?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#106015) mghltm válasza diablo1984 (#106011) üzenetére


mghltm
addikt

nem tudom merre jarsz az orszagban, mivel mesz es mennyivel, de annyira azert nem rossz a helyzet. a belso savok szinte hibatlanok, a kulsokben elofordulhatnak ritkabban durva hibak a buszok es kamionok miatt. vicces beleszaladni egy ilyenbe 120-130-as temponal szemelykocsival, egeszsegeset doccen.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#106016) diablo1984 válasza mghltm (#106015) üzenetére


diablo1984
veterán

Én mindenfelé járok, de akkor szerinted a külső sáv csak a kamionoké és buszoké? A frászt, személyautóval is ott kell menni, csak vicces tud lenni, ha egy nyomvályú 150-el megdob, vagy egy kátyúba belehajtasz és lerobban az eső gumid.....
Az M1 az kriminális ezekből a szempontokból, az M3 minden tavaszra széthullik Polgárnál, olyan mint egy ementáli......meg még számos helyen az országban.....

(#106018) Zola007 válasza mghltm (#106015) üzenetére


Zola007
veterán

Miskolc előtt pár km-el múltkor belementünk egy kátyúba sávváltás közben, megfejeltem a kocsi plafonját.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106019) adorjant


adorjant
senior tag

Olcsóbb S1151 processzort keresek!

(#106020) _seth_


_seth_
veterán

Fényszórót políroztatott már valaki kicsiny városunkban? Tapasztalat? Ajánlani tudtok valakit a feladatra?

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#106021) HANDO88


HANDO88
senior tag

2,5 l réz-bronz szinű Hammerite festék csak 6000 ft, ha ma-holnap szólsz akkor Debrecenbe be tudom küldeni.

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#106022) wwhy válasza Csöves (#106012) üzenetére


wwhy
veterán

Szívesen. Tipp: ha rendelsz, fizess norvég koronával, már kb. egy cipő árától ingyenes lesz a szállítás. Az ingyenes szállítás limitje bőven az EUR stb. alatt van.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#106023) rayoliviero


rayoliviero
veterán

(#106024) Kickass válasza Zola007 (#105993) üzenetére


Kickass
őstag

Van ilyen, bár engem érdekelne, hogy hivatalosan ez mennyire legális mikor rendőrök leadnak rendszámokat átalakitás/illegális verseny stb. miatt....(megmondom, semennyire).

Könnyű szerrel leprogramozható, hogy egy kamera felismerjen egy illegális átalakitást? :D Ezt meg még te se gondolhatod komolyan. Eleve egy tipuson belül is létezik rengeteg verzió, egy sport csomagos tipusra is jelezne a kamera mert 2-3 centivel alacsonyabban van? Vagy egy műbizonylatos forgalmiba beirt fóliázásra? Netán egy szintén legális ledes nappali menetfényre vagy utángyártott E jelzéses kipufogóra (adott esetben egy gyárinak horror ára is lehet) aminek nem olyan az alakja mint egy gyárinak? Egy ilyen kamerafelismerő rendszer körülbelül egy végtelen project lenne nem hiába nem létezik ilyen gyakorlatilag az egész világon.

[ Szerkesztve ]

(#106025) #65675776 válasza Kickass (#106024) üzenetére


#65675776
törölt tag

Jelezzen, és műszakikor igazolja a tulaj a legalitást. Ha tudja igazolni, akkor pohárban a vihar, semmi félnivalója.

(#106026) wwhy


wwhy
veterán

2TB vadiúj, bontatlan Toshiba Canvio Alu külső HDD eladó. Fekete.
22e.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#106027) Kickass válasza #65675776 (#106025) üzenetére


Kickass
őstag

:DDD :DDD :DDD
Jelezze egy rohadt bonyolult és drága rendszer, hogy az egyébként is esedékes műszakin amin többek közt ezt is figyelik még jobban figyeljenek oda?
Ezt szerintem kicsit most túlgondoltátok mindketten. Hivatalos statisztika ugyan nincs, de ha tippelnem kellene a tényleges járműparkhoz képest az ilyen jellegű átalakitások elenyésző százalékban vannak jelen.

(#106028) #65675776 válasza Kickass (#106027) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha alapból letiltja a forgalmit, és hatósági vizsgáztatásra kötelezik, akkor legalább nem tudja haveri alapon elintéztetni.

(#106029) PLaci58 válasza Zola007 (#106002) üzenetére


PLaci58
őstag

Te lehet, hogy mindent elhiszel, én nem. Semmi értelme egy ilyen adatbázisnak.
Szerinted mennyiből áll visszaalakítani egy autót vizsgára?
Eddig is átmentek az ilyen autók, ezután is át fognak menni.
Májusban vizsgáztattam, még a lámpákat se kellett felkapcsolni, a motorszámot nem találták, de letudták azzal, hogy nemrég vettem, és biztos rendben, ha megvolt az eredetiségvizsgálat :D
Amíg szubjektív alapon dönti el a vizsgabiztos, hogy mi a szabályos, addig nincs miről beszélni.
A rendőrnek azonnal be kéne vonni a forgalmiját a szabálytalan autónak és vizsgára kötelezni, nem adatbázisokba beírkálni.
Látott valaki út olyat nálunk, hogy út mellett a rendőrség, kipufogót, zajszintet vagy bármit mérne?
A német rendőrök azonnal beviszik műszaki vizsgára ha valami nem stimmel, ha jól tudom náluk van a robogókra is mobil ellenőrzés. Kiteszik a kis kütyüjüket, rá a robogót, ráhúzzák a gázt, ha 40-nél többet megy már megy is fel a teherautóra, a helyszínen elkobozzák. Nálunk a kamionokat ellenőrzik a kpmesek (állítólag), mert naponta látok versenygumis (tükör) kamionokat, ráadásul kormányzott keréken.
Soroljam még?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#106030) BeastMode


BeastMode
őstag

Eladó gép!
Lenovo ThinkCentre ház
LGA771 lap (igény esetén megnézem a típust)
Xeon E5430 proci
4GB DDR2 RAM
Chieftec GPS-450AA-101 A tápegység
Szükség esetén tudok adni hozzá billentyűzetet és egeret.
15000.-
Ha kell, tudok tenni bele egy Gigabyte GTX 650 OC 2GB kártyát, aminek megvan tartozéka, doboza és húzva sose volt.
Így az ár 35000.-

(#106031) Zola007 válasza Kickass (#106024) üzenetére


Zola007
veterán

AI témakörben nem vagyok járatos
Azonban az önvezető autók AI-jéből kiindulva nem hinném, hogy egy fix fizikai méretes autó különösebb gondot okozna.
Van egy ember, akinek bízok a szavában.Leírtam amit mondott, ennyi.

(#106029) PLaci58 : ide is vonatkozik a fenti. Innentől kezdve azt kezdtek az információval, amit szeretnétek, én ezt a témát elengedtem, legyen igaza mindenkinek rajtam kívül, nem oszt nem szoroz.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106032) Kickass válasza Zola007 (#106031) üzenetére


Kickass
őstag

Itt nem az ismerősöd szaváról van szó, hanem mennyire lenne nagy meló és ehhez képest mennyire lenne rentábilis, milyen hatása lenne a közlekedésbiztonságra.
Én spec nem a rendőrségi rutint kérdőjelezem meg hanem az általad felvetett kamerás szűrés létjogosultságát illegális átalakitásokra. Ott se a megvalósithatóság a kérdés, hanem annyira sokváltozós a dolog, hogy mire minden adatot felvinnének kezdhetnék kb. elölről.
Az önvezető AI-t is káéeverni, tárgyakat, táblákat közúti felfestéseket kell felismerni, távolságot mérni stb. Ezeknek nagy része ráadásul szabványos.
De egyetértek, nem nagyon van értelme erre több időt/karaktert/bármit fecsérelni.

(#106033) #77081088 válasza mghltm (#106015) üzenetére


#77081088
törölt tag

Ha van lehetőséged próbáld ki (vagy inkább kerüld jó messzire) az M1 Budapest -Tatabánya közötti szakaszát.
Életveszélyes komolyan mondom!

(#106034) Zola007 válasza Kickass (#106032) üzenetére


Zola007
veterán

Én elképzelhetőnek tartom a jövőben. Az autógyáraknak tudtommal az autó összes műszaki paraméterét kötelező leadni mikor típusengedélyt kérnek egy új modellre.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106035) gps76 válasza Zola007 (#105989) üzenetére


gps76
őstag

Ezt alá tudom támasztani hogy igaz, ma beszéltem egy ismerőssel a Kishatár utcán vizsgáztatnak, egy BMW-t levizsgáztattak, és amikor az NKH-tól kérnék vissza igazolást, hogy minden rendben, szépen zárolta a kocsit a rendszer, fólia miatt valahol rákerült a listára, ilyenkor meg kibukik. Ő mondta, hogy nagyon apró rozsdafolt, meg ilyesmi lehet, de lyukas nem, és mindennek működni kell rajta.

(#106036) Calogero válasza gps76 (#106035) üzenetére


Calogero
addikt

És amikor vizsgázott a BMW volt rajta fólia?

Amúgy január elején került a KPM-hez valami túlbuzgó vezető.... Szélvédőn lévő matrica miatt is bukik az autó a vizsgán....

Ismerős autója emiatt bukott meg...[link]
Volt rajta 3 db (hátsó szélvédő,2 db hátsó ajtón amelyik fix)

Szomszédomnak a "baba van a kocsiban" matricát kellett lekaparnia....

Itt egy cikk róla, hogy rászálltak a matricára is.
[link]

(#106037) Zola007 válasza gps76 (#106035) üzenetére


Zola007
veterán

Jaj, Te szegény, hát nem figyelsz... :)

El lett mondva, hogy ez kamu, tévedés, ilyen nincs, nem is lehet, fizikai képtelenség, csak álmodtam vagy hiszékeny vagyok, stb.
És ha az itt meg lett véleményezve, akkor az úgy is van!

;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106038) csapee válasza Calogero (#106036) üzenetére


csapee
senior tag

Az semmi (amúgy ez a baba van autóban csak a tolvajoknak jó, de mindenki másban hisz), nekem a kisteherről a gyári tűzoltóval felszerelt jármű matricát kaparták le (a vizsgáztató).

Csapee

(#106039) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Szerintetek ez jó (ennyi pénzért) ?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#106040) zeon.hu válasza HUTCHDB (#106039) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Best buy topikban éppen ez a téma, többen is vették/mennek venni.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#106042) arpeen2 válasza HUTCHDB (#106039) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nekem 2 éve van ilyen, ajándék ennyi pénzért !

(#106043) gps76 válasza Zola007 (#106037) üzenetére


gps76
őstag

Tényleg, nem is emlékszem mikor írtam ezt a hozzászólást. Drog hatása nem lehet, csak alvás közben... :)

(#106044) Zola007 válasza HUTCHDB (#106039) üzenetére


Zola007
veterán

ha ugyanaz amit 2 éve árultak, akkor bátran meg lehet venni, jól össze van rakva

(#106043) gps76 ;)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106045) Zola007


Zola007
veterán

ma hogy van a parkolás a belvárosban és merre találom a hatályos táblázatot/térképet?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#106046) Aryes válasza Zola007 (#106045) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért, mi van ma? Vasárnapon kívül?

(#106048) szasanyi


szasanyi
félisten

Eladó DDR4 KIT valamint iPad3

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#106049) schulc99


schulc99
tag

Philips akkutöltő eladó 1000 Ft [link]
Törölközőtartó karika 1000 Ft [link]

Érdeklődni privátban lehet.


[ Szerkesztve ]

Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

(#106050) pomorski


pomorski
őstag

Néhány eladó cuccom... Nézelődjetek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.