Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8551) szandisas


szandisas
senior tag

2 db számítógép ház, szuper állapotban. Mindkettő FDD vel, DVD olvasóval, táppal.
1db 17" os LCD monitor, annyi a hibája, hogy villog a kijelző. Valószínű fényerő van/nincs.
1db DDR RAM, 512Mb 400 Mhz
1db DDR2 RAM, 1Gb 800Mhz
PCI os 4 portos USB bővítő kártya

Holnap át is adnám egyben!!

Low profile-os PCI os USB bővítő kártyát keresek.

[ Szerkesztve ]

aláírás

(#8552) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Üzleteljünk...Laraét megveszem ha 3000Ft-ért adja :D

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8553) pohár válasza giigz (#8543) üzenetére


pohár
félisten

jaj, nehogy eladd már neki azt az ipari hulladékot :O
dobd ki a kukába, mert egy idióta fog csak elcépóvert venni :N :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8554) Blabcsi


Blabcsi
senior tag

Üdv.
Bringa váz festést tudja valaki hol csinálnak?

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#8555) giigz válasza pohár (#8553) üzenetére


giigz
veterán

Komolyan, semmi baj nincs a táppal, haveromnak sincs, és ahogy olvasom, nem sok panasz van rá.

(#8556) pockhome válasza Blabcsi (#8554) üzenetére


pockhome
senior tag

Az elég nagy meló. Elóbb le kell szedni(maratni vagy csiszolni) az eredeti festéket, aztán ujrafujni. Én is akartam de azt mondták h kb 2x annyi leszedetni mint újrafújatni, ugyhogy inkább hagytam is. De hogy ez ìgy van-e nemtudom. De min. 5ezerbe belekerül

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#8557) harcos22


harcos22
csendes tag

Hajdúbsözörményiektől vennék 9cm-es pwm vezérelt ventit!

ajánlatot privátba köszi!

(#8558) pockhome válasza giigz (#8555) üzenetére


pockhome
senior tag

Nekem is van egy, tavaly vettük azóta semmi gáz vele pedig tènyleg nem egy világmárka :D

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#8559) Laraxior válasza pockhome (#8558) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor mit mondjak az én Mercury 450esemről. Csak a vízhűtés ment róla, de már 4 éve szolgál tisztességesen, pedig néha kapott egy-egy rövidrezárást, de lekapcs-felkapcs és megy is tovább :C
(vízhűtés: szivattyú, és 10 ventilátor ;] )

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8560) #65675776 válasza giigz (#8555) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha az nem probléma, hogy nincs a kimeneteken gyakorlatilag semmiféle védelem, akkor akár még egyet is lehet vele érteni. Plusz elég durván veszíti a teljesítményét az idő előrehaladtával. Általában pont a sok vinyós rendszerekben jönnek elő a problémák vele.

Szomszéd gépében egy 400-as Mercury volt, két év után már nem tudta rendesen meghajtani a két vinyót és két ODD-t (mellette egy Athlon XP2400+ és egy MX420). Folyamatosan leálltak újraindultak a vinyók, nem bírta felpörgetni a lemezeket az ODD-kben, stb. Most egy 250W-os FSP-ről meg totál hibátlanul megy a gép.

(#8561) giigz válasza #65675776 (#8560) üzenetére


giigz
veterán

Én csak a saját és mások tapasztalataiból merítek. Nem volt még olyan ismerősöm, akinek az LC Power-rel baja lett volna, ellenben nincs olyan ismerősöm, akinek a Mercury ne ment volna tönkre... Többek között nekem is elhalálozott 2 Mercury.

Szerintem ez az LC Power jobb minőségű, bár nem tudom milyen alkatrészekből épül fel, de nekem egy Athlon II 2,90 GHz, 4 GB ram, 2 vinyót, HD 4850-es kárytát vitt, haveromnak szintén ilyen proci, ram, 3 vinyó, és egy 9600 GT, ő már 2 éve használja így, de azóta is halkan, melegedés nélkül teszi a dolgát.

Nem mondom, hogy hűde szuper táp, de azért 4.500 Ft-ért nincs jobb, és nem kell annyira félni tőle... A múltkorában pont az ilyen "azonnal cseréld le, mert ipari hulladék, stb. stb." miatt vettem új tápot, egy Gigabyte ODIN 470W személyében, az meg fél év alatt purcant ki, akkor jött ez az LC Power a harmad áron, és azóta is megy. Most egy FX-6100 van, meg valami komolyabb vga-t tervezek, igaz max. 50-100W körül lesz a W-ban mért növekedés, és most vettem megint egy drágább tápot, Corsair CX500V2, remélem pár évig nem kell újra táppal foglalkoznom...

[ Szerkesztve ]

(#8562) pohár válasza giigz (#8561) üzenetére


pohár
félisten

az a giga is egy hulladék :N
ne a tápon akarjon már mindenki spórolni, mert utána csak a sírás van belőle :N

az meg hogy neked eddig nem volt bajod a tápoddal, javarészt a szerencsének köszönhető, ne tudd meg milyen érzés, mikor viszi magával az egész gépet a fasza táp... :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8563) pockhome válasza Laraxior (#8559) üzenetére


pockhome
senior tag

Nekem a kodegányokkal volt bajom, kb ugyan ugy mint daa-raa nak :D
Szval gagyik közt is van normálisabb :D
Gigiz: milyen vga-t veszel mellé? Mert akkor elég egy 400-as is, felesleges 500w ha az egész nem fog enni csak vagy 250-et.
már vagy egy éve van egy 400as chifi az még a 6870-et is vitte röhögve :D
Egyedül a ventit cserèltem ki egy hónapjamert kezdett kerregni :))

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#8564) giigz válasza pohár (#8562) üzenetére


giigz
veterán

Kiszállítással 14.000 Ft körül volt, f@szom se gondolta, hogy sz@r lesz. :D Bár mielőtt megvettem rákérdeztem a tápos topicban, és mondták, hogy FSP beles, tehát elvileg jó lesz. :) Mondjuk ha jól emlékszem nem is a táppal volt a probléma, hanem a ventijével lett valami...

(#8565) pohár válasza giigz (#8564) üzenetére


pohár
félisten

vazze, azt hittem hirtelen, hogy az elcépóverről beszélsz, FSP bél, mondom tán bolond vagy :DDD
nekem kb 6 éve ténykedik a gépemben egy Thermaltake TR2 470W, csodálom, hogy ennyit kibírt szegény :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8566) giigz válasza pockhome (#8563) üzenetére


giigz
veterán

Én úgy számoltam, hogy proci 100, memória, vinyók legyen 25, a vga pedig 100 és 200 között. Ha egy 4890-et találok, akkor az 190, ha meg egy 6870/7770/7850 neadjisten 7870-et veszek, akkor kijön kevesebből. Szóval max. fogyasztás 330W körül lesz majd, tehát lehet éppen elég lenne egy 400-as FSP vagy 430 Corsair, de nem árt az, ha nem centizem ki annyira...

[ Szerkesztve ]

(#8567) mongo


mongo
csendes tag

Vegyetek újszerű Thermaltake Toughpower 600W tápot kedvező 13ezer forintos áron.

(#8568) Blabcsi válasza pockhome (#8556) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Én homokfúvás és szinterezésre gondoltam, hogy tudtok-e ilyenről helyben?

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#8569) Csöves válasza Blabcsi (#8568) üzenetére


Csöves
senior tag

Szinterezőt tudok.
Homokost nem. :D

Aquila non captat muscas.

(#8570) ke_ni


ke_ni
csendes tag

(#8571) Blabcsi válasza Csöves (#8569) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Tehát, akkor ő nem tudja leszedni a régi festést a vázról?

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#8572) zolikaDB válasza Blabcsi (#8571) üzenetére


zolikaDB
veterán

Előbb homokszórni kell. Vágóhíd utcán is homokoznak asszem meg az Olajfa utcán egy Rácz Lajos nevezetű úr, reggel küldök tel.számot, ha kell.
Nem tudja vki a Shell benzinárakat most? Üzemanyagárcsökkentés holnap reggeltől lesz?

[ Szerkesztve ]

(#8573) arpeen2 válasza zolikaDB (#8572) üzenetére


arpeen2
senior tag

"Nem tudja vki a Shell benzinárakat most?"

holtankoljak.hu

(#8574) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Keresek hibás Logitech Z2300 mélyládát.

Eladó autós mélyládák ár alatt.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#8575) zolikaDB válasza arpeen2 (#8573) üzenetére


zolikaDB
veterán

Azért kérdeztem, mert ők nem közöltek árakat.
Mert ha 8 Ft-al csökkentik holnaptól, plusz van 10Ft/L kedvezményem, akkor lehet megéri jobban, mint mondjuk a Galamb utcai. Kivéve, ha alapból 10Ft-al drágább a Shell.

(#8576) Csöves válasza Blabcsi (#8571) üzenetére


Csöves
senior tag

Én úgy tudom, hogy csak szinterez, de holnap délutánra megkérdezem.

Aquila non captat muscas.

(#8577) arpeen2 válasza zolikaDB (#8575) üzenetére


arpeen2
senior tag

Sokáig tankoltam a Galamb utcán, aztán párszor OMV-nél és azt vettem észre, hogy az OMV benzinből 1 literel kevesebb kell 100km-enként. Persze ezt autója válogatja gondolom.

(#8578) zolikaDB válasza arpeen2 (#8577) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mit tankoltál vele?

(#8579) arpeen2 válasza zolikaDB (#8578) üzenetére


arpeen2
senior tag

mod.: jahh hogy milyen autót ? Swift2

[ Szerkesztve ]

(#8580) zolikaDB válasza arpeen2 (#8579) üzenetére


zolikaDB
veterán

Milyen autót?

(#8581) Calogero válasza arpeen2 (#8577) üzenetére


Calogero
addikt

Ugyanezt tapasztaltam én is az OMV-el kapcsolatban....
Az én kis 1.4-es Astrám is 1 literrel kevesebbet fogyaszt belőle, valamint az ESSO-t is kedveli
A Shellel egyszer megjártam, azóta kerülöm őket.

(#8582) Blabcsi válasza Csöves (#8576) üzenetére


Blabcsi
senior tag

Megtennéd, hogy egy árat is kérdeznél?
1 váz, 1 villa szétszedve. Csak le kéne kapni a régi cuccost róla és egy szép tengerkék színt rányomni.
Nagy köszönet előre is.
:R

https://hu.pinterest.com/Blabcsi0911/ :) https://www.facebook.com/pg/Blabcsi.gravir/photos/?ref=page_internal

(#8583) zolikaDB válasza Calogero (#8581) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hogy jártad meg?

(#8584) Calogero válasza zolikaDB (#8583) üzenetére


Calogero
addikt

A böszörményi Shell kúton tankoltam,s mire a Tűzoltósághoz értem kigyulladt a motordiagnosztikai lámpám.
Elvittem az Opel Scorpióhoz (akkor még üzemelt), kiolvasták a hiba kódot... "Víz került az üzemanyagrendszerbe"

(#8585) mttaas82 válasza Calogero (#8584) üzenetére


mttaas82
csendes tag

Én is tapasztaltam, hogy a shell benzin nem a legjobb! 1L többet evett a kocsi mint a Mol benzinből!

Go-Button!

(#8586) dbius válasza mttaas82 (#8585) üzenetére


dbius
veterán

Én rendszeresen a MOL kutaknál szoktam tankolni. Kb. 4-5 éve tankoltam pár alkalommal itt Böszörményben a Shell kútnál is, de azt vettem észre, hogy a kocsim nem szerette, rángatott a motor, ugrált az alapjárat. Pár tankolás után tudtam összehozni a kettőt, hogy azt követően produkálta a tüneteket, hogy máshol tankoltam, mint egyébként. A fogyasztásra nem emlékszem, hogy volt-e különbség.

Amint visszatértem a MOL-hoz, megszűntek az említett problémák. Azóta sem tankoltam Shell kútnál és máshol sem, bár hozzá kell tennem, hogy nem tudom, hogy az utóbbi időben mi a helyzet a Shell üzemanyagokkal.

(#8587) atike


atike
nagyúr

Most komolyan csak az én autóm nem veszi észre, hogy melyik kúton tankolok...? :U

Részemről alapból a Shell-hez járok, és soha nem volt bajom. De 30%-ban kb a Molnál is megfordulok. És valahogy nem azon veszem észre a fogyasztás változását, hogy hol is tankoltam, hanem azon, hogy hogyan vezetek...

Komolyan 1l fogyasztásbeli különbséget sikerült mérni két benzinforgalmazó benzinje között? :U Félelmetes...

Nekem városban amúgy 7l körül, azon kívül 6l körül mozog a fogyasztás - +/- 0.5l az egyéb körülmények függvényében...(Octavia, 1,6 benzines, "sima" 95-öst tankolva).

(#8588) arpeen2 válasza atike (#8587) üzenetére


arpeen2
senior tag

Én mióta megvettem a mostani autómat, xls táblázatban vezetem minden tankolásomat a legfőbb adatokkal. A táblázat nem hazudik.

[ Szerkesztve ]

(#8589) Laraxior válasza atike (#8587) üzenetére


Laraxior
titán

Van akinek számít az az egy liter, és méri, számolja, figyeli, van aki leszarja, hogy 6.5öt eszik, vagy éppen 7.5öt. Anno a Peugeotommal én is azt tapasztaltam hogy jobb az OMW-s benzin, a mostanival meg mindegy hol és mennyit tankolok, mert úgyis olyan mintha lyukas lenne a tank :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8590) Bjørgersson válasza Laraxior (#8589) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Benzintemető-e vagy? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8591) Laraxior válasza Bjørgersson (#8590) üzenetére


Laraxior
titán

nyáron: 11.2
télen: 16.2
fedélzeti computer szerint, de pénztárca szerint is :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8592) Bjørgersson válasza Laraxior (#8591) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Foh! A mi húszéves vasrakásunk feleennyivel beéri. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8593) mttaas82 válasza Laraxior (#8591) üzenetére


mttaas82
csendes tag

Így van van akinek nem számít mert éves szenten megy vele 5000Km-t akkor mindegy a 16 L
De ha éves szinten mész vele 20000-25000Km-t akkor már nem mindegy hogy mennyi is az!

Go-Button!

(#8594) atike válasza Laraxior (#8589) üzenetére


atike
nagyúr

Félreértettél. Érdekel, hogy mennyit fogyaszt az autóm. Sőt. Nagyon is. Nekem adatbázisban van ez is, meg sok más adat is... :DDD

Én azt nem értem, hogy én is tankolok különböző kutakon, de vesszek meg - nekem nem változik ennyitől a fogyasztásom. És ezért csodálkozom, hogy másnál meg van ilyen.

Persze ez tényleg lehet autó függvénye is... :U

(#8595) blasko92 válasza Bjørgersson (#8590) üzenetére


blasko92
őstag

Idejössz beszólni? Mivanveled? :DDD

(#8596) Bjørgersson válasza blasko92 (#8595) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó kedvem volt, hogy nem voltál itt.. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8597) csapee


csapee
senior tag

Nekem a kútcserélgetés jött be. Ott tankolok ahol felgyullad a pilács és mindig egyformán eszik. Az OMV jó volt egy ideig, de kell neki néha egy kis Shell is. Jah és nem évi 3500 km-t megyek (inkább 35-40e). Amúgy nagyban függ a kutastól, hogy beleteszi az adalékot, vagy nem. Amíg hozták az a adalékot a Trafic simán elvolt 6,5-ből, nélküle 8.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#8598) Csöves válasza Blabcsi (#8582) üzenetére


Csöves
senior tag

Délután megírom.

Aquila non captat muscas.

(#8599) PLaci58 válasza atike (#8587) üzenetére


PLaci58
őstag

Ja és arról még ne is beszéljünk, hogy némelyik kút milyen ügyesen tömöríti a benzint. Az 5 L-es kannába belefér akár 7 L is :DD
1 L simán bennemarad a csőben. Ha valaki előtted kicsepegtette, akkor bukta.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.