Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) Laraxior válasza Bjørgersson (#9500) üzenetére


Laraxior
titán

Találtam vagy 2-3-at, rákattintottam ziher hogy valami negatív szart adott, erről ennyit :W
Tegnapelőtt 230. voltam, tegnap 44ezredik, ma 4ezredik... :W 'szom se érti ezt.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9502) giigz


giigz
veterán

Én végre 25.000 körül vagyok, de szerintem ez stabilizálódni fog 15.000 körülre, és akkor újra Elite leszek. :D

(#9503) Bjørgersson válasza Laraxior (#9501) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én most 223298. vagyok, de már ennek is örülök. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9504) giigz


giigz
veterán

Na 3x elment a kép, aztán visszajött, aztán egy kékhalál, most az újraindítás óta jó... Ki érti ezt? :W

[ Szerkesztve ]

(#9505) XtremLor válasza Bjørgersson (#9500) üzenetére


XtremLor
őstag

kb 5-ot kaptam el amikor fent jartam az oldalon, nem mozgat meg a dolog, evek ota csak toltok, a tobbi mar hidegen hagy.... :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#9506) tsyl


tsyl
aktív tag

Sziasztok!

Biztonságos közlekedésre alkalmas 165/70 R13-as téli gumit keresnék "fórumtársi" áron :)
(4 db-ot)

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH-n....

(#9507) mghltm válasza giigz (#9504) üzenetére


mghltm
addikt

debreceni eladotol van a kartya? nem latni rajta serulest vagy butykoles nyomait? furmark-hoz mit szol?

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#9508) giigz válasza mghltm (#9507) üzenetére


giigz
veterán

Egy szoboszló boltból. Idáig jó volt, meg most is úgy néz ki, hogy jó, de az a kékhalálozás csúnya volt...

(#9509) ati012 válasza tsyl (#9506) üzenetére


ati012
senior tag

4 db 4 x 100-as acélfelnim lenne eladóm. 2500 Ft / db egybe 8.000 Ft

(#9510) tsyl válasza ati012 (#9509) üzenetére


tsyl
aktív tag

felnim az van köszi szépen, a gumi lenne most a lényeg.. :R

18 éve a PH-n....

(#9511) GabN73


GabN73
addikt

"Képek" a zakószerűség-átmeneti kabátról

Sajna a BB 9000 csak ennyire képes, de holnap megpróbálok hamarabb lőni 1-2 képet...

(#9512) S.Feri


S.Feri
őstag

195/65 R15-ös Pirelli Snowsport P190-es téligumik (4db) eladóK 4x108-as körosztású lemezfelniken ajándék dísztárcsával!
A gumik 6000km-ert mentek az előző autón, szóval kb. 90%-osak.

Irányár: 52.000Ft

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#9513) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Dirt 3 Complete Edition -t keresek

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9514) #35104512


#35104512
törölt tag

Valakinek sör/csoki árban lenne egy felesleges svideo-rca kábele? Nem tudom ez e a pontos neve, notit szeretnék összekötni tv -vel.

(#9515) kovy29 köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#9515) Bjørgersson válasza #35104512 (#9514) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem egy valamilyen TV-s átalakítóm van valahol. Holnap előkeresem a világosban is küldök róla képet jó lesz-e.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9516) giigz


giigz
veterán

Sorban nyitnak Ausztriában a sípályák, kezdődik a síszezon! Vegyétek meg a lécemet, és mehettek síelni! :D

A szóban forgó carving léc: Völkl Supersport 5, 168 cm-es 14,4-es rádiusszal. Ár: 19.900 Ft, ami alkuképes. Ha kérdés van, jöhet PÜ-ben.

(#9517) func93


func93
senior tag

Keresek 60 napos gamecardot World of Warcraft-hoz.
Debreceni személyes átvétellel.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#9518) atike


atike
nagyúr

Epia M10000-es alaplapokat keresek.

(#9519) mongo válasza atike (#9518) üzenetére


mongo
csendes tag

Vevőket keresek eladó portékáimhoz :)) .

[ Szerkesztve ]

(#9520) Irmscher 353 válasza PindurAnna (#9481) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

PindurAnna, én azt mondom, hogy amelyik szomszéd bejön a lakásomba, és kezet emel rám, arra én ott azonnal kihívom a rendőrséget, mondván, hogy behatolt a lakásomba, és az életemre tört.
Aztán magyarázkodjon a rendőröknek...

(#9521) drater


drater
csendes tag

Asus A54HR-SX155V Laptop eladó / csere asztalira
[link]
Nikon D3000 kit eladó
[link]

(#9522) PindurAnna válasza mezis (#9486) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Én már meg se merek mozdulni lassan :Y

(#9520) Irmscher 353 kapott esélyt és én normális hangnemben beszéltem vele..de legközelebb lehet én is azt teszem. De remélem nem lesz legközelebb :)

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#9523) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

apropó, mióta vagyok újonc?
Ki "fokozott vissza" lelkes újoncról újoncra?

(#9524) giigz válasza Irmscher 353 (#9523) üzenetére


giigz
veterán

(#9525) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Praktikus számítógép asztal :DD

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#9526) Irmscher 353 válasza PindurAnna (#9525) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

És lehet, hogy még a fúrókalapácsot is be lehetne dugni :)

(#9527) GIJoe


GIJoe
addikt

Nincs valakinek egy eladó hasonló konfigja kicsit olcsóbban: Dell Optiplex 740 SFF

(#9528) Kryczek válasza giigz (#9524) üzenetére


Kryczek
tag

lassan már ki is hagyhatjuk a rangokat, mert a bürokrácia mindent eltöröl. itt is.....

Mondtam én, hogy a Taurikban nem lehet megbízni... ;]

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#9529) ngabor2 válasza atike (#9518) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem m10k, de van egy epia ep13k lapom, ha értelmes árat mondasz rá, akkor eladó.

(#9530) blasko92


blasko92
őstag

(#9531) fenergie84 válasza blasko92 (#9530) üzenetére


fenergie84
addikt

Ez hatalmas :DD
"Hány sebességes ez a szar???" :DDD

(#9532) Kryczek válasza fenergie84 (#9531) üzenetére


Kryczek
tag

gáz gáz gáz... már megfejeltem volna ha nekem ennyit ugat....

Mert a stílus ízlés dolga. Nem pénzkérdés.

(#9533) blasko92 válasza fenergie84 (#9531) üzenetére


blasko92
őstag

"Mi volt az egy méhecske? Én sárnak néztem. Nembaj, jól eltapostam" :D

"NEEEEMVESZEDEL A GÁÁÁZT!"

[ Szerkesztve ]

(#9534) harcos22


harcos22
csendes tag

Eladó cuccaim:

Gigabyte EP43-UD3L
Artic Cooling Freezer 7 pro lga775 hűtő
CD olvasó 3db
CD író 1db
Hálókártyák 2db (TP-link)
Hangkártyák 2db (Creative,Soundblaster)
Nvidia Vanta/Vanta LT 32 mb agp vga
Pentium 3 félkonfig
Orion ht 500 5.1
Einhell cen 150 turbo hegesztő

Nevis Legacy spin 270 pergető horgászbot
Nevis Winner feeder 330 horgászbot

(#9535) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

Sziasztok,

keresnék nagyon jóárasított 12cm-es házventit, lehetőség szerint, újat, halkat, alacsony fordulatszámmal, de értelmes ajánlat esetén bármit meghallgatok!

illetve van pár eladó cuccom VW Golf III-hoz:
- Hella első fényszórók (CL), egy pár, használt
- CL lengéscsillapítók (első-hátsók párban, hátsókhoz járnak a rugók is)
- CL fényezetlen első lökhárító, koptatóval, gyári narancs indexxel (használt)
- GTI- GL alapozott hátsó gyári új lökhárító
- szintén golf III schiebedach (üveg toló-bukó tető) a mechanikája javításra szorul

Egy két hardware:
- Arctic Cooling Alipne 7 GT
- pci-os 4 portos USB (usb 1-es)
- sd ram
- 2db régi atx-es táp, ezek sör csoki árban vihetők, nálam csak helyet foglalják

Akit érdekel dobjon egy privit, nálam csak a helyet foglalják!

(#9536) MarKoo


MarKoo
őstag

Nokia 5230 NAVI eladó: [link]

(#9537) ke_ni


ke_ni
csendes tag

(#9538) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Debrecenben ismer valaki olyan normális konditermet, ahol 5.000 Ft alatt van egy havibérlet ára?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9539) mukibuci válasza Bjørgersson (#9538) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

szerintem a normális és az olcsó eléggé üti egymást :U De én még csak olcsót se láttam :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9540) Bjørgersson válasza mukibuci (#9539) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hádde ezaz, hogy szerintem már a havi 5k sem mondható olcsónak.. :D Ráadásul itt Derecskén is 5.700 Ft (!) a havi bérlet, ennyi pénzért meg inkább járok Debrecenbe.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9541) belinho válasza Bjørgersson (#9538) üzenetére


belinho
senior tag

Gyere át Újfaluba, itt elég olcsó!
Van 3 terem is!
Szerintem a legjobb a RUSH GYM diák 3K felnőtt 4K, sok jó gép, jó arcok, jó csajok, aranyos pultos csajszi!
A hét minden napján nyitva van H-V!
A másik kettő még olcsóbb, de én végigjártam és szerintem ez a legjobb!

(#9542) giigz válasza Bjørgersson (#9540) üzenetére


giigz
veterán

Hát az a 700 Ft-os különbség nagyon megéri, hogy buszozzál egy csomót :DDD

(#9543) Bjørgersson válasza belinho (#9541) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Retkes francért nem Újfaluban lakok.. Ennyire még egy várost tanyát sem utáltam, mint Derecskét. :((( Hétvégenként még jó is lenne, de hétköznap már nem férne bele. :(

(#9542) giigz: Ezért kérdeztem úgy, hogy 5k alatt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9544) pockhome


pockhome
senior tag

ipod/iphone adatkábele nincs véletlen valakinek eladó?

[ Szerkesztve ]

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#9545) kiss.a válasza Bjørgersson (#9538) üzenetére


kiss.a
csendes tag

5000 alatt felnőtt bérlet nincs debrecenbe ami normális is delta, euró ár/érték arányban talán legjobbak.

(#9546) Bjørgersson válasza kiss.a (#9545) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Deltába régen jártam, amíg abban az alagsorban voltak a Plázával szemben. Az új helyen még nem voltam, viszont egy-két ismerősöm nagyon lehúzta, hogy esett a színvonal az odajárok közt.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9547) giigz válasza Bjørgersson (#9546) üzenetére


giigz
veterán

Már nem azért, de minek konditerembe járni? Ha a kondidat akarod növelni, akkor futsz hetente 2x 5 km-t, ha meg erősödni akarsz, akkor fekvőtámasz, meg kézi súlyzókkal edzés. Mivel jobb a konditerem?

Szerk.: Ha meg a lábadat akarod edzeni, akkor vedd meg a lécemet, és menj síelni. :D

[ Szerkesztve ]

(#9548) Bjørgersson válasza giigz (#9547) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Már nem azért, de szerinted ha futni és fekvőzni akarnék, akkor konditermet keresnék? Ismerem magam annyira, hogy ha nincs kifizetve semmi, akkor lószart sem csinálok, ezért akarok konditerembe menni. Egyébként ilyen fos időben, a nyakig érő sárban vagy télen a -10 fokban hol futsz akárcsak 1 km-t is?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9549) giigz válasza Bjørgersson (#9548) üzenetére


giigz
veterán

Kérlekszépen még 2 éve, amikor jártam futni, akkor nem volt probléma a -10 fok, eső, hó, sár, szél stb. Google Maps-ban kiválasztottam egy 2,6 km-es útvonalat a házunktól, és azt hetente 2-3x lefutottam oda vissza 22-28 perc alatt, attól függ milyen idő volt, meg milyen kedv.

Ha konditerembe akarsz járni, akkor meg járj, de szerintem fölösleges. Nem olyan drága egyébként, nem azt mondom, hogy pénzkidobás, mert ha 3x mész egy héten, akkor az egy drágább helyen is kijön 500 Ft-ból alkalmanként, éppenséggel ki lehet bírni... Csak ha csinálod, akkor sok ideig, hónapokig, évekig kell csinálnod, mert ha egyszer csinálod 2 hónapig, aztán meg 1 évig semmit, akkor teljesen fölösleges. Én pl. ezért nem járok, mert tudom, hogy 1 hónapig vagy 2 hónapig csinálnám, aztán meg teljesen eltunyulnék... Így hetente 1-2x fekvőzök itthon, meg egy kis súlyzózás, a futás meg megvan a focikkal bőven...

[ Szerkesztve ]

(#9550) Bjørgersson válasza giigz (#9549) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem csak elkezdeni nehéz. Ha egyszer elkezdem, utána csinálom amíg van rá lehetőség. Szvsz úszni lenne a legjobb, legalább heti kétszer, de inkább háromszor vagy akár négyszer is. Csak arra szerintem még kevesebb lehetőség van és még drágább is talán?.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.