Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#58001) copass válasza Fricu (#58000) üzenetére


copass
veterán

OEM?
(nem tudtam kihagyni bocsi bashu)

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#58002) Bjørgersson válasza Fricu (#58000) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az eb, macska és görény kölyköket nyolchetes korukig anyjukkal kell tartani.
41/2010. (II. 26.) Korm. rendelet
14. § 15. bekezdés

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58003) Fricu válasza Bjørgersson (#58002) üzenetére


Fricu
tag

Köszönöm a hozzászólásokat, különösen az építő jellegűeket :W
A kutyusok csak kb. két hét múlva vihetők, mert folyamatban van az oltásuk.
Féreghajtás, parvo első megvolt, ismétlés 10 nap múlva, aztán a kombinált.
Addig magam sem ajánlom elvinni.
Elsősorban olyan kertes házba adnám, ahol szabadon, nem megkötve a családhoz közel élhetne (mint nálunk).
Ezért tanya-telephelyőrzésre nem adom oda, bocs.
Ezeket priviben gondoltam megbeszélni, de az aggódó kommentelők miatt kiírom.
Tehát a kutyusokat nem kell félteni, nem a megszabadulás a cél, hanem a felelős gondoskodás a sorsukról.
Üdv

[ Szerkesztve ]

Fricu

(#58004) perge666 válasza Fricu (#58000) üzenetére


perge666
veterán

Aranyosak. :)

(#58005) Bjørgersson válasza Fricu (#58003) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"valakit érdekelne 7 hetes német-juhász kiskutya?"

Ennyiből nekem ezt mindet ki kellett volna következtetnem?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58006) levill


levill
tag

Eladó a képeken látható Acer Liquid Z4 teljesen új (2014. augusztus 16-i), 2 év garanciával rendelkező T-Mobile-os kártyával működő mobiltelefon, valamennyi tartozékával (töltő, aksi, átjátszó, fülhallgató), a gyári dobozában.
Irányár : 24000FT, érdeklődni privát üzenetben

1
2

[ Szerkesztve ]

(#58007) Csöves válasza Bjørgersson (#58005) üzenetére


Csöves
senior tag

:D

Aquila non captat muscas.

(#58008) Calogero


Calogero
addikt

GPS-es Black Camel autós kamera eladó garanciával és hozzávaló tokkal
25 000 Ft.
[link]

(#58009) patex1983


patex1983
őstag

Eladó speciális hardverek :)

Hörcsögketrec 4500 Ft.

Hörcsöglabda 1000 Ft.

Futókerék (2db van belőle) 350 Ft/db.

Hörcsöghordozó 1200 Ft.

Hörcsög kis ház zöld 600 Ft.

Hörcsög kis ház barna 1000 Ft.

Érdeklődni privátban!

X

(#58010) MY2K válasza wwhy (#57965) üzenetére


MY2K
aktív tag

Én most cseréltem le egy DIR600-at egy WRT54G-re és érezhetően jobban szór ;)

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#58011) Fricu válasza Bjørgersson (#58005) üzenetére


Fricu
tag

Nem, de miért tételezel fel alapból rosszat?
A fényképek azt sugallják, hogy rosszul tartott, sanyargatott állatok és a gazdáik rossz emberek?

Fricu

(#58012) MY2K


MY2K
aktív tag

HAHÓ Mindenki!

TV, Internet megrendelés és beszerelés egy helyen. Keress pü-be!

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#58013) AndrewBR válasza Fricu (#58011) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Egyetértek, nem tudom miért kell egyből letámadni az embert...

A.

(#58014) _Fonzy_


_Fonzy_
tag

Keresek kis netezős konfigot! Priviben jöhetnek az ajánlatok

(#58015) PindurAnna válasza Csöves (#57990) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Az még nem jogosít fel senkit a szabálytalankodásra.. Főleg nem amikor hatan körbe álltak egy szürke suzukis öreg bácsit és túráztatták a motort, meg balra kanyarodó sávban egyenesen haladnak..

(#57993) Abri Ez csak egy figyelem felhívás lett volna, de valaki törölte sajnos :( A szabály mindenkire vonatkozik, legyen az bárki a közlekedésben, gyalogos, autós, motoros, buszos...stb...

(#57998) frozzyZTE Nem irigykedtem, mivel régen mi is motoroztunk..de a szabály az szabály.. MINDENKINEK össze kellene fognia és tegye bármilyen módon a közlekedést, a KRESZ szabályait be kellene tartania..akkor nem lenne ennyi baleset :O

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#58016) ProdyG


ProdyG
senior tag

találtam ma egy DKV jegytömböt, benne még 4 darab használatlan jeggyel.
rajta pecsét a következő dátummal: 2012.aug.08.

tehát 2 éves a cucc. használható ez még vagy tuti megbüntetnek? (sose értettem ezt, hogy miért évül el egy jegy, miután fizettem érte, de már nem csodálkozom semmin...)
köszi

(#58017) SOAD19 válasza ProdyG (#58016) üzenetére


SOAD19
addikt

Milyen összeg szerepel a jegyeken, bár szerintem már nem érvényes, biztos drágultak azóta a jegyárak. :F

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#58018) ProdyG válasza SOAD19 (#58017) üzenetére


ProdyG
senior tag

11 darabos tömb, 2900 ft össz. ennyi van rajta.

(#58019) Calogero válasza ProdyG (#58016) üzenetére


Calogero
addikt

sose értettem ezt, hogy miért évül el egy jegy, miután fizettem érte, de már nem csodálkozom semmin...)

Mert te 2 éve fizettél a jegyért pl 300 Ft-ot, de azóta az árat felemelték és a vitel díj 400Ft.
Akkor te egy 400 Ft-os szolgáltatást nem vehetsz igénybe 300-Ft-ért.

Most a Gyűjtőjegy (11 darab vonaljegyet tartalmaz) 3 000 Ft.
Nem azonnal szoktak elévülni.
A DKV honlapont ez olvasható: A 2012. évben vásárolt vonaljegyek 2013. március 31-éig használhatóak fel utazásra!

[ Szerkesztve ]

(#58020) lappy válasza ProdyG (#58018) üzenetére


lappy
őstag

http://www.dkv.hu/hu/utazasi-dijak

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#58021) giigz válasza pockhome (#57941) üzenetére


giigz
veterán

Valószínűleg ilyet veszek...

Azt valahogy meg lehet oldani, hogy amikor ez be van dugva, Windows-on belül ha bekapcsolok valamit, akkor szórja a netet, ha kikapcsolom, akkor meg kikapcsol...

Sorry, de nagyon nem vágom ezt a témát, a gyári programmal ez nem megoldható? Esetleg valami linket tudnál, vagy tudna valaki adni, hogy hogyan tudom majd ezt megoldani?

:R

(#58022) lorcsi válasza giigz (#58021) üzenetére


lorcsi
veterán

miért jó neked az, hogy csak akkor szórod a wlant, ha a pc is megy ?

(#58023) ProdyG válasza Calogero (#58019) üzenetére


ProdyG
senior tag

akkor már dobom is ki :) köszi az infót, úgyis a bicajt szeretem...

(#58024) #33253120 válasza giigz (#58021) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem valami régebbi, nagyobb tp link-es usbm volt. Ott tudta a kliens program az AP módot.

(#58025) Bjørgersson válasza Fricu (#58011) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A képek még nem voltak a hozzászólásodban, amikor válaszoltam rá, utólag láttam őket. Ne vedd már ennyire magadra, hogy bemásoltam azt a kormányrendeletet. Abból az egy sorból persze, hogy egyből rosszra gondoltam.

Elnézést kívánok!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#58026) SOAD19


SOAD19
addikt

Eladó:
- Új Kenda belső gumi cross, trekking bicajhoz 700*28-45-ös méretben [link] 500 Ft
- Régi AMD 939-es foglalatú Cooler Master hűtő [link], [link], [link] [link] 500 Ft
- Boss DB-60-as metronóm jó állapotban [link] 10 eFt
- Pedál, aminek a csapágyazása nem százas, kicsit darabosan forog, lehet egy takarítás, zsírozás segítene rajta. Amúgy tűrhető állapotban van, a tavaly vett használt bicajomon volt rajta, amit egyből cseréltem egy spd-sre. [link] [link] 500 Ft

Egyszemélyes kanapé [link] 2 eFT (alkudni minimálisan lehet :DDD )

Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

(#58027) luckyboi82


luckyboi82
tag

Netezős konfigot keresek min. 2Gb DDR2-vel. Pénzkiadás hajlandósági ráta 25k. 80 éves nagyapámnak kéne, mert lassú a gépe és utálja hogy ott forog a homokóra :D

(#58028) saril


saril
senior tag

garis (esetleg gari nélkül is) 60/64gb-os ssd-t keresek elég a régi generációs is régi gépbe lesz ahol csak sata1 van.

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#58029) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Keresek / veszek a képen látható
eredeti Sega illetve Nintendo retro konzolokat,
kiegészítőket, tartozékokat, játékokat!
Pü ha porosodik a szekrényben! ;)

[ Szerkesztve ]

A.

(#58030) (Bundás) válasza laszlo168 (#57995) üzenetére


(Bundás)
addikt

:)

(#58031) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Foglalkozik itt valaki érdemi szinten laptop szervizeléssel, akinek elektronikai képesítése és/vagy tapasztalata van, logikai és kommunikációs készsége, nem fakezű, érti amit csinál, stb. és:
1. saját vállalkozásba fogna, akár mint egyéni vállalkozó; de nincs helye
2. bejelentett munkanélküli, vagy nem

Részletek privátban

(#58032) Zola007 válasza diablo1984 (#57976) üzenetére


Zola007
veterán

A hálózat már adott volt a sokkal korábbann telepített kábeltv miatt, az egész hálózatot - 21 falu- készn vették át

#57977) PLaci58 : ADSL nem elérhető, mert analóg telefonközpont van

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58033) giigz válasza lorcsi (#58022) üzenetére


giigz
veterán

Két lehetőség van:

- Vagy naponta max. 1 órát fog menni a wifi.
- Vagy havonta kb. 1 órát.

Ennyi időre pedig ezt találnám a legjobb megoldásnak, hogy ha kell, bekapcsolom, ha nem kell kikapcsolom. A PC meg egyébként is kb. mindig megy...

[ Szerkesztve ]

(#58034) Morgal


Morgal
tag

Debrecenben hol tudok venni csapágygolyókat méret szerint? Konkrétan egy műkörmös csiszoló gépbe kellene.

(#58035) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Debrecenben hol érdemes használt mosógépeket nézegetni?

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#58036) perge666 válasza RootRulez (#58035) üzenetére


perge666
veterán

Sámsoni úton van egy használt háztartási gépes üzlet,úgy hallottam hogy elég jó dolgok vannak,és nem is drágák.

[ Szerkesztve ]

(#58037) RootRulez válasza perge666 (#58036) üzenetére


RootRulez
félisten

Erre gondolsz?

═════════════════════════════════════════

(#58038) PindurAnna válasza RootRulez (#58035) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Plázában a mozgólépcső mellett. Igaz külsőleg karcolt, picit hibás, esztétikai vagy csomagolási sérült van, jóval az eredeti ár alatt. Működésében a hiba nem gátolja. Mi most vettünk onnan kombinált hűtőt anyámnak, 118 500 Ft-ról 69 900 Ft-ra volt leárazva mert az ajtó éle 3 helyen meg volt horpadva. És gyártói garancia azaz 1, illetve 2 év garancia van rá.

(#58037) RootRulez Amit linkeltél ott drágábbak, mint a plázába és csak 6 havi garancia van sok mindenre.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#58039) PLaci58 válasza Zola007 (#58032) üzenetére


PLaci58
őstag

" ADSL nem elérhető, mert analóg telefonközpont van"
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
A telefonvonal a lényeg.
ADSL elvileg csak analóg vonalon (réz vezeték) működik!

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#58040) PindurAnna válasza PindurAnna (#58038) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

A lényeg lemaradt...30 000-ért már volt mosógép ott és új..

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#58041) RootRulez válasza PindurAnna (#58040) üzenetére


RootRulez
félisten

Az meg az Elektro Outlet, ha jól emlékszem. :K

mod: ja neeeem, az már az Auchan-ban van... :N

jaja, a plaza a korrekt outlet. :K

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#58042) sNORh


sNORh
addikt

Keresek win8-at ár alatt

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#58043) Zola007 válasza Morgal (#58034) üzenetére


Zola007
veterán

Borbíró téren van egy csapágybolt, azt hiszem Paulus gördülőcsapágy
van weblapjuk is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58044) Zola007 válasza PLaci58 (#58039) üzenetére


Zola007
veterán

Nem tudom, nem értek a lelkivilágához az adsl-nek , sose volt
Azt tudom hogy érdeklődtem több szinten is (itt helyben, a területi irodából, miskolcon és az ügyfsz-on is) és ezt a hivatalos választ kaptam a T-től.

Sőt mi több, 3 éve volt kint egy üzletkötő, megcsináltuk a szerződést 5 mbites csomagra net + telefon.
Megeskettem a gyereket, hogy akkor most tényleg lesz normális net, satöbbi
Aláírtunk 2 év hűséget, rajtunk kívül még sokan mások (legalább 50 család)

2 hét múlva pedig szóltak a pesti központból, hogy sajnálják, de az üzletkötőjük árnyékra vetődött, mert rossz infót kapott a területistől és sajnos nálunk nem tudnak még sem szolgáltatni, szóval a szerződést tépjük szét nyugodtan, mert itten biza internyet nem lészen. Pont

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58045) mezis válasza Zola007 (#57973) üzenetére


mezis
nagyúr

Próbálj ki egy mobil internetet. Lehet, hogy olcsóbb és gyorsabb. (És lehet, hogy emelnek a sebességen koax-ék is, amikor bejelented a felmondást....)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#58046) Zola007 válasza mezis (#58045) üzenetére


Zola007
veterán

pl. melyiket?
a gondunk az is, hogy masszív kőház (50 centi terméskő), néha mobilháló is alig van pl. a konyhában

koaxéknál (pr telecom) meg kétlem hogy lenne sebességemelés előfetőmegtartó kedvezményként, az utóbbi években csak egy dolgon emeltek, ez pedig a havidíj

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#58047) Plavix


Plavix
tag

Ezzel tartozom wwhy-nak. Aki Debrecenből Nyíregyházára megy elvinné? NEM ingyen kérem!

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#58048) bhonti


bhonti
tag

Mi kell még, hogy Elemért elküldjék? :0 Hihetetlen! :(

http://1kis.info.hu - Informatikus mindenkinek... 501065096 balazs@honti.tech

(#58049) perge666 válasza RootRulez (#58037) üzenetére


perge666
veterán

Jaja. :K

(#58050) mghltm válasza bhonti (#58048) üzenetére


mghltm
addikt

ha majd az mb1 kieses ellen kuzdenek, akkor esetleg felvetodik ez a kosza gondolat

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.