Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) dew28


dew28
aktív tag

utanfutoja van valakinek elado? hasznalhato allapotban.

[ Szerkesztve ]

(#8202) ati012 válasza ati012 (#8000) üzenetére


ati012
senior tag

Up! Tessenek vásárolni. Hirdetés: kattinston ide!

(#8203) Big_Leslie


Big_Leslie
csendes tag

Keresek

iPhone 3G vagy 3GS-t függetlent vagy T-mobilosat lényeg, hogy szép legyen és jó árban!
Ajánlatokat pü-ben.

üdv L.

(#8204) dvdbackuper


dvdbackuper
őstag

ELADÓ!

iPod Touch 2G 8GB, szép állapot, képek is lesznek majd...
Jailbreakelt, szilikon tok és adatkábel van hozzá..

20k

(#8205) PLaci58 válasza lizakattila (#8196) üzenetére


PLaci58
őstag

Ha még garanciás a TV, akkor szólj nekik nyugodtan. Kimennek és kipróbálják mi a hibás.
Esetleg egy elemcserét is megér a dolog. Hátha.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8206) fenergie84


fenergie84
addikt

PCI-os USB2-es bővítőkártyája nincs valakinek eladó piti pénzért?
Olyan kellene amit csak bedugunk és megy, tehát driver nélküli...vagy milyen...

(#8207) br.rak válasza fenergie84 (#8206) üzenetére


br.rak
őstag

Nekem van, nem tudom hirtelen, hogy USB 2-es vagy sima.

Br

szerk: ilyen chippel van szerelve : SiI 067bcl100

[ Szerkesztve ]

(#8208) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Krimpelő fogót keresek. Olyat amivel lehet UTP netkábelt meg telefon dugót is krimpelni. Csakis használható darab érdekel. Priviben keress :R

(#8209) izomhod


izomhod
senior tag

keresek olyan táskát, amibe belefér egy 515 x 261 x 75 mm-es cucc.

a laptoptáskák nem elég szélesek szerintem

valami ötlet esetleg?

(#8210) wwhy


wwhy
veterán

25/12 MB-os (optikai) nethez elég a 10/100 LAN port (router) :F

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#8211) Laska23


Laska23
csendes tag

Eladó cuccaim:

- Poker játék [link]
- MOL-os Varta pontgyűjtő füzet (tele pontokkal) - finom sörért, Boci csokiért elvihető
- Audigy SE 7.1 24bit (SB0570) hangkártya - 2000.-
- 3 tekercs széles átlátszó ragsztószalag 350.-/db

Vennék illetve csere is érdekel a fentiekre:
- egyszerű képkeretek
- székek: műanyag, fa vagy akár iskolai székek is jók
minél olcsóbb annál jobb :K

(#8212) fenergie84 válasza br.rak (#8207) üzenetére


fenergie84
addikt

Köszi, utána nézek :R

mód: nem lök ki semmit a gugli :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8213) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Következő a problémám:
Sansung smart tv-hez vettünk egy vinyót. Gondoltam másolok rá filmeket és nem kell pen driven másolgatni hogy megtudjam nézni a tvn. Ezért meglett a vinyó leformáztam, másoltam rá filmeket rádugom a tvre, látja és be is olvassa a filmeket. Eddig minden szuper.
De..
A tvn van olyan funkció hogy előre be tudom állítani vegyen fel műsort a vinyóra. Ekkor azt írja ki hogy formázzam a vinyót. Jó filmek vissza a lapira, vinyó a tvhez újra. Lehormázom a tvvel. Aztán vissza a lapihoz filmet akarnék rá másolni, de nem látja a lapi. Nézem a tvvel xfs formátumra formázta a tv..de így meg nem látja a lapi. Windows7 van a lapimon, de a liuxos lapi látja. Mivel vagy hogyan tudnám megoldani, hogy a tv és a lapim is lássa a vinyót?

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#8214) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

2 alkatrészem maradt még eladó:

Asus GTX 580 Direct CU II

FSP Aurum 700W 80+ Gold

Átvétel Nyíregyházán esetleg futár, Posta stb stb..

Privátban keressetek.

:R

(#8215) Nooki


Nooki
csendes tag

Eladó:

intel D946GZIS lap 4.5K
Kingmax memória 1GB 667MHZ 2K
Intel E5500Pentium dual Core Proci 2800MHZ 775 + gyári venti 7k

(#8216) sto1911 válasza wwhy (#8210) üzenetére


sto1911
veterán

Nem, mert a WAN portja 10 megas, a 100 az csak LANra vonatkozik.
Vegyel egy TP-Link 1043-at.

(#8217) wwhy válasza sto1911 (#8216) üzenetére


wwhy
veterán

:R
Rossza tapasztalataim miatt TP, SMC és D-link-et 3-4 éve messzire kerülöm... lehet, h azóta változtak?
Linksys E900-at néztem ki vagy a Zyxel 418-at, de mind2 10/100-as :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#8218) hucsikoi válasza sto1911 (#8216) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nekem UPC 25/1,5 -ös net van és egy TP-Link TL-WR741ND 10/100-as router. Július óta szakadás mentesen hozza stabilan. :R

(#8219) mezis válasza sto1911 (#8216) üzenetére


mezis
nagyúr

Melyik az a router, amelyiknek 10/100-asok a LAN portjai, a WAN portja meg csak 10-es ?

mezis

(#8220) Gercsa válasza PindurAnna (#8213) üzenetére


Gercsa
senior tag

Lehet, hogy windows alá is van xfs-t olvasó program vagy valami driver, ebben nem vagyok jártas.

Ellenben egy megoldás lehet, ha egy felesleges pendrive-ra felraksz egy bootolható linuxot.
A linux pedig látni fogja mindkét vinyódat, így tudsz közöttük mozgatni.

Nekem pár éve volt egy slax nevű linuxom pendrive-on, annak még egy 128MB-os pendrive is elég volt.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#8221) Plavix válasza PindurAnna (#8213) üzenetére


Plavix
tag

Legegyszerűbb a routerbe, vagy NAS-ba dugni, -tenni a winyót. Meg sem merem kérdezni, WIFI-s e a TV, mert akkor kábel sem kell. (A routerek általában linux alatt mennek.)

Ilyet keresek.

[ Szerkesztve ]

Weblap készítés, domain adás-vétel.

(#8222) sto1911 válasza wwhy (#8217) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem vagy 4 eve megvan a 1043, sose volt vele bajom.
mezis & A Tejesember: hulyeseget irtam, persze, h nem 10-es a wanja. Az ehseg miatt :DD Egy wrt54Gl-t csereltem 1043-ra, mert digire valtottam, a valos 100-at meg ugysem hozza ki egyik szazas sem.

[ Szerkesztve ]

(#8223) menalcas


menalcas
őstag

Keresek helyben esztergályost aki tudna nekem ilyet gyártani (2-3 darab kéne):

:R :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#8224) hernor02


hernor02
tag

15.4" és 15.6" noti kijelzők eladók. Akad még DDR2 noti ram is.

Nem jegelek olyannak, akivel még nem üzleteltem, mostanában elég sűrűn "elolvadt" a jég...

(#8225) Habsteve


Habsteve
tag

Olvastam h sokan LED-es izzókat használnak otthon, a lakásukban. Kérdésem hozzájuk hogy milyen izzók ezek és honnan szerezték?

(#8226) atike válasza Habsteve (#8225) üzenetére


atike
nagyúr

Ledes izzók, és a boltban vettem.... :P :DDD

Viccet félretéve:

www.anrodiszlec.hu

Elég brutális mennyiségű és milyenségű ledes cuccuk van.

[ Szerkesztve ]

(#8227) GIJoe válasza atike (#8226) üzenetére


GIJoe
addikt

a mennyiség rendben van, de az ár x3 az ebaynek, és ugyan az...

(#8228) atike válasza GIJoe (#8227) üzenetére


atike
nagyúr

Ez annak érdekes aki Ebayről is rendel... :) Nekem elég sok ismerősöm nem akar foglalkozni vele, főleg ha az esetleges garanciális ügyintézést is ide vesszük... Egy másik ismerősöm ezt felismerte, ő üzemelteti ezt a webáruházat. Segítenek mindenben, segítőkészek, helyi garanciát vállalnak - azaz ha valami van cserélik és ők intézik amit kell... :)

(#8229) mezis válasza Habsteve (#8225) üzenetére


mezis
nagyúr

"milyen izzók ezek"
Egyáltalán nem izzanak. Fényforrások. Ha meg mégis izzanának, akkor már füstölnek is és megszűnnek világítani. ;]

mezis

(#8230) mitulabattyi válasza menalcas (#8223) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Ha méreteket adsz, lehet meg tudom oldani...

(#8231) Gercsa válasza Habsteve (#8225) üzenetére


Gercsa
senior tag

LINK

Itt is szétnézhetsz, van minden mi szem szájnak ingere, és a legtöbb terméknél elolvashatod a vásárlól tapasztalaiat, és nem csak a pozitív ajánlást hanem a lehúzást is, így kiszűrhető a gagyi.

Lehet kész "izzókat" is venni, amit csak betekersz a villanykörte helyére.
Barkácsoló kedvűeknek pedig fillérekből lehet alkatrészenként is építgetni, külön LED-et, drivert, tokot.

Szvsz. a kész változatok nem annyira jók, egyrészt irreálisan drágák, másrészt meg gondos tervezést kíván a LED világításra való áttérés, mert minden bevilágítandó helyiség más-más tulajdonságokkat bír (méretek, természetes fény), szóval egy már meglévő infrastruktúrába nem feltétlen találsz megfelelőt.

Könnyen belefuthat az ember abba a problémába, hogy vagy a megszokottnál sötétebb van egy fokkal, vagy esetleg egy túlhajtott LED túlmelegszik, amire oda kell figyelni, mert ezek nem bírják a hőt.

Egyébként a LED-ek minden tekintetben jobbak csak tudni kell mire fegyeljen oda az ember.

Valaki esetleg tudja, hogy miért csökken évről évre a LED-ek várható élettartama?
Pár éve még lazán 100.000 üzemórás LED-eket árultak és töb helyen lehetett olvasni 200.000 üzemóráról, ma meg már a 40-50.000 üzemórára saccolt LED-eket is kimagaslóan magas élettartamúként árulják.

Na nem mintha nálam egy is bekrepált volna, de idegesítő lenne ha ez a tendencia folytatódna.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

(#8232) GIJoe válasza Gercsa (#8231) üzenetére


GIJoe
addikt

Pár éve még lazán 100.000 üzemórás LED-eket árultak én sehol nem láttam ilyet, pedig lassan 3 éve a teljes lakás ledesítve van.

(#8233) pohár


pohár
félisten

napi fájás:

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8234) Habsteve válasza Gercsa (#8231) üzenetére


Habsteve
tag

Vaó, köszi nem vártam ilyen pontos leírást. Egyébként ebayről rendelnék mert onnan olcsóbb ahogy így nézem.

(#8235) lizakattila válasza PLaci58 (#8205) üzenetére


lizakattila
senior tag

Vadi új az elem benne, úgyhogy az nem lehet gond.
Most írt az lg, hogy nézzek be a hivatalos márkaszervizükbe, ott segítenek.
Azt még megnézem, elblattyogok a távkapccsal.

(#8198) taklasz: Ezzel az utángyártottal is működik minden funkció tökéletesen. Mert ilyen "univerzálisom" van itthon, de az csak pár funkciót kezel - legfőbbkép azokat nem, amikre szükségem lenne.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#8236) vjpeti


vjpeti
csendes tag

Helló!

Eladó eredeti Swinn-Csepel országúti kerékpár.

Tökéletes állapotban, teljesen üzemkészen. Sok gyári tartozéka van, amit levettem róla, mindet adom vele (csengő, támasztó, dinamó, lámpa első-hátsó, szerszámostáska.) A BBB csengő ami a képen van és a km-óra nem tartozék, nem adom vele.
Zsír új fékpofák vannak benne, továbbá új, autószelepes continental belsők.

Képek róla

Ár: 26e

(#8237) giigz válasza pohár (#8233) üzenetére


giigz
veterán

Ez nekem adja. :C

(#8238) PLaci58 válasza PindurAnna (#8213) üzenetére


PLaci58
őstag

Ha jól emlékszem a Samsung TV-k tudnak több particiót is kezelni. Létrehozol kettőt, az egyiket megformázod a TV-vel XFS-re, a másikat a lapossal NTFS-re.
Megjegyzem, hogy a TV kódolja a felvett műsorokat és csak a TV tudja visszajátszani. Samunál erre is van valami okosság, de macerás.

lizakattila! Utángyártott sosem fog minden funkciót tudni, nem sokkal tud többet mint az univerzális.
Érdemes eredetit beszerezni. (az új elem semmit sem jelent manapság :D )

Gercsa! A LED-ek élettartama erősen függ a fényerejüktől. Manapság nagyobb fényerejű LED-eket készítenek, nagyobb áramot folyatnak át rajtuk, melegszenek, és hamarabb tönkre mennek :D
A LED szerintem lakásban csak háttér (hangulat) világításnak, esetleg egy kis terület (olvasólámpa) bevilágítására alkalmas.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#8239) func93


func93
senior tag

Érdekelne 20-22k-ig Blackberry(8520,9000) vagy Nokia(E71,E72).

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#8240) mezis válasza Gercsa (#8231) üzenetére


mezis
nagyúr

"Egyébként a LED-ek minden tekintetben jobbak"

Nem régen leolvastam néhány LED fényforrás és néhány kompakt fénycsöves fényforrás dobozáról a lumen-t, Watt-ot és átszámítottam lumen/Watt-ra. Nem mindíg a LED volt a győztes.

A LED-es fényforrásokat kezdetben csak kisegítő fényforrásnak gyártották, inkább a hosszú élettartamra törekedve, mert a fényáram az közelében sem volt a szokásos fényforrásokénak. Nem túlhajszolva, lehettek hosszú élettartamúak. Meg közben a gyárak is utánaszámoltak, néhány év alatt legyárthatják a világ teljes fényforrás szükségletét, aztán hogyan tovább ? (Lásd izzólámpák 1000 órás élettartamra vonatkozó összeesküvés elméletet. Elmélet volt csupán ? :F)

Nekem már két LED-es fényforrásom is tönkrement. Az egyik 2 W-os, piramis alakban vannak benne a LED-ek. Hiába mértem ki a hibásat, szinte lehetetlen kicserélni. Na ilyet nem veszek többé. :W
A másik 4 W-os, egy síkban vannak a LED-ek, már a harmadikat cserélem. Valőszínű, hogy a benne lévő LED sorozat gyengébben bírja a meleget, mint az ugyanolyan párjában lévők.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#8241) Isee


Isee
senior tag

A 10/100 nem annyit jelent egy portnál/routernél, hogy wan-on 10mb-et, lanon meg 100mb-et tud.
Hanem annyit, hogy az ethernet (10mb), és a fast ethernet (100mb) hálózati sebességet is támogatják.
Ergo minden portján max 100mb-et tud.
A 10/100/1000 pedig ugye gigabytes portokkal van felszerelve. Ezekkel már lehet repeszteni maxon júpíszí százhúszmegás fíber póvert is :D

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#8242) Zoli-206


Zoli-206
senior tag

Hogy kell törölni egy hozzászólást? :D:D

Te magad nem tudod, de ha egy moderátort megkérsz rá a megfelelő topicban, akkor törlik (indokolt esetben). Pontosabban töröljük. Vagy ha épp erre járok, és látom, hogy szükséges, akkor megteszem.

[ Módosította: #65675776 ]

(#8243) GIJoe válasza mezis (#8240) üzenetére


GIJoe
addikt

Vagy csak simán rossz minőségű az EON szolgáltatása...

(#8244) blasko92 válasza Zoli-206 (#8242) üzenetére


blasko92
őstag

daa-raa Pedig simán bevezethetnétek, hogy szerk. idő alatt lehessen törölni is :)
Akkor nem lenne ennyi dupla hsz. Esetemben már volt tripla is.

Kötözködni szerkesztett hsz-szel is lehet, hogy "pedig nem is ezt írtad először", stb.

(#8245) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezek a Debrecenből indult fiúk IT-történelmet írtak!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8246) zolikaDB válasza Habsteve (#8225) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szerintem ebay. Kocsiban van par, rendeltem meg, de olyat, ami jobb, es SMD LEDes.
Itthon vettem helyzetjelzobe 1300/db aron, odakint ingyen postaval cirka 1$.
Ketfele LED van a piacon leggyakrabban: 3528-as 1 chippel es 5050-es 3 chippel.
Igazsag szerint nekunk a nappaliba kellene 4db E14-es foglalatba. Na, oda neztem 60 LEDes kukoricaizzot, de felek, h a szamitasok ellenere sem fogja azt tudni, mint egy olcso spot izzo...

(#8247) Hypernem


Hypernem
csendes tag

Sony Ericcson K310i T-mobile-os telefon dobozában, töltőjével együtt eladó! A telefon hibátlan állapotú!

Privátban keress!

(#8248) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Elado Alcatel move okostelefon...(andorid)

reszletes teszt itt olvashato : [link] Mobilarenas sracok tollabol...

T-s....doboz,papirok megvannak arat pmben lehet tenni.

Aki ki akarja probalni az andorid rendszert annak nagyon jo lehet....iranyar 13e Ft es ebbol meg alkudni is er! ;)

[ Szerkesztve ]

(#8249) #65675776


#65675776
törölt tag

Keresek DVI - DVI kábelt. Nem >1000HUF-ért, annyiért boltban is veszek. Esetleg DVI - HDMI kábel is megfelel. Szintén nem a bolti árért.

Továbbra is keresek Radeon-t 7-8k körüli áron.

Más: Hogy tudom a legkisebb károkozással megállapítani, hogy egy szalagkábelnek melyik ere és hol szakadt? Alternatív megoldásként tud-e valaki hibátlan szalagkábelt Asus MW201u előlapi nyomógombjaihoz?

(#8250) wwhy válasza #65675776 (#8249) üzenetére


wwhy
veterán

Asus 4670 512 MB DDR3 7e-ért (+posta) tőlem?
Újszerű, dobozban.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.