Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86001) Atomantiii válasza kungzi (#86000) üzenetére


Atomantiii
őstag

Javaslom nézz szét más boltban is mert a sat.hu egy kissé el van szállva az árakkal úgy általában.

Ui: csak utána néztem a linket ahogy írtam az első mondatot, persze lehet valami készletkisöprés lesz, azért olvass utána a boxnak, mert nem szoktak csak úgy 10 ezreket elengedni belőle.

[ Szerkesztve ]

(#86002) kungzi válasza Atomantiii (#86001) üzenetére


kungzi
veterán

jókat írnak róla :)

(#86003) arpeen2 válasza Salex1 (#85998) üzenetére


arpeen2
senior tag

+1 Nagyváradra

(#86004) elfelejtette válasza Salex1 (#85998) üzenetére


elfelejtette
veterán

Székelyhídon a főtéren is van egy szalon. Ott 2 évente van portfólió csere, akkor az előző modelleket Ft-ban 10k alatt szórták ki...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#86005) GIJoe válasza kungzi (#86002) üzenetére


GIJoe
addikt

Jön az olcsó chipes masina áradat...
Én ezzel szemeztem, később vele, a combosabb 4 magos miatt ő is jó lenne, de az új S905es K1 plus amiben twin DVB tuner van

[ Szerkesztve ]

(#86008) vidobali


vidobali
tag

Sziasztok!

Miklósi Szabolcs neve ismerősen cseng itt valakinek? vettem az embertől Jófogáson egy Dell Vostro 3500 laptopot, amiről azt állította, hogy kifogástalan állapotú, csak be kell kapcsolni és kész. GLS meghozta tegnap az irodánkban vettem ár, 2 kollégám jelenlétében, kifizettem az 55e forintot, kibontottuk a csomagot, hagytuk 2 órát klimatizálódni a gépet, majd megkaptam az első pofont, a gép nem kapcsol be. Mondom biztos az akksi lemerült, feltettem töltőre, de semmi. Elfutottam hoztam hozzá gyári új hálózati adaptert, azzal sem. bevittem a laptop.hu üzletbe, kiderült, hogy alaplapos. Felhívom az embert, hogy ez így gáz, visszaküldöm a laptopot és utalja vissza az 55e forintom, erre neki áll cigánykodni, hogy csak 45e küld vissza, mert bukjak Én is. ????????? Mondtam neki ha nem jön meg az 55e, akkor feljelentem.

Debrecenben ez az üzleti korrektség, vagy csak pont Én futottam bele egy lehúzó arcba? :((( :((( :(((

(#86009) Atomantiii válasza vidobali (#86008) üzenetére


Atomantiii
őstag

Sajnálom, hogy így jártál, szerintem nem ez a jellemző a debreceni és környéki eladókra, legalábbis nekem még soha semmilyen panaszom nem volt senkire se. Amit megbeszéltünk mindenki tartotta hozzá magát.

Bár laptopot én biztos nem vennék látatlanban, legfeljebb boltból. Hardverapró azért valamennyire biztonságosabb, mert utána tudsz nagyjából nézni az eladónak. Jófogást én ilyen szempontból kerülöm is mert ott sokkal könnyebben át tudnak verni.

(#86010) copass válasza vidobali (#86008) üzenetére


copass
veterán

globális probléma nem lokális. jelentsd fel. rendőrség majd rendezi.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#86011) sto1911


sto1911
veterán

Elado:

- Dell 790 komplett gep: i5 2400, Dell negy RAM slotos (max. 16GB RAM) lap, Dell tap, 250-es HDD, iro, haz: 65k
- vagy AMD FX6300 + Gigabyte GA-970A-UD3 - erre meg nem talaltam ki arat, hetvegen utananezek.
- bababolcso, kep, meretekkel, 25k
- komplett vizhutes (XSPC Dual radiátor, Laing DDC-1T pumpa. A CPU és a NB blokkok illetve a VGA + Fet blokkok CNC-vel kialakított rézblokkok. A VGA illetve a NB blokkok felfogatása univerzális.A CPU blokk Intel esetén LGA775-ig, AMD esetén AM2+-ig biztos, hogy felmegy. Adok hozzá egy hátlapi merevítőt, melyet LGA775-ös procinál lehet alkalmazni. A szett tartalmaz még 12db 10/8-as csatit, anticorrot, csavarokat, törésgátló sprirált.) - 32k, kep
- VW Polo Classic 1.4 75, 16V, 600k, kepek, info

Mind kiprobalhato-tesztelheto nalam, bovebb info privatban. Esszel lehet alkudni is

(#86012) sto1911 válasza sto1911 (#86011) üzenetére


sto1911
veterán

Sentinel kep lemaradt: [link]

(#86013) gps76 válasza vidobali (#86008) üzenetére


gps76
őstag

Egyszer én is jártam így, igaz "csak" 20000-em bánta, de lebeszéltek ismerősök, hogy feljelentsem mert többe kerülne a herce-hurca, ráadásul nem tudom bizonyítani hogy már így kaptam, hiába én is két ember előtt próbáltam volna ki. Valaki nem tudja tényleg mi ilyenkor a teendő, és mi lesz az eredménye? Kinek mit kell bizonyítani, felelősség,stb.

(#86014) szasanyi válasza vidobali (#86008) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez egy nagyon nem ajánlott vásárlási forma (ismeretlen embertől, látatlanban és próbalehetőség nélkül). :( Nem értem miért hiányzik az emberekből az egészséges bizalmatlanság amire saját érdekében szüksége van. Most már csak egy dolgot tehetsz: az eladóval-, és a vásárlással kapcsolatos összes dokumentum és információ birtokában fel lehet jelentened (kiegészítve a hibával ill. annak megállapításának körülményeivel, valamint a lehetséges tanúkkal).
A gond az, hogy ettől még nem kapod vissza a pénzed sőt az eljárás kimenetele sem garantáltan lesz rád nézve pozitív.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#86015) Zola007 válasza vidobali (#86008) üzenetére


Zola007
veterán

Én nem támogatom a csalókat és ott r.h.dj.n meg, ahol utoljára levegőt vett
De ismerve a magyar jogrendszert jelen esetben én elfogadnám a 45 ezres ajánlatot és amint befut a pénz, visszajuttatnám neki a gépet. 10 ezere forintos tandíj ugyan, de még mindig jobb mint az 55 ezres

Ettől függetlenül ha rögzített beszélgetésben vagy írásban elismerte, hogy tényleg rossz a gép amit küldött, mehet egy feljelentés magán úton, de legalább egy részletes beszámoló a megfelelő topikba, facebook oldalára, stb.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86016) szasanyi válasza Zola007 (#86015) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezek után? Ha vissza is küldi sanszos, hogy semmit sem kap nem 45k-t. Kétszer ugyanabba a gereblyébe csak a hülye indián lép. :U

A rendelkezésre álló infók ismeretében a negatív reklám jogos, én is élnék azzal. Más kérdés, hogy - sajnos - ez sem változtat a dolgon.

[ Szerkesztve ]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#86017) Zola007 válasza szasanyi (#86016) üzenetére


Zola007
veterán

Te olvasni is szoktál vagy csak írni? :U
segítek, 3.sor közepe táján leledzik a lényeg

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86019) Kickass válasza Lall (#85994) üzenetére


Kickass
őstag

Hozzá lehet valami kontaktot kérni? Klímás ügyben.

(#86020) Zola007


Zola007
veterán

Keresnék jó állapotú és lehetőleg garis autós usb/SD MP3 fejegységet 10e Ft magasságában

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86021) ati012 válasza vidobali (#86006) üzenetére


ati012
senior tag

C.) verzió: megkérsz engem, nézzek rá. Hátha meg tudom menteni :)

Igen, ez volt a reklám. Csíkozó, képet nem adó laptopok, videókártyák, konzolok szervizelését vállalom.
8e Ft sikerdíj ellenében. 2 hét garancia!

[ Szerkesztve ]

(#86022) szasanyi válasza Zola007 (#86017) üzenetére


szasanyi
félisten

Az eddigiek alapján arra pontosan 0 az esély ezért ez nem is lesz opció. Azért nem javaslom a visszaküldést mert az ilyen ember nem fog fizetni (sem utólag, előre meg pláne nem). De ha nem így lesz feltétlenül szólj, mert a pályafutásom során nem kellett sok + jelet tennem az ilyen esetek végére.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#86024) Zola007 válasza szasanyi (#86022) üzenetére


Zola007
veterán

Olyan jó, hogy itt mindenki a jövőbe lát...

Tesz neki egy ultimátumot, hogy
1, 2 napon belül beérkezik a 50e (ami félúton van az ajánlott 45 és fizetett 55 között), visszakapja a gépet és el van felejtve
2, vagy megy a rendőrségi feljelentés

Ha megjön a pénz, akkor visszaküldi a gépet, tanul az esetből és nem idegesíti magát hetekig 5er Ft-ért
Ha pedig nem, akkor feljelenti és kész, nincs mit ezen spekulálni.
pályafutásod ide vagy oda, nekem is volt dolgom már pár barommal, cigánykodóval és -kodó- nélkülivel is.

A többiek által vázolt "verd ki belőle" meg azért nem reális, mert a kilátásba helyezett testi sértés súlyosabb az anyagi követelésnél, azzal zsarolás bűntettét követi el és a csaló simán feljelentheti fenyegetésért, zsarolásért.

Másrészt nem tudhatod mekkora a másik oldal haveri köre vagy gátlástalansága.
Amire szintén láttam már szép példát, így lett az egyik ismerősömnek egy pár ezer forint miatt indított vitából felgyújtott Opel Omega-ja.
Pattogni lehet, de csak okosan.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86025) szasanyi válasza #05304832 (#86023) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez a másik nagy tévhit. :( Miből gondolod, hogy az biztonságosabb? Ti. a lényege változatlan: ki kell fizetned akkor is előre, mert csak azután kapod meg és bonthatod ki tehát ugyanúgy utólag derül ki mit is kaptál valójában. Nem, egyáltalán nem jobb ha a többi körülmény uo. (ismeretlen ember, látatlanban, próbalehetőség nélkül).
A kulcs az egészséges bizalmatlanság, valamint a mit/mennyit kockáztatok egy esetleges nyereség/kedvezőbb ár ellenében? Ilyen esetben ezek nem állnak arányban - és ilyen esetben ez józan ésszel végiggondolva nem is opció - a vásárló pusztán a szerencsére bízza a végeredményt.
És a büntetőjog sem véletlenül ismeri azt a fogalmat, hogy sértetti közreműködés ami a sértett részéről olyan magatartásforma ami elősegíti egy bűncselekmény bekövetkezést.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#86027) Zola007 válasza #05304832 (#86026) üzenetére


Zola007
veterán

jelen állás szerint az eladó éppen hogy nem akarja visszakapni a laptopot

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86029) stb123 válasza Zola007 (#86024) üzenetére


stb123
tag

"1, 2 napon belül beérkezik a 50e (ami félúton van az ajánlott 45 és fizetett 55 között), visszakapja a gépet és el van felejtve"

A csaló pedig keresett 5e Ft-ot! Új préda után néz...
Azért a megfelelő fórumokon nem árt közzétenni a sztorit!

(#86031) XtremLor válasza #05304832 (#86028) üzenetére


XtremLor
őstag

A fenyegetozes is hatasos csak alapokra kell helyezni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#86032) atike válasza #05304832 (#86026) üzenetére


atike
nagyúr

Aham. És ha nem veszi át akkor még az utánvételes postázás díját is bukja...

(#86033) elfelejtette válasza stb123 (#86029) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az, hogy csak így hajlandó visszavenni a hibás cuccot, az nem zsarolás?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#86035) szasanyi válasza #05304832 (#86026) üzenetére


szasanyi
félisten

Látom nem értetted meg amit írtam, és gondolom sokan vagytok/voltatok rendőrök és a tapasztalat beszél belőletek. :U Amit leírtál arra hajlandóság kell, ami ez ideig nyilvánvalóan nincs - így a feladási költség ellenében, pár nap vagy hét múlva visszaviszi a csomagot a feladónak a postás. Hurrá! :U

Zola007 (86024): nem jövőbelátás hanem tapasztalat. Nem mind1! De ha te is elolvastad volna akkor láttad volna, hogy megtörtént::
Felhívom az embert, hogy ez így gáz, visszaküldöm a laptopot és utalja vissza az 55e forintom, erre neki áll cigánykodni, hogy csak 45e küld vissza, mert bukjak Én is. ????????? Mondtam neki ha nem jön meg az 55e, akkor feljelentem.
A másik alternatíva részemről el sem hangzott, és nem is támogatom (egyrészt meg erősen kétséges a kimenetele, de főleg mert bcs. aminek a neve önbíráskodás).

Jó szándékkal próbáltam segíteni, tanácsot adni de nem szeretnék - fölöslegesen és értelmetlenül - veletek hadakozni így én befejeztem.

elfelejtette: a zsaroláshoz ez nem elég, az csak jelentős hátrány kilátásba helyezésével valósítható meg amihez ennyi nem elég. Ez legfeljebb csalás lehet, de azt sem egyszerű bizonyítani (egyrészt mert a vevő "azt kapta amit várt" így elsőként bizonyítani kell, hogy már akkor rossz volt amikor átvette aztán pedig azt, hogy az eladó ezt már az elküldés előtt tudta tehát szándékosan követte el ami megint csak szükséges a csalás megállapíthatóságához).

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#86037) Shokkolo válasza Mikulásbá (#85980) üzenetére


Shokkolo
addikt

+1 Posta Janira

klímázik ez igaz, de mellette csinálja az auto villamosságis dolgokat is.
és még az emberei is korrektek és ügyesek.

Több autóval és problémával voltam már náluk, eddig maximálisan elégedett vagyok :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#86038) Salex1


Salex1
senior tag

Rövidtávú, biztosnágos pénzbefektetésre tud valaki ajánlani bankot?

(#86039) Irmscher 353


Irmscher 353
aktív tag

ELADÓ:
- Genius SP-HF1800A 2.0-ás használt szett -12e
- fehér Sony Xperia Tipo st21i - T-Mobil függő - ajándék szilikon tokkal -7e
- hibás Epson Stylus DX4050 multifunkciós készülék, akit érdekel egy értelmes ajánlatért viheti.
- Huawei 736 (Vodafone) kompletten dobozában - zsebkopott - 3e
- mikro headset - 8e
- 4x100-ról 5x112-ra átalakító nyomtávgyűrű (egy pár!) - 7e
- VW Golf III használt első lökhárító (CL), új fényezhető hátsó lökhárító -12e

Alkudni ér, de csak reális keretek közt!

[ Szerkesztve ]

(#86040) dewil666 válasza vidobali (#86008) üzenetére


dewil666
őstag

Bankszámla legalább az ő nevén van amire utaltál?
Add meg a címét közkívánatra :) (lehet az is kamu cím)

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#86041) csapee válasza dewil666 (#86040) üzenetére


csapee
senior tag

Azt sem teheti ki, szemelyisegi jogai vannak. :U
Nem bajba kell keverni, hanem megoldast javasolni. Spec senki nem ismeri a mokust igy jobb ha maguk kozott intezik.

Csapee

(#86042) dewil666 válasza csapee (#86041) üzenetére


dewil666
őstag

Akkor inkább így kérdezem: Létezik a feladói cím?
Miért sérti a személyiségi jogait? Amiért beír egy címet? Budapest Üllői út 110.
Most személyiségi jogot sértettem? :W
Az is lehet hogy a név is kamu és a cím is.

Amúgy is az ilyen nem is személy hanem patkány.

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#86043) csapee válasza dewil666 (#86042) üzenetére


csapee
senior tag

Tulreagalod...

Csapee

(#86044) dewil666 válasza csapee (#86043) üzenetére


dewil666
őstag

Lehet, mert felidegesít az ilyen ro.adék, gerinctelen ember.
(itt az eladóra gondolok)

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#86045) Zola007 válasza dewil666 (#86044) üzenetére


Zola007
veterán

Egyelőre látatlanban ne ítélkezzünk az eladóról, mert a vevő is lehet ludas.
Én vidobali fórumtársat sem ismerem, az sem biztos, hogy az ő álláspontja teljes mértékben igaz.

Aláírásában egy másik ember adatai is szerepelnek csalónak minősítve. "Figyelem! Vigyázat! ......... Vigyázzatok vele CSALÓ, SZÉLHÁMOS !!!!!!!!!!!! eddig itt "...." nicknéven futott, de kitiltották, lehet más névvel próbálkozik. Tőlem 30e lopott"
"
Tehát nem első ilyen esete.
Ez több dolgot jelenthet, köztük pl. azt hogy peches vagy meggondolatlanul vásárol ...

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86046) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Garis, tuningos MSI GTX 760 Gaming 2 GB eladó!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#86048) dewil666 válasza Zola007 (#86045) üzenetére


dewil666
őstag

Nem hiszed el de elsőre nekem az ugrott be, hogy ír ide valaki egy esetet mint károsult. Viszont lehet nem is ő a károsult hanem pont aki okozta és kíváncsi az emberek reakciójára és ez okoz örömöt, hogy ki mit reagál.
Találkoztam már ilyennel. NEM azt mondom, hogy ez is ilyen csak hirtelen ez udrott be.
Viszont amit utóbb írtam akkor is bosszantó.

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#86049) Zola007


Zola007
veterán

Aki Józsáról jár be, mi a tapasztalata a buszokkal, ott még pontosan indulnak?
Kezd tele lenni a ....., hogy hiába 10 percenként van kiírva, az egyik 5 percet késik, a másik ugyanennyit siet, azt se tudom már mikor melyik jön.
Árpád Vezér ált. Iskolánál szoktam felszállni a Segner tér felé

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86050) Gercsa válasza Zola007 (#86049) üzenetére


Gercsa
senior tag

A 35 halálpontosan szokott indulni, a 34 Szeret már Józsán is késni 2-3 percet.
A 36-ost nem tudom.

Mondjuk én pl. délelőtt nem járok velük sosem, úgyhogy ez csak délutáni és esti tapasztalat.

Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.