Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#119001) xuldar válasza izee (#119000) üzenetére


xuldar
őstag

A 12 éves Samsung 244T (S-PVA panel) monitoromat semmilyen TN csodáért nem adnám oda, az irodában épp eleget bámulok ilyeneket. Mondjuk ott még jól is jön az alacsony betekintési szög :DDD Szegény Samum már harmadjára van szerelőnél 3 éven belül, de nézegetve a mai monitorok paramétereit, inkább javíttatom, mert valamilyen ostoba, de hatásos marketinggel mindig magasan tudják tartani még a használhatóbb TN-ek árait is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#119002) #77081088


#77081088
törölt tag

Sziasztok!
Debrecen jerikó utca 1. piruett tánccsoport címét kell délután megtalálni a lányommal. Nem lesz sok időm,mert ovi után megyünk,gugli térképen pedig IQ bajnok lévén nem tudom,hogy hol van.
A cím Jerikó utca 1,(goodsmarket mögött) , abszolúlt nem vagyok ott a bérházaknál ismerős,a boltot sem tudom hol van. Ha van olyan fórumtárs,aki ismeri a környéket,esetleg arra lakik, megerősítené hogy ott a szerviz úton,annak környékén találom meg?!
Utolsó lehetőség,hogy csak ezért bemegyek napközben a városba és megkeresem :)

(#119003) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

ha utánvétellel feladok egy csomagot vaterafutár-mpl-el és az visszajön,akkor kell e fizetni amikor visszahozzák a csomit?

ha utánvétellel feladok egy csomagot vaterafutár-dpd-vel és az visszajön,akkor kell e fizetni amikor visszahozzák a csomit?

azért kérdezem,mert egy vevö meg szeretne venni tölem valamit utánvéttel.mondom neki,hogy oké,de kérem elöre az utánvét árát arra az esetre,ha ö mégsem venné át a csomagot.ez neki megfelel,viszont én nem tudom,hogy mennyi pénzt kérjek töle elöre utánvételként.

(#119004) Salex1 válasza zsolti1debre (#119003) üzenetére


Salex1
senior tag

Igen, a postánál kell. Ha Foxpost-tal küldöd (akár címre is) ott nem kellett még legutóbb mikor néztem.

(#119005) Atomantiii válasza zsolti1debre (#119003) üzenetére


Atomantiii
őstag

Kérsz tőle vagy 2 ezret előre, a többit meg utánvétként kifizeti (szállítás + utánvét ára + termék fennmaradó ára).

Bár nem értem ha hajlandó az utánvétet előre kifizetni akkor a többi már miért akadály neki.

(#119006) Zsoleszhun válasza #77081088 (#119002) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A Lehel utca 10 számot kell keresni, ha autóval mentek.
És ezt az épületet alakították át:

¯\_(ツ)_/¯

(#119007) #77081088 válasza Zsoleszhun (#119006) üzenetére


#77081088
törölt tag

Köszönet és hála! :R :)

(#119008) lamiki válasza zsolti1debre (#119003) üzenetére


lamiki
senior tag

Én Jófogáson szoktam az utánvételes csomagokat küldeni háztól-házig szolgáltatással. 2190 Ft, ha a vevő nem veszi át vissza hozza a futár, és nem kell semmit fizetni (sajnos jártam már így , csak sikeres kézbesítés után vonja le, a szállítási költséggel csökkentett összeget utalja a bankszámládra.

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#119009) copass válasza Zola007 (#118999) üzenetére


copass
veterán

van alapja. jó áraik vannak és a kalibrálás meg nem egy rossz dolog, főleg a prémium.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#119010) Zsoleszhun válasza Zola007 (#118731) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ma voltam a piac utcán, 1db volt azt meg is vettem de megkérdeztem és tudnak rendelni az üzletbe. Valószínűleg rendszerhiba miatt nem engedi megrendelni a webes felületen.

¯\_(ツ)_/¯

(#119011) adi mester válasza zsolti1debre (#119003) üzenetére


adi mester
tag

Szia.
1.700 Ft odáig az utánvétel 2kg esetén, visszahozzák akkor +900 / 990Ft.
Nagyobb csomagnál gondolom más az ár.

A vevő üzeneteiből, esetleg egy telefonhívásból leszűrhető, hogy vissza jön-e a csomag. 1 csomagom jött vissza idén, szemilis Vecsési "úrtól", már amikor csomagoltam tudtam, hogy mi lesz a vége.... :W

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#119012) Zola007 válasza copass (#119009) üzenetére


Zola007
veterán

Az egy dolog. Valószínűleg náluk fogom venni, csak érdekes, ahogyan néhány topik ki lett "sajátítva"
Én arra vagyok kíváncsi, milyen monitort vegyek, nem arra, hogy hol.
Legutóbb mikor benéztem 2 éve, akkor "Dell topik"-ra lehetett volna átnevezni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119013) Zola007 válasza Zsoleszhun (#119010) üzenetére


Zola007
veterán

köszi :R
Nekem nem engedte kiválasztani, nem volt a listában választható opció a debreceni üzlet ► [link]
Így végül megrendeltem a budaörsibe és az ügyfélszolgálattal módosíttattam a rendelést a debrecenire :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119014) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Keresek laptopot, 2-3-4. generacios i5-os procival, 4 GB rammal.
HP-Dell vonal erdekelne, vagy Asus N.

(#119015) csapee


csapee
senior tag

Keresek régi iPhone töltő kábelt (széles) Debrecenben.

Csapee

(#119016) bul07 válasza Zola007 (#119012) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen, itt a PH-n sok szaktopik megy át egy márka ajánlóra, és utána ell is sorvad

Mint a nyomtatós részleg, hébe hóba kérdez valaki mert sok éven át a Epson embere uralta és csak a Epson volt a jó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#119017) #32368896


#32368896
törölt tag

Sziasztok!

Mivel lassan aktuális lesz a téma :D ...

Van 4db kb 20 ezer km-t futott Kléber Krisalp HP2 téli gumim eladó sorban 195/65 R15 méretben. 2013-ban lett vásárolva szalonból az autóval együtt vadi újonnan. Nagyon sok km-el nem lehet több benne, mert az egész autóban 60 ezer van még és a nyárival jóval többet mentünk.

Fotóm nincs róla, mert tároltatom a gumisnál és acélfelnire van szerelve, de komoly érdeklődő esetén érte megyek és elhozom, ill. leszedetem a felnikről.

Ár: megegyezés kérdése, 25k körül gondoltam a 4db-ért. Érd: PÜ

(#119019) Aryes válasza #32368896 (#119017) üzenetére


Aryes
nagyúr

Egy 5 (6?) éves téli gumi nagyjából az élettartama végén jár, max. 1-2 évig használható még téli gumiként.

(#119020) #32368896 válasza Aryes (#119019) üzenetére


#32368896
törölt tag

Leírtam tisztességesen, hogy mikor vettem, mennyit futott. (egyébként 5 éves volt júniusban) Ha még 1-2 évet kibír, lehet, hogy másnak ez életmentő lehet vagy átmenetileg megfelel. Az árra is írtam, hogy megegyezés szerint, egy támpontot adtam csupán. Ha nem tetszik nem kell megvenni, főleg nem okoskodni. Zártam a témát.

[ Szerkesztve ]

(#119021) lorcsi válasza xuldar (#119001) üzenetére


lorcsi
veterán

mi romlik el benne?

(#119022) Aryes válasza #32368896 (#119020) üzenetére


Aryes
nagyúr

Kérek engedélyt meghunyászkodni. :R

(#119023) #32368896 válasza Aryes (#119022) üzenetére


#32368896
törölt tag

Hagyjuk... :)

Más, nem kell valakinek egy bejárati ajtó? Ami inkább beltéri...? :D

Mondjatok egy árat, hátha működhet :), ha mást nem, jó a bogrács alá, csak rosszul ég. ;] Egyébként tényleg új :)

[ Szerkesztve ]

(#119024) gps76 válasza Atomantiii (#119005) üzenetére


gps76
őstag

Azért nem merik elutalni az egészet, mert félnek hogy nem küldöm el. Mondtam én is ezt már párszor, hogy utalja el a teljes árat postaköltséggel együtt, neki is olcsóbb lesz a szállítás, de problémáztak rajta.Mondtam már egy-kettőnek, hogy feladhatom teljesen utánvéttel is,és egy hasonló tömegű kődarabot küldök akkor mi lesz? Na ekkor páran elgondolkodtak, viszont én is úgy szoktam mondani, hogy utaljon el 2-3000 Ft-ot ha már a teljeset nem akarja, akkor már biztosnak veszem hogy átveszi, nem dobja ki a pénzét. Kölcsönös bizalomnak meg kell lenni...

(#119025) xuldar válasza lorcsi (#119021) üzenetére


xuldar
őstag

A 3 fő egységben hibásodhat meg valami: tápellátás, panel, kijelző. Most úgy tűnik, a tápellátással lehet gond. Indítás után egy-egy pillanatra elmegy a kép, aztán pár perc múlva, ha már bemelegedett, végleg. Amíg ki nem hűl, addig ez van.

12 éves szegénykém, de a mai kínálatot végignézve nem érdemes cserélni, vagy amire igen, az 100+ ezer Ft.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#119026) zsolti1debre válasza Salex1 (#119004) üzenetére


zsolti1debre
tag

+többiek

köszönöm a választ!!! :R :R :R

(#119027) bobace válasza #32368896 (#119023) üzenetére


bobace
őstag

Az igen, komoly, hogy eladtak egy beltérit bejáratinak :D Hát tok nélkül nem sokat érnek ezek az ajtók :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#119028) #32368896 válasza bobace (#119027) üzenetére


#32368896
törölt tag

Ezért cseréltük le, normálisra :)
Azt gondoltam én is, hogy így önmagában sokat nem lehet vele kezdeni, de ki tudja, hátha valaki pont ilyet keres:D, beltérinek jó. Lehet alkudni, mert tudnék mit pakolni a helyére :DDD

(#119029) #77081088 válasza #32368896 (#119028) üzenetére


#77081088
törölt tag

Legutóbb mikor alkuba bocsátkoztam körte eladásában, azt ajánlotta a kedves vevő jelölt,hogy " nagyon szivesen eljön,leszedi,fölszedi ingyen,mert pénzért nem kell neki " . Mondtam hogy "oké,ingyen leszedem én is magamnak,köszönöm! "

(#119030) szasanyi


szasanyi
félisten

ELADÓ hibás, de jó állapotú Lenovo G50-70 laptop Esetenként járok Db-ben, ezért előre egyeztetett időpontban át is tudom vinni.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#119031) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,

valaki nem tudja, hogy a Debreceni Egyetem weboldalát miért adathalász oldalnak érzékeli a Chrome? Valaki valami "oda nem illőt" rakott volna ki?

(#119032) Atomantiii válasza #33253120 (#118985) üzenetére


Atomantiii
őstag

Megnéztem a kisebb kandallót Szatmárinál, hát gyakorlatilag olyan kicsi, hogy biztos nem kell olyan alig magasabb 60 cm-nél az érdemi része.

A nagyobb 804-es az már jobbnak néz ki méretileg de az meg ugye 8 kW-os, a kicsi meg 6-ot tud, de alig van tűztere, illetve szélességben és hosszúságban is egyforma a kisebb és a nagyobb is csak magasságban van eltérés.

De amúgy a régi kályhát is elég volt egyszer megrakni és jó meleget adott, (ha jól emlékszem 6-7 kW-os volt) de az már több, mint 10 éves és a csavarozás kívülről megadta magát, kezdenek belőle hullani a csavarok és szívja be a levegőt ott is, cserélni meg nem lehet mert már nem jó a menet benne és semmit nem fog így arra gondoltam, hogy selejtezni kellene.

Szóval lehet maradok a nagyobb verziónál legfeljebb kevesebb fát rakok rá. Illetve vannak ehhez képest kb féláron is más gyártmányú kandallók, de nem sok jövőt jósolok nekik így ránézve aztán fene tudja lehet az is megtenné. Persze voltak jobbak is, de 200 ezret nem igen adok érte.

Kályhát is láttam, de az meg szélességben kb feleakkora, mint a kandalló.

(#119033) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!
Épp költözés előtti "lomtalanítást" tartok és előkerült pár kacatom amire már nincs szükségem. Pici alku játszhat, de kaptam már pofátlan ajánlatokat így azt kérném, hogy olyan keressen akinek komolyan szüksége van ezekre és meg is akarja venni, nem pedig tovább adni. (Ha más nem viszem magammal költözéskor, mert egy kétszer akkora lakásba megyek, mint ahol most vagyok szóval el fog férni, nem minden áron eladóak a cuccok viszont szerintem meg lehet velem egyezni...)

LG W2453TQ-PF 24" 2ms-es válaszidővel! Játékra is kiváló!
2x Akasa Viper R PWM 140mm ventilátor
Xiaomi Mi Band 2 - gyenge fényerővel
Xiaomi Mi Band 2 pántok (eredeti, fém, szilikon) - Ezek maximum kipróbálva voltak, nem használtak (az egyik bontatlan). Pláne a fémszíj amit alkalmira vettem végül csak egyszer belepróbáltam a kütyüt. Egyedül a kék terepmintás volt használva, az kb 1 hónapig rajtam volt.

Lesznek még más kacatjaim is, pl.:
+Toshiba Camileo S30 aminek most épp a kábelét keresem, ezért még nem került fel. :DDD
+Van még egy Logitech Attack 3 Joystick-om ami picit félrehord de egyébként működik.
+Xiaomi 10400mAh power bankhoz fekete szilikontok. Egyszer sem használtak, 2 db van (véletlenül a régi 10000mAh-os bankhoz vettem meg de nem jó rá...) Elméletileg original szilikon tok de ennek még lehet utána kell nézni.

A költözés előtt a belvárosban a Kölcsey Központ előtti Coopnál megtekinthetőek, utána pedig a füredi sörözőnél (kb egy hónap múlva).

Ha valami kell keressetek priviben! :R

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#119034) lorcsi válasza xuldar (#119025) üzenetére


lorcsi
veterán

nekem egy tiedhez nagyon hasonló van..és én is vagy 10 éve vettem már: Acer AL2416W
és ezt is ma vittem el szervizbe..szintén harmadjára
kétszer már meg tudták csinálni (ugyanilyen hibával mint a tied)..de a legutóbb valami 40-50 ezer lett volna a javítása..jegeltem..és vettem egy ASUS PB248-at
ez sem rossz, de az Acernek valahogy másabb volt a képe (a digitális kimeneteket azért hiányoltam mindig)
most meg van itt(Szegeden) egy másik tutibb szaki..holnapra kiderül mit tud összehozni

volt időszak amikor két 241-et is használtam egymás mellett..hátt fasza egy érzés volt :)), de a legtöbbször fölösleges

[ Szerkesztve ]

(#119035) Zola007 válasza Dyingsoul (#119033) üzenetére


Zola007
veterán

megkérdezhetem, hogy mik voltak azok a pofátlan ajánlatok?

a monitor képe valóban korrekt TN-hez képest, nővéremnek ilyet vettem használtan pár éve

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#119036) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!

Van 2 db 2 gb-os DDR3 1333mhz Kingmax ramom, teljesen egyformák, mennek duálban.
Áruk: 5000 Ft

Ajánlatok Pü-ben! :R

(#119037) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Auchan benzinkútról ( konkrétan a 95-ös benzin) milyen tapasztalatotok van?
Barátnőm apukája jön fel egy napra, náluk a városban 410 alatt nincs benzin, ha jó, akkor mondom neki hogy tankoljon inkább ott.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#119038) mezis válasza hentes555 (#119037) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Egyszer tankoltam ott, azóta kerülöm. Bizonytalan, hogy mikor fogsz tudni fizetni, mennyien mennek be eléd.

mezis

(#119039) #33253120 válasza Atomantiii (#119032) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ebben az esetben én megpróbálnám felújítani a régit. Menetet vagy fel lehet fúrni, vagy lehet rakni bele menetszegecset.

(#119040) diablo1984 válasza hentes555 (#119037) üzenetére


diablo1984
veterán

Inkább a lukoil kút a Balmazújvárosi úton, olcsó ès nem rossz!

(#119041) Aryes válasza hentes555 (#119037) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én évek óta ott tankolok, semmi problémát nem találtam a benzinnel kapcsolatban. Néha tényleg kell várni, de főleg áremelés és csökkenés környékén. Van önkiszolgáló kút is, ott gyakran senki nincs. Régen rendszeresen tankoltam ott, ha gyorsan akartam végezni, aztán lecserélték az automata kútfejeket, és az új műszer nekem nem szimpatikus, illetve rögtön a csere után el is romlott, mikor kipróbáltam volna, így nem lopta be magát a szívembe. :)

(#119042) Atomantiii válasza #33253120 (#119039) üzenetére


Atomantiii
őstag

De nincs mibe menetet vágni, ez kuka úgy ahogy van meg már füstölt is.

(#119043) sirály69 válasza hentes555 (#119037) üzenetére


sirály69
őstag

Több éve ott tankolok hetente 1x tele és minden ok!
Max 10 perc volt 1x vagy kétszer a várakozási idő.

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#119044) sirály69 válasza mezis (#119038) üzenetére


sirály69
őstag

"Bizonytalan, hogy mikor fogsz tudni fizetni, mennyien mennek be eléd." :Y
Nem érteni kérem szépen..... :B

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

(#119045) mezis válasza sirály69 (#119044) üzenetére


mezis
nagyúr

Tankoltam az egyik kútnál és aztán várhattam egy csomót, amíg az egyetlen ablakhoz odaállhattam fizetni.
Közben a többi kúttól sorra jöttek be elém a fizető ablakhoz. Akkor a két ablak közül csak egy működött.

mezis

(#119046) Dyingsoul válasza Zola007 (#119035) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Persze: A gyenge fényerejű Mi band 2-re 1500-at ajánlottak és még postázzam is. :)) A fém szíj után érdeklődtek, mutogattam képeket és 800-ért akarták vinni...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#119047) dew28


dew28
aktív tag

Projectbol megmaradt egy EATON (Moeller) easy512-AC-RC programozhato rele
DIN sines, 8 be, 4 relezett kimenet, beepitett szamlalokkal, stb..

25.000ft.

[ Szerkesztve ]

(#119048) dewil666 válasza Dyingsoul (#119046) üzenetére


dewil666
őstag

Nem kellet volna postázni helyben vagyok (nem kel túlzásba esni) :U
4e ft-ért hibátlant is lehet venni nem egy 1.5 éveset ami hibás.

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#119049) Dyingsoul válasza dewil666 (#119048) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Valóban, a profilodat meg sem néztem, hogy debreceni vagy.
Mutasd a hirdetést.
Alkudni egyébként lehet, de azért a te ajánlatodat nem tudom komolyan venni főleg az után a mese után amit a magyarosított mi fittel előadtál.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#119050) sirály69 válasza mezis (#119045) üzenetére


sirály69
őstag

Háát figyelni kell az biztos. Ha nem mész be is fognak eléd menni! Ezek szerint nem szoktál Budapesten vezetni... Pont ugyan így működik ott a közlekedés!

[ Szerkesztve ]

Szerver Hosting Debrecenben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.