Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) dokee78


dokee78
félisten

Most olvastam egy játékfórumon,egy pofa szó szerint írja:
"szevasztok akit érdekel cod4 cod 5 wh meg uo-hoz az írjon pm-et"

A rohadék.

v!ct0y:Kössz megszületett.

[ Szerkesztve ]

(#8502) r-chee válasza dokee78 (#8501) üzenetére


r-chee
őstag

"Alvilági" segítségnyújtás. De mondhatnám rendes virágboltosnak is :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8503) AssasinMate


AssasinMate
csendes tag

Sziasztok ha már lehet problémát írni írok. :Y
Szóval ha sokáig játszom egyes effekteket feketén mutat és befagy teljesen a gép ezért nem tudok képet készíteni róla.
Próbáltam már mw2-t újratelepíteni, új drivert felrakni semmi sem segített!
Ha valaki nagyon nem bírja elképzelni hogy a fekete effekt hogy néz ki csinállok a mobilommal egy képet róla bár nem lesz szép de a lényeget látni lehet majd!

Ha valaki tud segíteni azt kérem segítsen!!!

Előre is köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#8504) r-chee válasza AssasinMate (#8503) üzenetére


r-chee
őstag

Milyen konfigod van? Nem lehetséges, hogy túlmelegszik a videokártyád?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8505) Hunter2 válasza dokee78 (#8464) üzenetére


Hunter2
addikt

A komplett steam mappát másold át ahova akarod és akkor csak újrakell raknod a steam klienst az új mappájába és kész is.

(#8506) danilla válasza r-chee (#8504) üzenetére


danilla
őstag

Ilyen konfigja van, és valószínűleg a videokártya lesz a ludas.

Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz (2 CPUs)
Memory: 2046MB RAM
Video Card: ASUS EAH3870 Series

https://twitch.tv/ddplayzone

(#8507) AssasinMate válasza r-chee (#8504) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Többen mondták már hogy lehet túlmelegszik a videokártyám de nem tudom mit csináljak? Hogy lehet lehűteni ráteszek egy zacskó hideg vizet? :DD :))

Manufacturer: Gigabyte Technology Co., Ltd.
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz (2 CPUs)
Memory: 2046MB RAM
Video Card: ASUS EAH3870 Series

Szerk.: Gyorsabban írtad úgy látom :)

[ Szerkesztve ]

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#8508) LamaCube válasza peti800 (#8498) üzenetére


LamaCube
addikt

Igazán nincs mit :) Örülök,hogy segíthettem .Tudod én is jártam már így pár játéknál.
Azért vagyunk,hogy segítsünk és persze kritizáljuk mw2-t :DD :R

AssasinMate
Everstvagy más (GPU-z,CPU-Z) programmal monitorozd játék közben a rendszert(vga,cpu stb. hőmérséklet),majd amikor fagy vagy befeketedik nézd vissza a hőmérsékleteket,ha magas a vga ,akkor talán egy újrapasztázás segít.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8509) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ma délután és is belebotlottam egy aimbotter-be 200 killje volt és mind hs még szerencse hogy az én csapatomba volt

PSN:BiZzare_0 ️

(#8510) Undoroid válasza @rglaaf (#8509) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Azon gondolkoztam,hogy akkor Te és a csapattársak vajon mennyit irtottatok?Milyen pálya és játékmód volt akkor?

Véletlenül nem készítettél a ténykedéséről egy shot-ot vagy videót?

Vajon mit élvez a játékban,aki csak csal és nem a saját tudásával éri el az első helyezést?" Mindössze " elrontja mások játékát!Soha sem fogom megérteni... :(((

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8511) @rglaaf válasza Undoroid (#8510) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem épp az xfire nem ment egyébként HC HQ Scrapy map volt, nekem nem is volt csak 1-2 killem mert mentem a sarkába utána ás néztem ahogy M16-al darálja a pályát nem foglalkozott semmivel csak ment és lőtt vagy a bot helyette, nem hivott semmit atomot se, nem értem mi a jó ebben de neki biztos örömet okozott

PSN:BiZzare_0 ️

(#8512) Undoroid válasza @rglaaf (#8511) üzenetére


Undoroid
őstag

" nem is volt csak 1-2 killem "

Pont erre gondoltam... :((( Gondolom,hogy az ellenfél csapatából is folyamatosan léptek kifelé a játékosok,de közben jöttek új balekok ...Ha BOT-volt,akkor az csak a lövés pillanatáig áll meg és azután még akkor is megy előre,ha netán táraznia kell!Ezen kívül a célponthoz mindig a legrövidebb úton mentek...Legalább is COD4-ben így viselkedtek a BOT-ok!

Pazar játék lehetett!Sajnálom,hogy nem tudtad rögzíteni még a nevét sem!Jó lett volna megnézni,hogy ki is az a "játékos",aki így tolja!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8513) r-chee válasza AssasinMate (#8507) üzenetére


r-chee
őstag

Mondjuk egy (vagy kettő), megfelelően pozícionált 12cm-es ventivel, esetleg nem gyári hűtéssel.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#8514) dokee78


dokee78
félisten

Most már tényleg tele van a tököm a csalókkal.
Van egy private hack amivel több golyót elviselsz és ez rohadt irritáló.

Én megfogalmazok egy levelet a Steam-nek csak valaki fordítsa le angolra aki tud angolul.
Ezt a levelet mindenki elküldi a Steam supportnak,persze angol nyelven.
Sőt még beírom az iw/Steam fórumokra is,hogy másolja be mindenki és lepjük meg a Steam-et.
Közöljük velük,hogy nem ez jelenti a Boldog Új Évet,hogy minden szarházi csalással rontja el a játékélményt.

(#8515) Undoroid válasza dokee78 (#8514) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Az a baj,hogy egy Fórumtársunk írt már ezzel kapcsolatban valamit...Ha ez igaz,akkor feleslegesen fogod fárasztani magadat! :((( ...sajnos!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8516) dokee78 válasza Undoroid (#8515) üzenetére


dokee78
félisten

De ha sokan elküldik,nem csak egy ember. :U
Többségben az erő.

Ha valakit érdekel a felhívásom vagy beleolvasna a levélbe az írjon privit.

(#8517) AssasinMate válasza dokee78 (#8516) üzenetére


AssasinMate
csendes tag

Én azért vettem meg a játékot mert csalásmentesnek ígérték...
Mondjuk minden játékba van csalás sajnos de azthittem 1-2nap múlva bannolja őket a steam, de ez nem így történt a steam szerintem nem is sz.rik az mw2es csalókra amit észrevesz a vac azt észrevette ez van a többit meg hagyják.

Szerintem így működik a steam mw2nél :K

.n.1.|Assassin ||| www.xfire.com/profile/qpakmate | Steam:asdkhaa, cukkar (ezen nem mindig én vagyok) |

(#8518) LamaCube válasza dokee78 (#8516) üzenetére


LamaCube
addikt

Lefordítja valaki én is benne vagyok az elküldésbe.

Ma HC tdm-et nyomtam .Emberek,hogy ott milyen kempelések mennek nem akartam elhinni...A mapokon síri csend gubbasztás a sarkokban meg elképzelhetetlen helyeken:S Nagyon fehúzta az agyam :((( Egy előnye van csak ,hogy nem kell az ellenbe 2 tár.
Tegnap is Hc tdm-et nyomtam VanDerBoss-al meg 1-2 ismerőssel,de pörgött a játék mint a búgócsiga :) Ma meg ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :(((

Egyébként nekem is a csalás és egyenlő esélyek voltak a döntő okok,hogy megvettem. :(((
Még nem bántam meg azért :)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#8519) Undoroid válasza dokee78 (#8516) üzenetére


Undoroid
őstag

Ha lenne valami bizonyítékod (videó) az meggyőzőbb lenne! :K

Szívem szerint HW-bann-al 'jutalmaznám' a csalókat!Lehet,hogy sokkal kevesebb csaló lenne?Mondjuk erre is biztosan kitalálnának valamit,hogy megkerüljék... :(((

Érdekelne a felhívásod és szeretném elolvasni,mert hasonló tapasztalataim (és a VGA-kártyám elhalálozása) miatt már régen nem játszottam és a játékom eladásán is gondolkozom!Várom a privát üzenetedet! :K

* * *

Játék megvásárlási szándékkal senki ne keressen privátban,mert még csak hezitálok...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8520) dokee78 válasza Undoroid (#8519) üzenetére


dokee78
félisten

Ment a privi:)

(#8521) Rusher


Rusher
őstag

Szerintetek ez csaló? :DDD

Próbáltam hátha gl-el vagy valamivel le lehetne szedni, de nem.....rohadna meg.... :(((

(#8522) nanus válasza Undoroid (#8515) üzenetére


nanus
senior tag

[link]

[link]

:K

[ Szerkesztve ]

(#8523) Undoroid válasza dokee78 (#8520) üzenetére


Undoroid
őstag

Köszönöm,megkaptam és a válasz is ment! :K

* * *

Rusher!

Lehetséges!Milyen fegyvereket használt?Használta a STREAK-cuccait is?Ha tényleg csalt volna,akkor szerintem már 25/0-nál véget ért volna az adott játék!

" Próbáltam hátha gl-el vagy valamivel le lehetne szedni, de nem " Ilyennel már Én is találkoztam!Emberünk egy autó mögül kempelte a csapatomat...pár fekszek-kelek után végre máshol éledtem fel.Hátába kerültem és GL-el próbáltam meg leszedni.Az első jobbra csapódott be és ott fel is robbant(kb. fél Méterre tőle),majd a másodikkal a lába mögötti talajt találtam el(szintén olyan közel) és még legalább fél tár kellett neki,hogy kihaljon!Kb 20Méterre voltam tőle és nem volt "növényes BUG" és painkiller sem!A pingünk is rendben volt!Egyszerűen nem fogta a golyó! :N Nyilván ez is egy volt a játék sok hibájából! ...vagy nem! :(((

* * *

nanus!

Köszi a linkeket! :R

Nagyon várom már,hogy ismét (?) lecsapjon az a sokat emlegetett BANHAMMER!
"Pusztuljon a férgese!..." :K

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8524) Rusher válasza Undoroid (#8523) üzenetére


Rusher
őstag

Természetesen aimbot.....nem nukeozott csak sétálgatott és mindenkit fejbe.....szánalmas. Am én eddig nem nagyon találkoztam csalóval......
Igen sokszor van olyan egyébként, hogy nehez hal meg az ellenfél....pl. usp-vel előbb megölök valakit mint gl-el az hogy lehet? Telibe találja robban, de mégis megy tovább....20-ból talán 2 hal meg elsőre.... :U

mod.: Olyan sok hibája van a játéknak? Hmm...nálam azért annyira nincsenek....... :N

[ Szerkesztve ]

(#8525) v!ct0y válasza Undoroid (#8523) üzenetére


v!ct0y
veterán

Már csak az 5000 pontból látszik, hogy csalt

(#8526) Undoroid válasza Rusher (#8524) üzenetére


Undoroid
őstag

Fantasztikus!Gondolom,hogy mennyire élvezte mindenki más a játékot?!

" usp-vel előbb megölök valakit mint gl-el "

Ez is egy abból a sok titokból! :((( Valaki belinkelt két videót azokról a bizonyos hibákról!Van azért jópár!

* * *

v!ct0y!

Ha elég ügyes,akkor azzal a fegyver összeállítással és a pálya azon részén AKÁR össze is lehetne kempelni egy ilyen eredményt!Be a bokorba és onnan sniperezni thermal-scope-val!Azért bevallom,hogy ehhez még nagyon nagy szerencse is kell!

Mondjuk az a 0 Assist elég árulkodó,mert ebből egyenesen jön,hogy 50x fejes találata lehetett...Név alapján meg kellene keresni és megnézni az adatlapját!Kíváncsi vagyok,hogy mennyi "népszerűségre" tett szert azóta?! ;]

* * *

szerk:

dokee78!

Meg kell írni azt a bizonyos PM-et,majd megszerezni azt a csalást...ezután már lehet is küldeni az Evenbalance-csapatának,hogy tehessenek valamit ellene! ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#8527) SipiBcs válasza Undoroid (#8526) üzenetére


SipiBcs
őstag

Elírtad a Evenbalance-ot vagy azt szeretnéd, hogy a VAC helyett a PB felügyelje a rendszert?? :DDD
Annó a Pb-vel volt egy dolog, amit remek ötletnek tartottam. Ha valahonnan kapott a cheater egy bannt a PunkBustertől, akkor máshova sem tudott felmenni játszani. Mi több kiírta minden serveren a PB, hogy x.y. itt meg itt csalt. :R

Ez a levél írás szimpatikus, de sokat ne várjon senki még tömeges (1000 feletti) e-mail küldés esetén se. Ha jól emlékszem volt egy link itt a fórumon, ahol valami angol szövegben arra utalt a steam, hogy hiába küldözgetünk fényképet meg feljelentő riportokat nem ezek alapján csap le a bannhammer. Mondjuk még jó.... képzeld el.... csinálsz egy szép statot, örülsz, mint maci a málnásban.... másnap meg nem tudsz belépni a steam-re, mert Szabó Pistike (írhattam volna Stefan Smith-et is) feljelentett, mert volt egy-két igazán jó meneted.

Más: Tegnap délután őrjöngtem. :C De csak a saját balfa..ságom miatt! Nem volt bekapcsolva az x-fire. Játszok egy HQ mapot a klántársammal. Megy a játék.... kapok a map végén 49.633 !!!!!!!!!!!!! xp-t és nem tudtam lefényképezni. Mire sikerült alt+ctrl+del-lel kilépnem, x-et elindítanom, visszalépnem.... (x tölti a frissítést... stb...stb...) addig értelemszerűen éppen a visszalépéskor vált mapot. :W
Most már tudom, hogy ott lett volna a printscreen, de ez akkor nem jutott eszembe :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8528) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Üdv!
Tehát, hogy lehet a Csíterektet kitiltani azzal a VAC-al? :B
Amúgy, hogyan tudok csinálni én szervert, ahol én határozom meg a pályát?:O

Válaszaitokat előre köszönöm!! :R :R

(#8529) v!ct0y válasza Cimbooora (#8528) üzenetére


v!ct0y
veterán

Vac az automatikus
Csak private match-et tudsz csinálni ahova meghívhatod az ismerőseidet.

(#8530) SipiBcs válasza Cimbooora (#8528) üzenetére


SipiBcs
őstag

A VAC egy hasonló automata "védelem", mint a PunkBuster volt az elődökkel. Most az IwNet ezt választotta, gondolom mikor a szerződést aláírták fűt-fát megígértek. Ehhez képest egy normális, nem vérpistike admin és a pb százszor jobb volt. :O

Nincs dedikált (saját névre szóló) szerver lehetősége. Ha jó a neted, akkor indíthatsz hostot, privát játékot ahová meghívhatod azon ismerőseidet akik úgyszintén rendelkeznek steam accountal és elérhetőek. Itt te választod a játékmódot, map-ot és szinte mindent. Akár le is jelszavazhatod, hogy illetéktelen hozzád csatlakozva ne tudjon belépni.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8531) dokee78


dokee78
félisten

Most már tényleg tele van a tököm a csalókkal.
Van egy private hack amivel több golyót elviselsz és ez rohadt irritáló.

Megfogalmaztam egy levelet a Steam-nek csak valaki fordítsa le angolra aki tud angolul.
Ezt a levelet mindenki elküldi a Steam supportnak,persze angol nyelven.
Sőt még beírom az iw/Steam fórumokra is,hogy másolja be mindenki és lepjük meg a Steam-et.
Közöljük velük,hogy nem ez jelenti a Boldog Új Évet,hogy minden szarházi csalással rontja el a játékélményt.

Ha valakit érdekel a felhívásom vagy beleolvasna a levélbe az írjon privit.

[ Szerkesztve ]

(#8532) dokee78


dokee78
félisten

2 AIMBOT Heli:

[link]
[link]

(#8533) SipiBcs válasza dokee78 (#8532) üzenetére


SipiBcs
őstag

LOL!!!!! :W

Hogy a kedves mama inkább nyelte volna le..... :U

Komolyan mondom nem értem.... Gyakorló apukaként igyekszem minden ilyesmit "tiltani" a fiamtól. 12 éves és tett már fel hasonló kérdéseket, mert hallotta az osztálytársaitól. Elmagyaráztam neki szépen a csalásokról osztott véleményemet. Megértette, eszébe sem jutna ilyen cheatekhez nyúlni. Inkább küzd egy-egy játékban, hogy megkapjon minden kiegészítőt, rejtett mappot, autót.... akármit...
Ahogy földim... undoroid kollega is írta: sosem fogom megérteni az ilyen játékos értékítéletét. Ettől ő jobb? Vagy teljesítmény kényszer?? Önmagát veri át.... Azthiszem még legalább 50 ehhez hasonló gondolatot leírhatnék... de felesleges, úgyis tudjátok mi jár a fejemben!! (valójában egy szőszi nagymellű csibe.... csak a zasszony meg ne tudja) ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8534) Fortissimus válasza dokee78 (#8532) üzenetére


Fortissimus
őstag

hu ezeket hogy utalom! semmit nem tudsz ellene csinalni, csak megszuletsz es meghalsz... :(((

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8535) dokee78 válasza Fortissimus (#8534) üzenetére


dokee78
félisten

Ezt egy törtes vette fel.
Nekik több ilyen jut. :DDD :P

(#8536) SzlobiG válasza Fortissimus (#8534) üzenetére


SzlobiG
félisten

De tudsz Leave Game.:D

(#8537) Fortissimus válasza SzlobiG (#8536) üzenetére


Fortissimus
őstag

de en nem szeretek meghatralni :D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#8538) Gerisz válasza dokee78 (#8532) üzenetére


Gerisz
addikt

Zsír!

Amikor én játszok (egyre ritkábban mert csak felidegesít) és meglátok egy ilyet hangosan anyázok a mikrofonba (nem mintha érnék valamit). Nem tudom ezen mit élveznek? Verheti a mellét milyen fasza gyerek?
Múltkor olyanba botlottunk haverokkal, hogy beállt egy sarokba és a falalkon keresztül irtott mindenkit. Öcsém aki soha nem nézi a killcam-et azt nézte, hogy a rohadék mit csinál.
A másik, hogy mostanában mind a 3-an találkoztunk olyannal (így szoktuk együtt tolni), hogy amikor kinyírnak többször számolja mint kellene.
Nekem olyan volt, hogy nem számolta pl az ölést :U
akkor vágtam bele a monitorba a fülest.

(#8539) henesa válasza Gerisz (#8538) üzenetére


henesa
aktív tag

Ilyen bug biztos van mert játék felénél nézem aztán láss csodát 3 kill-em van mondjuk a 7 helyett azthittem én vok hülye ezért csomószor számolom és bizony néha nem egyezik a két szám

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#8540) Cimbooora


Cimbooora
aktív tag

Amúgy szerintem, milyen jó lenne ha mindenki egységesen HUN lenne...
pl.: [HUN] XY
Nekem nem így van de a HUN benne van a nevembe...
Végülis mindenki maga dönti el, hogy mit tesz, de szerintem sokkal jobb lenne :DD :DD

(#8541) nanus válasza Gerisz (#8538) üzenetére


nanus
senior tag

Ne játsz tk-s játékmódot...... :DD :C több lesz a kill-és kevesebb a death :DD :C

(#8542) Laraxior


Laraxior
titán

9/7 :C az első pozitív mérleg :D 4. TDM :B fejlődőképes vagyok :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8543) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló!

Pár kérdés. Az imént itt volt haverom megcsodálni az új gamát éppen a Direct x- et installálta, csak nekem ki kellett mennem, mondtam neki, hogy játszon vele addig nyugodtan mindjárt jövök.

Mikor vissza jöttem már játszogatott, de azt mondja, hogy megjelent kétszer valami angol szöveg, nem írta le, de lehetett választani yest vagy no-t. Illetve mondtam neki, hogy ha majd az iw-netre kell regisztrálni várjon meg engem mert azt én csinálom. Viszont a játék nekem nem ajánlotta fel az iw-netes regisztrációt , gondolom nem csinálta meg nélkülem :D

Szóval három kérdés :

1.Első indításkor milyen üzenettel indul = sehogy sem tudom előcsalogatni, és már ő sem tudta a végén, hogy melyikre kattintott, van e jelentősége ?
2 .Az iwnetes regisztrációnak van e jelentősége , mert azt sem ajánlotta fel

3. Mi a különbség a Fing game meg a Private Match között ?

(#8544) Gerisz válasza nanus (#8541) üzenetére


Gerisz
addikt

Mi a fene az a tk-s játékmód?

[ Szerkesztve ]

(#8545) Thome válasza #41133696 (#8543) üzenetére


Thome
addikt

Na, van itt másik ember is, aki fing game! :D

Find game - keres egy publikus játékot, XP-t kapsz érte.
Private match - csinálsz egy zárt szervert a barátaidnak, nem kapsz xp-t.

(#8546) Thome válasza Gerisz (#8544) üzenetére


Thome
addikt

Teamkill asszem (Saját csapatod gyilkolod) :D

(#8547) #41133696 válasza Thome (#8545) üzenetére


#41133696
törölt tag

:DDD

És az első kérdésre is tudod a választ ?:)

(#8548) tupacamaru válasza #41133696 (#8543) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az első kérdés lehet hogy a repülőtér várótermes pályára vonatkozott.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8549) Thome válasza #41133696 (#8547) üzenetére


Thome
addikt

Passz, azt nem tudom.

(#8550) #41133696 válasza tupacamaru (#8548) üzenetére


#41133696
törölt tag

És ha ott a nemet válaszotta, akkor az nem jelenik meg igaz Hogy lehet azt visszakapcsolni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.