Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12401) <Adamsky> válasza nbencee (#12399) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1 a Soundcore Motion+ hangszórónak. Ezen kívül nyugodt szívvel tudom ajánlani a Anker Soundcore Boost Upgraded Edition-t.
Nekem mindkettő van.

Motion+ előnye:
• zeneibb: tisztábban szól. Stílusától függ, hogy ez mennyire jön ki (komolyzene vs. pop)
• aptX (ez is besegít a tisztább hanzásba)
• jack csatlakozó (már ha fontos)
• multipoint kapcsolat (egyszerre tud két eszközhöz kapcsolódni)

Soundcore Boost előnye:
• kisebb, hordozhatóbb
• a méretéhez (!) képest még komolyabb basszust tud, mint a Motion+
• a szoftver többet tud: több custom EQ, a gyáriak tesreszabhatók
• kikapcsolható a ki-be kapcsoló hang

Mindkettő vízálló, és tudja a TWS-t (vagyis egy másik ugyanilyen hangszóróval sztereóba köthető).

(#12402) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Ez egész jó akciónak tűnik: [link]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#12403) <Adamsky> válasza pècsimunkás (#12402) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az. Ehhez képest az Ali-n arcpirító 118$ "fekete péntek" akcióban. Pfff...

(#12404) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!

Olyan hordozható bluetooth-os hangszórót keresek amelynek legyen belső tárhelye (pl memória kártya). A lényeg az lenne, hogy számítógépről tudjak másolni rá usb kábellel, ne kelljen kivennem a kártyát). Kis gyerekeknek lesz, itthon illetve óvodában. Van olyan, hogy bestbuy? Illetve melyik lenne az a legolcsóbb, ami még elfogadható minőséget produkál.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#12405) Sys85 válasza Csaby25 (#12404) üzenetére


Sys85
veterán

A másoláshoz mindenféleképpen ki kell venned a kártyát.
Egyik se tud úgy másolni ahogy Te szeretnéd.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12406) pècsimunkás válasza <Adamsky> (#12403) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Szóltam unokatesómnak, viszek majd egyet neki haza.
Nagyon jó áron van!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#12407) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

A Motion Boommal nekem egy bajom van: az a ronda hordfül. Meg vagyok róla győződve, hogy rengeteg potenciális vásárlótól estek el miatta. Szolídabban is meg lehetett volna oldani a hordozhatóságot. Dizánjból erre 1-est adnék.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#12408) Gsx-rr válasza Acélfarkas (#12407) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A Motion+ se valami szep!

(#12409) <Adamsky> válasza Acélfarkas (#12407) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... az a ronda hordfül."
Az nekem sem a szívem csücske. Sokkal elegánsabb lett volna egy lecsatolható karabineres megoldás (ld. pl.: DOCKIN D Fine+ 2 vagy JBL Xtreme 2).
Egyébként picit megremegett a kezem erre az árra, de rohadjak meg, tartom magam, és most már megvárom ennek, vagy a Motion+ -nak az utódját.

#12408 Gsx-rr
Nem szép, de szebb, mint a Boom. A Motion+ al nem is a forma, hanem ez az ujjlenyomatgyűjtő borítás a legnagyobb baj.

(#12410) Csaby25 válasza Sys85 (#12405) üzenetére


Csaby25
senior tag

Értem, köszi! Van valami konkrét ajánlásod?

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#12411) Sys85 válasza Csaby25 (#12410) üzenetére


Sys85
veterán

Az ilyen all-in-one bt hangfalakkal nem vagyok tisztában,én csak és kizárólag szimpla BT-s verziókat veszek,azokat se sűrűn cserélgetem.
Valaki majd remélhetőleg tud neked ajánlani valami jót ami van sd foglalat is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12412) <Adamsky> válasza Csaby25 (#12404) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Olyan, amit keresel (ahogy Gixxer88 is írta) sajnos nem létezik (pontosabban én sem hallottam ilyenről).
Szerintem nézd meg a DOSS SoundBox XL-t (ez elég nagy, és elég jót is szól) és a Niceboy hangszóróit (mondjuk: Raze 3 Titan).

[ Szerkesztve ]

(#12413) Klon


Klon
aktív tag

Sziasztok!
Aliexpressen vásárolt Motion+ -nak mennyi garanciája van?
Hiába keresem az oldalon nem találom. (lehet csak vak vagyok)
ha még van rajta gari érdemes lehet visszaküldeni, vagy inkább hagyjam?

(#12414) Sys85 válasza Klon (#12413) üzenetére


Sys85
veterán

Hát ha van is rá gari,akkor sem biztos hogy annyira megéri visszaküldeni.Nem olcsó kínába kiküldeni,ha meg azt akarod hogy biztosan megérkezzen akkor meg pláne.Aztán ott a kérdés,hogy onnan milyen módon jut vissza ha megjavították,ki fizeti a csomagküldést.Na meg visszakerül-e.
De miért nem kérdezed meg az eladót akitől vetted?
Ha nem beszélsz angolul a google fordító annyira azért segít,hogy ezt megkérdezd az eladótól.

Szerintem a többség aki kínából vásárol az a gari kérdéshez úgy áll,hogy reméli nem lesz baja,ha mégis akkor ez van,megy a kukába,vagy valami szervizzel itthon megnézeti saját költségen.
Amúgy mi baja?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12415) nbencee válasza hcol7 (#12400) üzenetére


nbencee
tag

Sziasztok! Nagyon köszönöm az ajánlást, most vettem át a soundcore motion+ -t , tényleg brutál jó hangja van 5 perc kipróbálás után, szerintem telitalálat lesz :D

(#12416) Sys85 válasza nbencee (#12415) üzenetére


Sys85
veterán

Használd nagy örömmel! :)
Appból próbáltad már a eq állítást?
Ha nem,akkor nagyon ajánlom,sokat dob rajta a többsávos eq.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12417) Acélfarkas válasza nbencee (#12415) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Bejáratással idővel mégjobb lesz.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#12418) nbencee válasza Sys85 (#12416) üzenetére


nbencee
tag

Nemnem, mivel ajándék lesz így nem birizgálom, viszont ha van tuti bevállt bármilyen EQ beállításotok motion+-hoz , azt nagyon megköszönöm ( akár screenshotként is jöhet :) )

(#12419) Sys85 válasza nbencee (#12418) üzenetére


Sys85
veterán

Ezt majd a használója füle fogja eldönteni,ahhoz érdemes állítani.
Ami nekem jó,lehet másnak nem és fordítva is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12420) hcol7 válasza nbencee (#12418) üzenetére


hcol7
senior tag

valahol joval feljebb van ket eq presetrol is kepernyokep.

(#12421) Acélfarkas válasza nbencee (#12418) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Alan Ross féle Custom EQ, amit hirtelen találtam.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#12422) Klon válasza Sys85 (#12414) üzenetére


Klon
aktív tag

hát igen, én is így gondoltam, hogy nem biztos h megéri...
a baja annyi, hogy a mély hangszóró már alacson hangerőn is zörög, ill. olyan mintha valami berezonálna. (van aki nem hallja, de engem nagyon idegesít) Soha nem hallgattam hangosan, és még a szobából se vittem ki.
a rácsot hiába nyomkodom, nem az lazult fel, mert nem változik semmit.

(#12423) borbar válasza Klon (#12422) üzenetére


borbar
tag

Szervusz,
én írnék az alis storenak. Ugyan most blackfridayeznek, lehet, időt fognak kérni, vagy nem is reagálnak rá napokig, de a jövő héten számíthatsz válaszra. Nekem eddig jók a tapasztalataim, inkább előbb, mint utóbb kaptam választ tőlük.
Ha igénylik, küldj videót a zörgésről, sistergésről.
Elvileg Lengyelországba kellene visszaküldened, 8ezer Forint körül lehet a szállítás. De ha PayPallal fizetted a hangszórót, akkor ingyen küldheted vissza.
Ha az alis store nem válaszolj, írj, továbbítsd a reklamációd ide: SoundCore Support Team <service@soundcore.com> (az eu.soundcore.com, de elképzelhető, az egész európai ellátás műszaki háttere)
Próbáld meg, veszíteni valód nincs.
üdv, borbar

(#12424) Klon válasza borbar (#12423) üzenetére


Klon
aktív tag

köszönöm a válaszod!
a legnagyobb bajom az, hogy sehol se találom, hogy mennyi garancia van rá. Lehet már le is járt, és akkor semmi értelme.

(#12425) borbar válasza Klon (#12424) üzenetére


borbar
tag

Írj nekik, kérdezz rá. Vidd azt az érvelést, hogy a másfél éves garancia (ezzel hirdeti magát például fejlécéban az eu.soundcore.com is) keretében szeretnéd kivizsgáltatni a műszaki problémád.
De értelek, és értem Gixxer88 kollégát is, ha nagyon ráfeszülsz, akkor az csak bosszúságot, (benned) feszültséget szül.

(#12426) <Adamsky> válasza Klon (#12413) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... mennyi garanciája van?"
Sajnos ez tényleg nincs feltüntetve, ill. én sem találtam anno, mikor egyszer kerestem (fura, de pl. a Life Q30-nál fel van tüntetve, hogy 18 hónap).
Szóval szerintem illene nekik is (ahogy pl. az eu.soundcore-nak) 18 hónapot vállalni (erre is).

Ahogy borbar és Gixxer88 is javasolták mindenképp írj az eladónak. Előtte viszont próbáld meg valahogy levideózni. Tudom ez nem feltétlen egyszerű (főleg ilyen - leírásod szerint - nehezen észrevehető hiba esetén), de muszáj megpróbálni, mert szvsz. ezen múlik minden.

Visszaküldés: borbar gondolom jobban képben van :) de azért erre is kérdezz rá ... mármint, hogy Lengyelországba vagy Kínába kell-e küldened.
Ha PayPal-al fizettél, akkor szerencséd van, mert a postaköltséget (~9,5e Ft-ig) ki tudod velük fizettetni.

Tudom, ez mind-mind macera, de ne add fel! Meg kell próbálni! :K

ui: mikor vetted?

[ Szerkesztve ]

(#12427) Klon


Klon
aktív tag

A https://eu.soundcore.com/pages/exchange oldalon írja, hogy erre is 18 hónap van, de Alin nem látom.
Tavaly okt/nov környékén vettem, szóval elvileg gari még van rajta.
Viszont a fenti oldalon kéri az "Order ID"-t, és nem fogadja el az Ali rendelésnél kapott Order ID-t. (hármat is vettem, egyiket se fogadja el.)
Vagy nem is jó helyen vagyok? Alin-keresztelül kell panaszt tenni?
Sajnos nem tudom kideríteni, hogy a 3db közül melyik az az Order ID ami a hibás hangszóró rendelése :(

egyébként a számlát se találom, azt se tudom kaptam e. szóval semmim sincs meg csak az Alis-adatok.

[ Szerkesztve ]

(#12428) <Adamsky> válasza Klon (#12427) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Az eu.soundcore.com - tapasztalatom szerint - nem (nagyon) foglalkozik az Ali-s rendelésekkel. Első körben az Ali-s eladóval egyeztess! Ha, esetleg "eldurvulna a helyzet", akkor érdemes mondjuk a service@soundcore.com -ra írni.

"Sajnos nem tudom kideríteni, hogy a 3db közül melyik az az Order ID ami a hibás hangszóró rendelése ... " - akkor válaszd a legutolsó rendelés adatait.
Írj az Ali-s eladónak, de csak akkor, ha már meg van a videó a hibáról. Ja, és én azt csinálnám, hogy nem érdeklődgetnék, hogy mennyi a gari, van-e még, hanem "berugnám" (nyilván azért normális hangnemben) az ajtót, hogy helló, van itt egy hangszóró, amivel ez meg ez a gond (ld. videó!). Mi a lengyel cím, ahová küldhetem?
Aztán erre majd reagálnak valamit ...

(#12429) Klon válasza <Adamsky> (#12428) üzenetére


Klon
aktív tag

köszi a segítséget/okosítást, megfogadom! :)
egyébként olyankor mi van, ha mondjuk "út közben" eltűnik, vagy soha nem ér oda vagy akármi? szóval akkor oda van a cucc is, plussz a szállítás ára is?

(#12430) <Adamsky> válasza Klon (#12429) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... egyébként olyankor mi van, ha mondjuk "út közben" eltűnik ... "
Passz. Szerencsére így még nem jártam. Egyszer kellett egy fülest visszaküldjek. Az rendben meg is érkezett. Azért ezek a csomagok nyomkövetve vannak, szóval csak úgy nem tűnhet el nyomtalanul.

" ... oda van a cucc is, plussz a szállítás ára is?" - létezik értékbiztosítás is, de természetesen ez drágítja a szállítási költséget. Ezt neked kell eldönteni, hogy kockáztatsz-e vagy "tutira" akarsz menni. Sok minden múlik az eladóval történő egyeztetésen. Jól is kijöhetsz.
Pl. abban egyeztek meg, hogy ő állja a felét. Ekkor még ha értékbiztosítassz is, lehet nullára jössz ki, ha PayPal-os volt a fizetés (nem írtad, hogy az volt-e). Szóval sok változós a dolog.

(#12431) Sys85 válasza <Adamsky> (#12430) üzenetére


Sys85
veterán

“ha PayPal-os volt a fizetés (nem írtad, hogy az volt-e)”

Szerintem azzal megválaszolta ezt,hogy Aliexpress-es vásárlás.
Ott nincs PayPal.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12432) Klon válasza <Adamsky> (#12430) üzenetére


Klon
aktív tag

Bocs, elkerülte a figyelmem. Sajna nem PayPal-os volt fizetés.
Tény hogy eléggé parázok ettől a visszaküldéstől, én mindíg mindenen csak szívok :DDD
Csodálkoztam volna ha nem járok úgy hogy elromlik :D
Ha a GLS hozta, azzal is kell visszaküldeni igaz?

(#12433) borbar válasza Sys85 (#12431) üzenetére


borbar
tag

Egyébként de, most már van. Magyar szállítási címmel elérhető a paypalos fizetés. (Pontosan nem tudom mióta, így lehet, tavaly még nem volt.)

(#12434) <Adamsky> válasza Sys85 (#12431) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... hogy Aliexpress-es vásárlás. Ott nincs PayPal."
Már hogy a viharba ne lenne?! Az a szomorú, hogy ott már egy ideje van, míg az amazon.de-n még mindig nincs (tudtommal).

#12432 Klon
"Sajna nem PayPal-os volt fizetés." - az "cumi". Akkor kicsit keményebben kell tárgyalnod.
"Ha a GLS hozta, azzal is kell visszaküldeni igaz?" - a te választásod, hogy mivel küldöd, de szerintem próbálj meg ragaszkodni a lengyel címre történő postázáshoz.
Egyébként sikerült már levideóznod? Ha, igen, majd megoszthatnád itt.

(#12435) Klon válasza <Adamsky> (#12434) üzenetére


Klon
aktív tag

nincs még videózva, egyelőre gondolkozok, h mitévő legyek. (lehet h videóban fel se fog tűnni a zörgés, de valahogy felerősítem, mert anélkül reklamálni se tudok)
Ha lesz róla videó, ígérem h megosztom, főleg a sok segítségért cserébe! ;)

[ Szerkesztve ]

(#12436) Troy.


Troy.
addikt

Vezeték nélküli hangszórót keresek zuhanyozás közbeni hangoskönyv, beszélgetős műsor, esetenként zene ( nem ez a lényeges) hallgatására. JBL Go-t néztem ki, erre a felhasználásra ajánlott vagy inkább erre sem?

Üdv.

.

(#12437) Sys85 válasza Troy. (#12436) üzenetére


Sys85
veterán

Mennyi ideig zuhanyzol Te hogy belefér egy hangoskönyv hallgatása? :D

Clip 3-at vennék.Olcsóbb mint a Clip 4,GO-nál bőven jobban bírja az akkuja is,plusz a karabíner miatt könnyebb felakasztani bárhova.IPX7 ez is,tehát elvileg bírja a zuhanyt is,főleg ha nem közvetlen a csobogó víz alá teszed (ez a hangját amúgyis durván befolyásolná).

Hozzáteszem,ezek a hangszórók nem arra lettek kitalálva hogy folyamatosan vízben legyenek használva,csak bírják az esőt és nem lesz bajuk ha vízbe pottyannak,de én azért folyamatosan víznek nem tenném ki őket.
Ugyanúgy nincs beázásra gari,márpedig a tömítések is öregednek,simán bejuthat a víz idővel és ehhez nem feltétlen kellenek évek.
Az IPX7 nem az jelenti hogy búvárkodni is lehet velük (ezt telefonoknál is sokan félreértik),az a gyári 1m mélység 30perc laborkörülmények közt lettek meghatározva tiszta édesvízben egy null km-es darabbal.Plusz benne van a pakliban a tömeggyártásból adódó minőségbeli szórás is,szóval lehet sokáig semmi baja sem lesz,de lehet már pár hónap után beázik…

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12438) <Adamsky> válasza Troy. (#12436) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... zuhanyozás közbeni hangoskönyv, beszélgetős műsor, esetenként zene ... "
Erre kb. bármi jó (bár szerintem JBL-ből már csak 2-est és 3-ast fogsz kapni), csak tényleg vízálló legyen.

Ezt most találtam: Huawei CM510 (párban, akár még zenehallgatásra is ...)

[ Szerkesztve ]

(#12439) Troy. válasza Sys85 (#12437) üzenetére


Troy.
addikt

Igazság szerint nem nekem lesz.

Köszi, meggyőztél. Go 2 vagy 3-hoz képest milyen a hangminőség?

szerk.: Úgy nézem a Clip 3 kifutó széria. Vagyis fekete színben alig-alig találok.

[ Szerkesztve ]

.

(#12440) Sys85 válasza Troy. (#12439) üzenetére


Sys85
veterán

Hát Go 3-hoz még nem volt szerencsém,Go 2-t meg csak boltban próbálgattam így direkt összehasonlítási alapom nincs.
Az biztos hogy hangosabb,kicsit több benne a basszus (már ami ebből a méretből kihozható,dübörgő mélyeket nem szabad várni).
Nekem Clip 3-am van,sokat megy rajta garázsban a netrádió,szerintem teljesen jó,beszélgetős műsoroknál is nagyon jól érthető az emberi beszéd.
Velencei tókör alatt is ez van a hátizsákom vállpántjára elöl felakasztva,nagyon szeretem.
Arra amire kitalálták szerintem bőven elég,kertipartyt úgysem erről fog senki csinálni.
Csináltam pár videót neked,hogy kb milyen hangja van,ha google drivera feltöltöttem őket akkor megosztom.
Szifonnal csináltam (.MOV),szóval a hangja nem teljesen adja vissza a valóságot,de jóminőségű.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12441) Sys85 válasza Troy. (#12439) üzenetére


Sys85
veterán

Ezen most meglepődtem,nemrég még csomó helyen volt.
Itt van,de ennyit nem ér,+pár ezer és annyiért már van Clip 4 is: [link]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#12442) carl18


carl18
addikt

Na még az éjfél előtte szenvedés meg volt, hát a Motion Boomot megrendeltem fekete péntek alkalmából. :D

Hát ősszintén nagyon kíváncsi leszek hogy állja meg a helyét a Dockin D Fine Plus-al szemben. MInden esetre ha lenyomja a Dockint akkor az eladó lesz és a Motion Boom lesz a fő hangszóróm.

Igazság szerint az Anker elég bizalom gerjesztő, főleg a támogatottság és ahogy a hangszórókkal foglalkoznak.
Ezért a feketepéntekes árért szerintem nincs semmi kockázat benne. :)

Talán egy dolog nem tetszik, az a béna fogantyú a tetején. De hát a hangzás a lényeg, egy hangszórónak ez a elsődleges funkciója.
Max 7 nap a szállítás, szóval ha mindegy jól megy jövőhét péntekig megkapom. :K

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#12443) Troy. válasza Sys85 (#12441) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi a részletes választ!

.

(#12444) Buster17


Buster17
addikt

Hali! Legjobb ár érték arányú party hangszórót keresek 60 ezért. Különösebb kritérium nincs. Bluetooth legyen rajta :) köszi

(#12445) CrabRave válasza Kardos.N (#12019) üzenetére


CrabRave
junior tag

Én a charge 4-et ajánlanám neked, megbízható és minőségi, nagyon jól szól (és még power bank is van benne) :)

Üdv.: Ádám

(#12446) CrabRave válasza Troy. (#12436) üzenetére


CrabRave
junior tag

Én a Go2-t használom ugyanerre, eddig nincs baja de elméletileg a gőz nem tesz jót ezeknek. Nem egy nagy tétel, kb 10 ezer forint, szerintem annyit megér :)

Üdv.: Ádám

(#12447) CrabRave válasza Sys85 (#12440) üzenetére


CrabRave
junior tag

Nagyjából ugyanolyan a kettő hangminőségre és hangerőre

Üdv.: Ádám

(#12448) CrabRave válasza Buster17 (#12444) üzenetére


CrabRave
junior tag

Szia! Milyen partyra gondolsz? Kültéri/beltéri? Na meg persze mekkora hangteljesítményt szeretnél? Ez függ attól hogy kis szobába/nagy szobába, esetleg egy egész szintre szeretnéd a zenét?

Üdv.: Ádám

(#12449) carl18 válasza Buster17 (#12444) üzenetére


carl18
addikt

Hát ha az ár-érték arányt nézzük és hiszünk a Bluetooth hangszóró szakértőknek akkor úgy látszik az egyik legjobb Vétel az Anker Motion Boom.
Alan Ross szerint abszolút bajnok, és rengeteg ember szerint az Xtreme 3 szintjén van csak hát tőredék áron elérhető.

5 óra 50 percet megy max hangerőn Alan tesztjében, ami rendkívül jó eredmény. Xtreme 2/ 3 óra 50 percet bír például, nekem a D Fine Plus 3 óra 32 percet tud.

Szóval ki lehet jelenteni a Motion Boom egy igen érdekes hangszóró.
Lassan az enyém is megjön és akkor a saját füllemre hagyatkozva eldől ki is a Budget király.

Nekem a Dockin D fine Plus van, ami méltán híres és valóban remek tudása van. Ha a Motion Boom ezt le tudjaverni, akkor én is kalapom emelem az Anker előtt. De én sajnos nem hiszek a csodákban, így majd a valós teszt és bejáratos után részletesen leírom a véleményemet az Ankeről.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#12450) 2ofthem válasza Buster17 (#12444) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Ha játszik külföldi rendelés akkor én a W-King T9-et javasolnám, ár/érték arányban eszméletlen jó.
Youtubeon találsz róla jó pár összehasonlító tesztet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.