Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12851) Kapanyél válasza DopeBob (#12843) üzenetére


Kapanyél
őstag

Nekem 510-esem van, tökéletes nagyobb tárgyalóba is. Már ami a hangerőt és hangminőséget illeti.
Az egyetlen baj vele - és a 810-essel is szerintem -, hogy csak egy mikrofonja van, ráadásul az oldalán. Ostoba barmok tervezték: 3 mikrofon kellett volna körbe és egy külső mikrofonnak csatlakozó.
Amikor én vettem, még nem nagyon volt más alternatíva. A napokban láttam már Microsoft saját cuccát, de az vagy nem Bt-os vagy nincs akkuja, már nem emlékszek.
A Boombox-om is tud speakerphone funkciót, de abban olyan fos mikrofon van és úgy el van dugva, hogy bele kell beszélni konkrétan a lyukba, hogy hallják a túloldalon is.

Szóval jó a Jabra, csak hangosan kell beszélni, vagy kell egy jó omnidirekcionális USB-s mikrofon és azt kell bedugni a konferenciás laptopba - amihez olyan hangfalat csatlakoztatsz, amekkora csak elfér.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#12852) DopeBob válasza Kapanyél (#12851) üzenetére


DopeBob
addikt

A 810-es nagyon régi, nem full duplex, azt kihúztam egyenlőre. 750-en gondolkodom vagy a poly sync 40-en, és ha kevés, mind ettőből lehet venni még egyet kiegészítésnek.

MZ/X

(#12853) carl18 válasza <Adamsky> (#12848) üzenetére


carl18
addikt

A Youtube linket azért mutattam, mert kíváncsi voltam felismeri-e valakit a zenét. :) Szerintem a youtube minősége még simán vállalható.
Én Inkább a magnó kazetták hangminőségétől megyek falnak, ez az ami mai szemmel számomra abszólut "Borzalmas" Kategória. :U

A Számítógépen ha youtubon zenét hallgatok, a youtube videók mondjuk egy részt a videóklip miatt fealingesebb. Nyilván ott is nagy a szórás, néhány klip hangminősége például kritikán aluli.

A Youtube hangtömörítése 128kb/44hz, én is mikor gyerek voltam és zenét hallgattam arra jöttem rá ez alatt már jelentősen érzi az ember a hangminőség romlást.

Nekem egy Sony LBT 709-es hangfal rendeszerem, van átlagban erről megy itthon a zene. Szerintem teljesen jó, hobbi zenehallgatásra filmet/sorozatot nézni. :)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#12854) DevilAqua válasza Kapanyél (#12850) üzenetére

Persze, hogy láttam :D
Kellemetlen meglepetés volt mikor kiváncsi voltam a belsejére és rákerestem, hogy “Devialet teardown” , aztán a második videónak ezt dobta ki :D

Bár esztétitaki hibás de akkor is a membrán porvédője be van nyomva a szétszedett példányon , szóval nem voltak olyan tökösek, hogy ott bontsanak ki egy újat és azt csapkodják szét :D

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#12855) hcol7


hcol7
senior tag

mivel szobakerult az audio/video konferencia, erdemesnek tartom megemliteni h a motion boom tokeletesen bevalt nekem meetingekre. eleve nem is tudtam h van benne mikrofon, vagy nem felteteleztem volna, hogy jol mukodik, de veletlen volt egy bejovo hivasom mikozben ra volt csatlakozva a telom, es kb masfel meterre voltam a boomtol, es teljesen jol hallottak a tulfelen.
azota gyakorlatilag minden online meetinghez hasznalom, es tokeletes.
szerintem akar meg kozepes asztal kozepere rakva -esetleg hanyatt, hogy ne egy iranyba "nezzen" a mikrofon- alkalmas leher targyaloban is hasonlora. oke, h nem erre valo, de ha van keznel, es van igeny ra, erdemes kiprobalni.

(#12856) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémával küzdök, hogy adott egy Soundcore Motion+ hangszóró. Eddig minden szép és jó volt, telefonon frissítettem a rendszert (Samsung G. A72 - Android 12).

Azóta nincs hang a hangszórón, csatlakozik viszont hang nem jön a hangszóróból.

Amiket próbáltam Soundcore szoftver újra telepítése, hálózati beállítások resetelése, eszköz leválasztás-újra párosítás, hangszóró resetelése.

Kipróbáltam a hangszórót másik telefonnal működik, kipróbáltam a telefont (A72) másik két hangszóróval (1 noname kínai, 1 JBL) működik, csak a kettő együtt nem akar működni... :(

Valakinek ötlete, hogy mit csináljak?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12857) B1T3 válasza Aby_2014 (#12856) üzenetére


B1T3
Topikgazda

Próbáltad megszüntetni a párosítást telefon oldalon is (törölni a mentett eszközök listájából), és újra hozzáadni?

(#12858) Aby_2014 válasza B1T3 (#12857) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Igen, töröltem a listából, újra párosítottam, nem lett jó.
Ezután töröltem a listából, resetet nyomtam a hangszórón, újra párosítottam... nem jó...

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12859) <Adamsky> válasza Aby_2014 (#12858) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Esetleg nézd meg a dev. options alatt, hogy milyen codec-et próbál használni, ill. próbáld meg áttenni SBC-re. De igazából úgy látom, hogy mindent (is) megpróbáltál, szóval én a helyedbe írnék nekik: service@soundcore.com

(#12860) Aby_2014 válasza <Adamsky> (#12859) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Köszi ezeket még kipróbálom, dev mode kodek SBC-t mutat, esetleg megpróbálom aptX-et ;] , a bluetooth PBAP verzió mit takar?

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12861) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Előre lépés... a codec állítás részben segített, most néztem mivel támogatja az aptX-et így átállítottam arra és vissza SBC -re ekkor megszólalt... olyan mintha a hangszóró mégsem tudná dekódolni az aptX-et...

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12862) DevilAqua

Sziasztok!

Lapul valakinél egy Huawei Sound X?
Kiváncsi lennék a véleményére akinél van mert a leírása megtetszett :D Illetve megnézném mit nyújt a 110 ezer forintos áron :) Videók alapján, szerintem ez egy nagyon jó deal lehetett.

"A Huawei összefogott a hangvilágban vezető Devialettel. Az együttműködés eredménye az egyedülálló HUAWEI Sound X. A hangszóró partnere - Speaker Active Matching (SAM®) innovatív technológiáját használja. A technológia a kimeneti jelet a készülék jellemzőihez igazítja. Ennek köszönhetően a hangok - a legtisztább formájukban - mélyek és tele vannak részletekkel. A basszus 40 Hz frekvenciával üt. Ennek köszönhetően nemcsak hallja, hanem érzi is a körülötted vibráló zenét.

Így is..."

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#12863) <Adamsky> válasza Aby_2014 (#12861) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... most néztem mivel támogatja az aptX-et így ... "
Bizony ám, támogatja (ez az egyik jóság benne).

" ... olyan mintha a hangszóró mégsem tudná dekódolni az aptX-et... "
Pedig tuti, hogy képes rá. Nekem folyamatosan így csatlakozik a telefonhoz (oda is teszt egy kis aptX ikon-t az eszköz neve mellé). Át tudom kapcsolni SBC-re és úgy is megszólal, de a köv. csatlakozáskor megint aptX lesz a kiválasztott codec.

A tesztelt hangszóróid (noname kínai és a JBL) 99%, hogy nem tudják az aptX-et, ezért nem is volt velük gond.

Van másik aptX-es cuccod? Ha, igen, akkor azzal mit kezd a telefonod?

Másik eszközön - amin szól - nézd meg, hogy melyik codec-el kapcsolódik a hangszóró. Amennyiben aptX, akkor a Samsung kottázott el valamit a frissítésben.

Egyébként mikori a Motion+ hangszóród? Milyen verziójú fw. van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#12864) Aby_2014 válasza <Adamsky> (#12863) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

A fülesem is Soundcore, Liberty 2 (sima) az is tudja az aptX-et, az is néma... :(

A JBL -re SBC -vel stream-el... megy is,

Próbálkozom a teló fórumán kérdezni embereket, hogy frissítés után megy-e az aptX vagy sem....

Köszönöm segítséged! :R

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12865) <Adamsky> válasza Aby_2014 (#12864) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Szívesen!
Viszont ezt (amit az előbb kérdeztem a hsz.-em végén) cserébe nézd már meg nekem kérlek... ;)
Milyen verziójú fw. van a Motion+ -on?

"Próbálkozom a teló fórumán kérdezni embereket ... "
Kaptál választ? Az, hogy a másik aptX-es (igaz, az is Anker / Soundcore cucc.) nem megy, elég beszédes...

(#12866) Aby_2014 válasza <Adamsky> (#12865) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Legfrissebb 39.39-es.... tavaly augusztusban vettem...sajnos eddig a teló fórumon nem jött még válasz.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12867) <Adamsky> válasza Aby_2014 (#12866) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Legfrissebb 39.39-es ..."
Arra esetleg nem emlékszel, hogy mi volt az előző, rajta lévő firmware?

"... sajnos eddig a teló fórumon ..."
Ennyire nincs ott "pörgés", vagy senkinek sincs aptX-es cucca?

(#12868) hkari válasza <Adamsky> (#12865) üzenetére


hkari
őstag

Nekem a 37.38-ra jött most a 39.39.

(#12869) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Egy fórumtárs segítségével, meglett a megoldás! :D
Dev mode-ban engedélyezni kellett az " A2DP teherment.-kikapcs " kapcsolót és újra működik minden. :))

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#12870) <Adamsky> válasza hkari (#12868) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Akkor neked az "új(abb)" verzió van. Úgy látszik egy verzióra hozták a 36.38-at (az enyémen ez volt és nem is lehetett 37.38-ra frissíteni) és a 37.38-at.
Megnéznéd majd kérlek, hogy a tiéd tud-e multipoint-ot?

#12869 Aby_2014
Köszi az infót! Magyarul nem sokat mond (én ezért sem használom magyarul a telefonom), így próbáltam "angolosítani" (→ disable bluetooth A2DP hardware offload) és rögtön találtam is pár dolgot (bár még mindig nem kerek, hogy ez pontosan mit is csinál).
disable bluetooth a2dp hardware offload?A2DP Bluetooth?

[ Szerkesztve ]

(#12871) Depose


Depose
tag

Sziasztok!

Tudnátok Nekem ajánlani olyan hordozható hangszórót, ami usbről is tud lejátszani..
20k-ig..ha van ilyen egyáltalán.. :D
Bocs, ha rossz helyen érdeklődöm..

(#12872) DevilAqua válasza Depose (#12871) üzenetére

Szia!

Én tudok neked ajándékba adni egy ilyet :D


Egy pár éve vettem, kiváncsi voltam mit tud egy ilyen :D
Hát büdös mint a fene, fröccsöntött gagyi kínai műanyagból.
Tudod az a tipikus “visszahívós/mérgező/.

SD kártya, MicroSD, USB. Ez mindent megeszik :D

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#12873) Depose


Depose
tag

Ez állat..!! Tudok adni cserébe fáradt olajat kipihenve.. ;)

(#12874) allein


allein
addikt

Sziasztok, indoor esetében milyen BT ajànlottok? HK-ban gondolkodom, max. 100.000.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12875) DevilAqua válasza allein (#12874) üzenetére

Szia!

1, Ha fix helyre tervezed és annyira nem fontos az akksi megléte akkor ez még dísznes is jó szolgálatot tesz(bár több 10.000 Ft-tal mint a kereted de hidd el meégri az a + 10.000 Ft):
[link]

2, Ha szeretnéd egyik helységből a másikba cipelni akkor is azt mondanám, hogy első opció :D Inkább dugdosd mindig ki-be a hangfalat de nem fogsz csalódni :)
Najó viccet félretéve: [link] Ezt gyorsan felkapod és viszed ahova szeretnéd. Akksi nem túl acélos de ezt is lehet hálózatról használni ugye, akkor a teljesítménye is nagyobb lesz.

3, Onyx Studio 6: [link] Talán ez a "Best Deal" Ár érték arányban az egyik legjobb. Kb a 95%-át tudja az Onyx Studio 7-nek. Közbe csak 60.000 Ft. Ránézésre még masszívabb is...

JBL Charge meg társait felejtsd el, nem jársz jól :(

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#12876) csƵ válasza allein (#12874) üzenetére


csƵ
őstag

Onyx 6 vagy 7.
Az előbbi melegebb hangtónus, az utóbbi +1 tweeter miatt tisztább hang. Én a hetest venném.
Az Aura 3 is jó lehet, de nem tudom, kikapcsolhatók-e a fényei.

[ Szerkesztve ]

(#12877) allein válasza allein (#12874) üzenetére


allein
addikt

Köszönöm urak :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12878) DevilAqua válasza allein (#12877) üzenetére

Ennyivel nem elégszünk meg, a döntésed is írd majd meg nekünk és a miértjét is :R

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#12879) allein válasza DevilAqua (#12878) üzenetére


allein
addikt

Onyx 7 vagy Aura Studio 3 lesz, még nem tudom. Az utóbbinak a formája nekem nem jön be :N

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#12880) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Szeretnék segítséget kérni tőletek.
Valami olyan szépen szóló sztereó hangszórót szeretnék venni,amelyik USB-ről MP3-at
lejátszik.
Lehessen hálózatról is,akkumulátorról is használni,valamint legyen benne digitális kijelzésű sztereó FM rádió.
Számomra meglepő módon a két hangszórós kivitelek nem jelentik azt,hogy a készülék
sztereó is egyúttal.
Ennek a hangzásával nagyon meg vagyok elégedve,hátránya a számomra rövid üzemidő,
1 óra 45 perc.
[link]
Ezt néztem ki,nem tudom,milyen lehet,akkumulátora sajnos nincs:
[link]
Előre is köszönöm válaszaitokat!

(#12881) Speedy86


Speedy86
aktív tag

Sziasztok, belső hétköznapi használatra szeretnék egy Bluetooth hangszórót. Főleg film és trance zenére. Mit tudnátok ajánlani? 30e körül

(#12882) hcol7 válasza Speedy86 (#12881) üzenetére


hcol7
senior tag

soundcore motion boom.

(#12883) Speedy86 válasza hcol7 (#12882) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Nem erős a basszus? Motion pluson gondolkozok vagy a boom, csak nagyon megdragultak

[ Szerkesztve ]

(#12884) Richard! válasza Speedy86 (#12883) üzenetére


Richard!
addikt

[link]
80€ + ingyenes szállítás. Ennyiért ajándék ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12885) Speedy86 válasza Richard! (#12884) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Pont ma néztem de csak a motion pluszt, köszi. A boomnak is szép hangja van belterre? Inkább soundbar szerepet toltene be de tényleges soundbarnak nincs hely

(#12886) hkari válasza <Adamsky> (#12870) üzenetére


hkari
őstag

Megnéztem. Igen tudja :)

(#12887) <Adamsky> válasza hkari (#12886) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Köszi az infót! :R

#12885 Speedy86
A Boom-nak "testesebb" hangja van (vagyis pl. EDM-hez jobban passzol), a Motion+ részletezőbb vagy zeneibb (ahogy tetszik) a két magassugárzó és a jobb codec támogatás (aptX) miatt.
Tévézéshez egyiket se nagyon ajánlom, mert bt.-n csúszhat a hang, és akkor az nem lesz valami túl nagy élmény...
A Motion+ -on viszont utóbbi eset kiküszöblésére van jack csatlakozó is.

(#12888) Cyborg válasza Speedy86 (#12885) üzenetére


Cyborg
őstag

Vedd meg a boomot, és, ha nem tetszik, elcserélem Veled a Motion+-omra :)
...de, ha trancet hallgatsz, nem hiszem, hogy hiányozni fog a többlet magas, amit a Motion+ ad.

(#12889) Speedy86 válasza <Adamsky> (#12887) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Ezzel most nagyon megleptél, azt hittem alap mindegyiknél valami vezetékes összeköttetés lehetősége, bár az a havi 1-2 film mehet anélkül is :)

#12888 Cyborg

Lehet igazad lesz, régen az autóban is megbántam, hogy nagyon a minőség felé mentem el és cserébe eltüntek a mélyek :)

Köszönöm szépen mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#12890) Speedy86 válasza Speedy86 (#12889) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Megőrülök, már a motion + akciós :D akkor az lesz, van azért mély abban is ugye? 2 vásárlásának látjátok értelmét egyébként?

(#12891) <Adamsky> válasza Speedy86 (#12889) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... azt hittem alap mindegyiknél valami vezetékes összeköttetés ... "
Miből indultál ki? A telefonokból? Esetleg az új(abb) TV-kből? ;) Ma már mindkettőn annyira ritka a jack, hogy ha innen nézzük, akkor tiszta hülyeség a hangfalra.

" ... a havi 1-2 film mehet anélkül is ... "
Milyen bt-d van a "túloldalon" (TV)? Mivel nézed a filmet (szoftver)? Csak mert, ha egyszer csúszik a hang, és okos-TV-ről nézed a filmet, akkor ha a fejed tetejére állsz se lesz jó.
Ezek a bt.-s hangfalak inkább zenére jók, vagy ott garantált, hogy nem ér csalódás.

" ... azért mély abban is ugye?"
Van, de sokkal érzékenyebb az elhelyezésre. A polcra teszed pl. vagy olyan helyre, ahol van mögötte picit zártabb tér, akkor egészen máshogy fog szólni, mintha kivinnéd a szabadba és letennéd egy padra / asztalra. A Boom - a sokkal nagyobb - passzív membránjai miatt kevésbé érzékeny az elhelyezésre.

"2 vásárlásának látjátok értelmét egyébként?"
Hogy érted párba vagy 1-1-et (Boom & Motion+)? Mindegyiknek lehet értelme, ha kihasználod, és nem a sarokban porosodik. Nekem egy Boost van és egy Motion+. Boom-ot csak azért nem veszek, mert nem lenne (ki)használva, ill. mert bízom benne, hogy a Soundcore előbb-utóbb "összegyúrja" a Motion+ -t a Boom-al és megszületik az Ultimate Speaker :D

(#12892) Speedy86 válasza <Adamsky> (#12891) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Netflix menne vagy akár fixen tv adás, bt most hírtelen passz egy 4 éves smasung tv.

Igazábol a TV alatt 1 sima polcon lenne, nem dobozban, tehát nincs ráerősítés, de gondolom azért jobb lesz mint a tv jelenleg :D

TWS-re gondoltam vagy mire, hogy dob e sokat rajta, de egyenlőre elég lesz nekem 1. most 80eur a motion + 100 a boom.

(#12893) <Adamsky> válasza Speedy86 (#12892) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... TWS-re gondoltam ... "
Az rengeteget. Kinyílik a "színpad". A sztereó tényleg sztereó lesz, és a nagyobb felület (több hangszóró) a hang is jobb / dinamikusabb lesz.

" ... bt most hírtelen passz egy 4 éves smasung tv ... "
Tipp.: bt. 4.0 v. 4.1, codec SBC (aptX, ne adj' Isten aptX LL felejtős)

"Netflix menne ... "
Ha, nem Kodi alól néznéd, akkor szerintem ott sem tudsz késleltetést állítani, ahogy a TV adást is csak úgy tudod nézni, ahogy.
Tehetsz egy próbát, de ha csúszik a hang, akkor vagy
• benyeled
• veszel egy komolyabb bt. adót a TV-hez
• kábelezel (ha Motion+ -ra esik a választás)

(#12894) Speedy86 válasza <Adamsky> (#12893) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Megrendeltem a motion+-t de nagyon kacérkodok a gondolattal, hogy 2-t kéne venni :) De lehet megvárom az elsőt aztán utána ha nagyon bejön.

(#12895) hcol7 válasza Speedy86 (#12894) üzenetére


hcol7
senior tag

no offense de egyaltalan nem ertem h az emlitett zenehez miert nem a boomot valasztottad.
amugy a boommal csomo filmet megneztem mar, igaz, nem regi un. "okos" tv be embeddelt bt vel, hanem telefonrol, vagy notebookrol, es sosem volt delay.

[ Szerkesztve ]

(#12896) Speedy86 válasza hcol7 (#12895) üzenetére


Speedy86
aktív tag

Motion + ról olvastam rengeteg jót, azt szerettem volna meghallgatni csak pont akciózták a boom-ot, amiről lekéstem és beindult egy + akció. Kicsit úsztam az árral, de már kíváncsi vagyok :) Ha nem lesz jó nekem, akkor szerintem kis bukóval eladható gyorsan és jön a boom :)

(#12897) szab120


szab120
tag

Egyébként akinek a Vifa Oslo nem jön be, és JBL-el példálózik, az kb olyan, mintha nekem a Ferrari nem jönne be, és bármelyik középkategóriás autóval dobálóznék, hogy az mennyivel jobb, mert az előbbi nem bírja a hazai utakat.
Nyilván a 160-200 ezres ár nem a magyar piacra lett kitalálva, hanem azon nyugati országokra, ahol ennek alsó hangon az ötszörösét keresi egy átlagpolgár.
Aki JBL-en tolatja az átlag elektronikus zenét a Balaton közepén a vízibiciklin, meg a hátizsákjában, annak valóban nem kell más, sőt igazából még JBL sem.
Ráadásul utóbbi márka népszerűségét nem is értem, mert a Sony is keresztbe lenyeli, legyen szó az XB vagy az XG szériáról.
Nyilván az sem mindegy (mert az Oslo nagyon megérzi az alacsony bitrátájú, tömörített zenét), hogy milyen készülékről továbbítod a zenét, ráadásul a legtöbb ember még boostert is használ a még több basszus érdekében.
Tidal Hifi Masterről úgy szólalt meg a Pink Floyd, Al di Meola vagy bármelyik műfajú zene, hogy tátva maradt a szám. Elképesztő mérnöki csoda, hogy egy ilyen kis hangszóróan ekkora erő és hangzásvilág van.
A HK Onyx széria és a Go+Play is vicc kategória e mellett (pláne az akksijuk kapacitása és élettartama).
Nyilván ezt nem kacsáztatod meg pecázás közben, és gond, ha a haverok feldöntik mondjuk egy erdei buli idején.
Aki azt mondja, hogy ennek 90 környékén lenne a reális ára, akkor a JBL Charge 5-nek, Flip 6-nak hol, 10 ezer forint környékén?
Nyilván egy 800 ezer forintos B&O Balance árába is bele lehet kötni, de teljesen felesleges.

(#12898) csƵ válasza szab120 (#12897) üzenetére


csƵ
őstag

A Bugatti bőrcipőnek és a Le Chameau csizmának is megvan a maga felhasználási területe. Nincs átfedés a két említett hangszóró felhasználásában sem.

(#12899) hcol7 válasza csƵ (#12898) üzenetére


hcol7
senior tag

nem akartam magam belekezdeni, de erre egy kenyelmes +1

[ Szerkesztve ]

(#12900) hkari válasza szab120 (#12897) üzenetére


hkari
őstag

Én is hallottam már az Oslot. Tényleg szép hangja van, de engem szigorúan ár/érték arányban nem győzött meg. Most a Telekomtól ért annyit röhögve, de én tök jól elvagyok a Go+play-el.

Az akksi kapacitása 4 év alatt egyszer sem volt nekem probléma. Egy ekkora dögöt úgysem cipelek messze a konnektortól. Akkor amikor balcsin mondjuk a kertben zenét hallgatok arra tökéletes, és a mai napig imádom a hangját. Amikor meg úgy igazából arra megyek hogy hangminőség, akkor meg az itthoni rendszerem úgyis körbepisil mindent ami hordozható. (És nem volt sokkal drágább mint egy Oslo)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.