Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9801) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ha kiválasztom az MP40 fegyvert, miért írja ezt ki, nem tudok le spawolni: the class you have selected is violating the server rules?

(#9802) Lendova válasza nincsnév007 (#9801) üzenetére


Lendova
őstag

Bug, de szerencsére nem gyakori.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9803) kisza25 válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


kisza25
félisten

Most már tudod hogyan jött ki 10eFt-ból:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9804) Fitzgerald válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Sedacur Forte játék előtt, 2 db.

(#9805) Dark Wander


Dark Wander
tag

Aki tolja a multit 1 kérdésem lenne. Recon osztálynak van tüzérségi/légi támadás/rakéták stb... amivel az ellenfél páncélos egységeit meg lehet semmisíteni? Mert neten néztem 1 csomó leírást illetve youtube-n gameplayeket de ez nem derült ki. (Pl: BF BC ben volt irányított rakéta, BC 2 / 1943 tüzérségi csapást lehetett kérni.)
Ami meg a BF 1 ben volt "k bullet" az 1 vicc kategória... :(((

(#9806) zzola válasza dergander (#9788) üzenetére


zzola
félisten

DX12 felejtős! A játék alá kevés a processzorod. Nekem fel kellett húznom 4 GHz fölé a processzort, mert alatta CPU limit van, szintén Vega VGA-m van...

(#9807) zzola válasza Dark Wander (#9805) üzenetére


zzola
félisten

Nincsen.

(#9808) voodoo98 válasza Dtomka (#9693) üzenetére


voodoo98
addikt

Hogy jutottál el idáig?
Én mindent megcsináltam, ami pontot ér és csak 10. levelen vagyok, kéne még jónéhány pont a 12.-hez, hogy tudjam csinálni a "Master All ranges"-t.
Hogyan tudok még pontot szerezni?
2 db assignmentet csináltam meg: Three Kills és a másikat.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9809) bul07 válasza Dark Wander (#9805) üzenetére


bul07
nagyúr

Hogy gondolsz te ilyet, hogy lenne bármilyen ilyen dolog

BC2 volt minden ilyen nyalánkság de itt, áá, visszafelé fejlődés
(mortar, és a UAV Drone)

És ugye második világháborúban már aktívan kértek rádión segítséget, ágyú tüzet, mortart, de még légi segítséget is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9810) steele80 válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


steele80
senior tag

Szerintem most hagyd abba a játékot, amíg komolyabb baj nem lesz!

(#9811) sakto


sakto
őstag

Hali!
Én még mindig nem tudom bekapcsolni a DX12-öt. Nincs olyan opció.

Van erre valami frissítés vagy megoldás?

(#9812) Joccc07


Joccc07
addikt

Mi ez már. Beraknak egy eventet és nem számolja a feladatot. :W
Már vagy 200 akkor pouches eldobtam de még mindig 0!!!

Ez mi ez? Csak engem szivat a game?

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9813) voodoo98 válasza voodoo98 (#9808) üzenetére


voodoo98
addikt

Do I earn Chapter XP from playing things that aren’t part of the Chapter?

Yes, everything that you do that normally generates XP in Battlefield V multiplayer works towards your Chapter Rank. For example, a regular game of Team Deathmatch that’s not tied to Tides of War will help you climb the Chapter Ranks. However, the most effective way is by completing the weekly challenges which will net you a big chunk of Chapter XP.

Tehát ha nem TDM-et játszik az ember, akkor is számolja a Chapter XP-eket.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9814) Dtomka válasza voodoo98 (#9808) üzenetére


Dtomka
veterán

Elég sokat játszottam mostanában. Lassan 15 szint is meglesz 91 k kell és most 76 k van, hogy az assi. -et el tudjam indítani :)

(#9815) warcat


warcat
veterán

Azért nagyon erőltetni nem kell, szerintem a 20 szintet a teljes jan 6-ig tartó időszakra tervezték,tehát lesz még rá 3 feladatatsor...

EA: It's in the crate!

(#9816) Dtomka válasza voodoo98 (#9813) üzenetére


Dtomka
veterán

Én conquestet játszom 90% -ban, és gyűlik az XP:

(#9817) nincsnév007 válasza Lendova (#9802) üzenetére


nincsnév007
őstag

és ez ellen nem lehet valamit csinálni? vagy most addig nem tudok azzal a fegyverrel menni míg ki nem javítsák? :(

(#9818) Dtomka


Dtomka
veterán

(#9819) dergander válasza zzola (#9806) üzenetére


dergander
addikt

4K-ba teljesen tökéletes a CPU-n amíg a kártya 99%-on pörög. Viszont hogy pont AMD-n akadozzon a DX12 , nekem egy kicsit erős volt :D

(#9820) tom_tol


tom_tol
addikt

Mesterek!

Erre az M1A1 Mastery VI-ra van jó ötlet?

(#9821) zzola válasza dergander (#9819) üzenetére


zzola
félisten

Sajnos ez van. Furcsa, de még jó, hogy itt van nekünk a jó öreg DX11. :o

(#9822) pohár válasza keIdor (#9789) üzenetére


pohár
félisten

a konzolosok meg vigyázzanak a kontrollerre! :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9823) lofagi válasza tom_tol (#9820) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Grand Operation vagy Breakthrough

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9824) IntelKiller7 válasza pohár (#9822) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az ilyen embereket sosem értettem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9825) SSJmeszes válasza ForRedGlory (#9786) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

:DDDD :C
Ez a kép a régi gamer időimre emlékeztet..:D

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#9826) rudiii válasza tom_tol (#9820) üzenetére


rudiii
csendes tag

El van írva 20 kill zónán belül, de nem egy élet alatt. Én Aerodrome-on hoztam össze C-nél. Ott van táv meg pörgés mindig ember. Egy Devastation is van élet C-n, de inkább medic 20 kill 1 round hipfire küldire. :D (conquest csináltam mindig mindent)

[ Szerkesztve ]

(#9827) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én láttam olyat 10 éve IRL, hogy a gyerek szétvert egy több mint 3 kilóból összerakott gépet (az saccra annyi, mintha ma 500 rongyot költött volna rá), mert nem indult el a Mirror's Edge.
Olyat is ismertem, aki rendszeresen szanaszét verte a billentyűzetét ha valamilyen frusztrációja volt játék közben, aztán utána negyed óráig keresgélte a billentyűket a lakásban.

(#9828) bul07 válasza Fitzgerald (#9827) üzenetére


bul07
nagyúr

Billentyűzet régen nálam is kapta
Mert az volt a legolcsóbb
Egerem az mindig drágább volt de billentyűzetből mindig a 1-2e Ft-os sávból volt

Nálam is repkedtek, de nekem volt pár tartalék a szekrénybe így ha nagyon szét ment csere
Ha most körbenéznék a szekrény mélyén még most is lenne vagy 3-4db össze vissza

A mostani Microsoft 3TJ-00014 elég jól bírja(1000Ft volt ez is) , már vagy 3éve használom, kopott de még bírja, és van még egy tartalék belőle :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9829) gyuribácsi88 válasza Fitzgerald (#9827) üzenetére

LyndonFPS minden héten összetör legalább 1 bill-t meg egy fülest, heti kb 50 rongy kuka :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#9830) Neoteric válasza Fitzgerald (#9827) üzenetére


Neoteric
addikt

Classic. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#9831) keIdor válasza bul07 (#9828) üzenetére


keIdor
titán

Akkor ez te vagy?:D[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9832) bul07 válasza keIdor (#9831) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát volt hogy akkorát vágtam rá hogy a Esc billentyű vagy 7m repült el
Azt hittem a kezem is eltört

De ez még Cod 4-es időkben volt meg kicsivel utána, akkoriban pár havonta csere volt

Volt olyan billentyűzetem hogy fém lemez volt benne, na azt nem volt jó verni mert túl kemény volt (Videoton w9835)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9833) - = Zk = - válasza bul07 (#9832) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor kijelenthető, hogy az utolsó single küldi az volt, ami december 5.-e körül jött?!..a tankos
csakmert tudtommal egyik bfhez sem jött DLC formájában sztori küldi... ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9834) nincsnév007


nincsnév007
őstag

én szerencsésnek érzem magam sose törtem össze billentyűt,egeret, vagy controllert ;] :DDD

(#9835) Dtomka válasza gyuribácsi88 (#9829) üzenetére


Dtomka
veterán

CRAZY STREAMER "LyndonFPS" RAGETAGE! - H1Z1 KOTK (R.I.P. KEYBOARDS AND HEADSETS)

(#9830) Neoteric
Ez a kölök a legnagyobb! "Oszkárdíjas" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9836) pohár válasza IntelKiller7 (#9824) üzenetére


pohár
félisten

a csatorna neve is árulkodó már, TwoAngryGamers... :D

olyan szinten megy a rage náluk, hogy huh, én azelőtt még ilyet nem láttam :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9837) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Linkelitek itt a sok külföldi videót. De, hát ilyen nekünk is van. :DDD :DDD :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9838) bul07 válasza Dtomka (#9835) üzenetére


bul07
nagyúr

Csak az ilyen gyökerek szándékosan csinálják, hogy minél több nézőjük legyen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9839) keIdor válasza nincsnév007 (#9834) üzenetére


keIdor
titán

Én se, a falba vertem már ököllel egymás után többször is, de nem játék miatt volt. Fatörzs is volt.

IntelKiller7: Henkerrel én 2006 körül voltam fent egy TS-en, beugró volt hozzánk warba CoD: UO-ba, jófej volt amúgy, akkorra már visszafogta magát. Ment a rekord nálam is, meg mindenkinél sunyiba.:D Nem volt semmi extra a végére. Szerk: mondjuk ez másik, ő volt fent nálunk.[link]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9840) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Fúúúúúúú, de felkúrt most a játék. Tankozás megint, megyek a Tigrissel, elvileg a legerősebb tank, erre 200 méterre ott a Valentin tank, lőjük egymást szemtől szembe és hamarabb kiszed bassza meg, még a lövege sem esik, mint az enyémnek. Másik pedig, hogy kör végén 5 percig szenvedtem azzal, hogy lehívjam a rakétát, mert buggolt, fél képernyő fekete, nincs célkereszt. Vagy rákattintok, hogy mehet és semmi, pedig nincs másik érkező rakéta.

Megyen!

(#9841) Źşë' válasza voodoo98 (#9813) üzenetére


Źşë'
addikt

kellene egy kis help, végül melyik drivert raktad fel az V-höz? ill. megy minden más úgy mint azelőtt? 391.35 van még fenn, de ezzel nem indul el a game, addig nem rakok fel másikat amíg valaki valami biztatót nem mond :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#9842) Hopkins95 válasza keIdor (#9839) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát ezen jót röhögtem most, köszi! :D Én is sokat Codoztam régen és volt nekem is, mikor ugyanilyen gondolatok záporoztak a fejemben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9843) zzola válasza CptAdamica (#9840) üzenetére


zzola
félisten

Konklúzió: ne ülj tankba! :DDD

(#9844) voodoo98 válasza Źşë' (#9841) üzenetére


voodoo98
addikt

Most éppen a legújabbon vagyok: 417.22
Ez talan a legjobb eddig. Ha akad vagy baj van, akkor menj vissza 417.21-re vagy 416.94-re.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9845) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A support KE7 fegyvere iszonyat OP...

Nem vagyok nagy kommandos, de elsore 21-3 lett vele es csak ketszer szedtel felva padlorol. Kezdem sajnalni a Medicet, hogy mennyire szar fegyvere van. Ha valakit a support kezd el loni, az el nem fut...

[ Szerkesztve ]

(#9846) voodoo98 válasza ForRedGlory (#9845) üzenetére


voodoo98
addikt

Es ez mar a nerfelt verzio. :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9847) zzola válasza ForRedGlory (#9845) üzenetére


zzola
félisten

Tegyél rá egy nagy scopeot és egyes lövéssel próbáld. Na ez a support sniper! ;]

(#9848) bul07 válasza ForRedGlory (#9845) üzenetére


bul07
nagyúr

És ahogy nézem a többi megszerezhető sokkal rosszabb
Így felesleges is velük menni

De ugyan ez a többinél is (snapernél nem néztem)

Amúgy csak nekem egy nagy káosz az egész menü rendszer, fegyverek beállítása csak csak, de a többit nem tudom mire vélni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#9849) LLKobe


LLKobe
veterán

Kezdek belejönni a domination-be :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9850) blaca83 válasza blaca83 (#9780) üzenetére


blaca83
őstag

Erre valaki? :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.