Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9601) protegum válasza TXT (#9593) üzenetére


protegum
aktív tag

Az originben a my home menü alatt kell legörgetni és ott lesz mint exclusive offer, de én csak a deluxe editiont láttam akciózva. Rögtön be is húztam, az access miatt még 10%-ot is levette.

[ Szerkesztve ]

(#9602) Bögöly990


Bögöly990
csendes tag

Sziasztok, miért csinálja azt a játék, hogy akárhányszor belépek mindig a bevezetést kell kezdeni, már 3x megcsináltam,sőt az első war storyt is ki is pipálja, de ha kilépek újból meg kell csinálni. Köszi a választ.

(#9603) abridabri


abridabri
veterán

Battlefield 5 DXR Ray Tracing Update Vs Day One RTX 2080 TI Comparison
Na ez mar durva fejlodes, a vegen meg lesz ertelme a RT-nek ,es lehet venni 450k ert kartyakat :O

(#9604) Joccc07 válasza Bögöly990 (#9602) üzenetére


Joccc07
addikt

Csak egy kicsit kellett volna visszaolvasnod.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9605) juve600


juve600
nagyúr

még nem járt le az access-em,de megvettem a játékot, be tudom aktiválni így is ?
:R

(#9606) kerti008 válasza Fitzgerald (#9600) üzenetére


kerti008
aktív tag

Altalanossagban irtam. Az ausztral amazonon meg a JBHifi aruhazban jelent meg $49 AUD-ert. A JBHifi-s verziobam digitalis kod van.😀

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#9607) chege válasza gabor7th (#9597) üzenetére


chege
aktív tag

de ez a kód csak 10 órányi BF5 öt tartalmaz nem?

(#9608) kisza25 válasza juve600 (#9605) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Szerintem be, de ha biztosra akarsz menni, akkor várd meg amíg lejár
Az ingyen osztogatásban mi a biznisz?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9609) _CICAFIU_ válasza Lendova (#9403) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Kb nem utólag pakoltak beléjük alap dolgokat. És itt nem a bugok javítására gondolok. Ha játszottál velük az elejétől akkor te is tudod jól.

Huawei P30

(#9610) _CICAFIU_ válasza voodoo98 (#9424) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Nem fogy úgy mint várták. Kénytelenek árat csökkenteni. Hardline jut erről az eszembe.

Huawei P30

(#9611) voodoo98 válasza _CICAFIU_ (#9610) üzenetére


voodoo98
addikt

Hát igen! Csak én (meg többen) átverve érezzük magunkat.
Következő BF vásárlás ár optimalizált algoritmusa:
- Premier Access-szel day0 játék
- Premier Access legvége előtt baromi jó áron megvenni (ha tetszik továbbra is játék) valamelyik verziót.

Sajnos!

Kiegészítés: Nem bántam meg, hogy day0 tolom a game-t felárral, le is köt, élvezem is. De nincs BF1 szinten közel sem nekem az élmény.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9612) Ellia válasza voodoo98 (#9611) üzenetére


Ellia
addikt

Most nem azért de a BF1 se volt jobb állapotban megjelenéskor mint ez... Sajnos ez egy rossz tendencia, hogy minimum fél/egy év kell míg rendesen kikupálják.

(#9613) _CICAFIU_ válasza voodoo98 (#9611) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Pont ez a baj hogy most jelent meg nemrég de már féláron van. Akik megjelenéskor megvették azokkal szúrtak ki. Én vártam hogy megvegyem mert ez egy félig kész játék volt mikor megjelent de az 50%-os akció miatt lehet beruházok rá. Meg nem véletlen hogy több kiadó is próbálkozik most hasonló játtékkal mert ez a bf sorozat mélyrepülése most. Igaz kevés sikerrel egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#9614) keIdor válasza abridabri (#9603) üzenetére


keIdor
titán

Akkor lehetne talán, esetleg indokolt ekkora felár, ha egy 7900GTX —>> 8800GTX szintű ugrás lett volna.
+30% vagy kicsit szebb tükröződésért ennyit elkérni, vicc. Egy játék támogatja, az is online lövölde.

Ray Tracing a jövő, de majd 3-5 év múlva szebb is lesz meg elterjedtebb is, ez eddig semmi, olyan mint a PhysX.

Ellia: De ott mintha több map lett volna day1. Itt nekem azzal van a bajom, hogy kevés a pálya, a Devastation ráadásul BF1-es map, azt hiszem orosz DLC-be volt benne. Ez kevés, most unom őket...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9615) ForRedGlory válasza _CICAFIU_ (#9609) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mit változtat a lényegen? :U Javult és kész.

Annyira feleslegesek az ilyen okoskodó kommentek. Semmi rosszat nem írt...

(#9616) _CICAFIU_ válasza ForRedGlory (#9615) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Bocsi hogy negatív kritikát mertem írni. Ez továbbra is csak egy fórum ahol mindenki leírhatja (?) a véleményét gondolom. De ha tetszik ha nem hülyeséget nem írtam és nem személyeskedtem csak kultúrált módon leírtam a véleményem. Ha ez baj akkor csak nevetni tudok.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30

(#9617) #65537792 válasza protegum (#9601) üzenetére


#65537792
törölt tag

Neked premier access előfizetés alatt ott volt ez az opció? Nekem nincs ott ilyen. Pedig az összes BF meg van. Kivéve a Hardline.

(#9618) abridabri válasza #65537792 (#9617) üzenetére


abridabri
veterán

Nekem sincs 50% os akcio (nincs access) szerintem mar lekestuk .

(#9619) #65537792 válasza abridabri (#9618) üzenetére


#65537792
törölt tag

Amikor indult nekem akkor sem volt ott.

Mindjárt live chat-elek egyet azt megkérdezem mi van.

[ Szerkesztve ]

(#9620) jozefgucci1 válasza ForRedGlory (#9615) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem meg egyáltalán nem feleslegesek sőt , aki idetéved és meg szeretné venni a játékot legalább tisztában lesz vele mit kapt most . Kiadtak egy félkész játékot ami már szépen fut és élvezetes ,de akkor egy rossz vicc , hogy pl BR mód nincs és a max szint 50-es .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#9621) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az alap még mindig 12 rongy Konzolvilágnál, a deluxe-al meg elvileg csak kozmetikai lófaszokat kapsz, nem?

@kerti008

Jah oké. Ausztráloknak mondjuk tökjó, de áfával/vámmal ide már 13 rongy felett lenne + a szállítás költsége (ha van) + 3 hetet tuti kéne rá várni, mire ideér.

[ Szerkesztve ]

(#9622) mnorbert17 válasza Bullitz (#9541) üzenetére


mnorbert17
tag

+1 Ugyan így látom én is.

(#9623) protegum válasza #65537792 (#9617) üzenetére


protegum
aktív tag

Sima accessem van, de a bf1 óta és az összes bf játék benne van a könyvtárban. Szerda este még ott volt. Ketten is megvettük gyorsan. Akkor még időben lecsaptam rá. Lehet hogy valami kalózakció volt.

(#9624) _CICAFIU_ válasza jozefgucci1 (#9620) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Köszönöm!

Huawei P30

(#9625) #65537792 válasza protegum (#9623) üzenetére


#65537792
törölt tag

Most live chat-elek. Meglátjuk mi lesz. Mert nekem a hír kezdete óta nincs ott ez az opció.

(#9626) Lendova válasza _CICAFIU_ (#9609) üzenetére


Lendova
őstag

Játékmód nem volt több. Pálya 1 illetve 2 volt több. Jármű nem volt több. Fegyverek számában van lemaradás bőven. Gondolom a single player tartalom is kevesebb.
Akkor plussz 10 fegyver meg egy hosszabb kampány már elég tartalom?

Mindezek mellett helyt áll a kevés tartalom,de nem a korábbi részek összehasonlításával, hanem azzal, ami be lett ígérve és valószínűsíthető volt.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9627) Locutus válasza jozefgucci1 (#9620) üzenetére


Locutus
veterán

Mármint neked rossz vicc, mert .... miért is?
Ki az a nolife aki már pár hét után 50-es szintnél tart? Én magamhoz képest is baromi sokat játszottam vele, mégis 20-as szint körül járok.
Ráadásul aki egy Battlefieldtől várja a BattleRoyale módot, az eléggé el van tévedve. Ha lesz is benne, akkor sem erről szól a játék, sosem emiatt volt jó.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9628) Ellia válasza keIdor (#9614) üzenetére


Ellia
addikt

A BF1 9 térképpel kezdet aztán DLC-be jött a 10. hamar, itt 8 térkép van + most jött egy hamar. Nekem ezek a mapok jobban bejönnek mint az ottaniak többségében.

Szerintem a Devastation egy nagyon jól sikerült map lett, sejtem melyikre gondolsz az előző felvonásból, de az inkább csak a hasonlított, igaz sokat nem játszottam rajta, mert ki nem állhattam.

(#9629) CptAdamica válasza Ellia (#9628) üzenetére


CptAdamica
veterán

Devastation nekem az abszolút kedvencem, rohadt hangulatos és szép map, zászlók is jól vannak elhelyezve.

Megyen!

(#9630) _CICAFIU_ válasza Lendova (#9626) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Figyi én egy játékon nem vitatkozok. Ha olvasod a fórumot tudod miről beszélek. Sokan leírták már előttem.

Huawei P30

(#9631) Neoteric válasza voodoo98 (#9611) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát ja, pontosan. Ezzel csak azt érik el, hogy a még maradék lojális játékosok akik megvették preorderben vagy day1 (~mi), legközelebb már nem fogják. Én legalábbis legközelebb biztos várni fogok vele egy hónapot, mert 16 nappal megjelenés után a hivatalos playstation storeon kis túlzással féláron ($36) lehet megvenni. Ettől függetlenül alapvetően szeretem a játékot, csomó jó dolog van benne ami pozitív irányban változott benne, de na..

PSN: ne0teric_sAN

(#9632) CptAdamica válasza SkyS1gn (#9580) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem 2070 van, ki is próbálnám már, de még hiányzik az új windows frissítés. :(

Megyen!

(#9633) Lendova válasza _CICAFIU_ (#9630) üzenetére


Lendova
őstag

Világosíts fel kérlek, tényleg nem tudom.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9634) ForRedGlory válasza jozefgucci1 (#9620) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hogy mi? Már belinkelték, hogy milyen volt a játék előtte és milyen patch után... abból józan paraszti ésszel illene felfognia mindenkinek, hogy mi a helyzet. Felesleges utána az olyan komment, amit írt. Semmi sincs takargatva, ott van a linken...

Jah bocs, most láttom, hogy nem a #9603-ra, hanem a #9403-ra válaszolt, akkor benéztem, sorry.

[ Szerkesztve ]

(#9635) keIdor válasza CptAdamica (#9629) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem is jó map, de mindjárt megnézem a BF1-es verzióját, mert szerintem 1:1-ben ugyanaz, újrafelhasznált map. Orosz DLC-ből... fél óra és ránézek.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9636) Leon77 válasza protegum (#9601) üzenetére


Leon77
őstag

Nálam vajon miért nincsen? :F

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#9637) Dtomka válasza lofagi (#9594) üzenetére


Dtomka
veterán

Javítás nélkül és 175 m -nél távolabbról kell kinyírni a tankot.
Igen látom, hogy neked OK! Grat és idegesítő, de csak beadja reméljük.

Nem is figyeltem, hogy ezeket kell teljesíteni. Hardon csináltad meg?

(#9639) #65537792 válasza Leon77 (#9636) üzenetére


#65537792
törölt tag

Beszéltem a supporttal. Azt írta, hogy meg kell majd jelennie és lesz róla értesítés.

(#9640) keIdor válasza Ellia (#9628) üzenetére


keIdor
titán

Na rákerestem: [link]

Tényleg nem teljesen ugyanaz, de szerintem ezt módosították át.:) Van annyi változás, hogy rendesen másik mapnak kezeljük. Én emlékeztem rosszul.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9641) lofagi válasza Dtomka (#9637) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Amit sikerült megcsinálnom első runból hardon az meg volt. Az első rész maradt ki,hogy ne javíts, de azt nem is figyeltem az elején,hogy azt is kell, tehát ott javítottam. Aztán 1 levél maradt ki amikor először végigmentem. Szerencsére csak 1 helyen kellett a leveleket keresni. Aztán ugye próbáltam volna megcsinálni az első repairt easyn meg a levelet összeszedtem és annyi.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9642) Ellia válasza keIdor (#9640) üzenetére


Ellia
addikt

Biztos, hogy vannak a játékban újrahasznosítások (szerintem ésszerű lépés a fejlesztőktől), meg ugye ez a Devastation Rotterdam-al van átfedésben.

(#9643) CptAdamica válasza keIdor (#9640) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jaja, vannak benne felhasznált elemek, de ez így van jól. Mi is, amikor weblapot építünk, akkor vannak már megírt kódok, hiszen minek írjuk meg mindig ugyan azt, ha egyszer jól működik. Ilyen elven vannak szerintem a lemodellezett tárgyak is.

Megyen!

(#9644) keIdor válasza CptAdamica (#9643) üzenetére


keIdor
titán

Az EA miatt fennálló szűk időkeret miatt érthető is. (2 évente egy Battlefield)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9645) Dtomka válasza lofagi (#9641) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem. Váltottál nehézségi fokozatot, ez nem lehet probléma?

(#9646) Locutus válasza keIdor (#9640) üzenetére


Locutus
veterán

Csak mert azon is összedőlt romházak, meg egy templom van?

Szerintem ettől még semmi köze egyiknek a másikhoz...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9647) bivalyolo válasza Locutus (#9646) üzenetére


bivalyolo
őstag

Valamelyik jackfrags vagy westie videóban mondták, hogy a készítő ugyanaz volt mindkét mapnál. Ezért vannak hasonlóságok.

"Let's agree to disagree!"

(#9648) Locutus válasza bivalyolo (#9647) üzenetére


Locutus
veterán

A BF1-es mapon egy óriási szabad terep volt a templom körül, ahol lényegében folyamatos sniper harc volt, és a templomba kb lehetetlen volt bejutni onnantól, hogy valaki elfoglalta. Romos utcák csak a kezdők körül voltak.
A Devastation a BF5-ben kb semmilyen hasonlóságot nem mutat ezzel, játékmenetben, meg layoutban sem.
Kb a templom a közös pont... de az se ugyanolyan.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9649) keIdor válasza Locutus (#9648) üzenetére


keIdor
titán

Írtam is, hogy rosszul emlékeztem, viszont az tagadhatatlan, hogy a Tsaritsyn volt a Devastation alapja.

1.0 -> 2.0 ha úgy jobban tetszik. Van annyi változás, hogy felfogható teljesen új mapnak, viszont a deja vu érzés nem véletlen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9650) polgi803 válasza CptAdamica (#9643) üzenetére


polgi803
őstag

Így van. Programozásban is vannak sablonok.

Más. Hogy látjátok összességében érdemes megvenni a gamét? Van/lesz benne potenciál?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.