Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10651) Joccc07 válasza abridabri (#10638) üzenetére


Joccc07
addikt

Én azt nem értem, hogy hogyan fut neki ilyen gyorsan a karakter? Nálam jóval lassabb.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10652) gyuribácsi88 válasza Joccc07 (#10651) üzenetére

A FOV miatt, minél magasabb, annál nagyobb a belátható tér, és így úgy tűnik mintha gyorsabban futna a karakter. Amúgy a sisak küldetés második nap meglett, meg még egy jó pár embernek, szóval nem mindenkinél bugos, már ha bugos egyáltalán.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10653) Joccc07 válasza gyuribácsi88 (#10652) üzenetére


Joccc07
addikt

Na akkor felhúzom maxra a FOV-ot. ;]
Most 75-ön van ha jól emlékszem. De 16:9-re nem is jó ha több ha jól tudom.

Mindegy igazából. Ma még rápróbálok 1x. Ha meglesz akkor oké ha nem akkor így jártam. Valószínűleg nem ez a sisak fogja megváltoztatni az életem. :DDD

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10654) lofagi válasza Joccc07 (#10653) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A sisak amúgy is csak kinézeti cucc, ettől nem leszel kevesebb. Ráadásul te úgy is csak a menüben láthatod. S szerintem annyira nem is adja. Viszont a múltkoriban illetve a következőben fegyverek volt/lesz. Szóval azoknál már érdekesebb ,h meg tudod csinálni vagy bebuggol.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10655) LLKobe válasza abridabri (#10638) üzenetére


LLKobe
veterán

Én kishíjján megcsináltam a 60-at domination-ben, és ez még az előtt volt hogy 250-re növelték volna a pontokat:

Mióta kitolták, azóta simán meg lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#10656) bul07 válasza lofagi (#10654) üzenetére


bul07
nagyúr

Hogy érted hogy fegyver lesz

Ha nem csinálom meg a feladatott akkor egy típusú fegyver nem jelenik meg a listába?
Vagy csak egy bizonyos fegyvere ad valamit?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10657) lofagi válasza bul07 (#10656) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az előzőben kaptál egy support fegyót a végén. A következő végén pedig egy új assault fegyó rémlik, de nem vagyok gép közelben nem tudom. A lényeg ,h ha nem csinálod meg a következőt akkor nem kapsz fegyót a végén. Ergo azt nem tudod használni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10658) fuvi válasza lofagi (#10657) üzenetére


fuvi
senior tag

coinért megveheted, mint most az előző kör fegyverét

(#10659) Madn!ght válasza fuvi (#10658) üzenetére


Madn!ght
addikt

Jah, én is tegnap konstatáltam, hogy kicsúsztam az 1 hétből, mert nem volt időm játszani. :D
Na mondom pedig elég OP-nak tűnt a csúzli, amit a végén adott volna. Pár perccel később ahogy a support játékosomat állítgattam, simán meg tudtam venni, szóval nem ért nagy veszteség. :B

szerk: Más téma. A directX-szel kapcsolatban a múltkorában folytattunk itt egy diskurzust. Szóval többeknek nincs DX12 kapcsoló a menüben. Utánaolvastam kicsit a dolognak, így alapvetően kettő megállapításra jutottam.
Még Win7-et használok, így ezt alapból nem is használható (ha helytállók az információim, akkor a win7 nem támogatja), valószínűleg ezért sem aktív a kapcsoló. Sajnos a profil fájlba hiába eszközöltem a dx12 konzolparancsait, sajnos az sem segít. (tegnap az afterburner OSD beállításaival kiíratva d3dx11-et ír.)
Hamarosan úgyis gép upgrade lesz aktuális, már addig valahogy kihúzom ezzel az oprendszerrel.

Win10-et használók között is volt néhány user, aki ugyanerre panaszkodott. Nekik elvileg az egyik (működő) megoldás, ha az indítófájlon jobbklikk, ott a kompatibilitás fülön kiveszik a pipát a Win7 kompatibilitás elől.

Remélem segít azoknak, akik esetleg ilyen gonddal küszködnek.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#10660) milan18


milan18
aktív tag

Srácok várható Csendes Óceáni hadszintér? Van valami infó róla?

(#10661) bul07 válasza lofagi (#10657) üzenetére


bul07
nagyúr

De amúgy ahogy fuvi írja coin-ért bármikkor megvehető?

Vagy nesze neked gyökér ha nem játszol eleget és nem nem csinálod ezeket a feladatokat akkor elég neked low game pár fegyverrel, hiába fizettél érte kapsz egy csonkolt változatot?

Na közben látom
Tehát meg lehet venni is a fegyvereket

Akkor szenvedjen a feladatokkal akinek ......
Én a játékom nem fogom elrontani, az adott mód céljáért fogok továbbra is játszani

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10662) lofagi válasza bul07 (#10661) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Akkor ez biztos új cucc, mert én nem láttam még egy hete, hogy ez benne lett volna. De inkább szenvedek a feladatokkal, mint megvegyem, amúgy is eléggé le vagyok égve, rank50-esként! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10663) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ez a fos nem is számolja a tides of war assingmenteket...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10664) Leon77 válasza bul07 (#10661) üzenetére


Leon77
őstag

Nálam például assaultnál írja, hogy fegyverek 8/11, de én csak a meglévő 8-at látom, nem is tudom, milyen lehet a maradék 3 fegyver :F

Szerk: deluxe edition és 50+ szint assaulttal végig.

[ Szerkesztve ]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#10665) kisza25 válasza lofagi (#10657) üzenetére


kisza25
félisten

Egy lmg volt(m249), egy pisztoly (rex) és még valami

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10666) omfgk


omfgk
addikt

Pár napot kihagytam most, nem követtem az eseményeket.

Mikor lesz visszaállítva a TTK?

(#10667) Neoteric válasza omfgk (#10666) üzenetére


Neoteric
addikt

Sztem sose. Lesz minden módból "core", amiből majd kinövi magát a HC. #unitetheplayers

PSN: ne0teric_sAN

(#10668) D1L1ZS


D1L1ZS
őstag

Ma volt időm próbálgatni, játszani.

Az érdekes az, hogy nagyon jól fut, a legtöbb mapon (conquest) stabil 60 FPS-sel ultrán dx12+FFR off, bár Twisted Steel alatt akármit csinálok/ állítok nincs meg a stabil 60 Fps. Főleg ha szakad az eső.

Itt is linkelte valaki egy Youtube videót a játék konfigurálásáról [link], amit megcsináltam, Twisted Steel alatt is jó volt.

Aztán kicsit később megint nem volt jó.

Aztán véletlenül reseteltem a graf settingst, advanced settingsben automatikusan max fidelityre rakta, DX12, vsync on, FFR off (ezek ilyenkor szürkék, nem állíthatóak).

Megint szépen futott egy darabig aztán következő körben megint nem.

MSI Aferburnerrel néztem közben:

RAM használat 11-12 giga
GPU hőmérséklet 75 körül
GPU terhelés 75-80% ha jól emlékszem.

A játék SSD-re van telepítve.

Gépem adatai:

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4, Lehető legfrissebb Win10 Pro

Valakinek valami ötlet?

Korábban írt valaki egy módszerről, ami automatikusan bizonyos időközönként felszabadítja az erőforrásokat, vagy valami ilyesmi. Érdemes azt kipróbálni?

Előre is köszönöm a választ

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#10669) Fitzgerald válasza D1L1ZS (#10668) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nvidia Control Panelben Manage 3d settings-nél ezeket állítsd be:

Utána csináld végig ezt, aztán teszt.

(#10670) jozefgucci1 válasza gyuribácsi88 (#10652) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Bugos bizony. Tegnap két mapon is megcsináltuk és nem adta meg .Majd ma kiderül .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10671) D1L1ZS válasza Fitzgerald (#10669) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Köszönöm!

Hazaérek, megnézem! :R

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#10672) giornalista


giornalista
senior tag

Észhez tértek a DICE-nál, revertálják a TTK change-eket!

:C :C

ennek nagyon-nagyon örülök most. "megérte" az a sok reddit poszt, YouTube videó, a Core szerverekre feljárás. remélem, hogy tanul ebből a DICE, óriási baklövést követtek el ezzel a teszttel, és csak remélhetik, hogy még időben revertálják a változtatásokat.

de addig is örüljünk ennek, mert tényleg ott voltunk a szakadék szélén.

(#10673) lofagi válasza giornalista (#10672) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Zsír, akkor pont jókor vagyok szabadságon/távol a géptől, ebből én semmit sem érzékelek akkor! :D Péntektől csapatom megint a csatamezőkön! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10674) Aventador91 válasza giornalista (#10672) üzenetére


Aventador91
őstag

Ez komolyan ekkora gond volt? Pedig szerintem mégjobban felhúzhatták volna

(#10675) bul07 válasza Aventador91 (#10674) üzenetére


bul07
nagyúr

Gyalogosok kisírták ;] :P (ha már a járművesek is sírtak)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10676) Aventador91 válasza bul07 (#10675) üzenetére


Aventador91
őstag

Nem értem akik sírtak miatta. Ha kevesebb lövés kell akkor ők is hamarabb fognak halni.. Nekem sokat javult az infantry statom emiatt. Most majd megint az lesz hogy egy bárhol kempelő egyből kinyír mert mire ráhúznád már le is lőtt? Most elég sokszor élem túl 1 hp-val ennek hála,
Pont az az egy lövés plussz kell.

Viszont bevezethetnék a teamkill-t nem csak hardcoreban. Régen ez alap dolog volt. Punish rendszerrel, egy körben 3 teamkill után kick a szerverről. Rendszeres teamkill után ban a szerverről. Nem lennének eszetlen hentelések

Választhattál teamkill után higy szándékosan ölt meg és bünteted, vagy véletlen volt és nem bünteted. Szerintem ez jo volt, bár a sok agyhalott mindog punisholt, de hát nem kell teamkillezni, véletlenül meg nem jön össze 3

[ Szerkesztve ]

(#10677) bul07 válasza Aventador91 (#10676) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen, nekem is jobban feküdt az új rendszer
Amúgy csinálhattak volna HC szervereket a régi rendszerrel

Teamkill nem kell sok az agyhalott játékos, azt se veszik észre a futnak utánuk hogy lekéseljék őket és ellenség mellet őket is leszedném, vagy simán befutnak elém és nézik hogy kire lövök

Na meg ugye a repülősök se perc alatt repülnének a szerverekről

Választósdi se jó van aki direkt csinálná és mindig eléd futna, vagy feküdne a páncélos elé hogy átmenj rajta

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10678) CptAdamica válasza giornalista (#10672) üzenetére


CptAdamica
veterán

Végre! Ideje volt egy kicsit észbe kapni! :)

Megyen!

(#10679) giornalista válasza Aventador91 (#10674) üzenetére


giornalista
senior tag

őszinte leszek veled: én nem próbáltam ki az újat, csak a Core-ra mentem fel. nekem ez így pont jó. elnzéve a statokat, meg az accuracy-mat, lényegesen több lövés kellett volna a killekhez, amolyan Battlefield 1-style.

engem azért bosszantott nagyon a dolog, mert egyébként meg sem vettem volna a játékot, ha nincs a gameplay és a faster TTK. ez egyébként növeli a skill gapet, ami szerintem nagyon jó. ha hamar meghalsz, akkor nem fogsz csak úgy fel-alá rohangálni a pályán, hanem picit többet tervezel, megkeresed a folyosókat, stb. többet ér a map knowledge és a game awareness, ami az én játékstílusom alapját adja.

visszatérve, azért volt különösen bosszantó a dolog, mert a DICE elad egy játékot, majd pár héttel később az egyik fundamentális részét átalakítja egy másik stílusra. nagyon-nagyon nem jó gyakorlat ez. nyilván kell balance-olni a fegyvereket, de egy ilyen plain nerf az összes classon, fegyveren keresztül, átgondolatlanul, nagyon rossz döntés.

a friendly fire-t casual módban egyáltalán nem vezetném be, de semmi értelme nem is lenne ilyen 64 fős szervereken. de ízlések és pofonok :)

(#10680) nincsnév007 válasza giornalista (#10672) üzenetére


nincsnév007
őstag

ezaz, holnap jön a frissítés rá :C ?

(#10681) viking_arc válasza Aventador91 (#10674) üzenetére


viking_arc
tag

Én sem értem a sok rinyát. Aki tud lőni, az a mostani beállítások mellett is tud érvényesülni...

mrp#2289 DebilHusselhoff

(#10682) #65537792 válasza giornalista (#10672) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nagyon örülök ennek a hírnek. Holnap, akkor jövök is vissza. :U

(#10681) viking_arc

Aha, ok. Mert az normális szerinted, amikor az FG-42ből 1 tár 1 ember. És akkor itt beleszámoltam azt is, hogy nem minden lövés talál. Mert ugye van szórása a fegyvereknek.

[ Szerkesztve ]

(#10683) CptAdamica válasza #65537792 (#10682) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is volt olyan, hogy SG44-ből 1 tár ment bele 30 méterről, 95 hit... Turnerrel 40 méterről már a nyolcadikat küldtem bele, futott tovább, ez nem a lövéstudásról szólt.

Megyen!

(#10684) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Nahh mán megint kavarás van,ez így nagyon kapkodós.Minden esetre a változtatás óta én csak core szerverekre mentem.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#10685) giornalista válasza #65537792 (#10682) üzenetére


giornalista
senior tag

igen, fontos figyelembe venni az accuracyt. vegyünk egy átlagos, casual 25%-ot. egy adott távolságon idáig 5 találat kellett, az új TTK-val mondjuk 7. ha 4-ből 1 lövésed talál, akkor idáig 5x4 = 20 lövés kellett a fegyveredből. ha már 7 kell a killhez, akkor 7x4 = 28 lövés.

nyilván ennyire sosem egyszerű :) a nagyon közeli encountereket nem érintethette annyira, de elnézve a videókat, meg a statokat, ilyen 25-30 méternél már nagyon is érezhető volt. arról nem is beszélve, hogy egy fine tuned weapon balance-t teljesen kicsinál, ha minden fegyver minden sebzését visszaveszik 85%-ra. ez egyszerűen nem így működik :) ez a baj a HC módokkal is, hogy csak a damage multipliert emelték meg, a fegyverek egymáshoz viszonyított erejét nem, ezért ezek a módok is általában unbalanced-ok.

lényeg a lényeg, én nagyon örülök, hogy visszaállnak. mondom, amellett, hogy szerintem a változtatásra sem volt semmi szükség, az egésznek a módja és a jellege is nagyon zavart, és mint fogyasztót is "felháborított". nyilván van annál nagyobb bajom az életben, hogy épp milyen az aktuális Battlefield, de azért na: annak sem örülnék, ha hirtelen kivennék az összes repülőt a játékból.

illlllletve dehogynem :D kellenek a fenének! :D na de azok, akik a repülést szeretik a legjobban a játékból, bizonyára felemelnék a mutató ujjukat :)

(#10686) zzola válasza lofagi (#10673) üzenetére


zzola
félisten

+1!
Az én gépem darabokban van, lehet holnap össze tudom szerelni. Talán ha mentem 1 kört ezzel a TTK fszsággal...
Mire visszatérek, minden a régi lesz! :))

[ Szerkesztve ]

(#10687) giornalista válasza SZKEBE75 (#10684) üzenetére


giornalista
senior tag

jönnek az ünnepek, nem lehetett sokáig halasztani a dolgot. a reddit, a youtube felrobbant, rengeteg negatív médiát kapott a játék, a karácsony előtti vásárlási rohamban ezt is figyelembe kellett venniük.

óriási hibát követtek el egyébként DICE-ék, és csak remélhetik, hogy elnéző lesz velük a community a jövőben. mert a bizalmat játszották el, azt, amit nagyon nehéz felépíteni.

állítólag sokan voltak vele úgy, mint én: csak a gunplay miatt vettem meg a játékot. nem érdekel az újabb világháborús téma különösebben. és amúgy is, semmi WW2 feel nincs a játékban a Tigris tankon kívül. a broken UI-t más játéknak nem nézném el, itt sóhajtok és elfogadom, hogy egy "demo" a menü. azaz, minden funkció benne van, mindent tud (majdnem), de a usability valami rémes. most kellene nekiállnia egy UI expertnek, hogy minden a helyére kerüljön, de hát...

no, mindezek ellenére én beruháztam a játékra. mert a gameplay tetszett. minden más broken benne szinte :) de a fegyverek jók. a pályák is egész tűrhetőek. nincs behemoth, nincs elite class, nincsenek ezek a noob faszságok. úgyhogy úgy voltam vele: játszani veszem, a körítéstől meg eltekintek. és állítólag sokan voltak ezzel így.

erre jön a DICE és kijelenti: király, hogy megvettétek a játékot és élvezitek, de most már másoknak is szeretnénk eladni, szóval itt egy lower skill ceiling, mert azt látjuk, bizony, hogy az új játékosok nem élvezik annyira a játékot, mint ti.

hát :D nem folyt össze a nyál a számban, na.

(#10688) zzola válasza giornalista (#10687) üzenetére


zzola
félisten

Ezt szépen megfogalmaztad! Lélekben veled vagyok! :DDD

(#10689) Lendova válasza giornalista (#10687) üzenetére


Lendova
őstag

A sok negatív kritika jelentős/többségét inkább az EA-nak könyveljük el.
Ha vissza tekintünk a többi rész startjára, látszik, hogy nem elég az idő 2 éves kiadásokhoz. Ez az új TTK is ahogy jött...látszik, hogy muszájból valamit azonnal csinálniuk kellett.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#10690) giornalista válasza Lendova (#10689) üzenetére


giornalista
senior tag

ezzel egyetértek. nagyon-nagyon érződik a játékon, hogy siettették, ennyire még egyetlen BF-nél sem éreztem ezt. a BF4-nél sem. ott volt néhány fundamentális, súlyos probléma, de mennyiségben sokkal kevesebb, mint most.

netcode-ban is visszalépés a BF1-hez képest. új bugok tűntek fel, nem is kevés. és ugye a UI. ezek mind olyan dolgok, amelyek már nem szakértelmet, hanem időt kívánnak. úgyhogy abban igazad van, hogy az ilyen hibák miatt inkább az EA-t terheli a felelősség.

még azt is el tudom képzelni, hogy azért lett WW2 a játék, mert így egy rakás asset-et újra tudtak használni. fegyvereket, animációkat, textúrákat, házakat, stb. egy más tematikájú játékra még több időt kellett volna szánni...

(#10691) zzola válasza giornalista (#10690) üzenetére


zzola
félisten

A BFV-nek a "Core"-ja ugyanaz mint a BF1-nek, nem meglepő, hogy a DX12 semmit nem hoz a konyhára az AMD kártyáknál. Ha ezt figyelembe vesszük, akkor szégyen-gyalázat, hogy 2 év alatt ennyire tellett?

[ Szerkesztve ]

(#10692) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én kb. ugyanúgy teljesítettem ezzel az új k/d-vel mint a régivel, szóval nem izgat különösebben a téma. Ettől függetlenül az ideális megoldás az lenne, ha mehagynák a szerverkeresőben filternek az újat.

(#10693) Neoteric válasza giornalista (#10672) üzenetére


Neoteric
addikt

És mégis vannak csodák. Hallelujah!

PSN: ne0teric_sAN

(#10694) Gery9112 válasza Lendova (#10689) üzenetére


Gery9112
őstag

Persze, igazából a DICE is nyíltan leírta. Jön a karácsonyi szezon "fogyaszthatóbbá" kell tenniük ha esetleg Pistikének a szülei megveszik ne 10 perc után törölje le a játékot.

Semmi meglepő nincs benne, az EA majd idővel őket is ugyanúgy bedózerolja, ahogy tette sok másik fejlesztőcsapattal. Szépen követik a sormintát. Van valami amiben a fejlesztők jók majd szépen az EA elkezdi EA-síteni és formálni a játékot, hogy a jelenkori trendeket kövesse. Most az látható pepitában mint a Danger Close esetén, amikor az EA a Medal of Honorból Call of Duty-t akart csinálni csak botrányosan szarul sikerült.

Itt a Battlefieldből akarnak egy Fortnite, Call of Duty kombót csinálni jól megpakolva mikrótranzakcióval.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#10695) huby80


huby80
senior tag

Srácok hc modrol hallani valamit? lessz egyáltalán? :R

(#10696) Fitzgerald válasza Fitzgerald (#10692) üzenetére


Fitzgerald
veterán

TTK-val nem k/d-vel lol.

(#10697) bul07 válasza Gery9112 (#10694) üzenetére


bul07
nagyúr

Pont hogy a régi rendszer amit majd visszahoznak az a COD-ra módi, ész nélküli gyalogos harc, a vállág végéről egy két lövéssel ölés

COD szériában jó is ez a módi de a BF-ek addig nem erről szóltak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10698) giornalista válasza Gery9112 (#10694) üzenetére


giornalista
senior tag

csak az a baj, hogy a DICE óriási tévedésben volt ezzel a TTK peccsel. ettől Pistike dolga nem lesz könnyebb, sőt. eleinte, az első pár tucat, 1-200 órában nem sokat érzékelne ebből egy newbie. a gondok akkor kezdődnének, amikor felszed egy elegendő, általános tudást és valamerre fejlődni szeretne.

a BF1-ben itt minden irányban falakba ütköztél.
- gunplay: random bullet deviation, azaz egy bizonyos szintnél nem tudtál jobban lőni, mert a játék megakadályozott
- TTK: kifejezetten lassú volt, ergo ha outplay-elted az ellenfeledet, lesből támadtál rá, akkor egyet még leszedhettél, de mire végeztél vele, akkora zajt csaptál, hogy felfigyeltek rád az ellenfelek és véged volt.
- map design: "csokornyakkendő" pályákkal volt tele a játék, ahová így is, úgy is beszorultak a csapatok. a spottolás miatt is nagyon nehéz volt flankelni, de a map layout-ok sem kedveztek neki.

a BF5-ben ezeket mind "megoldották", vagy hát legalábbis egy kellemes, elfogadható szintre emelték. nekem sokkal jobban fekszik ez a játék, mint a BF1. jobb a K/D-m, nagyobb szerepem van a mecsekre, mint az 1-ben. szerintem ez azért van, mert én mindig próbálok ésszel játszani, figyelni a pontokat és taktikusan közlekedni a pályán. a BF5 ezt kifejezetten támogatja, köztük a TTK-vel is. ha a TTK-t kivonod az egyenletből, akkor a pályaismeret kevesebbet fog érni, mert a kószáló játékosnak is lesz ideje fedezékbe vonulni. plusz a flankek ereje is csökken, ha 3-4 helyett csak 1-2 játékost tudsz leszedni.

a lényeg ebből az, hogy a TTK változtatásnak eleinte vajmi kevés hatása lenne. a BF1 is bizonyíték erre. az első 60-100 óra abban a játékban is kifejezetten érdekes és jó volt. volt mit felfedezni, rendben voltak a dolgok. aztán amikor kialakultak a rutinok és elkezdted volna taktikusabban játszani a játékot, akkor rájöttél, hogy nincs mit. a BF5 ebből a szempontból mást ígér, de majd csak később. egy kezdő játékosnak, főleg egy kezdő Battlefield-játékosnak a TTK lesz az egyik utolsó szempont, amit éreni és értékelni kezd majd. a learning curve része, de csak középen-középmagasan kezdődik.

(#10699) go_trabi_go válasza giornalista (#10698) üzenetére


go_trabi_go
kezdő

Te mennyi időt szántál az életedből egyébként bf1-re, igazán kiváncsi lennék.
Én például leragadtam annál, eddig 5 percet vagy hányat játszottam a bfV-vel.
ja, a születése óta követem a sorozatot, időnként szünetet tartok

(#10700) omfgk válasza giornalista (#10698) üzenetére


omfgk
addikt

Remélhetőleg most már inkább a tényleges problémákkal fognak törődni...

- TTD - netcode
- a medic fegyverekre ráférne még egy apró buff (mármint majd a holnapi, régi TTK rendszerben)

Egyelőre én bőven megelégednék ezzel a kettő javítással is. Feltéve persze ,hogy ki tudják őket úgy javítani ,hogy nem csesznek szét valami mást közben.

Az új játékosokat meg inkább Tutorialokkal vagy leírásokkal segítsék.
Elképesztő ,hogy mennyien nem képesek felfogni ,hogy az adott játékmód miről is szól. Vagy ,hogy a fortification rendszer nem azt jelenti ,hogy mindent meg kell építeni, amit lát az ember.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.