Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) Bismarck24


Bismarck24
tag

Sziasztok!

Olvastam itt a fórumot és meg is csináltam, hogy a dokumentum mappában lévő fájlt felülírtam azonban a játék nem menti el a mentett beállításaimat. A grafikus opciókat igen, de ami a karaktereket és a fegyvereket illeti azt minden belépéskor meg kell csinálnom. Valakinek ötlet?

(#10752) Locutus válasza bul07 (#10749) üzenetére


Locutus
veterán

Én ilyen bugokkal még nem is találkoztam...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#10753) SipiBcs


SipiBcs
őstag

A grand operationban a final stand már battle royal módban fut? Wtf 😁

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#10754) Leon77


Leon77
őstag

Lehet, hogy láma kérdés nagyon, de játékon belül honnan tudom megállapítani, hogy deluxe vagy sima játékot használok?

Elvileg deluxe, de induláskor a félkarú nő van a képen...

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#10755) X Factor válasza omfgk (#10743) üzenetére


X Factor
addikt

Nekem is este ahányszor lehivtam, bovne megvoltak a killek, de nem unlockolodott.

Make things work

(#10756) Padam válasza X Factor (#10755) üzenetére


Padam
aktív tag

Ma délután nem próbáljuk meg páran összehozni még mielőtt lejár az idő?

(#10757) fuvi


fuvi
senior tag

halál(i) okok:

(#10758) Aventador91 válasza X Factor (#10755) üzenetére


Aventador91
őstag

nem az a lényeg hogy pont 2 killnek kell lennie? azt nem írja hogy kill 2 enemy or more, csak azt hogy kill 2 enemy

(#10759) X Factor válasza Aventador91 (#10758) üzenetére


X Factor
addikt

Oh :D Everything make sense now. Jogos, csak ez így max random kivitelezhető.

Make things work

(#10760) juve600 válasza soultrapp (#10735) üzenetére


juve600
nagyúr

win 7 lehet a baj??

igen
win10-et tegyél fel

(#10761) #65537792 válasza Aventador91 (#10758) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nem. Nekem tegnap 12 killre adta meg. Mondjuk a 2 benne van. ;]

Legalább 2nek kell lennie. Én így értelmezem.

Breaktrough módban csináltam meg hamadán.

[ Szerkesztve ]

(#10762) Aventador91 válasza #65537792 (#10761) üzenetére


Aventador91
őstag

csak mert egyik sráccal akivel szoktam néha tolni, neki is már csak ez kellett, egyik körben 4-5 kill lett a v1-el, és nem lett meg. következő körben 2 kill lett v1-el, akkor megadta neki egyből

[ Szerkesztve ]

(#10763) Źşë' válasza Aventador91 (#10758) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem elsőre csak egy jött össze, aztán tegnap sikerült valami multikill aztán megadta, de egészen addig számolta az 1 killt - nem volt egyszerű teljesíteni mert azért zsákbamacska hogy mikor vannak egy adott ponton az ellenfelek ráadásul mire odaér a V1 addigra el is futhatnak a csába

volt szó róla hogy a játék dx12ben milyen faszán fut, nálam horror volt, visszaraktam dx11re (gtx970) meg ultra preset és full akadásmentes, az fpst nem néztem de lehet majd bekapcsolom kíváncsiságképp

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#10764) venom8888


venom8888
őstag

A jatek vegen ha veszitunk vagy nyerunk mi az a szam hogy 88-0 . mik ezek a szamok?

(#10765) SSJmeszes válasza venom8888 (#10764) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

88:0 nyertetek/vesztettetek.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#10766) venom8888 válasza SSJmeszes (#10765) üzenetére


venom8888
őstag

de mi a 88?

(#10767) SSJmeszes válasza venom8888 (#10766) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ember/kill kinek, hogy tetszik!

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#10768) Aethel válasza Padam (#10756) üzenetére


Aethel
aktív tag

Én benne vagyok, két napja szórakozok vele de sehogy nem jön össze. Hiába sikerül lehívni nem "adja" meg. Este 21:00 körül leszek, max 11ig. De ha ezen múlik éjfélig is megerőltetem magam :D

(#10769) Leon77 válasza venom8888 (#10766) üzenetére


Leon77
őstag

Induláskor minden csapatnak van 500 spawn lehetősége. Akinek több marad, az nyer.

Ezért fontos a csapatjáték és az újraélesztés.

Esetedben ez 88 spawn lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#10770) DithenS válasza Fitzgerald (#10741) üzenetére


DithenS
senior tag

Nem nehéz, azt se felejtsd el, hogy mindenki kontrollerrel van így felesleges az összehasonlítás. De a settingsbe állítgasd a dolgokat, sokat segít.

(#10771) ForRedGlory válasza fuvi (#10757) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hát ja, ez valami valid eredmény? :D

Egyet tudok vele érteni. Agyfaszt kapok, hogy vagy nem látom a sutyerák bozótlakót és a fekvő buzikat, vagy ha meg látok valakit, olyan, mintha hulla lenne.

(#10772) Fitzgerald válasza DithenS (#10770) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Pécéről van szó. Érzékenységet állítgattam. Elképzelhető hogy idővel belejönnék, de addig alaposan elszarnám a statomat, úgyhogy inkább hagyom.

(#10773) omikron23 válasza Leon77 (#10754) üzenetére


omikron23
senior tag

Nalam ugyanez a szitu, a "normal" edition-t vettem meg majd kesobb megvettem hozza a Deluxe-ot. Az 5 skin-t ki is tudtam valasztani, de ezen kivul semmi valtozas, es Origin-en belul nalam is a felkaru no van a borito kepen es nem irja sehol, hogy Deluxe edition.
Azt hittem, hogy csak nalam van ilyen "problema", de ugy tunik nem egyedi az eset. :N

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#10774) Hopkins95 válasza Fitzgerald (#10741) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ugye milyen szar? ;]
Én PS4-en próbáltam Battlefield 1-et, szóval volt aim assist, de nem sokat segített. Végig azt éreztem, hogy nem tudok úgy teljesíteni ahogy szeretnék, mintha az egyik kezem elvették volna. Nagyon frusztráló, ahogy nem tudok pontosan célra tartani, mert egy kicsit túltolom a sticket vagy a cél elé.
A repülők irányítása is problémás számomra kontrollerrel, mindig elszámoltam a fordulási gyorsaságot és lezuhantam. Stickkel nem tudok valahogy olyan gyorsan és hirtelen fordulni, mint egérrel.
Így 20 perc bohóckodás után abba is hagytam és mentem vissza PC-re.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10775) Lendova válasza Leon77 (#10754) üzenetére


Lendova
őstag

Hiányolsz valamit? Csak az Origin-ben tér el a standard vs deluxe boritó, in-game nincs ennek direkt indikátora.
Ha kapod a heti 1 skin-t és volt 5 outfit tokened legalább, akkor minden rendben van.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#10776) Joccc07


Joccc07
addikt

Ezt én már komolyan nem hiszem el. :W Nem akarja megadni hiába hívom le.
Repair után gondoltam jó lesz. Végre hívnám le erre elmegy az áram. :W

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#10777) Padam válasza Aethel (#10768) üzenetére


Padam
aktív tag

Szuper, írok privit!

ha valakit még érdekel a küldetés utolsó lehetőség! :)

(#10778) BerserkGuts válasza nincsnév007 (#10748) üzenetére


BerserkGuts
őstag

és kinectel ;] :P

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#10779) Fitzgerald válasza Hopkins95 (#10774) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ja, rohadt frusztráló. Viszont azt vettem észre, hogy ha a kontroller után újra egérrel/billentyűzettel kezdek játszani, valahogy jobb vagyok, mint korábban ugyanígy. Amúgy sem vagyok szar igazából, de a frusztráló kontrolleres buzulás ad egyfajta boostot, felfokozott kontroll érzetet az egeres/billentyűzetes játékhoz valamiért.
De egy nagyon hasonló jelenséget észrevettem a BF1/BF5 váltás kapcsán is. A BF5-ben a gunplay ugye alapból nehezebben szokható, mint a BF1-ben. Kb. 1 hónapja olyan 30 óra BF5 után gondoltam visszamegyek egy kis BF1-et játszani mert ott kadzsuálabb a gánpléj, kíváncsi vagyok. Csináltam is egyből olyan killstreak-et infantry-ként, hogy ejj.

[ Szerkesztve ]

(#10780) EczkE válasza Hopkins95 (#10774) üzenetére


EczkE
addikt

Tul sok idot es energiat nem fektettel bele akkor. :D

Mas: [link] Otherworld kritika.

Asszem mindenféleképpen!

(#10781) sagem válasza EczkE (#10780) üzenetére


sagem
addikt

Hát nemtom, azt mondja a tesztelő hogy ő sokat játszik BF játékokkal és hogy ez a rész tök ugyanaz, mint a Bf1..de pont most változott meg a játékmenet, hiszen más lett a heal rendszer, meg pl. a töltények sem a fán teremnek már a fegyverek viselkedése is más, a pályák kialakítása (nem kinézete, mert az nyilván más) meg még lehetne sorolni, szóval számomra furcsa ez a teszt, de persze mond igazságokat is, mondjuk ezek legtöbbjével mindenki tisztában van :)

Összességében egyébként szerintem egyáltalán nincs akkora probléma a játékkal, mint amit pár média/"véleményvezér" sugall, a tragédia nem ez a kategória, hanem pl. a Fallout 76. Az EA valószínűleg tanul a dologból, mint ahogy tanult az SW II-es lootbox botrányból is (és a BF már ezek nélkül érkezett pl.), valószínűleg a következő BF kommunikációja/prezentációja már sokkal jobb lesz. És itt is van a fő probléma, ami mindig előjön, és amiről bezzeg nem beszélnek a teszterek: mire kiforrná magát az aktuális BF rész, jön a következő, és minden kezdődik elölről.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#10782) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Nálam fent van az experience de azt írja ki, hogy a játék nem optimizálható! VGA-t cseréltem, eddig minden rendben volt. Ami még érdekes, hogy a z RTX funkció sem jelenik meg. Mi lehet a probléma?

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#10783) milan18


milan18
aktív tag

Csendes-Óceáni front lesz? Valaki mondja már hogy lesz :D

(#10784) Lendova válasza sagem (#10781) üzenetére


Lendova
őstag

Ezeket a teszteket valahogy úgy lehetne jellemezni, hogy: Mond valamit...meg nem is. Igazat is...meg nem is. Köze van a témához...meg nem is.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#10785) sakto


sakto
őstag

Hali
Valaki tudna segíteni?
Win 10-em van és nincs a menübe a DX12 bekapcsolási lehetőség

(#10786) BerserkGuts válasza Hopkins95 (#10774) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Elég szomorú hogy még mindig erőltetik ezt a joystick-es megoldást hát 100évig kell várni mire fejlődik a technika :C

Nem baj eltelt kb 30év és még van belőle mire megunják mert nagyon kreatívak.

Azóta 2 joystick is van belőle a sonyn meg méég több gomb :DDD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#10787) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!

Ezzel a végtelen töltő képernyővel nem akarnak toszni valamit? :(((
Igaz nem sűrűn de azért előfordul napi szinten,hogy pálya vége után nem tölti a következőt.

Origin:Memphis79HUN

(#10788) CptAdamica válasza EczkE (#10780) üzenetére


CptAdamica
veterán

Zoli a BF1-et is úgy mutatta be, hogy 12 perc a videó, ebből 10 perc a single és 2 perc a multi. Nem tudom mit kell ennyit beszélni a single részről. Rengeteg mindent meg sem említett, persze a COD átmásolt BR módjától összefosta magát. :D

Megyen!

(#10789) Torry


Torry
addikt

Hol most a legolcsóbb a bf5 pc-re?

Köszi,
P

(#10790) Atla válasza Memphis79 (#10787) üzenetére


Atla
senior tag

Nekem megjavult, de nálam olyan szinten rossz volt,h nem tudtam két conqestet lejátszani egymás után. A legutóbbi patch óta egyszer sem fordult elő.

(#10791) Hopkins95 válasza Fitzgerald (#10779) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, a Battlefield 1 után másnak érezni az újat. Én játszottam a bétával és aki szerint a Battlefield V az 1-es copyja, szerintem nincs igaza. Egy csomó dolgot változtattak benne játékmechanikailag és ezért szerintem nehezebb is. A járműveket is negatívan érinti ez, nem tudsz most már pl. tankkal ilyen 40-0-ás statot csinálni olyan könnyen.

(#10780) EczkE Nem tagadom egyébként, hogy béna vagyok kontrollerrel, más Playstationos játékoknál(pl. első Uncharted aim assist nélkül) is meggyűlt vele bajom. :)

Előbb néztem a kritikát, azt vártam Zoly jól lehúzza majd ezt is, meg is lepődtem hogy ilyen viszonylag pozitívan beszél róla. Viszont szerintem ez a teszt most nagyon felületesre sikeredett, mert nem említette a változásokat az előző részhez képest. :((

(#10781) sagem Én is így gondolom. :)

(#10786) BerserkGuts Amúgy kíváncsi vagyok a következő generációs konzolokhoz találnak -e ki valamiféle precízebb irányítást az új kontrollerekhez. De szerintem nagyjából minden marad a régiben, mert sok konzolosnak ez így megfelel és pl. kimondottan a billentyűzet konzolra elhozatala ellen van.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10792) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Nem létezik hogy zsinorba olyan squadokat kapok ahol csak retardáltak vannak már megint .. :W
Egyszerűen ha hulladék a másik három tag akkor elvan baszva a játékom a nagyobb pályákon.
- 0 mozgás objective-re
- kempelés a pálya sarkán
- nem lehet rájuk spawnolni mert közük nincs a rotate-hez
- ha véletlen a közelemben vannak se ammo se medkit fedezés stb ... Élesztés?! azt se tudják eszik e vagy isszák
- fedezék mögül az istenért se jönnének ki mert akkor meg is halhatnak. (De még így is feeder az összes.... apropó hogy a viharba lehet negatív K/D-t összeszedni?!) 32-ből az utolsó majd 10-nek mind ilyen wtf

Iyenek miatt meg lehetetlen a "normális" csapattal haladni mert ha elhullok mire beérem őket és ha azok nem tudnak felszedni spawnolhatok a kezdőre vagy vmelyik már rég befoglalt pontnak a sarkába.. :(((

3. pályám 3.különböző squad-al mára a befejeztem.
Ajánlottam nekik hogy uninstall, ki is léptek szerencsére és remélem megfogatták tanácsom mert csak elfecsérelt idő nekik. (na meg nekem is az ilyenekkel) :((
~90%-ba nagyon jókat játszom de a ilyen a maradék 10% és rohadt bosszantó tud lenni mikor már már fizikailag érzed azt a sötétséget amit ezek árasztanak magukból.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#10793) AAtt1la válasza CptAdamica (#10788) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

A BF1-es videót én is láttam.Az egy vicc,nem teszt.

[ Szerkesztve ]

(#10794) IntelKiller7 válasza AAtt1la (#10793) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Mindenkinek más a stílusa.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10795) gery14


gery14
senior tag

Szerintetek hol van a game a legjobb áron ?
lemondtam az origin premiert inkább megveszem valamivel muszály elütni az időt néha. :F

// EKWB Custom Loop/ I9 13900K / Rog Strix Z790-E Gaming Wifi /Inno3D 4090 X3 OC /Trident Z DDR5 RGB 6800 cl34 32GB KITT /Masterwatt Maker 1500W Plus TITANIUM /Viper Ultimate/S23 Ultra 512GB 5G//Civic TypeR FK8 Turbo// BMW 35D Stage3 E91Stanced //FirebladeSC59//

(#10796) warcat válasza gery14 (#10795) üzenetére


warcat
veterán

Ha ilyesmit fontolgattál, akkor le kellett volna a csapni a 30 dolláros amazon ajánlatra.

Ha tart még egy ideig a premier access, akkor berendelheted konzolokszervizétől és majd küldik amikor lesz (gondolom ünnepek után).

EA: It's in the crate!

(#10797) AAtt1la válasza EczkE (#10780) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én észre sem vettem,hogy amerikai sztori is volt.Eddig ahány videót láttam tőle,kb.mindegyikben mondott valami baromságot.

(#10798) steele80


steele80
senior tag

Mi lett ezzel a játékkal? Mentem 4 kört különböző szervereken, de mind laggolt. A találatok regisztrációja katasztrofális. Néhány napja még zsinórban egy quonquest meccsen 30-40 között daráltam átlagban most 20-25. Esek kelek. A netem jó, a gépem is, nem hiszem, hogy pár nap alatt elfelejtettem játszani. Nem olvastam vissza, de állítottak valamit? Mert ez így ratyi.

(#10799) Aventador91 válasza Fitzgerald (#10779) üzenetére


Aventador91
őstag

Ezt én is tapasztaltam hogy utána jobb vagyok. Ha jól emlékszem le is írtam bf1 topikban, mert ott én is kipróbáltam kontrollerrel

(#10800) zzola válasza gery14 (#10795) üzenetére


zzola
félisten

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.