Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ez a story első pár küldetése komoly? Vagy mi ez a fostenger? Komolyan ketten állítotok meg 4-6 kamionnyi ellenséget 2 hernyótalpast 2 tankot meg 5 repülőt? Mivan? Mediumon tolom de feltolja az agyamat...
Azthiszem ezt se fogom végigjátszani ahogy a BF1 story-t se. Ez még a BF4 story is túltesz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9552) chege válasza SSJmeszes (#9550) üzenetére


chege
aktív tag

szerintem a konzolvilágnál most elég jó árban van, de nem tudom a lehető legolcsobb-e

(#9553) lofagi válasza IntelKiller7 (#9502) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Persze, nem volt nehéz egyáltalán. Sőt meg van minden challange, de persze, hogy nem menti el a játék. így nem kapom meg a skint...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9554) IntelKiller7 válasza lofagi (#9553) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Heal nincs amúgy? Meg hol szedsz fel lőszert? Felkúrt nagyon.. ki is léptem inkább..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9555) Sanyi.il válasza guftabi96 (#9466) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

+1 :((

van valami módja annak, hogy megnézzem mi volt az előző driver verziója?

[ Szerkesztve ]

(#9556) keIdor válasza IntelKiller7 (#9551) üzenetére


keIdor
titán

Úgy egyébként a 17 éves Medal of Honor: Allied Assault komolyabb, hangulatosabb játék, mint ennek a Single része... annyi, hogy itt szebb a grafika, de állítom az AI butább. Kár kínlódniuk vele, vagy kevés a költségvetés rá, vagy a Dice nem tud jó offline játékot csinálni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9557) Dtomka válasza lofagi (#9553) üzenetére


Dtomka
veterán

Én hardon vittem végig az utolsót is. Mindent megtaláltál, mert csak akkor kapod meg a skint.

Jöhetne már a HC mód mert .... :W

[ Szerkesztve ]

(#9558) SSJmeszes válasza chege (#9552) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Köszi, de valami olyasmire gondoltam, hogy ne kelljen rá várni, hogy ideérjen.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#9559) SzlobiG válasza LLKobe (#9549) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az a durva, hogy nekem dx12-be fosch akadozik össze-vissza, rossz a frame time is.

(#9556) Keldor papa: Nem fordítanak rá már annyi erőforrást amennyit kéne a single részre, mert szvsz az userek 90%-a a multi miatt veszi úgy is. De itt tényleg annyira hitvány, hogy simán ki is hagyhatták volna mint az új codba, ha jól rémlik ott már nincs.

(#9560) Aventador91


Aventador91
őstag

a sok sírásnak hála, most legalább anti air truckokkal kempelnek a red zoneból a legtöbb pályán, az ifantry-t :D arrason pl. most ezért megy a sírás :C

(#9561) keIdor válasza SzlobiG (#9559) üzenetére


keIdor
titán

Pedig ott a tavalyi Single Player még jó is volt a WWII-ben. Azt amiatt vettem meg.:)

Kihagyhatták volna igen, tényleg annyira gyenge...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9562) Pro!Petya válasza LLKobe (#9539) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Jól láttam hogy 2133as ramokkal tesztelt az illető?!
Na kb annyit is ér akkor a “teszt". :DDD
Arról nem is beszélve hogy 14 napja írta, (bár ne tette volna)
Vicc hogy ilyeneket le mernek hozni..

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9563) - = Zk = - válasza LLKobe (#9547) üzenetére


- = Zk = -
félisten

filóztam azon is...

a W3 nem nagyon hatott meg, de egy Cyberpunk2077 annál inkább :K ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9564) IntelKiller7 válasza keIdor (#9556) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Na mindegy. Majd apránként végigjátszom. Vagy nem. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9565) LLKobe válasza Pro!Petya (#9562) üzenetére


LLKobe
veterán

Na ez valahogy pont elkerülte a figyelmemet... Azért kipróbálom, vesztenivaló nincs.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9566) Lendova válasza LLKobe (#9565) üzenetére


Lendova
őstag

Túlzás nélkül, lehet több mint 50% különbség akár 2 Ryzen rendszer között. A ramok sebessége és időzítése nagymértékben befolyásolja a gaming teljesítményt.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9567) Dtomka


Dtomka
veterán

+1 bug
ledobom a medik dobozt "elsüllyed".... :F

[ Szerkesztve ]

(#9568) Fitzgerald válasza Bullitz (#9541) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azért, mert ha nincs tartalom, fejlődési rendszer, motiváció, akkor gyorsabban ráunnak az emberek, ennyi. Ha nincsenek motiválva hogy belogoljanak és játsszanak, akkor nem fognak belogolni és játszani. Változik a világ, ez van. Ma már kevés a sikerhez az egyszerű mész/lősz recept. Én is jókat lanoztam a haverokkal faék egyszerű játékokkal annak idején, de elmúltak azok az idők. Manapság szinte hetente jelennek meg új shooterek, ezek sokszor már megjelenés előtt halálra vannak ítélve, még az igazán jók is bukhatnak hatalmasat pl. egy szar időzítés, vagy szar marketing miatt (Titanfall 2).
Iszonyatosan kompetitív lett a játékpiac az elmúlt 15 évben.

(#9569) voodoo98 válasza keIdor (#9556) üzenetére


voodoo98
addikt

+1

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#9570) LLKobe válasza Lendova (#9566) üzenetére


LLKobe
veterán

Ezt értem, de ugyanazon a rendszeren elég nagy fps különbséget mutatott a dx11 és a dx12 közötti váltás.
Vagy úgy gondolod ez a különbség valamiért eltűnne gyorsabb rammal?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9571) Silεncε


Silεncε
őstag

Azért ne vicceljünk már. Szeretnék játszani a Last Tigerrel, elkezdtem, erre egy halál után a játék bezáródott, most meg hiába próbálnám folytatni, se szó se beszéd, bezáródik a játék. Ezt tényleg kiengedték így? Vagy itt permadeth van? ;] (kicsit se vicces...)

[ Szerkesztve ]

(#9572) Dtomka válasza Fitzgerald (#9568) üzenetére


Dtomka
veterán

Egyetértek! UT 2003 at nyomtuk lanba... élmény volt :)

(#9571) Silenc3Hun
Vagy itt permadeth van? :D
Dobj neki 1 repairt, hátha

(#9573) wolf13 válasza Dtomka (#9567) üzenetére


wolf13
őstag

Nekem is , igaz ammo box. 5-ből 4x föld alá megy.

(#9574) Dtomka válasza wolf13 (#9573) üzenetére


Dtomka
veterán

Én azt vettem észre ha házba supplyzok, akkor. Hát, tudjátok nem szoktam szidni a gémet... de ez az ápdét tartalmaz pár hibát.

(#9575) szuk_jozsef válasza Wrathrash (#9537) üzenetére


szuk_jozsef
tag

Nálam is nagyobb az fps szám dx12-őn de kb 5 másodpercenként megakad a game és így játszhatatlan.Még a Win10 nem frissült lehet ez a probléma? :F

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#9576) Dtomka


Dtomka
veterán

+1 bug
nyomtam egy esc-et és így maradt a képernyő.

semmire sem reagál, max alt + f4 :W Kezd tele lenni a ....

4 ölést kellet volna 1 életben maradás alatt, 3-nál jártam...

[ Szerkesztve ]

(#9577) IntelKiller7 válasza Silεncε (#9571) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Meghaltál, ennyi volt a last tiger. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9578) Dtomka


Dtomka
veterán

Tides első kész... .

[ Szerkesztve ]

(#9579) Silεncε válasza IntelKiller7 (#9577) üzenetére


Silεncε
őstag

Aha, tehát akkor ez nem bug, unexpected feature mi??? :D ;]

Nyomtam egy restartot a küldire, aztán gyorsan egyben le is toltam az egészet. A BR mód tankokkal kifejezettem tetszett :D

(#9580) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Van itt RTX 2070 vagy 2080 tulaj? Hogy megy a ray tracing patch után?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#9581) IntelKiller7 válasza lofagi (#9553) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Istenem. Azt a 2 tankot kellett kilőni azt ennyi is volt az első fele. Hát, ha a másik kettő is ilyen akkor elég rövidke a story. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9582) omfgk


omfgk
addikt

Az elmaradt Company Coin-t valaki már megkapta?

Elvileg visszamenőleg fixálva lett, de egyelőre nem jött semmi.

(#9583) Lendova válasza omfgk (#9582) üzenetére


Lendova
őstag

Több hullámban kapjuk meg, vannak, akik már megkapták.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9584) guftabi96


guftabi96
addikt

Microlag update: újratelepítettem a legújabb drivert.
Egyből Narvikra dobott be, ami múltkor döcögött. Most semmi. Aerodrome is jó volt, Panzerstorm is. Aztán jött Arras és ott megint folyamatosan akadt. Hamadan megint nem volt gond. Ki érti ezt...

Más: nektek is vannak gondok a textúra betöltéssel? SSD-n van a játék, de szinte minden pályán van, hogy az orrom előtt tölti be a textúrát, de olyan is előfordul, hogy be se tölti és tiszta homály az egész.

#KeepFightingMichael

(#9585) zzola válasza guftabi96 (#9584) üzenetére


zzola
félisten

Nálam is van betöltési hiba. VGA-ra gyanakodtam, de nem az a hiba forrása. Egyszerűen sz@r a játék...

(#9586) Silεncε válasza zzola (#9585) üzenetére


Silεncε
őstag

Király, kezdtem gyanakodni, hogy a 2GB VRAM a kevés (ami valószínű egyébként), de akkor nem biztos, hogy nálam van a hiba. Mondjuk drivert nem frissítettem még

(#9587) Neoteric válasza guftabi96 (#9584) üzenetére


Neoteric
addikt

PS4 Pro-n is van mikor látótéren belül jelenik meg pl a növényzet. Elég idegesítő tud lenni.

PSN: ne0teric_sAN

(#9588) TXT


TXT
őstag

Ez mennyire valos hir, hogy 50%-kal olcsobban adja az EA? :U
En nem latom, mert nalam meg fut az Access...

(#9589) IntelKiller7 válasza TXT (#9588) üzenetére


IntelKiller7
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9590) venom8888 válasza SSJmeszes (#9550) üzenetére


venom8888
őstag

Mit jelent hogy 6 nap maradt az eventbol? Milyen event az?

(#9591) Pro!Petya válasza guftabi96 (#9584) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Próbáld ki a 417.21-est DDU-val. Nálam is volt mikrolag a 417.22-vel.
Reggel vissza is raktam a régit és megszűnt teljesen :K

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9592) - = Zk = - válasza SkyS1gn (#9580) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én, 2080...
1440p, DX12 ugye, minden ultra+RT Low és a pecs előtt volt 35 FPS.. aztán lett 68-75+ FPS ugyanúgy a Low RT... médium RT-vel megy a 60, ahogy ígérték....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9593) TXT válasza IntelKiller7 (#9589) üzenetére


TXT
őstag

Itt azt irjak, hogy:
“There was some confusion whether this offer was Xbox One-only, but we confirmed that it's also available on PC and PlayStation 4”
Ezert kerdezem, mas lat ilyen 50% kedvezmenyt PC-n? :U En nem, de lehet, hogy csak az Access meglete miatt nem mutatja nalam?

[ Szerkesztve ]

(#9594) lofagi válasza Dtomka (#9557) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Persze, nyilván. :D

Itt megnézheted,hogy mi a bajom. [link]

Magában amikor elindítom az egészet ott írja, hogy kész van, viszont kint a menüben meg nem. A hiba szerintem azért van, mert az utolsó résznél is ezt kell csinálni, s ott megcsináltam elsőre és valószínűleg így betaggelte a játékban,hogy kész, de a menüben pedig nem. Aztán már hiába csinálnám meg az acton belül, mert ott már ki van pipálva, s kétszer ugye nem lehet ugyanazt megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9595) A.C.E. válasza guftabi96 (#9584) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Kapcsoljátok ki a chromatic aberrációt. :DD

F.P.S. FOREVER!

(#9596) gabor7th válasza bul07 (#9062) üzenetére


gabor7th
addikt

EA HELP ingyen kezdte osztogatni a kódokat és "veterán" játékosok 50%-kal olcsóbban vehetik meg... Gondolom a kiadás amit választottál nem éppen a legolcsóbb volt.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#9597) gabor7th válasza chege (#9552) üzenetére


gabor7th
addikt

EA HELP ingyen osztogat tömegesen kódokat.

Pl.:Hey there, the code here: CGGY-N3J9-K6E9-DHP4-456P will give you access to all Origin Access games as well as BFV. If you have any friends that you want to squad up with tell them to hit us up the same way and we will hook them up too. Enjoy the game! -Harvey

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#9598) kerti008 válasza gabor7th (#9597) üzenetére


kerti008
aktív tag

Az EA el van keseredve az eladasi adatok es a tervezett bevetel kozotti kulonbseg miatt. Mar a megjelenes elott akcioztak a lemezes verziot es most mar meg lehet venni 10.000 kornyeken a letolto kodot PC-hez hivatalosan boltban is.(trukkozes nelkul) A legutolso patch Xbox One reszehez meg ezt irtak:
"Xbox One Specific Improvements: Fixed the processing of Shift (soldier sprint) and Ctrl (soldier crouch hold) keys on the Xbox One keyboard. " :C
Kiprobaltam de Nekem nem mukodik billentyuzettel egyenlore. Feltetelezem az EA lesz az elso amelyik eladja a lelket az ordognek es a tervei elerese erdekeben engedelyezi a bill&eger hasznalatat konzolon. :DD Ha ezt meglepi nagy botrany lesz de az eladasok is felgyorsulnak.

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#9599) RudY válasza kerti008 (#9598) üzenetére


RudY
addikt

Nem lesz az első, működik így már nem egy progi november óta. ;)

(#9600) Fitzgerald válasza kerti008 (#9598) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hol lehet 10k környékén megvenni? Konzolvilágtól berendeltem posta pontra 12-ért, de még nem járt le az access-em, úgyhogy nem vettem át.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.