Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) kisza25 válasza ForRedGlory (#9478) üzenetére


kisza25
félisten

Tegnap

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9502) IntelKiller7 válasza lofagi (#9456) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Már végig is totlad a Tigrist?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9504) omfgk


omfgk
addikt

Az elmaradt Company Coin-t valaki már megkapta?

Elvileg visszamenőleg fixálva lett, de egyelőre nem jött semmi.

(#9505) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem úgy volt, hogy a level capet már ebben a patch-ben kitolják?

(#9506) IntelKiller7 válasza #07746304 (#9503) üzenetére


IntelKiller7
veterán

1 óra? Laza.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9507) HoyHoy2 válasza steele80 (#9500) üzenetére


HoyHoy2
tag

+1. Illetve annyi, hogy a respawn pobléma nem csak dominationba jön elő, hanem a többiben is. Akkor poén amikor a full squad együtt akar éledni és mindenkinek bebugzik, persze erre elég csekély esély van, de akkor lehet squadot váltani :DDD

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#9508) gyuribácsi88 válasza Dtomka (#9476) üzenetére

70-es FOV :Y az igen, úgy olyan lassúnak tűnik a karakter mozgása és kicsi a belátható tér, hogy számomra játszhatatlan, én minden játékban max-on használom, itt egy kicsit túltolták, itt elég a 90 is. Amúgy meg ja, mondja itt mindenki hogy kinek mennyi fps-e van, aztán közben ez is számít, a FOV meg gondolom mindenkinél más, szóval akár igaz is lehet az rx 580-as ultra beállításon az a stabil 200 fps :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#9509) IntelKiller7 válasza gyuribácsi88 (#9508) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Először 50-en volt nekem. Néztem is, hogy mi az istentől ilyen fura. Aztán feltoltam 70-re. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9510) LLKobe válasza gyuribácsi88 (#9508) üzenetére


LLKobe
veterán

"Itt ez vertikális FOV-ot állít nem horizontálist mint az előző részekben! 16:9-es képarányhoz 74-re kell emlékeim szerint állítani, úgy jön ki a 90-es horizontális FOV."

Tudom hogy a 90-es horizontális FOV nem egy kőbevésett érték, de általában az a sweetspot sokaknak.
De írja is amikor állítod, hogy mennyi lesz a horizontális FOV értéke.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9511) Dtomka válasza gyuribácsi88 (#9508) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem elég, max 75-re állítanám :) 100 sok + a távoli célpontok még kisebbek.

Majd végigmegyek ezeken a beállításokon, csak még nem vettem rá magam :)
Battlefield 5: Settings Guide - Best Sensitivity? Best FOV? (Battlefield V)

[ Szerkesztve ]

(#9512) peterson79 válasza lofagi (#9331) üzenetére


peterson79
őstag

Érted is meg nem is amit írtam. a lényeg a változáson van amit tegnap még nem tudtam kellőképpen csekkolni, idő hiány miatt.

Ha felerősítik a tankokat és gyengítik az anti cuccokat, akkor meg az lesz a baj, azért fog sírni mindenki " 3 méterre lőtt csak mellém és belehaltam.."mint ahogy látom, hogy a repülős dolgoknál már sikerült is túltolni a dolgokat...talán egyszer beáll ez is, ki tudja..ha nem akkor meg nem játszunk vele tovább. nekem tetszett eddig is a játék, volt élvezhető része is bőven...

(#9513) venom8888


venom8888
őstag

Ki jott ma is valami, tudnatok infot adni rola mi az a palya vagy jatekmod?

(#9514) Joccc07 válasza Dtomka (#9511) üzenetére


Joccc07
addikt

Ez jó de nekem pc-re kéne valami hasonló.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9515) peterson79 válasza IntelKiller7 (#9445) üzenetére


peterson79
őstag

na fasza, ezt a bugot bennehagyták?? szép..

(#9516) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok! Ennyire kell a cpu a játék alá? i3 8100 medium minden, 1060 malmozik mellette 50% körül és sokszor multiban 40-50 fps-re is beesik. Úgy tűnik proci csere lesz.

(#9517) zzola válasza Asbee (#9516) üzenetére


zzola
félisten

Igen, eléggé processzor igényes. Szerintem 8600K alá ne menj...

(#9518) Wrathrash


Wrathrash
csendes tag

sziasztok,

van valami megoldás AMD kártyán a dx12 alatti folyamatos mikrolaggra, vagy csak a remény,hogy következő driverben javítják?

(#9519) Dtomka válasza Joccc07 (#9514) üzenetére


Dtomka
veterán

Annyira alaposan még nem néztem meg a videót, miért ez csak konzolra jó szerinted?
Én is PC-n játszom és a legtöbb beállítás PC-re is használható.

(#9520) sixpak válasza venom8888 (#9513) üzenetére


sixpak
nagyúr

Egy új tankos map jött tegnap, egy unalmas töltelék pálya....rosszabb mint a két legrosszabb map a BF1-ben (Giant's Shadow; Galicia)....mondom ezt kb. 15 perc tapasztalata alapján, de szerintem nem fog változni a véleményem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9521) #07746304 válasza IntelKiller7 (#9506) üzenetére


#07746304
törölt tag

Igen. Nem vitték túlzásba :)

(#9522) AAtt1la válasza sixpak (#9520) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én szerettem azokat a mapokat.

Ez a Last Tiger azért elég jó lett.Rövid,de rendesen megvan a 2.vh-s hangulat.

(#9523) Dtomka válasza AAtt1la (#9522) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is most teljesítettem, tetszett.

(#9524) Mr.White válasza Wrathrash (#9518) üzenetére


Mr.White
senior tag

NV-val is mikrolaggos.Próbáltad, hogy visszateszed dx11-re?Nem volt még időm játszani, de ha hazaérek kipróbálom, hátha.

(#9525) Joccc07 válasza Dtomka (#9519) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem tudom, majd hazaérek megnézem de szerintem a sensitivity rész nem jó PC-re. De nyugodtan mondjátok hogyha nincs igazam.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#9526) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Aki a peccs előtt rakta fel az új nvidia drivert, az pusztítsa le DDU-val, és rakja újra. Nekem megoldotta a mikrolag problémát.

(#9527) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Mikro stutter /lag megszüntetve!! :C

Csak vissza kellet rakni a 417.21-es drivert.

B+ NV és dugd fel magadnak a heti új "WHQL" drivereid. Régebben még ez a minősítés ért is valamit.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9528) Lendova


Lendova
őstag

Elég szomorú, hogy mostanában ennyi panaszt látni NV driverre.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#9529) Pro!Petya válasza Lendova (#9528) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Az! :K

Semmi probléma nem lenne, ha nem az RTX -eseket szopkodná az NV!
Mióta megjelent azóta majdnem heti a "frissités" + a hotfixek.
Ha már ennyire fontos nekik akkor meg csináljanak külön rá drivert mert ez vicc amit össze szerencsétlenkednek!!!!!! :(((
Fking szánalom.

Átlag user mikor fog naponta drivereket próbálgatni hogy most éppen melyik az optimális?! Sose.. ha csak a program nem kötelezi frissíteni.
Ekkor jön hogy szar a játék szar ez szar az....

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#9530) protegum válasza sixpak (#9520) üzenetére


protegum
aktív tag

Azt hittem egy jó kis road rage 2 vagy egy golmud 2 esetleg egy firestorm, de nem ez valami infes map pár tankkal. Ha már valamit tankos mapnak reklámoznak ott ne csak oldalanként két tank legyen.

(#9531) venom8888 válasza sixpak (#9520) üzenetére


venom8888
őstag

Igen voltam a palyan,de kileptem,vegig se vittem. Unalmas, tankok kilonek mndig. Aki szereti a WOT -o, annak jo,de nem nekem.

(#9532) kisza25 válasza protegum (#9530) üzenetére


kisza25
félisten

jó lenne egy golmud map ezekkel a járgányokkal, kezdjük el kisírni ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#9533) ForRedGlory válasza kisza25 (#9501) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ja jó. Csak itt arról volt szó, hogy a legújabb driverrel rossz (nálam is).

(#9534) EczkE válasza protegum (#9530) üzenetére


EczkE
addikt

A kezdon van 6-7 tank plusz elfoglalt zaszloknal is spawnol plusz tank.

Asszem mindenféleképpen!

(#9535) IntelKiller7 válasza #07746304 (#9521) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Mondjuk, ha minden chapter 1 órás akkor el lehet vele lenni. És akkor meg is van a szokásos Single kampány idő.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#9536) jety91


jety91
őstag

Nektek nem bugos a Tides of War? Nem volt időm kipróbálni még ma sokat, de medic-el nem adja a self healing-re a küldetést... Gondolom másik kaszttal menni fog, de akkor is fura ez

[ Szerkesztve ]

(#9537) Wrathrash válasza Mr.White (#9524) üzenetére


Wrathrash
csendes tag

dx11-el tökéletes, de a dx12 hatalmas fps boostot ad, viszont úgy néz ki ,hogy a win 1809-hez érkezett frissítés megoldotta

(#9538) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a mostani (tankos) volt az utolsó kampány rész, vagy jön még később?!...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9539) LLKobe válasza Wrathrash (#9537) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi hogy ezt bedobtad! Úgy tűnik intel procikkal végre jobban megéri a DX12-t használni.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9540) Aventador91


Aventador91
őstag

vicc hogy még mindig sírnak a bombázás miatt. majdnem 1 kör alatt 25 killt kapartam össze, de az emberek a chaten folyamatosan sírnak hogy nem lett eléggé nerfelve..

azt várják hogy ne tudjon ölni egy bomber, vagy mi?

már eléggé szánalmas az is hogy légvédelemmel hamarabb meghal egy bomber mint egy vadászgép...

(#9541) Bullitz


Bullitz
aktív tag

[link]

Néha ez a srác jó dolgokat ír.. de ezt az orbitális baromságot.
Amióta annó CoD4-be bevezették a level systemet, azóta minden játékban ez van.
MIÉRT? Miért kell egy FPS-be grindelni? Mitől lesz ettől élvezhetőbb? Könyörgöm, felmegyek, lövök, meghalok, lövök, meghalok, és ha elég volt lelépek.
Aki contentet akar meg grindelést miért nem MMORPG-zni megy????? MIÓTA KELL AZ FPS-BE FEJLŐDNI ÉS GRINDELNI? Ki***zott shooter.
Tényleg ennyire eldeformálták a játékipart hogy csak ez a fontos? Grindelés órákon át és új content minden nap? Nem az a lényeg, hogy felmenjünk a haverokkal és élvezzük a játékot?
Számomra egy FPS játék nem a grindtől lesz élvezetes, sem a minden héten elérendő achievementektől..

húdefelb*szódtambocsesz..

[ Szerkesztve ]

HALA MADRID // 18' Auris HSD

(#9542) EczkE válasza - = Zk = - (#9538) üzenetére


EczkE
addikt

Nem lesz tobb elvileg.

Asszem mindenféleképpen!

(#9543) - = Zk = - válasza EczkE (#9542) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor delete részemről :)
a multi már nem az én világom sajnos... fektettem bele ugyan pár órát, de... ez már nem olyan, mint a BF3-4 volt...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9544) LLKobe válasza - = Zk = - (#9543) üzenetére


LLKobe
veterán

BF-et venni a single player-ért? Ez a Bad company 2 óta butaság :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9545) - = Zk = - válasza LLKobe (#9544) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a 2080-hoz kaptam ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9546) Atla válasza LLKobe (#9484) üzenetére


Atla
senior tag

21:9 hez milyen FOV-ot ajánlasz? 2560x1080

[ Szerkesztve ]

(#9547) LLKobe válasza - = Zk = - (#9545) üzenetére


LLKobe
veterán

Úgy más. Akkor el kellett volna adni a kulcsot, és venni egy Witcher 3-at :D

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9548) SzlobiG válasza LLKobe (#9544) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én kb 10 percet toltam a singlet. :D

Nekem amúgy továbbra is probléma mentes dx11 alatt amd vga-val.
Ez az új map elég jó végre van ahol dominálnak a tankok.

(#9549) LLKobe válasza Atla (#9546) üzenetére


LLKobe
veterán

Azzal sajnos nincs tapasztalatom. Ott biztosan tolhatod 74-nél magasabbra, ahogy neked kényelmes.

(#9548) SzlobiG : Nekem is problémamentes, de ahogy a linken láthatod, a DX12 szépen megdobja az átlag fps-t. (AMD procikkal stuttering van még mindig...)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#9550) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Legolcsóbban honnan tudom beszerezni a játékot? Csak a kulcshoz ragaszkodom, nem kell lemezes/tok stb...

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.